Pole Znaku

Web Name: Pole Znaku

WebSite: http://www.poleznaku.pl

ID:319222

Keywords:

Pole,Znaku

Description:


Pole Znaku

Projektowanie stron WWW

Współcześnie posiadanie strony internetowej to podstawa każdego biznesu.

Bez zaistnienia w Internecie szanse na sukces firmy są bardzo małe. Głównymi kanałami komunikacji i reklamy są obecnie witryny internetowe i portale takie jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Im lepiej zaprojektowana strona, tym większe zainteresowanie klientów i większa sprzedaż produktów lub usług.

Bardzo duża część właścicieli firm decyduje się na samodzielne zaprojektowanie strony internetowej.

Z jednej strony jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ pozwala zaoszczędzić na kosztach wynajęcia profesjonalnego projektanta, natomiast z drugiej - może się okazać, że witryna nie spełnia oczekiwań klientów.

Należy przede wszystkim zadać sobie pytanie, czy potrafię samodzielnie stworzyć stronę internetową?

Skąd pobrać zdjęcia na stronę www?

22 Nov 2021

Trudno wyobrazić sobie stronę internetową bez zdjęć. Problem pojawia się, gdy nie posiadamy własnych fotografii. Z pomocą przychodzą tzw. stocki z darmowymi zdjęciami. Pobierając darmowe fotki na swoją stronę trzeba obowiązkowo sprawdzić zakres licencji. Największą dowolność w zakresie publikacji daje licencja Creative Commons Zero, niewymagająca podpisu autora przy komercyjnym wykorzystywaniu.

Menu strony internetowej

14 Oct 2021

Menu strony internetowej jest niezwykle istotnym elementem, który musi być uwzględniony już na etapie projektowania. Najważniejszą funkcją menu jest ułatwienie użytkownikom poruszania się po stronie i umożliwienie łatwego odnalezienia interesujących ich informacji. Warto podkreślić, że nadmiernie rozbudowana nawigacja może zniechęcać odwiedzających. Z tego powodu menu powinno być przejrzyste i intuicyjne.

Dlaczego web design jest ważny

27 Jul 2021

Na pewno spotkałeś się już gdzieś z określeniem web design. Nie każdy jednak wie, co dokładnie termin ten oznacza. Odpowiedzmy więc najpierw na pytanie: co kryje się pod pojęciem web design? Otóż jest to projektowanie, rozplanowywanie i wdrażanie stron internetowych, czyli w skrócie tworzenie ich wyglądu. Aby wykonać profesjonalną witrynę, nieodzowne są do tego umiejętności techniczne, kreatywność, a także zmysł estetyczny. W dzisiejszych czasach coraz bardziej postępującej cyfryzacji, web design jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną.

Cechy, które posiada dobrze zaprojektowana strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne. Badania naukowe pokazują, że wystarczy zaledwie chwila, aby ludzie wyrobili sobie o czymś opinię na podstawie wyglądu. Nie ulega więc najmniejszej wątpliwości fakt, że internauci chętniej spędzą więcej czasu na miłej dla oka, estetycznej stronie, która dodatkowo nie wygląda przestarzale. Warto również zauważyć, że witryna powinna też czymś się wyróżniać. Powiedzmy sobie szczerze: w końcu w sieci można znaleźć setki milionów stron i ktoś musi mieć jakiś powód, aby wejść i zostać dłużej akurat na naszej.

To, jak strona prezentuje się na pierwszy rzut oka, jest bez wątpienia bardzo ważną sprawą, ale nie jedyną, którą musimy wziąć pod uwagę przy projektowaniu naszej witryny. Bowiem żeby internauci chętnie ją odwiedzali, powinna szybko się wczytywać, być praktyczna i interaktywna, a także mieć intuicyjną nawigację i współgrające ze sobą elementy. Co tu dużo mówić: źle zrobiona strona jak najbardziej może zniechęcać do użytkowania, przyznasz chyba nam rację?

Jeśli już o tym mowa, przyjrzyjmy się elementom, które mogą nie wzbudzać zaufania i zniechęcać internautów do danej strony. Wśród nich znajdują się między innymi takie detale jak: zła nawigacja, niezbyt gustownie dobrane połączenia kolorystyczne, wyskakujące reklamy, za mała lub niewidoczna czcionka, duża ilość tekstu czy też fakt, że witryna zbyt długo się ładuje.

Jak widać więc, niezwykle ważne jest, aby projekt twojej strony był przyjazny dla użytkownika i żeby łatwo było się po niej poruszać. Z pewnością sam masz jakieś doświadczenie ze źle zrobioną witryną. Na przykład czy zdarzyło ci się kiedyś szukać swojej ulubionej gry w kasynie online i nie móc jej znaleźć w paru szybkich krokach? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Reasumując, jeśli planujesz założenie własnej strony internetowej, warto abyś poświęcił wystarczającą ilość czasu na dopracowanie web designu, gdyż jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów przesądzających o sukcesie. Nie powinno się więc w żadnym razie na tym oszczędzać. Z pewnością pomocne może być zatrudnienie fachowej pomocy.

Zlecenie zaprojektowania strony internetowej

2 Jul 2021

Nie każdy potrafi samodzielnie zaprojektować i wykonać własną stronę internetową. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów. Okazuje się jednak, że nawet wówczas można się rozczarować. Najlepszym sposobem na uniknięcie niechcianych niespodzianek jest zawarcie pisemnej umowy z wykonawcą, zawierającej przede wszystkim opis niezbędnych funkcji. Jasne sprecyzowanie oczekiwań to mniej nieporozumień.

© 2022 Poleznaku.pl. All Rights Reserved.

TAGS:Pole Znaku

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Accueil | Pôle santé Orélianc

  Passer au contenucontactez-nous : 02 38 79 60 00
La cliniqueQUI SOMMES-NOUS ?PrésentationPlateau techniqueLE PÔLE QUALITÉVigilances et sécuritésL

Silikátová společnost České

   Hlavní sponzoři:   REFRA PRAGUE 2024 The 22st Conference on modern refractory materials and ke

Dámská móda. Společenské š

   Přihlásit se⋅Registrovat se

USUS &#8211; Poradenská a vzdě

  O násO společnostiNáš týmŘekli o násE-kurzyKurzyVšechny kurzyRozdělení základních kurzůKurzy otevřené pro veřejnostTransfer znalostí

Home - Napoleon Community School

   Phone: (517) 536-8667 Napoleon Community Schools Navigation

Agenzia Viaggi e Turismo - Napol

  +39 085 9064546.header_mid .header_mid_inner .logo_wrap {width : 214px;}.header_mid_inner .logo .logo_retina {width : 125px;max-width : 125px;}HomeChi

Pôle action, Association archit

   île de france Occitanie

Accueil | Pôle Excellence Bois

  Préférences Cookies Notre site utilise des cookies afin d’assurer le fonctionnement et la sécurité de

La Cure, Pôle Métiers d'Art de

   Menu Afficher les sous-pages de La Cure La Cure Saison culturelle Boutique artisanat d'art Artisanat d'Art

Conférences Métropolitaines &#

  Aller au contenuConférences MétropolitainesCycle des conférences métropolitaines du Pôle Métropolitain Européen du Sillon LorrainCONFÉRENCES M

ads

Hot Websites