Klaipėdos rajono savivaldybės interneto puslapyje jau galite rasti informaciją apie pagalbą ukrainiečiams – apgyvendinimą, registraciją, paramos ir savanorystės galimybes

https://bit.ly/3puvhO5.

O norintys pasiūlyti pagalbą arba tie, kuriems jos reikia priėmus ukrainiečius, gali skambinti telefono numeriu +370 684 33 344 arba rašyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (kol kas galimi laikini techniniai nesklandumai, jie šalinami).


Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunuoliai nuo 14 iki 29 m. kviečiami savanoriauti Gargždų socialinių paslaugų centre (savanorius priimančioje, akredituotoje organizacijoje). Jaunuolis įsipareigoja savanoriauti ne mažiau kaip 6 mėnesius ir ne mažiau kaip 40 val. per mėnesį.Savanorystės metu bus įvertinamos gautos kompetencijos ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduos įgytų kompetencijų patvirtinantį dokumentą. Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino 2019 m. stojimo į universitetus tvarką su papildomu 0,25 balo už Jaunimo savanorišką tarnybą.

skaityti daugiau...

PUOSELĖJANT TRADICIJAS

Nušluotas nuo žemės paviršiaus,

Vėl prikeltas naujai gyvybei.

Neorenesanso laikais suspindęs,

Kasdiena traukia gražiais vaizdais.

Išpuoštas antikinėmis skulptūromis,

Pasitinkantis nuostabiais gėlynais ir sodais.

Stovi prabangūs Oginskių rūmai,

Iš susižavėjimo visiems atima žadą.

Dvejus metus praleidę pandemijos šešėlyje, ir vėl kilome į tradicija jau tapusią, šiltojo metų laikotarpio užbaigimo, vasaros uždarymo kelionę. Visi drauge, kartu su tėvais ir globėjais, lankėmės Plungėje esančiuose, 2012-2015 metais restauruotuose, Oginskių dvaro rūmuose. Gido pasakojimai paskatino vaizduotę apie rūmų savininkų ir dvariškių gyvenimą. Pamatėme rūmus, pasidžiaugėme nuolat tvarkoma rūmų aplinka, fontanu, jį supančiais gėlynais, nuostabiu parku. Praturtinome meno žinias apžiūrėdami eksponuojamus dailės kūrinius. Dalyvavome edukacijoje apie Kuršius, žaidėme ponų žaidimus.

Esame dėkingi UAB „Mars Lietuva“ už prisidėjimą pinigine parama, kad galėtume išsinuomoti autobusą ir visi kartu, bendrystėje palydėti vasarą!

Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

2022-08-24

PRIIMK IŠŠŪKĮ!!!

KVIETIMAS

G. Mejero eilės

18 GARGŽDŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO BENDRUOMENĖS ŽINGSNIŲ

Gargždų socialinių paslaugų centro bendruomenė vasario 9 d. paminėjo savo veiklos 18 – ąjį gimtadienį. Tokia veiklos sukaktis simbolizuoja kryptingą ėjimą tuo keliu, kuriame komanda drąsiai prisiima naujus iššūkius. Pastarieji metai visiems jų pažėrė daug, bet nepaisant visų sunkumų prioritetas yra Gargždų socialinių paslaugų centre paslaugas gaunančių žmonių gerovė.

Palengvino tėvų gyvenimą

Įstaigos veikla 2004 m. prasidėjo nuo dienos socialinės globos paslaugos suaugusiems asmenims su negalia teikimo Suaugusių asmenų su negalia ir senyvo amžiaus asmenų dienos socialinės globos centre. Tai palengvino tėvų, globėjų gyvenimą bei užtikrino neįgaliesiems saugią aplinką, padėjo atrasti neįgaliesiems saviraišką, ugdė bendrystę. Per 18 metų Centro veikla išsiplėtė, įstaigoje teikiamos licencijuotos ir akredituotos paslaugos. 2020 metais akreditacija buvo suteikta vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos teikimui Vaikų dienos centre. 2021 metais suteikta akreditacija dar 6 paslaugoms: socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugai Suaugusių asmenų su negalia ir senyvo amžiaus asmenų dienos socialinės priežiūros centre, Nakvynės namų padalinyje – apgyvendinimo nakvynės namuose ir laikino apnakvindinimo paslaugai, Krizių centre – intensyvios krizių įveikimo pagalbos, laikino apnakvindinimo, psichosocialinei paslaugai ir Globos centro padalinyje – pagalbos globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams, įtėviams ir šeimynų dalyviams ar besirengiantiems jais tapti paslaugai.

Lankytojai jaučiasi laimingi

Gimtadienio šventę, nors ir kitokią – laikantis galiojančių apribojimų ir be svečių – Centro lankytojai ir darbuotojai atidarė jau tradicija tapusiu šokiu, kuris sujungė visą centro bendruomenę nuotoliniu būdu. Buvo išsakyta daug linkėjimų, gražių minčių ir atsiliepimų. Pirmieji šilčiaus linkėjimų žodžius atsiuntė lankytojų tėveliai: “Gyvuokite dar šimtą metų! Būkite visi sveiki!” “Centras – tai tokia jauki vieta, kur susitinka draugai, čia pasirodome be kaukių. Čia nėra prasmės apsimetinėti ir galima būti savimi. Tai tokia vieta, kur esi laisvas savo pasirinkimuose. Tai lyg antri namai, kuriuose jautiesi saugus, suprastas, čia širdžiai gera ir ramu. Esame laimingi galėdami lankytis Gargždų socialinių paslaugų centre, turėdami galimybe mokytis, ugdytis, draugauti, linksmintis”, - pasakojo Centrą lankantis Tomas. Apie Centro svarbą ir naudą kalbėjo ir lankytojas Laimonas: “Centre jaučiuosi laimingas, susiradau daug draugų, jie visi draugiški ir nuoširdūs. Čia man patinka siūlomos užimtumo veiklos: vėlimas, piešimas, o mėgstamiausia veikla – tai dainavimas. Esu laimingas lankydamas šį Centrą.”

Ir sveikinimai, ir edukacija

Prie gimtadienio sveikinimų prisidėjo ir Gargždų socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro mažieji lankytojai dovanodami savo šokį ir tardami “ačiū” už užmegztas naujas draugystes, patiriamas gražias emocijas, naujus atradimus ir nuotykius. Visus su gimtadieniu sveikino ir direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams V. Bružienė, kolektyvui linkėdama kantrybės, supratimo ir neblėstančio kūrybingumo, o lankytojams – vilties, kad viskas pasikeis ir gretos gausės, visi galėsime patirti daug džiaugsmingų akimirkų kartu!

Po sveikinimų ir palinkėjimų gimtadienio proga Centras dovanojo nuotolinę Energetikos ir technikos muziejaus organizuojamą edukaciją “Iliuzijos - mokslas, mistika ar apgaulė?”. Šventinės programos pabaigoje visi vaišinosi gimtadienio vaišėmis, šoko, dainavo ir džiaugėsi, kad turėjo galimybę šią ypatingą dieną pabūti kartu.

Kviečiame visus norinčius tapti Gargždų socialinių paslaugų centro bendruomenės dalimi kreiptis dėl paslaugų į deklaruotos Klaipėdos rajone gyvenamosios vietos seniūnijos socialinius darbuotojus (Gargždų socialinis paslaugų centras teikia paslaugas 7 seniūnijų gyventojams: Gargždų, Dauparų – Kvietinių, Dovilų, Endriejavo, Kretingalės, Sendvario, Vėžaičių). Taip pat asmenys, pageidaujantys gauti išsamesnę informaciją apie Gargždų socialinių paslaugų centre teikiamas paslaugas, gali kreiptis adresu ir telefonu: Gargždų socialinių paslaugų centras (Sodo g. 1, Gargždai), tel.: (8 46) 47 02 02, 8 686 33 702, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

2022-02-09

Mūsų laikas ŽemėjeKūrybos pristatymasSu artėjančiomis Šv. VelykomisKovo mėnesį vyksta balsavimas dėl gyventojų idėjų

Puslapis 1 iš 17

Jūs esate čia:  Pradžia