BrandCloud.pro – Snadná správa značky a marketingového obsahu

Web Name: BrandCloud.pro – Snadná správa značky a marketingového obsahu

WebSite: http://www.brandcloud.pro

ID:326028

Keywords:

spr,va,Snadn,BrandCloud

Description:


Pro Marketing Pro Firmy Pro Města Pro Banky Pro Gastro Pro Neziskovky Pro Designéry

Přehledná cloudová aplikace pro aktivníspoluprácia sdílení.
Digital asset management systém pro design a marketing.


Na co je BrandCloud nejlepší?

Pro marketing

Produktové katalogy, fotky, videa, ceníky potřebují Vaši obchodní partneři denně aktuální, s možností okamžitého nasdílení zákazníkům. Ve Vašich barvách, bez omezení velkosti dat.

Pro firmy

Nejvíce on-line materiálů vytvářejí a distribuují výrobní firmy. Těsně za nimi jsou společnosti poskytující služby. Vedle (brand) manuálů potřebují sdílet kampaně, produktové materiály, výrobní podklady a další podklady...

Pro města

Každé město či městská organizace potřebuje sdílet podklady mezi vlastními odbory, městkými organizacemi nebo společnostmi, v nichž má podíl. A to bez omezení z pohledu IT infrastruktury, nebo nákupu licencí.

Pro banky

Finanční instituce potřebují sdílet velké množství digitálních podkladů napříč interními odděleními i se svými pobočkami. Kampaně, fotografie, merkantil, letáky, obsah na sociální sítě nebo třeba otevírací dobu poboček. To je jen malý výčet toho, co denně banky využívají, třeba i za pomoci šablon v Canva...

Pro gastro

Bez ohledu na to, jestli máte síť restaurací, servisní pobočky po celém světě nebo provozujete podnikatelské kluby, na Vašich lidech stojí každodenní práce se zákazníky. Aby to klapalo, musí vědět jak a mít s čím.

Pro neziskovky

Sportovní svazy, státní a charitativní organizace či neziskovky si vybrali BrandCloud pro transparentní a rychlý přístup k informacím. Sdílejí mezi kluby, zahraničními kancelářemi nebo také s dobrovolníky v terénu.


Na co se BrandCloud používá?

Brand manuál

Kvalitní identita vás stojínemalé finanční prostředky a úsilí. Teprve její zavedení a pravidelné používání napříčfirmou rozhoduje, jestli jste byli úspěšní.

Marketing & Sales

Produktové katalogy, fotky, videa, ceníky potřebují vaši obchodní partneřidenně aktuální, s možností okamžitého nasdílení zákazníkům. Ve vašich barvách, bez omezní velkosti dat.

Franšízy a pobočková síť

Provozovat franšízu vyžaduje dokonalý provozní pořádek, šablony, postupya takékonzistentní vzhledpoboček. Pravidelné aktualizace dělají celou franšízovou síť živou a atraktivní.

Intranet / Extranet

V každé firmě je část informací, která má být dostupná jen interně a část, která naopak má být k dispozici navenek. Proto se místo duplicit dají vytvářet v BrandCloudu uživatelské skupiny a vy tak řídíte informační tok přesně tak, jak potřebujete.

Řízení dokumentace

Schvalování, digitální podpis, nebo komentář se zpětnou vazbou přesahují zdaleka potřeby marketingu, ale dají se uplatnit také pro řízení ISO dokumentace nebo jinýh firemních procesech.

Pracovní postupy

Ať už potřebuje nový kolega nastavit podpis v mailu, nebo si přehrát tréningová videa, nemusí projíždět desítky aplikací, ale se vším se seznámína jednom místě.


Základní licence od 2 400 Kč měsíčně pro celou firmu

Žádné pořizovací náklady,nízkýlicenční poplatek. Bez nutnosti instalace.Na klik.

Ceník

Statistiky užití

10 450

aktivních uživatelů měsíčně

779

ušetřených minut denně

124

zemí,
5 kontinentů


Žádné omezování a solidní výkon

Nulové startovací náklady, minimální licenční poplatek. Bez instalace, bez nutnosti investice dalšího HW vybavení.Účet si založíte kdykoliv online. A jedeme bez reklam.

Sdílení velkých souborů

Bez kreditky

Osobní podpora 5/7

Pravidelné reporty

100% zálohování

Prozkoumat všechny funkce

Nahráním souboru to jen začíná. BrandCloudzpřehledňujecelý proces komunikace napříč firmou.

Začnete zdarma

Integrace dělají divy

Canva

Nemusíte být grafik, abyste si upravili šablonu příspěvku nasociální sítě, otevírací dobu pobočky nebo třeba nabídkový list. Vše propojíte se vzory šablon vCanva atvoříte iukládáte tak, abyste měli vše potřebné ivBrandCloudu. Propojeně.

SSO, Active Directory

Jedno firemní heslo vám stačí. Ipropřístup doBrandCloudu. Stačí využít možnost integrace sActive Directory. Ověřování identity je pak centrálně řešené přes platformy Microsoftu nebo Google. Správa uživatelů ajejich přiřazování doskupin tak bude propojené. Jednoduše.

API

APIrozhraní propropojování aintegrace firemních aplikací je unás samozřejmostí. Díky dokumentaci napojíte cokoliv odCMS systémů přes webové čiobjednávkové aplikace vrámci vašich firemních procesů. Bezlimitů.

Photopea

Photoshop" zdarma? Anavíc součástí BrandCloudu? Již brzy.


Tohle bude chtít vědět vaše IT oddělení

Infrastruktura

​Služba BrandCloud je provozována vzabezpečeném datovém centru narobustní virtualizační platformě Vmware. Celé řešení je plně redundantní, tj. redundance je naúrovni HW, virtualizační platformy isamotné aplikace. Data uložená veslužbě BrandCloud jsou pravidelně 1xdenně zálohována a1x denně replikována dojiné lokality, zekteré je lze vpřípadě závažné havárie vkrátkém čase obnovit.

Bezpečnost

​Přihlášení doaplikace jezabezpečeno pomocí SSL certifikátu anapřání je možná idvoufaktorová autentizace přes SMS. Veškeré přístupy kaplikaci iklíčové operace sesoubory jsou automaticky zaznamenávány dologů. Nastavit můžete rovněž dobu platnosti přihlašovacích údajů, minimální délku hesla, sdílení jen nainterní uživatele amnoho dalších parametrů.

Chci vědět více

Co o nás říkají klienti?

Již během prvního představení jsme měli poměrně jasno, že BrandCloud chceme vyzkoušet, protože nabízel mnohem více možností, jednodušší správu askvělý klientský servis vč. helpline než konkurence.

Zdeněk Mrkva
Manažer Útvaru marketingové komunikace
Generali Česká pojišťovnaZačněte zdarma
UžpoužíváteBrandCloud?Přihlastese


info@brandcloud.pro
+420 777 211 344

BrandCloud

Ceník
Funkce
Reference
Tutoriály
Kontakty
Licenční podmínky

Aplikace

Přihlásit se
Registrovat

Social

Facebook
Linkedin
Youtube


Tento web běží na solidpixels.

Začněte zdarma

Začněte hned. Online.

Live Demo Začít zdarma

TAGS:spr va Snadn BrandCloud

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Zaniklá osada Josefová / Die u

   JosefováNeu Josefsthal VstupteEintritt

Valhil Capital

  

ASIC Repair in Texas | Bitmain &

  Advanced Crypto ServicesOpen main menuAbout UsServicesOur ProcessPricingFAQBlogRequest QuoteWe&#x27;re hiringVisit our careers pageASIC RepairAntminer

Trendkövető lakberendezés. V

  

Privatkunden - pro Passivhausfen

  Zum Hauptinhalt springenEnglishFrançaisSlovákLatvijas日本語EspañolBulgarianPrivatkunden (current)HomeIhre VorteileWohnen mit smartwinAuszeichnungen

Filmambiente &#8211; Festival In

  .st0{stroke:#FFFFFF;stroke-miterlimit:10;}.st0{fill:#FFFFFF;}.st0{fill:#FFFFFF;}.st0{fill:#FFFFFF;}MenuMenuFilmambiente 2022Outras AtividadesAnteriore

Iceland Innovation Week

   0 Skip to Content

Sprzedaż sprzętu sprzątające

   Moje konto Koszyk

New York City Wine & Food Festiv

  Skip to contentTickets &#038; EventsMy FavoritesAllCapital One Cardholder AccessSignature EventsWalk-Around TastingsIntimate DinnersGrand TastingCulin

Tretal Material Handling is de w

  Met 30 jaar ervaring regelen wij alles, zelfs maatwerkGratis verzending binnen Nederland vanaf € 363,-FRAMI: het eigen topmerk in intern transport ma

ads

Hot Websites