Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -

Web Name: Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -

WebSite: http://www.albeu.com

ID:168850

Keywords:

com,Lajmet,Portali,

Description:

Në mandatin e dytë PS qeverisi e vetme dhe mori 74 mandate, por iu bashkuan edhe disa deputetë të PDIU që u larguan nga opozita si dhe kandidat social...M shum lajme nga Shqip ria Balla vë bast në studio: PS merr të paktën 74 mandate në zgjedhjet e 25 prillit!Në mandatin e dytë PS qeverisi e vetme dhe mori 74 mandate, por iu bashkuan edhe disa deputetë të PDIU që u larguan nga opozita si dhe kandidat social...EMRAT/ Katër shqiptarë arrestohen me qindra mijëra paund e sasi të mëdha kokaineKatër anëtarë të dyshuar të një grupi të krimit të organizuar shqiptar janë akuzuar për pastrim parash dhe vepra të furnizimit të drogës pasi u kapën ...ZYRTARE/ Milani firmos me mesfushorin francezVetëm statusi zyrtar mungonte, i cili tani ka mbërritur: Soualiho Meïté është një lojtar i ri i Milanit.Futbollisti i Torino u transferua kuqezi m...Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM)Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm.Është koha për të kontro...Këto 4 mënyra do t'ju ndihmojnë të ringriheni pas një ndarje të vështirëÇdo marrëdhënie dashurie ka një histori. Filloni duke sqaruar idetë për ndjenjat që keni.Ka nga ata që janë ndarë dhe pyesin se si të rifillojnë ... "I lidhur me motrën e Arjan Çanit", deklarata e papritur e Soni NRG (FOTO LAJM)"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM)Andi në telashe, djali nga Amerika vjen për t’i marrë Tean: Bëj çdo gjë për t’i fituar zemrën!Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM)Këtë nuk e prisnim nga Tayna, çfarë e quan publikisht Edi Ramën (FOTO&VIDEO)Zbardhen shifrat: Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan sot në ShqipëriNëse fiton Lazio priten "trazira", modelja joshëse premton se do të zhvishet (FOTO LAJM)Tifozja e Partizanit po i tërbon meshkujt në rrjetet sociale (FOTO LAJM)Çiljeta Xhilaga humb njeriun e afërt të familjes: Shumë i shtrenjtë për ne! (FOTO LAJM)Vazhdon suksesi rekord i Noizyt, këtë herë në krye të listës në Itali (FOTO&VIDEO) Eriksen do largimin nga Interi, pranë rikthimit në Premier LeagueConte nuk i ka dhënë hapësirë Eriksenit teksa ky i fundit nuk ka qenë aspak i lumtur.Rikthimi i tij te Tottenham, me Jose Mourinhon si një tifoz i zjarrtë i lojtarit, po rikthehet në realitet çdo Eriksen do largimin nga Interi, pranë rikthimit në Premier LeagueConte nuk i ka dhënë hapësirë Eriksenit teksa ky i fundit nuk ka qenë aspak i lumtur.Rikthimi i tij te Tottenham, me Jose Mourinhon si një tifoz i zjarrtë i lojtarit, po rikthehet në realitet çdo ...ZYRTARE/ Milani firmos me mesfushorin francezVetëm statusi zyrtar mungonte, i cili tani ka mbërritur: Soualiho Meïté është një lojtar i ri i Milanit.Futbollisti i Torino u transferua kuqezi mbi një bazë të përkohshme me të drejtën e opsionit...Lazio fiton derbin me Romën (VIDEO)Lazio shkërmoq Romën 3-0.Ciro Immobile përfitoi nga një gabim i mbrojtjes së Romës duke shënuar për 1-0 në minutën e 14, ndërsa Luis Alberto realzoi dy herë në minutat 23' 67'.Roma mbetet në v...Historia ndër vite e derbit Inter-Juve, rivaliteti i përjetshëm që ka shkruar historinë e Serie AGianni Brera e quan “Derbi i Italisë”.Edhe sikur të kufizohej vetëm në sfidat e luajtura në “San Siro”, si ajo e kësaj të diele, Inter-Juventus sjell me vete një sërë kujtimesh, sugjerimesh, kamp...Materazzi: Ja çfarë do të bëja në dhomat e zhveshjes para Inter-JuventusIsh-mbrojtësi i Italisë dhe Inter-it, Marco Materazzi, ka folur për Inter-Juventus në një intervistë të dhënë për Inter TV.– Nëse do të kthehesha tek Inter, si do ta ndalje CR7?“Eh, kjo është..."Statistikat e Hazard janë të frikshme", në Madrid kanë humbur durimin me belgunTifozët janë lodhur nga Hazard.Eksperienca në Madrid duhej të ishte një ëndërr, por është transformuar në një makth. Belgu duhej të merrte vendin e Cristiano Ronaldo-s, por shifrat dhe rendimenti ...Ka sërish gol në derbin, Lazio-Roma (VIDEO)Lazio ka dyfishuar shifrat ndaj Roms.Këtë herë ai që tundi rrjetën është Lusi Alberto në minutën e 23....Zhbllokohet derbi, Lazio-Roma (VIDEO)Është zhbllokuar derbi Lazio-Roma.Është Ciro Immobile ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 15.Moggi: Sarri? Nuk e meriton, është treguar i padrejtëIsh-drejtori i përgjithshëm i Napoli-t, Luciano Moggi ka folur për skuadrën axurre në një intervistë të dhënë për Radio 1. Ish-drejtuesi ka dalë hapur kundër një kthimi të mundshëm të Sarri-t.“Nuk...Formacionet zyrtare: Lazio-RomaDo të luhet duke filluar nga ora 20:45, ndeshja derbi mes Lacios dhe Romës.Të dyja skuadrat futen në fushë me objektivin e vetëm, që është fitorja. Strakosha nuk është grumbulluar me Lacion për kë...Ermali dhe Fifi janë kushërinj? Këngëtari shpjegon si qëndron e vërtetaFifi dhe Ermal Fejzullahu zbuluan pak kohë më parë se ata ishin kushërinj me njëri-tjetrin.Kur Ermali ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Fifi tha se kishte lidhje gjaku me të dhe se faÇiljeta Xhilaga humb njeriun e afërt të familjes: Shumë i shtrenjtë për ne! (FOTO LAJM)Kush është djali i ri te Përputhen? "Gangsteri" që i fiton zemrën Melisiës (FOTO LAJM)Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojëA është gati trupi juaj për një shtatzëni? Mësojeni nga këta treguesTestoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM)Vuani nga kapsllëku? Me këtë trajtim 100% natyral do të shpëtoniA është gati trupi juaj për një shtatzëni? Mësojeni nga këta treguesTestoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM)Vuani nga kapsllëku? Me këtë trajtim 100% natyral do të shpëtoni

TAGS:com Lajmet Portali 

<<< Thank you for your visit >>>

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

Websites to related :
Lajoie Stables - Home

  Welcome To Lajoie StablesVermont's largest and only year-long horseback riding stable(802) 644-5347984 Pollander Road Jeffersonville, VT 05464*Open se

HOME | ukecopsychology

  ECOPSYCHOLOGY UKHOMEABOUTECOPSYCHOLOGYPRACTITIONERS EDGE OF THE WILD RESOURCESNEWSLINKSCONTACTMorewelcomeWe are living inextraordinary and bewildering

Universität Düsseldorf: Stoffw

  Herzlich Willkommen auf den Seiten des Instituts für StoffwechselphysiologieDas Institut forscht und lehrt auf dem Gebiet der Stoffwechselphysiologie

Terra Law Corporation Commercia

  Commercial Real Estate LawyersTerra Law Corporation is a boutique commercial real estate law firm in Vancouver, British Columbia. Terra Law Corporatio

Plant Ecophysiological Group

  The Key Laboratory of Tropical Forest Ecology (TFE), Xishuangbanna Tropical Botanical Garden, Chinese Academy of Sciences Phone: ++86-691-8713046; F

PURE SPEED/ピュアスピード(ハイレ

  SC1000マルチチャンネルコントロールアンプ◆総歪0.6ppm(20Hz-20KHz/1Vrms)、雑音電圧2μVの超高性能 ◆2/4/6/8CHのマルチチャンネル構成 ◆8ステップソフトラウ

Destiny Church - Assembly of God

  We are so proud of the amazing job our Destiny Team Members did in 2020--we truly couldn't be more thankful for the high-quality teams we have at Dest

HRDAG Human Rights Data Analysi

  Data science and police accountabilityHuman bias is baked into criminal justice data, from who gets arrested, to what charges they are booked on, to w

Mercedes Radio Repair Questions

  John Merutka, President, has been in the audio system repair business since 1975. He is located in San Diego, California, and specializes in high end

HAIRYZ SEX TUBE VIDEOS, FREE HAI

  What kind of hairy porn do you prefer at this time of the day? Do you like watching interracial hairy pussy romps or kinky hairy lesbian sex movies? W

ads

Hot Websites