Kabel servis Praha – Zábava pro celou rodinu

Web Name: Kabel servis Praha – Zábava pro celou rodinu

WebSite: http://www.kabelservis.cz

ID:267632

Keywords:

Praha,ndash,Kabel,servis

Description:


KABEL servis Praha |^|TelevizeInternetTelefonBalíček KabelPodporaKontakt ▼Vítáme vás Aktuality Televize přes internet FixProTV Krásné vánoce Zábava pro celou rodinu

Aktuality

1. července 2022

Vypnutí analogového televizního vysílání od 1.7.2022

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 1.7.2022 dojde k vypnutí zastaralého analogového vysílání stanic v rozsahu nabídky M střední. Analogové vysílání základních programů v rozsahu S malá bude ještě po nějakou dobu pokračovat (dokud technologie bude v provozuschopném stavu, i když zařízení je v provozu již 25 let). Z těchto důvodů Vám doporučujeme přechod na mnohem kvalitnější digitální kabelové televizní vysílání DVB-C, s násobně větším počtem programů v nejvyšší možné kvalitě. Vzhledem ke skutečnosti, že většinou v domácnostech za 11 let proběhla obměna televizních přijímačů, které již mají možnost příjmu i mnohem kvalitnějšího digitálního kabelového vysílání DVB-C, neměl by být již přechod na modernější typ vysílání větší problém. Všechny Digitální televizní nabídky (DVB-C) zůstanou nadále nedotčeny a na jejich provoz vypnutí analogového vysílání nebude mít žádný vliv. Naopak se digitální programová nabídka neustále rozrůstá o nové programy a to většinou už v nejvyšším HD rozlišení. Můžete také využít možnost objednání naší Internetové televize FixPro TV. Jedná se o internetovou IPTV televizi s možností 7 denního zpětného přehrávání pořadů, přetáčení pořadů (mimo programů TV Prima) a možnosti nahrávek oblíbených pořadů v celkové délce až 50 hodin. Pro sledování internetové televize FixPro TV je nutné mít od naší společnosti zřízenu také službu připojení k internetu a televizní přijímač musí být vybaven aplikací Sledovánítv nebo je možné zakoupit u naší společnosti za zvýhodněnou cenu také set-top-box. Případné dotazy a podrobnosti Vám rádi zodpovíme a také Vám pomůžeme i s výběrem služeb, proto nás neváhejte kontaktovat e-mailem na info@kabelservis.cz nebo na našich telefonních číslech 222 369 000, 602 253 207. Případná osobní návštěva technika s Vámi bude domluvena telefonicky a návštěva technika je pro tento případ zcela zdarma. Děkujeme za pochopení a věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.

1. června 2022

FixProTV – omezení přetáčení reklam televize Prima

Skupina FTV Prima od 1. 6. 2022 omezuje přetáčení reklam na svých kanálech v rámci zpětného sledování pořadů. Tuto novinku Prima zavádí plošně u všech IPTV operátorů, FixProTV bohužel toto omezení nemůže nijak ovlivnit.

1. května 2022

Změna programů Arena Sport HD, regionalnitelevize.cz

Od 1.5. jsme pro Vás připravili rozšíření digitální programové nabídky DS malá o sportovní programy Arena Sport 1 HD a Arena Sport 2 HD, které bylo možné sledovat jen ve vyšších programových nabídkách. Programy naladíte ve všech digitálních programových nabídkách včetně přemístěného programu regionálnítelevize.cz na frekvenci 322 MHz/QAM 128.

1. května 2022

Nový program Arcadia World HD a změna programů Arena Sport HD, regionalnitelevize.cz

Od 1.5. jsme pro Vás připravili rozšíření digitální programové nabídky DS malá a vyšší o nový program Ardadia World HD. Jední se o televizní stanici se kterou můžete cestovat do zajímavých zemí světa. Můžete poznat fascinující města, světové kulturní památky a metropole s jejich tradicemi. Program přináší mix tohoto nejlepšího pro všechny, kteří milují cestování, přírodu a rozmanitou kulturu světa. Program je zatím v anglickém jazyce a naladíte jej na frekvenci 450MHz/QAM256 . Od 1.5.jsme také přemístili sportovní programy do programové nabídky DS malá, které bylo možné sledovat jen ve vyšších programových nabídkách. Programy Arena Sport 1 HD a Arena Sport 2 HD naladíte ve všech digitálních programových nabídkách včetně také přemístěného programu regionálnítelevize.cz na frekvenci 322 MHz/QAM 128.

18. října 2021

Nové programy Nova Lady a Prima Show

Skupina Nova Group spustila v pondělí 18. října 2021 novou tematickou stanici pro ženy. Jmenuje se Nova Lady a přinese především premiéry úspěšných zahraničních pořadů, ale i reprízy oblíbených titulů. V nabídce má kromě zahraničních seriálů a reality show také víkendovou nálož filmů různých žánrů, od romantických komedií až po napínavé thrillery zaměřené na ženy. Program Nova Lady HD naladíte ve všech digitálních programových nabídkách na frekvenci 378 MHz / QAM 128. Program Prima Show naladíte také ve všech digitálních programových nabídkách na 402MHz / QAM128 a program Prima Star na 354MHz /QAM128. Z technických důvodů byl přeladěn program TV Noe HD na frekvenci 458MHz / QAM256.

Archiv aktualit

Televize Kabel

Vyberte si svoje oblíbené televizní programy znaší široké nabídky více než 145 televizních kanálů, kterou pravidelně doplňujeme onejzajímavější novinky. Součástí naší nabídky jsou jak analogové programy, které můžete přijímat inadále na všech Vašich starších analogových televizních přijímačích, tak ineustále rozšiřující se nabídka digitálních programů ve špičkové kvalitě obrazu azvuku, včetně 65 HD programů ve vysokém rozlišení HDTV ataké již 3 programy vnejnovějším obrazovém formátu 4K Ultra HDTV.

Internet Kabel

Už Vás nebaví měsíčně platit spousty peněz za připojení kinternetu? Nemáte trpělivost snedostatky svého pomalého připojení kinternetu. Objednejte si kvalitní acenově dostupné připojení kinternetu od naší společnosti srychlostí připojení až 1 Gb/s. Jeho prostřednictvím můžete na svém počítači sledovat televizní pořady, stahovat oblíbené filmy amuziku, hrát on-line hry amnoho dalšího.

Telefon Kabel

Snižte své náklady na telefonní hovory s naší službou Telefon Kabel - VOJP. Výhodou jsou nízké ceny za volání s tarifikací 1+1 sec. a navíc v síti operátora ave spřátelených sítích voláte zdarma.

Balíček Kabel

Kombinace služeb – pokud využijete více služeb znaší nabídky najednou, získáte výhodnější ceny za tyto služby. Za některé služby můžete ušetřit itéměř 50 % zběžné ceny.

©2022 KABEL servis Praha spol. sr.o.–U pramene 433,149 00 Praha 4,Česká republika

Telefon:+420222369000, +420602253207, e-mail:info@kabelservis.cz

TAGS:Praha ndash Kabel servis

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
O kavárnách Momento Café | JP

   :root{--color_0:255,255,255;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--color_5:255,203,5;--color_

Baycrest – Fear No Age

  Skip to contentMenuBaycrest.orgBaycrestFoundation.org SlideWith world-leading r

| Kokybiška autoservisų įran

  NavigationPrekių katalogasApie musAutoservisų įrangaNaujienos/AkcijosKontaktaiPrekių katalogasApie musAutoservisų įrangaNaujienos/AkcijosKontakt

Frontpage – Robocoast

  Who we areWhat we doServicesEventsNewsContact usLeverage from EU / ERDFWho we areWhat we doServicesEventsNewsContact usLeverage from EU / ERDF Digital

Home – fine artist

  Zum Inhalt springen (Enter drücken)

Geodetická kancelář Nedoma &

   Nacházíte se zde: Úvodní stránka Geodetická kancelář Nedoma &#038; Řezník, Praha Jsme renomovaná společnost střiceti lety zkušen

Mehr Spass mit weniger Energie &

   Navigieren auf enex.me Schnellzugriff Startseite

Startseite &ndash; Adalbert Stif

   Suche StartVeranstaltungenAusstellungenMediathekGeschriebenWir ü

Host Europe GmbH &ndash; www.

  www.vacono-deck.de
Die von Ihnen gew&uuml;nschte Seite ist tempor&auml;r nicht erreichbar. Bitte versuchen Sie es z

ATEL SERVIS změna adresy sídla

   ATEL SERVIS změna sídla společnostiNová adresa sídla ATEL SERVIS spol. s r.o. Lísková 718 Jirny okres Praha-východ

ads

Hot Websites