Užsidirbkite nuo 40€ jau ŠIANDIEN | Papildomas Darbas Internetu | Uždarbis Nuo 280€ Per Savaitę | Ka

Web Name: Užsidirbkite nuo 40€ jau ŠIANDIEN | Papildomas Darbas Internetu | Uždarbis Nuo 280€ Per Savaitę | Ka

WebSite: http://www.laimingi-bilietai.info

ID:359370

Keywords:

Darbas,Papildomas,Internetu,Nuo

Description:


TURITE KLAUSIMŲ? arnadomaitis@inbox.lt
(Nieko nelaimėjote pirkdami pirmą kartą? - Susisiekite su mumis)Į pradžią atsiliepimai Kodėl neleidžia apmokėti? Kaip persivesti laimėjimą? Pinigų grąžinimas kaip susisiekti?

TO DAR NEBUVO - KAUNIEČIO REVOLIUCIJA LOTERIJŲ ISTORIJOJE

LAIMINGAIS PAVERTĖ TŪKSTANČIUS KRAŠTIEČIŲ!


Tuo įsitikino jau ŠIMTAI lietuvių, uždirbę daugiau negu 1000€ per mėnesį! Vidutinis dienos uždarbis svyruoja nuo 40€ ir daugiau. Pagal vedamą statistiką daugiau negu 30 žmonių kasdien naudojasi šiuo metodu ir užsidirba nuo €1000 ir daugiau per mėnesį didžiausiose pasaulinėse loterijose.


Vardan darnos ir laimingų klientų užtikriname sąžiningas finansines transakcijas ir lojalią pinigų grąžinimo politiką, nesėkmės atveju.


Prieš pradedant maloniai kviečiame trumpai žvilgtelėti keletą jau išbandžiusiųjų žmonių pasidalintų atsiliepimų ir jų rezultatųPEREITI TIESIOGIAI Į FACEBOOK'E ESANTĮ ATSILIEPIMŲ ĮRAŠĄ (Kompiuterių naudotojams)
--
PEREITI TIESIOGIAI Į FACEBOOK'E ESANTĮ ATSILIEPIMŲ ĮRAŠĄ (Mob.Telefonų naudotojams)


« Šiame Facebook irašo komentaruose jūs galite pasidalinti savo patirtimi ir rezultatais su kitais. Taip pat pamatyti ir kitų jau išbandžiusiųjų žmonių rezultatus ir atsiliepimus »


Išbandžiusiųjų video atsiliepimai

ŽIŪRĖTI DAUGIAU VIDEO ATSILIEPIMŲ IR REKOMENDACIJŲ

Išbandžiusiųjų rezultatai
Taip atrodo mano banko sąskaita. Norite ir jūs papildyti savo banko sąskaitas? Tuomet nieko nelaukite pradėkite uždirbinėti jau nuo šiandienos ir gaukite nuolatines pajamas kiekvieną mėnesį! O jeigu galiu aš - galite ir jūs!


ŽIŪRĖTI VISUS ATSILIEPIMUS

Sveiki visi, aš esu Arnas Adomaitis,

Esu vienas iš šios sistemos įgyvendintojų. Gyvenu ir dirbu Kaune. VU studijavau aukštąją matematiką.Mano specialybė – modeliavimas ir duomenų analizė. Taip pat specializacija ir mokslinio darbo sritis- kombinatorika ir tikimybių teorija.

Studijų laikas aš gilinausi į atsitiktinių skaičių sekas ir jų ciklus. Vėliau tai tapo hobis, dar vėliau – darbas, kurį aš išbandžiau pats ir kurį dirbu iki šių dienų. 2019 metų Kovo pradžioje pasirodė mano pirmoji pusiau vieša automatizuota duomenų bazė pagrindinėms Europos ir Amerikos loterijoms, ji sulaukė nemažo sėkmingo susidomėjimo ir yra naudojama iki šių dienų. Laimėjimo procentas svyravo nuo 70-87%, kas žinoma negalėjo nedžiuginti. Tačiau kaip visada gerais norais kelias į pragarą grįstas… Atsirado keli mano formos kopijuotojai, kurie neturi nieko bendro nei su duomenų bazėmis, nei su statistika, nei su loterijomis apskritai. Šie pseudo kopijuotojai sukūrė didelį būrį nepatenkintų žaidėjų, o mano pačio vartotojų ir duomenų bazė tiek išaugo, kad serverių išlaikymas pavirto į apvalią sumą. Todėl tik baigęs naująjį algoritmą, kuris beje grindžia prognozes ne tik istorija, bet ir realiu bilietų kiekiu ir kombinacijomis, aš nusprendžiau leisti žmonėms visiškai NEMOKAMAI pasinaudoti analizatoriumi Ribotą laiką (kurio metu jūs kaip minimum sugeneruosite nuo €1000 pajamų per mėnesį laiko. (Uždarbis priklausys tik nuo pačių jūsų noro ir ryžto. Viskas labai paprasta: kuo daugiau žaidimų dalyvausite, tuo daugiau galėsite užsidirbti) Kai svetainė kartu su analizatoriumi taps apmokestinami, už naudojimąsi šia sistema Jūs tūrėsite mokėti abonentinį mokestį. Šie pinigai bus naudojami sistemos palaikymui ir apsaugai. Abonentinio mokesčio dydis bus lygus Jūsų 2-3 lošimų uždarbiui. Už šią sumą Jūs gausite tai, kas tikrai bus panašu į mažą stebuklą. O tuo jūs galite įsitikinti jau dabar išbandę tai pirmą kartą visiškai nemokamai!

Kodėl verta naudoti
mūsų programą?

Pranašumai Laimingi-Bilietai.info programa Paprasta loterija
Laimėjimo šansas
1 prie 1000 1 prie 1 000 000 000
Nuolaidos pastoviems klientams
yra nėra
Kolektyvinis bilietų pirkimas
yra nėra
Viena vartotojo aplinka
yra nėra
Prieiga prie tarptautinių loterijų
yra nėra
Pelno garantija
100% nėra
Laimėjimo/Grąžinimo garantija
Naujiems žmonėms, perkantiems pirmą kartą suteikiame garantiją pirmam jūsų išleistam pirkimui, todėl jeigu pirmuoju kartu jums nepavyks nieko laimėti, galite kreiptis dėl tos pačios išleistos sumos už 3 loterijos bilietus grąžinimo. Sužinoti daugiau nėra

Norite pradėti jau dabar? SPAUSKITE ČIA

Pasak statistikos

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, mūsų šalies gyventojai nusipirko daugiau, nei 89 mln. įvairių loterijų bilietų. Remiantis skaičiais akivaizdu, jog nėra Lietuvio, kuris savo finansinės padėties nebandė pagerinti, žaisdamas loterijose. Toks buvau ir aš, kol neatradau šios strategijos, kuria dalinuosi su Jumis. Loterijų verslas - pelningas ir nesąžiningas, kupinas neteisybės ir juodojo marketingo, atkreipto ne į Jūsų sėkmę, o į lošimų bendrovių pelną. Bet tai ne apie mus.

Netrukus manimi pradėjo domėtis

pasaulinių loterijų, tokių kaip U.S. Powerball, Mega Millions ir t.t. savininkaiir valdytojai. Didžiausią įspūdį jiems darė tai, kad mes ištobulinome veikiantį išlošiančiųkombinacijų generavimo metodą kuris yra išbandytas jau ilgą laiką praktikoje! Šios ir keletas kitų loterijųgigančių bendrovių siūlė darbo vietą jų analitikos biuruose ir dideles išmokas, kad aš daugiau šiaformule viešai nesidalinčiau ir šią svetainę uždaryčiau. Taip tik dar įsitikinau, koks purvinas yra loterijųverslas. Aš nusprendžiau kurį laiką duoti viešai ir nemokamai naudotis šia formule.

Tačiau čia esu ne vien dėl to, kad paneigčiau skaidrią ir sąžiningą loterijų verslą. Dažnai tenkamatyti, kaip prekybos centrų kasose ir studentai, ir pensininkai, praktiškai – visi į pirkinių krepšelįįsideda loterijų bilietus, nors beveik visi nieko nelaimi, na nebent du eurus – paguodos prizą,veikiantį kaip stimulą ir toliau nešti pelną loterijų bendrovėms.

Atėjo laikas

Nustoti tuščiai švaistyti pinigus – metas pasinaudoti visomis galimybėmis. Išlošiančiųskaičių formulės pagalba suteikiu Jums galimybę susikurti unikalų derinį. Esu geranoriškas ir netnegalvoju apie Jūsų apgavimą, todėl mūsų sukurtas analizatorius įspės Jūs, kada pralaimėjimorizika yra didesnė, nors tokių atvejų pasitaikys tikrai retai.

O kad nelaimingų skaičių tikimybė mažėtų, nuolat tobulinu ir stebiu savo aukso gyslelę,remdamasis detaliais matematiniais skaičiavimais ir statistika. Gautus duomenis visada lyginu irapdoroju – taip tiksliai išsiaiškinu, kokios priežastys ir veiksniai lemia mažesnę laimėjimotikimybę. Tad kuo daugiau žaidėjų – tuo daugiau informacijos. Kuo daugiau informacijos – tuotikslesni skaičiavimai ir racionalesnis metodikos panaudojimas. Ir aišku – laimingi Jūs!

IŠPOPULIARĖJUS PROGRAMA - PAVOJUS VERSLUI

Loterijų bendrovių savininkų baimė buvo išties pagrįsta. Ilgainiui ši revoliucinė algoritmo sistema sugriovė visus nusistovėjusius momentinių loterijų standartus taip atimdama iš iš jų pasakišką uždarbį. Žmonės nebepralaimėdavo, o pinigų už parduodamus loterijos bilietus nusėsdavo į jų kišenes vis mažiau. Tai jiems labai nepatiko... Laikai kuomet leidome pinigus „tuštiems“ bilietams baigėsi!

Lošimų verslo pasaulis pastaruosius mėnesius nežino, ko griebtis. Mūsų sukurtas išlošiančių skaičių kombinacijų analizatorius tiksliai ir greitai, kaip niekas kitas išsiaiškina skaičius, reikalingus pelningam lošimui. Šimtai žmonių apstulbę dėkoja mums, nes jie finansinės gerovės pasiekė be vargo ir laiko. Netrukus pradėjau plėstis, įkūriau internetinę bendrovę laimingi-bilietai.info ir tapau oficialiu „The European State Lotteries and Toto Association“ nariu. Bendradarbiauju su užsienio bendrovėmis, o mano startuolis jau veikia visose Baltijos šalyse ir džiugina vartotojus išlošiančiomis kombinacijomis, kurių tikslumas net iki 87 procentų.

Už Loterijos Bilietų Kainą Galite Nusipirkti

Pagalvokite, ar geriau išleisti tuos kelis €€€ trumpalaikiui malonumui ar investuoti į savo finansinį pakilimą?! Manau tai menkniekis palyginus su nauda, kurią galite gauti. Jums spręsti draugai. Pasižiūrėkite vieno iš dirbančių pagal šį metodą (Renato) sąskaitos išrašą, kuris pasidalino šiuo video ir naudojasi šia sistema jau nuo pat pradžių.Lietuvos loterijų bendrovės bandė užkirsti tam kelią, tačiau nesėkmingai!


SVARBI NAUJIENA!!! Nuo šių metų TheLotter oficialus platintojas Lietuvoje nebeveikia, todėl pakeitėme jį nauju bilietų platintoju GoLotter, tai dukterinė TheLotter firma. Kodėl taip atsitiko? Lietuvos loterijų bendrovės praranda didelius pinigus, todėl imasi įvairiausių būdų užkirsti tam kelią, nes jiems naudingiau, kad Jūs pirktumėte pas juosir praloštumėte, negu mūsų nurodytose loterijose laimėtumėte. Pradėkite užsidirbinėti, kol dar veikia GoLotter bilietų platintojas.
Ar šis metodas dar veikia? ar dar vis galima uždirbti?

Dažnai gauname laiškų į savo el. paštą ( ">arnadomaitis@inbox.lt ) arba į Facebooką su tuo pačiu klausimu ar vis dar veikia šis metodas? Galite būti ramūs. Mes kiekvieną savaitę tikriname šį metodą (skaičių programą), kad viskas veiktų sklandžiai, nes jo pagalba mes ir patys uždirbinėjame. O kadangi dar nuo kiekvieno ir jūsų laimėjimo mes taip pat gauname procentą pajamų, todėl mums yra svarbu, kad ir jums viskas veiktų. Jeigu taip atsitiktų, kad šis metodas nustotų veikti arba kažkas pasikeistų, iš karto praneštumėme apie tai šioje svetainėje.

Paskutinį kartą šį metodą (skaičių programą) tikrinome:

2022 m. Spalio 20 d.

Taigi pradėkime uždirbinėti pinigus

Dauguma žmonių man užduoda klausimą: Nuo ko pradėti? Visų pirma peržiūrėkite video instrukciją kuri yra apačioje, joje parodyta viskas nuo A iki Z.Jeigu kyla kėblumų su apmokėjimu perskaitykite punktą KODĖL NELEIDŽIA APMOKĖTI? jį galite rasti viršuje juostelėje. Jeigu norite persivesti laimėtus pinigus į savo sąskaitą, perskaitykite punktą KAIP PERSIVESTI LAIMĖJIMĄ? jį tai pat rasite viršuje juostelėje. Peržiūrėję video galite pradėti naudoti programą, kuri yra po video instrukcijos, apačioje. Jos nereikia parsisiųsti ar kitaip įrašyti, ją galite naudotis mūsų svetainėje kol kas NEMOKAMAI.Taip pat naujiems žmonems perkantiems bilietus PIRMĄ KARTĄ naudodamiesi mūsų pateiktu metodu ir jeigu nutinka taip, kad nieko nelaimėjote mes jums galime grąžinti išleistą sumą už jūsų pirmus 3 įsigytus bilietus, taip jūs nieko neprarandate. (GALIOJA TIK PIRMĄ KARTĄ PERKANTIEMS ŽMONĖMS)

Svetainė kartu su analizatoriumi taps apmokestinami nuo Lapkričio 4 dienos, o šiuo metu naudokitės dar nemokamai!


Išbandykite sėkmingų loterijos bilietų skaičių programą


Patarimas: Jeigu analizatoriumi naudotis problematiška išmaniuoju telefonu, tuomet rekomenduojame atidaryti svetainę per savo kompiuterį arba planšetinį kompiuterį. Taip bus žymiai patogiau ir paprasčiau.


UŽDARYTI

Pildykite skaičius iš naujo!

UŽDARYTI

Su šiais skaičiais Jūsų bilieto
laimėjimo šansas %!Jeigu norite užpildyti bilietą spauskite
mygtuką PLAY arba SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE.

JŪSŲ PASIRINKTI SKAIČIAI: | SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE


UŽDARYTI

Su šiais skaičiais Jūsų bilieto
laimėjimo šansas %!Jeigu norite užpildyti bilietą spauskite
mygtuką PLAY arba SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE.

JŪSŲ PASIRINKTI SKAIČIAI: | SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE


UŽDARYTI

Su šiais skaičiais Jūsų bilieto
laimėjimo šansas %!Jeigu norite užpildyti bilietą spauskite
mygtuką PLAY arba SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE.

JŪSŲ PASIRINKTI SKAIČIAI: | SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE


UŽDARYTI

Su šiais skaičiais Jūsų bilieto
laimėjimo šansas %!Jeigu norite užpildyti bilietą spauskite
mygtuką PLAY arba SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE.

JŪSŲ PASIRINKTI SKAIČIAI: | SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE


UŽDARYTI

Su šiais skaičiais Jūsų bilieto
laimėjimo šansas %!Jeigu norite užpildyti bilietą spauskite
mygtuką PLAY arba SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE.

JŪSŲ PASIRINKTI SKAIČIAI: | SUŽYMĖTI SKAIČIUS BILIETE
šiuo metu ši loterija neaktyvi, prašome pasirinkti kitas loterijas.

Pasirinkta loterija: PowerBallKartu su „laimingi-bilietai.info“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mūsų analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles.

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokiusskaičius nuo 1 iki 69. Į paskutinį papildomą laukelį įveskite betkokį skaičių nuo 1 iki 26. Taipogi, galite naudotis atsitiktiniųskaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“.Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijoslošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kuriojenurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį:žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybėyra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju jūsų bilietai gali būti nesėkmingi.Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusiakombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausitedidesnio tikėtinumo kombinacijų.Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus ar kur jums patogiausia, paspauskite ant banerio(loterijos skydelio) po generatoriaus langu ir darykite veiksmus, kurie parodyti video instrukcijoje aukščiau.

Įrašykite skaičius taip, kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”


Pasirinkta loterija: EuroMillionsKartu su „laimingi-bilietai.info“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mūsų analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokiusskaičius nuo 1 iki 50. Į paskutinus du papildomus laukelus įveskite betkokius skaičius nuo 1 iki 12. Taipogi, galite naudotis atsitiktiniųskaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“.Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijoslošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kuriojenurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį:žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybėyra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju jūsų bilietai gali būti nesėkmingi.Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusiakombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausitedidesnio tikėtinumo kombinacijų.Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus ar kur jums patogiausia, paspauskite ant banerio(loterijos skydelio) po generatoriaus langu ir darykite veiksmus, kurie parodyti video instrukcijoje aukščiau.

Įrašykite skaičius taip, kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”Ateinančiame EuroJackpot lošime didysis prizas – $14 milijonų.Kartu su „laimingi-bilietai.info“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mūsų analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokiusskaičius nuo 1 iki 50. Į paskutinus du papildomus laukelus įveskite betkokius skaičius nuo 1 iki 10. Taipogi, galite naudotis atsitiktiniųskaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“.Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijoslošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kuriojenurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį:žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybėyra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju jūsų bilietai gali būti nesėkmingi.Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusiakombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausitedidesnio tikėtinumo kombinacijų.Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus ar kur jums patogiausia, paspauskite ant banerio(loterijos skydelio) po generatoriaus langu ir darykite veiksmus, kurie parodyti video instrukcijoje aukščiau.

Įrašykite skaičius taip, kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”

Pasirinkta loterija: MegamillionsKartu su „laimingi-bilietai.info“, Jūs galite dalyvauti vienose populiariausių ir pelningiausių pasaulio loterijų, o sėkmingą dalyvavimą nulems mūsų analizatorius. Dalyvauti galite tuoj pat, tik prieš tai perskaitykite taisykles

INSTRUKCIJA KAIP NAUDOTIS ŠIA PROGRAMA:

Į žemiau esančius penkis baltus laukelius įveskite bet kokiusskaičius nuo 1 iki 70. Į paskutinį papildomą laukelį įveskite betkokį skaičių nuo 1 iki 25. Taipogi, galite naudotis atsitiktiniųskaičių funkcija, paspausdami mygtuką „ATSITIKTINIAI“.Suvedę skaičius , paspauskite mygtuką „TIKRINTI SKAIČIUS“.Analizatorius, naudodamasis paskutinių penkių metų loterijoslošimų duomenimis, apskaičiuos laimėjimo tikimybę.Apskaičiavus tikimybę, Jūs pamatysite lentelę, kuriojenurodomas kombinacijos tikėtinumas. Atkreipkite dėmesį:žaiskite tik su tomis kombinacijomis, kurių laimėjimo tikimybėyra didesnė, nei 70 proc., kitu atveju jūsų bilietai gali būti nesėkmingi.Būkite kantrūs ir neskubėkite žaisti su pirma pasitaikiusiakombinacija. Kuo daugiau bandysite, tuo daugiau gausitedidesnio tikėtinumo kombinacijų.Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus ar kur jums patogiausia, paspauskite ant banerio(loterijos skydelio) po generatoriaus langu ir darykite veiksmus, kurie parodyti video instrukcijoje aukščiau.

Įrašykite skaičius taip, kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “TIKRINTI SKAIČIUS”


Kada įvyks lošimas?


Pradėjome gauti per dieną po kelis laiškus su šiuo klausimu: Kada įvyks lošimas? Tad paaiškinsime kur galima pasižiūrėti lošimo datą.Matote 3 loterijos žaidimus, atrinkau patikimiausius ir kuriose įvyksta dažniausiai lošimai, kad nereiktų ilgai laukti. Visi 3 loterijos žaidimai yra geri, nebūtina dalyvautiloterijos žaidime kuriame aukso puodas yra didžiausias. Galite dalyvauti loterijos žaidime kuris įvyks greičiausiai, pvž: po keletos valandų arba sekančią dieną.

$ 325 Million - Nurodytas didysis aukso puodas. 27/09/2022 (Rugsėjo 27d) - Nurodyta kada lošimas įvyks.

Jeigu Jums nerodo šios informacijos, užėję į loteriją šioje vietoje galite matyti kiek liko laiko iki lošimo. Lošimui įvykus rezultatai pasirodys po 1-3 valandų. Šis loterijos žaidimas įvyks po2 dienų ir 5 valandų

Taigi, jeigu labai nekantraujate ir norite kuo greičiau pasiekti rezultatų, pasirinkite loteriją, kuri greičiausiai įvyks, paspausdami ant jos mūsų sukurtoje programoje viršuje.Kaip ir minėjome

Dedame daug pastangų į šį projektą. Visai neseniai mus pasiekė klientų nusiskundimai, kad TheLotter oficialus loterijos bilietų platintojas nebeveikia Lietuvoje, todėl jį pakeitėme į naują GoLotter(TheLotter dukterinė firma), spręsdami šią problemą. Dabar galite uždirbinėti iš loterijos bilietų dar sėkmingiau, saugiau ir greičiau!

Neabejoju, kad Jūs vis dar gali gluminti mano istorija, saugumas ar patikimumas – natūralusdalykas. Internete gausu įvairaus plauko svetainių, žadančių neaprėpiamas pinigų sumas, tačiau užto slepiančias kenkėjišką programinę įrangą, duomenų ir pinigų vagystes. Kartą ir pats ten įkliuvau.Itin nemaloni situacija manę užgrūdino ir sustiprino mano suvokimą apie sąžiningumą, asmensduomenų saugumą, pasitikėjimą ir paslaugų kokybę.


Reikia pagalbos? Turite klausimų?

Parašykite man į el. paštą

Mano el. paštas:
arnadomaitis@inbox.lt

Parašykite man per Facebook'ą

Arnas Adomaitis


Atsakyti stengsimės Jums kuo greičiau, nesvarbu ar tai būtų savaitgalis ar šventinė diena.

Mano pagrindinis interesas

pasidalinti šiuo puikiu būdu su kitais, paskatinti naudotisgalimybėmis, kurios galbūt niekada nebebus taip lengvai pasiekiamos, orientuotis į žmogausgerovę ir paversti jį laimingu. Didžiulis džiaugsmas apima mane, kai dar iki šiol kasdien gaunukrūvas atsiliepimų, fotografijų ir sėkmės istorijų... Taip pat su kiekvienu jūsų laimėjimu, aš gaunu tam tikrą procentą iš loterijos, todėl jūsų laimėjimas man yra taip pat labai svarbus, Jei uždirbate Jūs - uždirbu ir Aš.

Vadovaudamasis savo interesais ir skaidriais, patikimais tarpusavio santykiais nuo pat veiklospradžios patvirtinau pinigų grąžinimo politiką. Kol kas pagal mūsų vedamą statistiką pinigų grąžinimu pasinaudoja 15-25 žmonės100-to(šimto) žaidusiųjų, o tai tikįrodo formulės veiksmingumą.

PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

DĖMESIO! Jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsime Jums pinigus už pirmus 3 įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs nieko neprarasite pabandydami sudalyvauti pirmą kartą loterijos žaidime! Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių arnadomaitis@inbox.lt

SUTEIKIAME 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ

Pirkote loterijos bilietus pirmą kartą ir nieko nelaimėjote? - Parašykite mums ir mes grąžinsime jums išleistą sumą už pirmus 3 įsigytus bilietus!

PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS:
1. Turite atsiųsti mums į el. paštą arba į facebook'ą visus įrodymus, kad tikrai pirkote bilietus.
2. Jeigu pirkote pirmą kartą ir jūsų bilietų laimėjimo tikimybė buvo didesnė negu 80% ir Jūs nieko nelaimėjote.
3. Jeigu pirkote pirmą kartą 3 bilietus ir daugiau ir Jūs nieko nelaimėjote.
4. Jūsų pirkimo suma turi būti ne mažesnė negu 10€.
5. Dėl grąžinimo galite kreiptis per 7 dienas nuo pirmo nesėkmingo žaidimo pabaigos.
6. Grąžinsime tiek, kiek išleidote pirkdami bilietus (grąžinimą atliksime per ten, kur jums patogiausia)

KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRAŽINSITE PINIGUS?
Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-25 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau laimi, tuo labiau tobulėja mūsų analizatorius. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po tam tikrą procentą iš loterijos, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.
Principas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes.
Taip pat paspaudę ČIA galite pamatyti jau išbandžiusiųjų žmonių
pasidalintus atsiliepimus ir jų rezultatus mūsų Facebook'ę

--
Mob.Telefonų naudotojams


Komentarai / atsiliepimai

Tadas J. Patvirtintas narysSveiki. Norejau paklausti, o kokiu atveju yra grazinami pinigai uz isigytus bilietus ir jei buna nesekmingas zaidimas? Nes pirkau pirma karta 3 bilietus is ju jau pirmuoju bandymu islosiau 62 eurus, tuomet po keliu dienu pirkau dar karta 3 bilietus uz 12.70 euru ir tusti buvo, nieko is ju nelaimejau. Ar sitokiu atveju galima tiketis pinigu grazinima uz antra dalyvavima loterijos zaidime? ar cia tik uz pirma nesekminga zaidima yra? Aciu uz info is anksto.ATSAKYTI / CITUOTI
Arnas Adomaitis Administratorius Labas Tadai, Džiaugiuosi, kad pirmą kartą žaidžiant pavyko laimėti! Noriu paminėti, kad pinigus galime grąžinti tik naujiems ir pirmą kartą bilietus perkantiems žmonėms ir tik tokiu atveju, jeigu viską atlikote pagal mūsų nurodytą instrukciją. Tarkim, jeigu perkate bilietus pirmą kartą, kurių kaina yra 12-13€ ir nieko nelaimite, mes tuomet tokiu atveju galime grąžinti jūsų išleistą sumą už PIRMUS 3 JŪSŲ ĮSIGYTUS LOTERIJOS BILIETUS taip jūs pirkdami pirmą kartą nieko visiškai neprarandate išbandydami mūsų šiuo metu dar nemokamą programą. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę PINIGŲ GRĄŽINIMAS Jums tereikia parašyti mums į elpaštą arba į facebooką.

(Primenu, kad mėginimai kažkaip apgauti, kad buvo nieko nelaimėta ir panašūs būdai yra netoleruojami!, tam, kad būtų grąžinti pinigai jums reikės pateikti nuotraukas(screen shotus), kad jie buvo tikrai pirkti, kurioje loterijoje buvo žaista ir kada, todėl galite net nemėginti kažkaip apgauti, nes tokių žmonių, kurie nieko nelaimi nusipirkdami bilietus su daugiau negu tarkim "80-85% LAIMĖJIMO TIKIMYBE" iš pirmo karto, mūsų paskaičiavimais yra labai mažas procentas žmonių)
Justina M. Patvirtintas narysLaba diena, noreciau pasiteirauti pries kelias dienas isigijau bilietus 3 PowerBall loterijoje uz 12.72 eur. Ir siandien baigesi zaidimas ir uzejus pamaciau, kad laimejau 160.59 eur, cia kaip suprantu mano jau laimeti pinigai ir juos tureciau galeti kazkaip persivesti i savo banko saskaita? tik as kazka praleidau ar nesuprantu kaip tai tiksliai padaryti, atsiprasau jei kazkur kazka prazioplinau ir is anksto aciu uz pagalba.
Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Justina, pirmiausia noriu jūs pasveikinti, jūs uzdirbote 160€ iš savo įsigytų bilietų. Jūs juos galite persivesti tiesiai į savo banko sąskaitą, iš kuriuos ir mokėjote už savo bilietus, tai labai paprasta ir greita, štai tiksli instrukcija, kaip tai galite padaryti: KAIP PERSIVESTI LAIMĖJIMĄ. Jeigu turėsite daugiau klausimų kreipkitės kontaktais.
Justina M. Patvirtintas narysArnai Aciu jums, viska susiradau, pagelbejote, pinigelius jau gavau i savo saskaita per viena diena atejo! Labai dziaugiuosi, beabejo sirdingai dekoju jums uz si jusu pasidalinta metoda, tai tiesiog neitiketina. Aciu!
Marius Filip. Patvirtintas narysSveiki pirma karta sudalyvavau zaidime pasinaudojes jusu pateiktu metodu ir nusipirkau 3 bilietus uz ne pilnus 13e ir kad ir kaip butu keista, jie buvo sekmingi! Sunku patiketi, kad tai tikrai suveike, uzdirbau 106 eurus, atskaicius bilietu kaina t.y 13e gaunasi grynas pelnas yra 93e! esu dekingas jums uz si metoda! ir norejau tuo paciu paklausti ar galima butu persivesti tuos pinigus i kita banko saskaita ne is ta is kuriuos sumoketa buvo uz bilietus? ar pakeisti jau nebegalima?? Aciu
Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Mariau. Sveikinu su jūsų laimėjimu. Deja pasikeisti nebegalite savo banko duomenų iš kurių mokėjote už loterijos bilietus. Jūsų laimėti pinigai gali būti tik pervedami tik į tą pačią sąskaitą (banką) iš kurios jūs ir mokėjote už savo loterijos bilietus.
Ignas L. Patvirtintas narysLabas, norejau paklausti kol galima naudotis nemokamai siuo uzdarbio metodu tai nera kazkokio limito? ar galima naudotis neribotai kol dar nemokamai? ir kada bus mokamai ar brangiai kainuos visas sis malonumas? klausiu, nes jau apie 3 savaites kaip naudojuos jusu pateiktu metodu ir kolkas esu patenkintas ir puikiai sekasi ir noreciau toliau taip dirbti :)
Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Ignai. Jeigu teisingai supratau jūsų klausimą ar nėra kažkokių ribų kol metodas yra nemokamas? tuomet jokių ribų nėra ir galite naudotis tiek, kiek norite. Dėl apmokestinimo kainos dar nėra aišku, negaliu kolkas tiksliai pasakyti, bet galiu užtikrinti, kad brangiai labai tikrai nekainuos, viskas dar yra paruošimo būsenoje. Norime, kad būtų patogu naudotis ir automatizuota, tai nėra paprasta, todėl reikia tam laiko. O kolkas dar drasiai galite naudotis nemokamai.
Ignas L. Patvirtintas narysSuper!! supratau Aciu uz informacija :)
Romualdas Treka. Patvirtintas narysSveiki nusprendziau ir as pameginti pirma karta loterijoje ir nusipirkes 3 bilietus uz ne pilnus 13 Euru Megamillions loterijoje nieko nelaimejau :(( matyt as neidemiai perziurejau instrukcija visa ir du bilietai buvo su 65-70% procentu tikimybe laimeti neatkreipiau demesio pradziai i tai mano klaida, bet jei butu galimybe grazinti tuos 12-13 Euru meginciau dar laime, as jums parasiau i elpasta atsiunciau visas nuotraukas kada pirkti bilietai ir ju rezultatas. Mano elpastas: Romualdas.Trekavicius@gmail.com aciu jums didelis is anksto.

ATSAKYTI / CITUOTI
Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Romualdai, taip gavome jūsų laišką ir jau atsakėme, grąžinome jums 13€, turėtumėte jau gauti. Kaip paminėjau jums laiške, taip paminėsiu ir čia, kad visuomet įdėmiai paskaitytumėte instrukciją, tai yra labai svarbu žaidžiant. Mes visuomet rekomenduojame žaisti ne su mažesniais negu 80%, o dar geriau 85% ir daugiau, būkite atidūs! Kad jūs nieko nelaimėjote galėjo daug lemti būtent tai, kad ir buvo bilietų laimėjimo tikimybė 70%. Žaisdami būtinai skaitykite visus nurodymus arba pažiūrėkite video, kuri rasite aukščiau skaičių analizatoriaus, kuriame esame viską parodę nuo A iki Z. Sėkmės tolimesniuose žaidimuose
Romualdas Treka. Patvirtintas narysArnai aciu jums! Pinigeliai jau yra mano saskaitoje! Aciu uz patarimus ir pazadu busiu atidesnis sekanti karta tai jau tikrai, butinai perziuresiu video instrukcija papildomai dar. Aciu didelis uz suprantinguma ir pagalba!!
Kamilė A. Patvirtintas narysLaba diena, užvakar pamėginau pirmą kartą su jūsų siūlomu metodu sudalyvauti loterijos žaidime "Megamillions" Pirkausi kaip ir rekomenduojate 3 bilietus, bet galbut neatidziai perskaiciau ir ne iki galo ir visiems 3 bilietams pasirinkau tuos pacius skaicius su 77 procentų tikimybe laimeti ir vakar pamaciau ir paskaiciau, kad rekomenduojate zaisti ne su maziau negu 80 procentų ir visiems bilietams turi būti skirtingi skaičiai parinkti... Apmaudu ir mano ziopla klaida :(( Vakar ryte baigesi zaidimas ir pamaciau, kad nieko nelaimejau ir bilietai buvo tusti :( aisku tai nera kokia pasaulio pabaiga tie isleisti 15 euru su centais, bet vistiek pameginti noriu susigrazinti, jeigu butu galimybe ir nesunku jums sugrazinti mano isleistus pinigelius buciau begalo jums dekinga. As jums i nurodyta el.pasta atsiunciau visas nuotraukas ir savo banko saskaita. Aciu.

Nuotrauka, kad bilietukus tikrai pirkau:


Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Kamilė. Parašykite mums į el.paštą: arnadomaitis@inbox.lt ir atsiųskite visas nuotraukas.
Kamilė A. Patvirtintas narysAciu jums Arnai! Labai malonus ir saziningas zmogus, labai greit grazino pinigelius, nors ir neatitiko visu pilnai salygu, paaiskino kodel galejo buti sitokie nesekmingi rezultatai ir kas tai galejo lemti, nors ir neprivalejo grazinti uz mano pirma nesekminga inasa, nes pati buvau ziopla ir kalta, kad ne iki galo ir neidemiai viska dariau :) Pinigelius gavau ta pacia diena didelis aciu jums dar karta! Saziningi ir patikimi!


Augustas Cickevičius. Patvirtintas narysSveiki ir aš pameginau pirmą kartą sudalyvauti loterijoje ir tas buvo nesėkmingas... :( nežinau kas galėjo lemti tai gal tikimybę laimėjimo per mažas procentas buvo? vienas bilietus buvo 82% antras 79% ir trečias 76% gal dėl to ir galėjo taip nutikti?? Ar galima butu susigrąžinti pinigus kaip rašote? pridedu nuotraukas. Ir iš anksto ačiū.


Arnas Adomaitis Administratorius Sveiki Augustai, manau, kad pas jūs per maži procentai buvo todėl galėjo taip ir nutikti, kad išvis nieko nelaimėjote, dėl grąžinimo taisyklėse taip pat parašyta, kad procentai turėjo būti mažiausiai 80 visų 3 bilietų. O pas jūs 2-juose bilietuose mažiau negu 80, todėl tai ir galėjo lemti neigiamus rezultatus. Parašykite mums į el.paštą: arnadomaitis@inbox.lt ir atsiųskite visas nuotraukas.
Augustas Cickevičius. Patvirtintas narysNors ir neprivalėjo grąžinti pinigus, nes taisyklėse parašyta, kad grąžinimas suteikiamas jei visuose bilietuose tikimybe ne mažiau nei 80 proc, o pas mane tik viename buvo 82 procentai visuose kitose mažiau nei 80 proc, bet vistiek grazinimo isleistus pinigus! Ačiū už padaryta išimtį jums ir už sažiningumą dar kartą! :)


Augustas Cickevičius. Patvirtintas narysNu va pagaliau ir man pasisekė, po pirmo nesėkmingo žaidimo ir grąžintų pinigų, pirmą kartą mėginau dalyvauti jau labai senokai sakyčiau :) tai dabar po gan ilgo laiko pamėginau dar kartą savo laimę. Įsigjau dar kartą bilietus ir antras kartas jau nemelavo iš Megamillions žaidimo su 3 bilietais 118 EUR!! Pirmą kartą kai pirkau buvo nesėkmingas, bet gavau gąžinimą už jį ir dabar nesigailiu, kad po ilgo laiko pamėginau ir antrą kartą, kadangi šis projektas matau jau tikrai ilgai gyvuoja, o jei būtų neveiksmingas manau tiek laiko net ir negyvuotu jis ir nebūtų toks aktyvus aišku ir plius turėtų neigiamą reputaciją visur

TAGS:Darbas Papildomas Internetu Nuo

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Porte Milano - Interne e Blindat

   Orari: da Luned&igrave;a Venerd&igrave; 9:00-13:00 | 14:00-18:

COMUNE TORANO NUOVO

  Questo sito utilizza cookie tecnici.
Per maggiori informazioni consulta la PRIVACY.OKINFORMATIVA COOKIE Vai al Contenuto Vai alla navigazione del si

e-Dovolená.cz - e-Dovolena.cz:

   Trekkingová obuv
server JPalicka.czHotelyPensiony.cz
katalog ubytováníASEAN.cz
největší web nejen o ThajskuZÁJEZDY.cz
Váš pohodln

EosIS - snadný a dostupný info

  Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o.www.soffitech.com

Fani Motors | Concessionario Mot

  Skip to contentFani Motors Firenze &#10005;

Care4u | aprire e seguire nuove

   Contatti +39 0471 180 0360 info@care4u.itDEITEN HomeAbout usSOLUTIONSHealthcarediPas healthcareSPOR

Home nuova - Catania Medica

  Articoli recentiLeggi tuttiLeggi tuttoMEDICI CATANIA, VERSO LE ELEZIONI: «LISTA UNICA PER DARE CONTINUITÀ AL NOSTRO OPERATO. C’È ANCORA TANTO DA F

Self Service Continuous Intellig

   A Guide to Mastering & Understanding Dark Social Media

Nuovo Sindacato di Polizia

   HOMECATEGORIEUltimissimecircolariAltre notizieCuriositàGiurisprudenza in

Teatro comunale Vittorio Alfieri

   Salta al contenutoUfficio: 0577 351345|&#105;&#110;&#102;o&#64;&#116;&#101;&#97;&#116;rov&#105;&#116;to&#114;iao&#97;&#108;f&#105;er&#105;.com

ads

Hot Websites