Radthesyscc | Bioloģisks uztura bagātinātājs

Web Name: Radthesyscc | Bioloģisks uztura bagātinātājs

WebSite: http://www.radthesyscc.com

ID:336226

Keywords:

isks,Biolo,Radthesyscc,uztura

Description:
JŪSU IMUNITĀTE IR MŪSU PRIORITĀTE! 70% imunitātes ir veselā zarnu traktā.

Jaunās paaudzes šķiedrvielu komplekss
RTS FIBER ar augstu 1,3 - 1,4 beta glikāna līmeni.
Atjauno organisma dabiskās aizsargspējas,
stiprina imunitāti un aktivizē vielmaiņu.


IMUNITĀTE
MIKROBIOMS
SVARA KONTROLE
SIEVIETES VESELĪBA
SIRDS UN ASINSVADU SASLIMSTĪBAS
GREMOŠANAS TRAUCĒJUMI
ONKOLOĢIJA
LAIMAS SLIMĪBA
CUKURA DIABĒTS

Uzzināt vairāk

BEZ SALDINĀTĀJIEM

PIEMĒROTS VEGĀNIEM

BEZ KRĀSVIELĀM

BEZ GMO
JŪSU IMUNITĀTE IR MŪSU PRIORITĀTE!

70% imunitātes ir veselā zarnu traktā.
Jaunās paaudzes šķiedrvielu komplekss
RTS FIBER ar augstu 1,3 - 1,4 beta glikāna līmeni.
Atjauno organisma dabiskās aizsargspējas, stiprina imunitāti un aktivizē vielmaiņu.

IMUNITĀTE
MIKROBIOMS
SIEVIETES VESELĪBA
SVARA KONTROLE
SIRDS UN ASINSVADU SASLIMSTĪBAS
GREMOŠANAS TRAUCĒJUMI
ONKOLOĢIJA
LAIMAS SLIMĪBA
CUKURA DIABĒTS

Uzzināt vairāk

Beta glikāns

Ņemot vērā beta glikāna labvēlīgo ietekmi uz organisma aizsargspējām un spēju uzturēt optimālu holesterīna un glikozes līmeni asinīs, beta glikāns ir kļuvis par vienu no galvenajiem līdzekļiem imunitātes stiprināšanā.

Beta glikāni (pazīstami arī kā beta - D - glikāni) satur glikozes polimēra ķēdes kodolu (daudzu D-glikozes polimēru atkārtotas struktūras). Šie glikozes polimēri tiek turēti kopā ar to, ko sauc par lineāru saiti. Tie var būt no viena saharīda gredzena oglekļa 1 līdz nākamā oglekļa 3 (beta 1 - 3), no oglekļa 1 līdz ogleklim 4 (beta 1 - 4), no oglekļa 1 līdz ogleklim 6 (beta 1- 6) vai to maisījums.

Beta glikāni ir spēcīgi imūnmodulatori, kas atbalsta gan iedzimtu, gan adaptīvu imunitāti. Beta glikānu lietošana ievērojami stimulē fagocitozi (organisma šūnu spēju satvert un iznīcināt svešu vielu daļiņas, arī mikroorganismus), uzlabo organisma vispārējo aizsardzību un izturību pret slimībām.

Beta glikāni samazina kopējo holesterīna līmeni un ZBL holesterīna līmeni asinīs, kā arī palielina ABL holesterīna līmeni un pozitīvi ietekmē tauku un cukuru metabolismu. Beta glikāni uzlabo pretestību pret alerģijām, palielinot Th1 limfocītu skaitu asinīs.

Skābā vidē beta glikānu bioloģiskā efektivitāte ir samazināta, bet 1,3 - 1,4 beta glikāna molekulas ir salīdzinoši izturīgas pret kuņģa skābi, tā beta glikāns nonāk zarnu traktā, kur spēj uzsūkties organismā.

Beta glikāna un prebiotikas komplekss efektīvi atbalsta zarnu mikrofloru un imunitāti.

Kas ir RTS FIBER

Jaunās paaudzes šķiedrvielu komplekss RTS FIBER īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu sabalansētu šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu kombināciju. Šķiedrvielas komplekss iegūts īpašas pārstrādes know – how tehnoloģijas procesā, pārstrādājot kailgraudu miežu (Hordeum vulgare) graudus un citas komponentes. Šīs pārstrādes procesa rezultātā šķiedrvielu iedarbība ir daudz spēcīgāka un šķiedrvielas kļūst par transportieri vitamīniem un minerālvielām, tā mērķtiecīgi apgādājot organismu ar nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām.

Izšķir šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas. Šķīstošās šķiedrvielas ir barības avots zarnās mītošajām baktērijām (mikrobiomam), kas atbild par organisma imunitāti. Nešķīstošās šķiedrvielas ir galvenais palīgs, lai uzlabotu kuņģa un zarnu trakta darbību, atbrīvojot to no nesagremotās pārtikas, toksīniem un citām kaitīgām vielām. Šķiedrvielas būtiski uzlabo barības vielu, vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos organismā. Ļoti svarīgi ir uzņemt abas šīs šķiedrvielas vienlaicīgi un būtiska ir to savstarpējā proporcionālā attiecība.

uzzināt vairāk

Mikrobioms – imunitātes sirds.

Mūsdienās pierādīts, ka organisma imunitāte ir tieši saistīta ar zarnu trakta mikrofloru. Ne velti zarnu traktu dēvē par imūnsistēmas sirdi – tieši tas pārvalda visa organisma aizsargfunkcijas. Visus mikroorganismus, kas dzīvo cilvēka organismā – baktērijas, vīrusus un sēnītes – sauc par mikrobiomu. Mikrobiomu veido dažādas baktēriju sugas, kas atrodas elpošanas orgānos, gremošanas traktā, uroģenitālajā traktā, kā arī uz ādas. Mikrobiomu iedala divās grupās – labajās un sliktajās baktērijās. Būtiksi, ka abiem šiem baktēriju veidiem ir jābūt līdzsvarā.

Zarnu mikroflora ir ļoti trausla, tās līdzsvars atkarīgs no daudziem faktoriem, visbūtiskāk to ietekmē uzturs, kas mūsdienās diemžēl ir daudzu slimību iemesls. Cilvēka mikrobioms – tas ir visu mikroorganismu kopums, kuri dzīvo cilvēka ķermenī un mijiedarbojas cits ar citu un organismu kopumā.

Jaunās paaudzes šķiedrvielu komplekss RTS FIBER nodrošina unikālu, pareizi sabalansētu šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu kombināciju, kas attīra zarnu traktu, atjauno mikrofloras līdzsvaru, aktivizē gremošanas trakta darbību un sastāvā esošais imunomodulators – 1,3 - 1,4 beta glikāns – būtiski paaugstina organisma imunitāti un aizsargspējas.

uzzināt vairāk


Aktualitātes

Visai ģimenei

Visai ģimenei

Bērniem

Bērniem

Kontakti

RADTHESYS CC OÜ
Reģ.Nr: 12449171
PVN: EE102156409 Address: Rännaku pst 12, Tallinn, Harjumaa, Estonia, 10917
Norēķinu konts:LT833500010005160200
SWIFT kods: EVIULT2VXXX
Bankas nosaukums: UAB "Paysera LT"
E-pasts: info@radthesyscc.com
Tel.Nr. +37281060540

Navigācija
Galvenā lapa Katalogs Par uzņēmumu Noteikumi Kontakti Privātuma politika

E-veikals

Mēs pieņemam kredītkartes:

© 2022. Visas tiesības aizsargātas Mājaslapas izstrāde
SMARTI.LV

TAGS:isks Biolo Radthesyscc uztura

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
SpeiseLokal! &#8211; biologisch-

  Mein Konto WEBSHOPAktionNeue ProdukteBrot &#038; Gebäck &#038; MehlspeisenEierFleisch &#038; Wurst &#038; FischFertige SpeisenGemüseGetränkeGetr

Cherney Microbiological Services

   Cherney Microbiological Services is now Matrix Sciences! Headquartered in Green Bay, Wisconsin, we find ourselves deepl

Computational Biology Lab (DLab)

  Toggle navigation Skip to contentNewsJobsResearchSeminarsSoftwareLoToRIP-MDcGRNPISKaWater DynamicsCoursesLog In Computational Biology Lab (DLab) SCI

Journal of Applied Biological

   Skip to main contentSkip to main navigation menuSkip to announcementsSkip to the current issueSkip to site footerOpen MenuJournal of Applied Biologic

Home - Biologisch groentenabonne

  HomeInhoud pakketNieuwsContactGroentenabonnementOnze pakketten en aanmeldenAfhaaladressenVakantie doorgevenWijzigenOpzeggenCadeaubonVeelgestelde vrage

Henrik Brändén, molekylärbiol

  Mina föreläsningarTillit, motivation, beslutDin själ och hjärnaOm skrivandeGenteknikens frågorSjukdom och försvarMina böckerSjälens biologi oc

Culture Medium, Serum, Biology,

  Home About Us Products

LD DIDACTIC | Lehrmittel, Mobili

   JavaScript scheint in Ihrem Browser deaktiviert zu sein.
Sie müss

LD DIDACTIC | Natural Sciences,

   JavaScript seems to be disabled in your browser.
You must have Jav

Bio Basic Lab - Vitro and Microb

  Chi siamoNews e ricercheContattiLaboratorio di Analisi in VitroLaboratorio di Analisi Chimico-Fisiche e StrumentaliLaboratorio di Analisi Microbiologi

ads

Hot Websites