AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar

Web Name: AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar

WebSite: http://www.albaniasoccer.com

ID:312967

Keywords:

Lajme,Statistika,Shqiptar,AlbaniaSoccer

Description:


IdentifikohuRegisterHYRJELajmeShqiperiaKombetarjaShpresat U-21MoshatSuperligaKategoria e PareKupa e ShqiperiseKosovaPerfaqesuesjaSuperligaKupaMaqedoniaTe ndryshmeSTATISTIKAShqiperiaKombetarjaShqiperiaNdeshjetRenditjaShqiperia U-21Te rinjte U-19Paraterinjte U-17SuperligaKalendariRenditjaKategoria e PareKalendariRenditjaKupa e ShqiperiseKosovaKalendariRenditjaKupa e KosovesEuro 2016NdeshjetKlasifikimiEkipiLivescoreMultimediaVideoFoto GaleriaNdeshje LiveTifozatForumiKontaktiEnglishHOT NEWSMungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi A...Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...E hënë, 12 Shtator 2022 SuperligaKategoria 1Kosova srclinksrclinksrclinksrclinksrclinksrclink

Harry Kane zbret golin nga qielli

SHQIPËRI: Berisha (C) I Gjimshiti, Veseli, Ismalji, Hysaj I Laci, Bare, Memolla I Uzuni, Cikalleshi, Broja .Trajner: Edi RejaANGLI: Anglia: Pope I Shaw, Maguire, Stones, Walker I Phillips, Rice, Foden

Enderr KUQ e ZI 2022

Enderr KUQ e ZI 2022Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshjen ne transfertë ndaj Andorrës më 25 mars, ndërsa më 28 mars Kuq e

Strakosha i shkel syrin Dortmundit

Strakosha i shkel syrin DortmunditAs Roman Bürki as Marvin Hitz nuk shkelqejne keto jave ne porten e Borussia Dortmund.Veshtrimi i drejtuesve te klubit shkon drejt veres me shpresen per nje

Shqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe Uzuni

Per here te pare ne histori Kombetarja KUQ e ZI zbret ne fushe ne një ndeshje zyrtare ndaj San Marinos.San Marino, perfaqesuesja e vendit te fundit ne renditjen e FIFA-s

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e Rinit

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e RinitRruga që familja Rexhbecaj bëri nga fshati i vogël malor Gjonaj për në Gjermani në vitin 1999 ishte e pazakontë, Elvisi së

Bundesliga Liga e "Kampioneve te Botes"

Bundesliga Liga e „Kampioneve te Botes"Vendimi i Shkodran Mustafit per te kaluar nga Arsenali te FC Schalke, ne momentin e fundit te Merkatos se janarit 2021, i dhuroi Bundesliges vendin

ShqiperiaKosovaMaqedonia01prevnext

Harry Kane zbret golin nga qielli

SHQIPËRI: Berisha (C) I Gjimshiti, Veseli, Ismalji, Hysaj I Laci, Bare, Memolla I Uzuni, Cikalleshi, Broja .Trajner: Edi RejaANGLI: Anglia: Pope I Shaw, Maguire, Stones, Walker I ...

Lexo me shume

Tre pike dhe PIKE

ANDORRA: Gomes I Llovera, Vales, San Nikolas, Rubio I Martinez, Rebes, Vieira, Cervos I Alaez, Fernandez.Trajner: Koldo AlvarezSHQIPËRI: Berisha I Gjimshiti, Kumbulla, Ismalji, Lenjani, Hysaj I Gjasula, ...

Lexo me shume

Enderr KUQ e ZI 2022

Enderr KUQ e ZI 2022Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshjen ne transfertë ndaj Andorrës më 25 mars, ndërsa më 28 ...

Lexo me shume

De Biasi publikon listen kunder Italise

Sot ne oren 10:30, ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit, tranjeri i Shqiperise, Gianni de Biasi ka bere publike listen e lojtareve per 2 ndeshjet e ...

Lexo me shume

Italia publikon 25 lojtaret kunder Shqip

Tranjeri i kombetares italiane Giampiero Ventura ka publikur sot paradite listen e perbere nga 25 futbollistet te cilet do te jene te disponueshem per ndeshjen Itali - ...

Lexo me shume

Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fill

Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqiptare.Ne stadjumin e Shkodres,Loro Boriçi,po luhet ndeshja Korabi-Tirana.Kjo ndeshje ka filluar me plot 12 minuta me vonese pasi ne stadjum nuk ishte ...

Lexo me shume01prevnext

Kosova pranohet edhe ne FIFA

Federata e futbollit e Kosoves - FFK eshte pranuar edhe ne FIFA. Kongresi i pergjithshem i federates boterore te futbollit i mbajtur ne Meksike ka pranuar kerkesen ...

Lexo me shume

Kosova pranohet ne UEFA

Sot ne takimin e pergjithshem te UEFA-s te mbajtur ne Budapest te Hungarise eshte pranuar kerkesa qe Federata e Futbollit te Kosoves (FFK) ka bere per anetaresim. ...

Lexo me shume

Zbardhet lista e lojtareve qe do luajne

Është zbuluar lista e futbollistëve të ftuar në përfaqësuesen e Kosovës qe me daten 5 Mars do luajne miqesoren historike kunder Haitit.Ndeshja do te zhvillohet ne stadjumin ...

Lexo me shume

Ne fokus/ Kosova merr leje per miqesore

Kosova do te kete mundesi te perfaqesohet ne arenen nderkombetare. FIFA i ka dhene nje leje te pergjysme, FFK-se. Kombetarja e Kosoves do te luaj ne miqesore ...

Lexo me shume

Levizjet/ Vllaznia e Partizani duan me t

Mentor Zhdrella eshte zgjedhur lojtari me i mire ne Kosove. Mesfushori fantazist qe luan per Hysin eshte ne planet e Vllaznise dhe Partizanit. Te dy klubet shqiptare ...

Lexo me shume

Ne fokus/ Chelsea njeh Kosovën

Gjigandi anglez, Chelsea, edhe zytarisht ka njohur dhe ka pranuar në gjirin e saj klubin e tifozëve nga Kosova, “Chelsea Fan Club Kosovo”. Ky fun club ka ...

Lexo me shume01prevnext

Ne fokus/ Shkendija barazon me Vardarin,

Ne kryefjalen e javes ne Maqedoni, tifozet maqedonas kane share dhe ofenduar ne korr shqiptaret. Ndeshja mes Vardarit dhe Shkendijes eshte mbyllur ne barazim 0-0 ndersa ne ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me

Trajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shk

Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shkendija shkarkon trajnerin G

Pas humbjes se thelle 0-5 me Rabotnickin diten e Shtune ne takimin per Kampionat, si dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonise ne cerekfinale, drejtuesit e Shkendise ka ...

Lexo me shume

Legjionaret/ Agim Ibrahimi transferohet

Futbollisti shqiptar Agim Ibraimi eshte huazuar nga klubi i tij NK Maribor tek skuadra e Serie A, Kaljari. 25 vjecari i cili luan me kombetaren e Maqedonise ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shkëndija 79 e fillon sezonin

Sot ka filluar edhe Kampionati i Maqedonise per sezonin e ri 2013-14. Te dyja skuadrat shqiptare, Renova dhe Shkendija nuk paten nje dite te kendshme. Renova barazoi ...

Lexo me shume

English News

Lorik Cana: Our goal should be to reach

SS Lazio's Lorik Cana has set his side a target of reaching the UEFA Europa League final a...

Europa League/ Yuri Maksimov is a "racis

Metalurg Donetsk coach, Yuri Maximov, has a previously untold story of the four Albanian p...

Europa League/ Hoxha and Musolli get Alb

Tomorrow, KF Kukësi will be playing a very important game against Metalurg Donetsk in the ...

Albania/ Venera Rexhi signs for Linkopin

17 year old Venera Rexhi, born and raised in Sweden has decided to leave her team Borens I...

Champions League / Skënderbeu hoping 'th

President Ardian Takaj is hoping "third time's a charm" for KS Skënderbeu as they look to ...

More in: English

AlbaniaSoccer ne Facebook

AlbaniaSoccer ne Twitter

Njihuni direkt me te rejat e fundit nga Albaniasoccer me ane te Twitter.

Follow AlbaniaSoccer ( @fatjonpandovski )

Kush eshte ne linje

Kemi438 miqnë linjë

Postime nga forumi

Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012In Futbolli Shqiptar / Kampionati i KosovesRaiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012In Futbolli Shqiptar / Kampionati i KosovesRaiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012In Futbolli Shqiptar / Kampionati i KosovesRaiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012In Futbolli Shqiptar / Kampionati i KosovesRaiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012In Futbolli Shqiptar / Kampionati i Kosoves

More Topics »

Menu e shpejte

Blini fanellen e kombetares ShqiptareNdiqni ndeshjet liveStatistikat nga Futbollit ShqiptarApplikacioni mobile per Shqiperine ne Euro 2016

Blendi Idrizi SUPER GOOOL !

Blendi Idrizi Super GOOOL!dhe BVB Dortmund shume prane Champions League.Huntelar ma pasoi topin perfekt. U n...

Lexo me shume

Bundesliga Liga e "Kampioneve te Botes"

Bundesliga Liga e „Kampioneve te Botes"Vendimi i Shkodran Mustafit per te kaluar nga Arsenali te FC Schalke,...

Lexo me shume

Shqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe Uzuni

Per here te pare ne histori Kombetarja KUQ e ZI zbret ne fushe ne një ndeshje zyrtare ndaj San Marinos.San M...

Lexo me shume

Harry Kane zbret golin nga qielli

SHQIPËRI: Berisha (C) I Gjimshiti, Veseli, Ismalji, Hysaj I Laci, Bare, Memolla I Uzuni, Cikalleshi, Broja .Tr...

Lexo me shume

Tre pike dhe PIKE

ANDORRA: Gomes I Llovera, Vales, San Nikolas, Rubio I Martinez, Rebes, Vieira, Cervos I Alaez, Fernand...

Lexo me shume

Enderr KUQ e ZI 2022

Enderr KUQ e ZI 2022Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshj...

Lexo me shume

Strakosha i shkel syrin Dortmundit

Strakosha i shkel syrin DortmunditAs Roman Bürki as Marvin Hitz nuk shkelqejne keto jave ne porten e Borussi...

Lexo me shume

Ramen Cepele stervitet me ekipin e pare

Ramen Cepele stervitet me ekipin e pare.E merkure 10 shkurt 2021.Ramen Cepele i bashkohet ne stervitje...

Lexo me shume

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e Rinit

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e RinitRruga që familja Rexhbecaj bëri nga fshati i vogël malor Gjon...

Lexo me shume

De Biasi publikon listen kunder Italise

Sot ne oren 10:30, ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit, tranjeri i Shqiperise, Gianni de Biasi ka ...

Lexo me shume SuperligaKategoria 1KosovaNuk ka asnje ndeshje liveNuk ka asnje ndeshje liveNuk ka asnje ndeshje live

Ndeshjet e Shqiperise

Nuk ka asnje ndeshje live

Superliga Renditja

#EkipiNdPike1Tirana36702Kukësi36663Laci36644Skenderbeu36585Teuta36556Partizani36537Bylis36518Vllaznia36469Flamurtari361610Luftetari3614

Renditja Kosove

#EkipiNdPike1TREPCA 8922542FERONIKELI23483PRISHTINA23454KF LLAPI22405BESA22376GJILAN22307DRENICA23288LIRIA22259FERIZAJ232110DRITA222111TREPCA221312HAJVALIA227

Kategoria 1 - Grupi A

#EkipiNdPike1Vllaznia18442Erzeni18323Beselidhja18304Dinamo18275Korabi18276Veleciku18257Burreli18248Shenkolli18209Iliria181910Vora1810

Kategoria 1 - Grupi B

#EkipiNdPike1Bylis18422Besa18353Egnatia18294Lushnja18275Oriku18276Pogradeci18267Tomori18238Apolonia18209Elbasani181210Turbina189

Video e fundit

Kalmar FF -... Gaz Metan Medias - FC... Sarajevo - Kukësi 0:0... Nurudeen Orelesi goal... Man United vs A League... Freiburg - Olympiakos... Europa League/ Kukesi 3... Europa League : FK... Adnan Januzaj vs Singha... Europa League/ FC Flora... Teuta (Albania) - Dacia... Tifozët e Dinamos, Bad... Kf.Drita vs Kf.Euromilk... Shqiperi - Norvegji 1-1 WC Brazil: Iseland -... Finale Pokala 2013 -... SHQIPERI - Norvegji Video e Leonel Messi... Goli i Sukaj ne ndeshjen... Goli i Azemit ne...

Lajmet e Fundit

Blendi Idrizi SUPER GOOOL !Bundesliga Liga e "Kampioneve te Botes"Shqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe UzuniHarry Kane zbret golin nga qielliTre pike dhe PIKE

Lajmet me te lexuara

Ndeshje Live ne TVNe fokus/ Cana në garën për “Lojtarin më popullor në Botë”In Memoriam : Panajot Pano "The Greatest Soccer Player in Albania"!Buy Albanian soccer JerseyRezultatet e ndeshjeve LIVE!

Kategorite e lajmeve

Te ndryshmeShqiperiaKosovaMaqedoniaEnglish

Komentet e fundit

Norvegji/ Ardian Gas...Une ku u ve faj as Granitit e as Ardiani...Ne fokus/ Cana në g...good luck LorikU-19/ Dështojnë dj...Fatkeqesisht vazhdojme te jemi amator si...Zvicer/ Barcelona cm...ju uroj suksese ketyre djemve te rinj sh...Developer from IngAlb.infoHarta e FaqesAlbaniaSoccer Media © 2003 - 2014

TAGS:Lajme Statistika Shqiptar AlbaniaSoccer

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
KREU - Federata Shqiptare e Bask

  Federata Shqiptare e Basketbollit / Albanian Basketball Federation HomeFederataLIGJI Nr. 79-2017 PËR SPORTINStatutiMiratim i Statutit te FSHB &#8211;

iPhone Albania | Blog shqiptar r

  HomeRreth NeshBashkëpunoProgrameWikiAdvertiseAppAdvertisingKontakto Rubrika Aplikacione n

Veriu.info - Lajmet e fundit

  keywords:
description:Lajmet e fundit
Skip to content Veriu.info Lajmet e fundit Menu LajmeSp

Albeu.com Portali Albeu.com, La

  keywords:
description:
Skip to content lajmek

Muzika Shqiptare - Albasoul.com

  keywords:muzik, muzika, kenge, keng, kang, shqip, shqiptar, shqiperi, kosov, kosovar, mp3, albanian, albania
description:Mund te degjoni me mijra keng

Lajmet e fundit Shqip

  Faqja në përpunim, ju faleminderit për mirëkuptim!Shkarko 10minuta App per Android apo iPhone dhe Informohu me lete me lajmet e fundit në Politik

Portali Albeu.com, Lajmet e fund

  Në mandatin e dytë PS qeverisi e vetme dhe mori 74 mandate, por iu bashkuan edhe disa deputetë të PDIU që u larguan nga opozita si dhe kandidat s

Chat Shqiptar, Chat Shqip, Alban

  Kliko siper dhe Bisedo ne Chat Shqiptar ............................................................................ Degjo Radio Shqiptare online!

Muzika Shqiptare - Albasoul

  Miresevini në faqen e Muzikës Shqiptare! Në këtë faqe jemi munduar t'u sjellim sa më shumë këngë Shqiptare dhe, pas një pune 8-vjeçare të

Filma Shqiptare, Muzik Shqip, Hu

  Bashkepunimi Shqiptar nuk ka fund! Deshiron shkembim linkesh? Kontakto: nastradini.com@gmail.com Miresevini ne Nastradini.Com! Kendi Argetimit Shqipt

ads

Hot Websites