Digiskills – vaše cesta k digitálnímu vzdělávání

Web Name: Digiskills – vaše cesta k digitálnímu vzdělávání

WebSite: http://www.digiskills.cz

ID:267780

Keywords:

cesta,va,Digiskills,digit

Description:


Digiskills assessment™ Online kurzyWEBINÁŘE A WORKSHOPYJak ušetřit zaměstnanci až 500 hodin ročně?Microsoft TeamsMicrosoft Office 365Digitální produktivitaBezpečnost a soukromíPower BI BootcampTableau BootcampEfektivní práce z domuGoogle Workspace (G Suite)Mozek v kondici Jak se stát efektivním leaderem?Manažerské dovednostiAgilita a agilní řízeníTrendy a inovaceDigitální akademieDigiskills 365 HeroesAkademie vizuálního storytellinguAkademie Digi HeroesAkademie Automatizace v Power AutomateAkademie datové analytikyAkademie pokročilé datové analytiky v Power BIAkademie Digitální bezpečnostBlogCase studiesAkceKontaktRegistracePřihlášeníPřihlášení

Naučíme vaši firmu

Nabízíme největší knihovnu praktických online kurzůnasprávné aefektivní využívání kancelářských aplikací.

VYZKOUŠET ZDARMA

Naše kurzy

Naučte se pracovat chytře.
Ovládněte ty nejlepší aplikace aonline služby.

Microsoft (Office) 365

Nabízíme největší knihovnu návodů na Office 365 v ČR, díky které se naučíte ovládat skvělé aplikace Microsoft pro efektivnější práci,spolupráci v týmu, ovládání dokumentů asouborů v cloudu či využívání mobilních aplikací.

Obsah kurzu

Microsoft Teams

Aplikace Microsoft Teams zjednodušuje týmovou spolupráci, práci na dálku a umožňuje lidem mít všechny pracovní informace najednom místě. Díky našim kurzům lidé nebudou mít z tohoto nástroje obavy, naučí se ho správně používat a zjednoduší si práci.

Obsah kurzu

OneNote, OneDrive, SharePoint

Sdílení informací je jednou z nejdůležitějších dovedností moderních týmů. Ať už jde opoznámky v aplikaci OneNote, souboryvaplikaci OneDrive nebo dokumenty vkancelářských aplikacích Word, Excel čiPowerPoint.

Vyzkoušet zdarma

Digitální produktivita

Naučte se ovládat svůj chytrý telefon, internetové nástroje, mobilní aplikace a spoustu dalších věcí,které vám zjednoduší práci aleisoukromý život. Od vytváření dokumentů, přes úkoly až po cestování a domácí práce!

Vyzkoušet zdarma

Efektivní práce z domu

Práce na dálku zahrnuje mnohá úskalí, s nimiž se musí poprat pracovníci i jejich manažeři.Nejde přitom jen o ovládnutí nástrojů prospolupráci či online komunikaci, aleiotýmové dohody a disciplínu.

Vyzkoušet zdarma

Bezpečnost a soukromí

Internet je plný nástrah, jste si jistí, že o nich víte? Online bezpečnost je naprosto zásadním tématem,který vás může ochránit před ztrátou dat, financí nebo jiných důležitých informací.

Vyzkoušet zdarma

Google Workspace (G Suite)

Naučíme vás maximálně využívat sadu nástrojů pro spolupráci od společnosti Google.Díky nim začnete využívat celý potenciál práce v cloudu - od spolupráce nad dokumenty, přes sdílení souborů až po skvělý e-mail a kalendář.

Vyzkoušet zdarma

Agilita a agilní řízení

Jak řídit projekty tak, abyste je dokončovali vtermínu, v rozpočtu a ještě s úspěchem?Sagilním přístupem získáte zcela nový pohled na to, jak vytvářet digitální produkty, služby ainovace v téměř jakémkoli segmentu.

Vyzkoušet zdarma

Mozek v kondici

Série online kurzů zaměřených na téma Mozek v kondici, aneb jak pracovat se svým tělem, sami se sebou a zvládat práci s přehledem a bez stresu.

Vyzkoušet zdarma

Naše služby

Pomáháme firmám zavádět ty nejlepšíkancelářské aplikace pro zvýšení produktivity.

Digiskills assessment™

Umí vaši lidé spolupracovat online? V čem by seměli zlepšit?Získejte informace odigitálních znalostech vevaší firmě.

Více informací

Online kurzy

Více než 250 online kurzů anávodů zaměřených nejen nasamotné aplikace,aletaké najejich využití anový způsob (spolu)práce.

Více informací

Online kurz

Online program kombinující různé formáty vzdělávání (videa, návody, úkoly).Vhodné proadopci Office 365 nebofiremní vzdělávací programy.

Více informací

Kontaktujte nás

Chcete konečně začít využívat moderní aplikace pro spolupráci v týmu?
Potřebujete vzdělávat vaše zaměstnance? Domluvme si online schůzku.

+420 704 821 259 podpora@digiskills.cz

DOMLUVIT KONZULTACI ZDARMA

Příběhy našich zákazníků

Nahlédněte s námi dojiných firem, vekterých jsme úspěšně nastartovali digitální transformaci.

innogy intenzivně podporuje digitální růst svých zaměstnanců

Společnost innogy dává svým zaměstnancům šanci na studium digitálních dovedností a osobního rozvoje za pomoci inovativních technologií a postupů. Podívejte se, jak se dá vypořádat s mezerami v oblasti digitálních dovedností.

Přečíst

Sodexo na cestě digitální transformace

Sodexo významně podporuje digitalizaci a inovace. S naší pomocí nedávno rozběhli projekt Digitální Akademie Sodexo s cílem utišit hlad po digitální transformaci a zefektivnit práci svých zaměstnanců díky využívání digitálních technologií.

Přečíst

Chcete zde mít i Vy svůj příběh?

Spojte se s námi a společně přijdeme na způsob, jak započít digitální transformaci také ve vaší firmě.

Začněte se s námi vzdělávat

Máte otázky?

Zavolejte nám +420 704 821 259

Napište nám
podpora@digiskills.cz

TAGS:cesta va Digiskills digit

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Leadership Synergy Community s.r

  Skip to content/*! elementor - v3.6.8 - 27-07-2022 */.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.element

ADIVA - soluzioni internet

  soluzioni internet ADIVA soluzioni internet

Sullivan Catskill Shop

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Home - Hydraredox: Revolutionary

   ENGLISH ESPAÑOL Hydraredox: Revolutionary Vanadium Redox Technology

Nadya Shukalova and Kate Shukalo

  Awwwards NADYA SHUKALOVA KATE

Kabel servis Praha &ndash; Zába

  KABEL servis Praha |^|TelevizeInternetTelefonBalíček KabelPodporaKontakt ▼Vítáme vás Aktuality Televize přes internet FixProTV Krás

Preferenze Avanzate • grafica |

  HomeConcettoServiziPortfolioOfferteNewsContattiHomeConcettoServiziPortfolioOfferteNewsContatti La creativitàvuole coraggio.Henri MatisseTutte le c

O kavárnách Momento Café | JP

   :root{--color_0:255,255,255;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--color_5:255,203,5;--color_

Mary's värld

  Mary's världHemOm MaryTidigare blogginläggNavigation Menu Jun.01 0 Gör en riktig snackisfest! Ordna ett eget Oscar-fest.Posted by admin in Uncatego

Branding & digital experience st

  

ads

Hot Websites