COVIRIN - Výživový doplnok na posilnenie imunity

Web Name: COVIRIN - Výživový doplnok na posilnenie imunity

WebSite: http://www.covirin.sk

ID:331055

Keywords:

doplnok,ivov,COVIRIN,imunity

Description:


Posilnená imunita pre tých, na ktorých vám záleží

Spojili sme nutraceutiká, vitamíny a minerály v jednom prípravku, ktorý efektívne pomáha telu brániť sa pred vírusmi

Príbeh COVIRIN-u

Kde kúpiť COVIRIN?

Kapsula COVIRIN Zinok Vitamín E Prebiotiká Vitamín B3 Katechíny/EGCG Quercetín Vitamín D Glycyrrhizín Vitamín B9 Vitamín B6 Kurkumín Selén Ionofóry Vitamín B12 Vitamín B2 Vitamín A Piperín Vitamín C

Zinok

Esenciálny mikroprvok, reguluje zápal, má antivirotický a antioxidačný účinok. Jeho nedostatok v organizme naopak zvyšuje riziko a zhoršuje priebeh vírusových infekcií. Quercetín, kurkumín a EGCG sú zinkové ionofóry.

Vitamín E

Kľúčový vitamín pre ochranu buniek pred voľnými radikálmi. Znižuje riziko infekcie dýchacích ciest hlavne u starších. Spolupôsobí so selénom, vitamínom C, quercetínom.

Prebiotické pôsobenie

Užívaním prebiotík pomôžete mikróbom, ktoré už v čreve existujú, rásť tak, že ich nakŕmite tým, čo majú radi (napr. quercetín, kurkumín...). "Vaše" užitočné mikróby na oplátku tvoria rôzne látky s protizápalovým účinkom a bránia osídleniu vášho čreva a dýchacieho aparátu patogénnymi mikróbami, čo je dôležité pre vašu imunitu.

Vitamín B3

Kofaktor pre udržanie bunkového dýchania a metabolizmu. Prispieva ku zachovaniu zdravých slizníc. Jeho rýchle vyčerpanie, napríklad pri vírusovej infekcii, je jedným z faktorov hyper-zápalu. Spolupôsobí s quercetínom, vitamínmi B9 a B12.

Katechíny/EGCG

Nutraceutikum, extrakt získaný zo zeleného čaju. Katechíny majú preukázané antivirotické, protizápalové a prebiotické pôsobenie. EGCG je ionofór pre zinok. Zrýchľuje metabolizmus. Spolupôsobí s quercetínom, kurkumínom a piperínom.

Quercetín

Nutraceutikum, extrakt získaný z kvetov Sofory japonskej. Má preukázané antivirotické, antioxidačné, protizápalové a prebiotické pôsobenie. Je ionofór pre zinok. Zvyšuje účinok kurkumínu a EGCG. Spolupôsobí s vitamínom C, D a E a selénom. Iba cibuľa patrí mezi tzv. bežné potraviny relatívne bohaté na quercetín.

Vitamín D

Základný vitamín imunity. Väčšina Slovákov trpí jeho nedostatkom, nakoľko náš jedálniček obsahuje málo rýb a opaľovaním (UVB) sa Vitamín D vytvára iba od Apríla do Septembra. Má protizápalové a imunomodulačné pôsobenie. Spolupôsobí s vitamínmi C, E a quercetínom.

Glycyrrhizín

Nutraceutikum, extrakt získaný zo sladkého drievka. Má preukázané antivirotické, antioxidačné, protizápalové a hepatoprotektívne pôsobenie. Spolupôsobí s kurkumínom a vitamínom C.

Vitamín B9

Kľúčový vitamín pre správny metabolizmus zápalového/hyperkoagulačného markera – homocysteínu. Spolupôsobí s quercetínom, vitamínmi B3 a B12.

Kurkumín

Nutraceutikum, extrakt získaný z pakoreňa kurkumy. Má preukázané antivirotické, bronchodilatačné, protizápalové a prebiotické pôsobenie. Je ionofór pre zinok. Piperín a quercetín významne zvyšujú jeho účinok.

Selén

Esenciálny mikroprvok, väčšina Slovákov trpí jeho nedostatkom, nakoľko pôda na Slovensku a vo väčšine EU má príliš málo selénu. Jeho nedostatok v organizme zvyšuje riziko a zhoršuje priebeh vírusových infekcií. Spolupôsobí s vitamínom C a E ako antioxidant.

Ionofóry

Špecifické látky, ktoré uľahčujú presun určitých prvkov cez bunkové membrány do vnútra bunky. Ionofóry pôsobia ako „kyvadlové autobusy". Quercetín, kurkumín a EGCG sú ionofóry pre zinok a tým zvyšujú jeho množstvo vo vnútri bunky.

Vitamín B12

Kľúčový vitamín pre správny metabolizmus zápalového/hyperkoagulačného markera – homocysteínu. Spolupôsobí s quercetínom, vitamínmi B3 a B9. Je dôležitý modulátor črevného mikrobiómu.

Piperín

Nutraceutikum, extrakt získaný z čierneho korenia. Má preukázané antihypertenzívne, analgetické a protizápalové pôsobenie. Zrýchľuje metabolizmus. Zvyšuje účinok kurkumínu, EGCG, zinku, selénu a všetkých vitamínov.

Vitamín C

Základný vitamín imunity. Prospieva imunite, má antivirotické, antioxidačné pôsobenie a znižuje zápal. Spolupôsobí s quercetínom, EGCG, glycyrrhizínom, vitamínom E a zinkom.

Vitamín B6

Pyridoxín má ochranný účinok proti kardiovaskulárnym ochoreniam a cukrovke potlačením zápalu, inflamazómu a oxidatívneho stresu. Synergicky pôsobí s vitamínmi B2, B3, B9 a B12 v jednouhlíkovom metabolizme a pri regulácii homocysteínu.

Vitamín B2

Riboflavín je prekurzor pre enzýmy FMN a FAD, čo sú ústredné kofaktory pre bunkový metabolizmus. Vitamín B2 spolupracuje na regulácii homocysteínu spolu s vitamínmi B3, B6, B9 a B12.

Vitamín A

Hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému. Retinol indukuje proliferáciu T buniek a zvyšuje sekréciu imunoglobulínu A nevyhnutného pre imunitnú odpoveď v slizničných tkanivách, ktoré sú prvou líniou obrany proti infekcii.

Účinné látky

Synergický efekt znamená, že 2+2=5

COVIRIN obsahuje 16 aktívnych zložiek, ktoré spolupracujú a vzájomne sa dopĺňajú pre maximalizáciu imunity proti vírusom, napr.
SARS-CoV-2, influenza vírusu (chrípka), rinovírusom a iným vírusom.

Chcem imunitu

FAQ

Všetky otázky o prípravku COVIRIN na jednom mieste

Prémiový imuno-booster s vysokým obsahom rastlinných nutraceutík (quercetín, kurkumín, katechíny, glycyrizín, piperín), minerálov (zinok, selén), vitamínov skupiny B (B2, B3, B6, B9, B12) a vitamínov A, C, D a E vo forme kapsúl.

COVIRIN nie je liek a preto nie určený na liečbu pacientov a nenahrádza úlohu liekov.

Každému, kto chce maximalizovať svoju imunitu proti vírusom, napríklad pre ľudí pracujúcich v kolektíve, testovaných ±, zdravotníckych pracovníkov a rizikové skupiny (napr. so zvýšeným krvným tlakom, diabetom, narušenou imunitou, vo vyššom veku).

1 – 2 kapsuly 2x denne (maximálna dávka 4 kapsuly/deň) s jedlom alebo po jedle zapiť s dostatočným množstvom tekutiny.

Áno môžete. Odporúčame však užívať COVIRIN 1 alebo 2 kapsuly 2x denne spolu jedlom, alebo po jedle pre optimálnu vstrebatelnosť niektorých vitamínov, polyfenolov a čo najlepšiu gastrointestinálnu znášanlivosť.

COVIRIN je určený pre dospelých. COVIRIN obsahuje koncentrácie živín presahujúce denné odporúčané limity u detí.

Pre deti od 6 rokov je určený prípravok COVIRIN kid&teen 

COVIRIN obsahuje komplex 16 vzájomne pôsobiacich látok s obmedzenými údajmi o bezpečnosti u tehotných, a nakoľko tehotné ženy užívajú aj iné doplnky výživy, napríklad  s obsahom železa, magnézia, vitamínu B9 (kyselina listová), COVIRIN sa u tehotných a dojčiacich žien neodporúča.

COVIRIN obsahuje prevažne zložky rastlinného pôvodu, niektoré zložky sú však živočíšneho pôvodu, napr. vitamín D a vitamín B12.

COVIRIN bol vyvinutý na Slovensku a je vyrábaný na Slovensku.

COVIRIN obsahuje 16 vzájomne pôsobiacich látok a preto sa nedajú vylúčiť ich interakcie s liekmi, hlavne ak pacient užíva lieky známe ako inhibítory CYP 450 a/alebo P-gp. U pacientov užívajúcich takéto lieky sa preto odporúča opatrnosť, užívanie COVIRINu s odstupom od užívania liekov minimálne 4-6 hodiny a konzultácia s lekárom, napríklad ak je pacient nastavený na cyklosporín, kyselinu acetylsalycilovú, takrolimus alebo warfarín.

Nenašli ste odpoveď?

Stiahnite si informačný leták pre zodpovedanie vašich otázok o Covirine

Stiahnuť Covirin leták

Články

Prečítajte si viac o imunite a účinkoch aktívnych látok

Za vznik Covirinu môže chorá manželka. Unikátna slovenská...

Na posilnenie imunitného systému zvykneme užívať základnú kombináciu vitamíno... Čítať viac

COVIRIN – komplexná podpora imunity

Posledné dni naznačujú, že Slovensko je z najhoršieho von čo sa týka denných ... Čítať viac

Úrovne hladín vitamínov D a B12 – stopa k závažnost...

Zhrnutie výskumuVírus SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje súčasnú pandémiu no... Čítať viac

Prečo sú kurkuma a čierne korenie „silná dvojka“

Kurkuma, tiež známa ako zlaté korenie, je rastlina, ktorá rastie v Ázii a Str... Čítať viac

COVID – 19 a užívanie vitamínov a výživových doplnkov

Súčasná pandémia COVID-19 je pre každého významnou zmenou v živote. The Ame... Čítať viac

Kľúčom k boju proti Corone môže byť čierne korenie: Štúdia

Piperín, alkaloid prítomný v čiernom korení, sa môže viazať na nové koronavír... Čítať viac

Glycyrizín v koreni sladkého drievka neutralizuje in vitr...

Ochorenie COVID-19 pôvodcom ktorého je nový koronavírus 2 (SARS-CoV-2) spôsob... Čítať viac

Bioaktívne látky v čaji vykazujú potenciálnu anti-SARS-Co...

Vedci z Kjótskej prefektúrnej lekárskej univerzity a Ústredného výskumného ús... Čítať viac

Výskum ukázal že kurkuma má silné antivírusové vlastnosti

Antivírusové vlastnosti v kurkume môžu eliminovať vírusyPretože svet nezl... Čítať viac

Quercetín prichádza ako add-on doplnok v liečbe COVID-19

Quercetín - bežný výživový doplnok na rastlinnej báze niektorí považujú za po... Čítať viac

Zložky zeleného čaju blokujú kľúčový SARS-CoV-2 enzým

Chemické zlúčeniny v potravinách alebo nápojoch, ako je zelený čaj, muskadíno... Čítať viac

O spoločnosti

One Pharma je tu pre vás a vaše zdravie

Našu farmaceutickú spoločnosť sme založili s cieľom zabezpečiť pre slovenský trh produkty najvyššej kvality a spoľahlivosti, ktoré u nás doposiaľ chýbali. Orientujeme sa predovšetkým na výrobky prírodného pôvodu, ktoré zároveň spĺňajú všetky požadované normy (GMT kvalita, bez lepku, bez laktózy, bez farbív a sladidiel).

Naším hlavným cieľom je starať sa o zdravie všetkých vekových skupín – od najmenších až po seniorov. Zároveň postupne napĺňame aj náš najväčší sen – vyrábame jedinečné produkty pod vlastnou značkou OnePharma.

Dozvedieť sa viac

Posilnená imunita

Pre tých, na ktorých vám záleží

Vyskúšajte komplexný imunitný booster COVIRIN pre seba aj svojich blízkych

Mám záujem
Menu

TAGS:doplnok ivov COVIRIN imunity

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Pivovar Pivní Skaut Cheb

   Hledáš naše pivo? CZ|EN

Kyjovský pivovar - hotel, resta

  CZ DE Restaurace +420 51

Pivovar Trilobit

  Dostupná piva
Již brzy
Akce

NewsNOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA
Pivnice a Pivotéka na Francouzské má nyní otevřeno od 17:00 do 24:00, v neděli do 22:

Pivovar Koníček - pivo, které

  PivovarKoníčkův dvůr E-shop© 2019 Pivovar Koníček | PLUSMARK, s.r.o.Používáme Cookies. Prohlížením webu souhlasíte s jejich použitím.

Palivové dřevo - prodej, levn

  DEBLICE - LESY s.r.o. Úvod O násSortimentSlužbyCertifikacePoptávkaDražbyKontakt

Pivní etikety, historie, pivo,

  

Výživové poradenství NATURHO

   Pobočky jsou otevřené! Nadále však můžete využít i konzultaci onlineZjistit více Natur House

PIVOVAR | Lucky Bastard

   :root{--color_0:255,255,255;--color_27:171,184,153;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--col

VÍTEJTE V KRKONOŠÍCH - Eshop

  0 položek za 0,00 Kč‌ s DPHKošík ‌‌‌Schovej košíkPřejít do košíkuÚvodní stránkaObchodní podmínkyRegistraceKošík / ObjednávkaZpra

Tvorba webových aplikací | piv

   Telefon: 777 029 184 | E-mail: info@pivovarcik.cz

ads

Hot Websites