Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri

Web Name: Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri

WebSite: http://shqiptarja.com

ID:166875

Keywords:

Media,com,Shqiptarja,Shqipëria,shqiptaret,shqiptarja,shqiptarja.com,shqiptaria,s

Description:

Itali/ E mitura shqiptare akuzon babanë për përdhunim: E ka bërë për një vit të tërë, është përbindëshNj 14-vje are akuzon baban e saj shqiptar p r p rdhunimin p r m shum se nj vit. Ngjarja ka ndodhur n Treviso n Itali, nd rsa e mitura ka denoncuar abuzimin e b r me t p r m shum se nj ...13 Janar, 21:59 | Përditësimi i fundit: 22:01AktualitetMediu në Report Tv: Basha të vlerësojë peshën elektorale të PR, nuk duam qoshe! Mund të kandidojmë edhe me LSI në një listë në disa qarqe! Me Ramën mund të pi kafe, s'e shoh si armikN nj intervist p r Report Tv, Mediu ka zbardhur detajet e takimit n selin blu dit n e sotme me grupin negociator t demokrat ve. Ai tha se e ka kusht t panegociuesh m p rkthimin e pesh s elektorale t Partis Republikane n kandidat p r...13 Janar, 19:01 | Përditësimi i fundit: 21:08Tentoi të godiste arbitrin, drejtori i Laçit dënohet me 10 ndeshje pezullimNaim Halilaj, drejtori i klubit t La it, sht d nuar me 10 ndeshje p rjashtim nga Komisioni i Disiplin s p r shkak se tentoi t godiste arbitrin n ndeshjen me Kuk sin. Atij nuk do t i lejohet t futet n asnj nga ambientet e...13 Janar, 22:59 | Përditësimi i fundit: 23:04 SportDritëhijet e vrasjes së motrave në Astir, avokati për Report Tv: Ademi rrezikon burg përjetë! Familjarët s'duan të hakmerren! Një fëmijë i tronditur se ka parë skenënKujtim Cakrani avokati i familjes s motrave, Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi t vrara m ngjesin e 31 dhjetorit n zon n e Astirit n Tiran nga i dashuri i tyre, P rparim Ademi, gjat nj interviste p r Report Tv ka hedhur dit mbi prapaskenat e...13 Janar, 19:43 | Përditësimi i fundit: 21:37Sanitarja i mori 8 mln lekë vajzës së një pacienteje te COVID2, Rama: Mjekët janë heronj, ata që mund të kërkojnë lekë janë një pakicëKryeministri Edi Rama ka reaguar pas skandalit te spitali COVID-2, i njohur si Sanatoriumi ku nj pastruese duke u hequr si infermiere arriti q t mashtronte vajz n e nj pacienteje t infektuar me koroanvirus duke i marr 8 mln lek n k mbim t ...13 Janar, 20:50 | Përditësimi i fundit: 20:58Kartolinë nga Korça! Qyteti zbardhet nga dëboraBie d bora e par n Kor p r 2021. N pak or qyteti sht zbardhur nga flok t e bor s, nd rsa pamjet e sjella nga Shqiptarja.com duken si kartolin .13 Janar, 21:42 | Përditësimi i fundit: 21:50AktualitetBritani/ Kapja e kanabisit me vlerë 1 milion paund në vilë, shqiptari i besuari i ‘kokës’ së grupit dënohet 7 vjet burgPolicia britanike zbuloi disa muaj m par af rsisht 400 bim kanabisi gjat nj bastisjeje n nj vil 5-s kat she, e cila ishte modifikuar plot sisht p r rritjen e kanabisit brenda saj.13 Janar, 22:00 | Përditësimi i fundit: 22:12AktualitetS'ka konsensus për votimin dhe numërimin elektronik! PS: Emigrantët votë me postë, projekti pilot vetëm në 1 ZAZ! PD: E duam në Fier e KorçëPartia Demokratike dhe Partia Socialiste nuk kan gjetur konsensus p r testimin e votimit dhe num rimit elektronik p r zgjedhjet e 25 prillit. PS duket se sht t rhequr nga ky projekt duke th n se ka nj kostot tep r t madhe, nd rsa PD vijon ta...13 Janar, 19:32 | Përditësimi i fundit: 20:03PolitikëPërplasje për fondet e BE/ Matteo Renzi tërheq 2 ministra, bie qeveria e Giuseppe Contes në ItaliBie qeveria e kryeministrit Giuseppe Conte n Itali, pasi Matteo Renzi ka t rhequr 2 ministrat e tij nga kabineti qeveritar. Gjat nj konference p r shtyp Renzi njoftoi t rheqjen e ministreveTeresa Bellanova, Elena Bonetti dhe t n nsekretaritIvan...13 Janar, 18:35 | Përditësimi i fundit: 19:03BotaProtestat me 5 viktima/ Trump u bën thirrje amerikanëve: Jo dhunës! Të ndihmojmë që tranzicioni të jetë paqësorPresidenti Donald Trumpu ka b r thirrje t gjith Amerikan ve t ndihmojn n qet simin e tensionit n vend, duke th n se ai nuk q ndron pas dhun s s shfaqur gjat kryengritjeve ku humb n jet n 5...13 Janar, 20:57 | Përditësimi i fundit: 21:08BotaAgron Duka arrin marrëveshjen me Bashën, në zgjedhje me listë të përbashkët! Flet për Report Tv: Jo poshtë vendit të 3-të në DurrësKreu i PAA Agron Duka arrin marr veshjen me kreun e PD Lulzim Basha p r t hyr n zgjedhjet e ardhshme parlamentare me nj list t p rbashk t.N nj prononcim p r gazetarene Report TvDanjela Maloku ai ka konfirmuar se nuk do t jet posht vendit...13 Janar, 16:17 | Përditësimi i fundit: 21:08‘Nxitës i kryengritjes në kongres’/ Historike në SHBA, Dhoma e Përfaqësuesve voton pro inkriminimit të Donald Trump Dhoma e P rfaq suesve n SHBA ka votuar pro inkriminimit t Donald Trump, si t p rfshir n nxitjen eprotest s t dhunshmen SHBA, ku mbet n t vrar 5 persona, 4 protestues dhe nj ...Shkoi në ndihmë të 2 djemve, por u qëllua për vdekje! Mediet greke nxjerrin video nga masakra, gruaja qan shqiptarin e vrarëMediat greke kan publikuar pamje t panxjerra m par nga masakra n sheshin Neos Kosmos n Athin , ku humbi jet n 54-vje ari shqiptar Edmond Llangozi si dhe u plagos n dy djemt e tij, Anxhelo dhe Mihal...13 Janar, 23:02|Përditësimi fundit: 23:10AktualitetPas skandalit të sanitares te COVID-2/ Familjari denoncon për Report Tv: Kam dhënë 10 mln lekë13 Janar, 15:50Pamjet me dron/ Përmbytjet në Shkodër! Qindra hektarë tokë ende nën ujë13 Janar, 12:31I shokuar s’ka vënë gjumë në sy: Pastruesja si infermiere të dënohet për vrasje me dashje13 Janar, 11:27U plagos sot, pamjet kur biznesmeni Sino Llanaj u dhunua 4 ditë më parë13 Janar, 10:35I moshuari shkon në ‘Air Albania’: Dua të bëj vaksinën anti-COVID, erdha bashkë me një shok!12 Janar, 12:05Zonja zbulon enigmën: Vaksina erdhi nga Turqia, ja si është bërë transportimi i saj12 Janar, 10:29VIDEOLAJM/ Sot nis vaksinimi, dalin pamjet nga ambientet e 'Air Albania'11 Janar, 11:51Telefonuesi propozon: Vaksinën i pari ta bëjë Berisha, ta kemi relike si komunisti i fundit11 Janar, 10:03“LSI është shndërruar në stallë!”, qytetari parashikon sa deputetë fiton partia e Kryemadhit10 Janar, 12:05Lapsusi i Kryemadhit në Sauk, ngatërron Ramën me Metën: Dje pamë një xhiro të presidentit...10 Janar, 11:24Analiza e zotërisë: Qeveritarët në verë thekrohen në plazh por harrojnë përmbytjet në dimër9 Janar, 09:46Fusha e futbollit kthehet në një mini-liqen, qytetari e shfrytëzon për të notuar8 Janar, 15:19Videolajm/ Orteku i dëborës godet makinën e doktorit dhe infermierit të Kelmendit8 Janar, 11:44Nuk u del pensioni, zotëria “këshillon” të moshuarit: Dilni vidhni shtëpitë e politikanëve8 Janar, 10:09Telefonuesi për kaosin në Amerikë: Trump si Berisha, kryeneç që s’pranon humbjen7 Janar, 10:20Gjuetia e paligjshme, qëllohet një flamingo i rrallë në Lagunën e Nartës6 Janar, 15:29Ceremonia e pritjes së Kryeministrit Rama nga Erdogan në Turqi6 Janar, 13:48Vila e pushime luksoze, pedagoges s’i dalin llogaritë dhe pyet e habitur: Ku i gjejnë lekët?6 Janar, 09:52 A do e pranojë një darkë me Yuri Kim? Nard Ndoka "godet" sërish: Nuk refuzoj as Spiropalin5 Janar, 19:01Telefonata nga Italia: Puna nuk zbret nga qielli, zgjohem që në 4 dhe kafen e pi në këmbë5 Janar, 09:59Rama ngre dolli me raki me vlonjatët: Ky kamarieri është me LSI-në që nuk vjen?4 Janar, 21:02'Alo Pa Gjurmë, më ndihmoni të gjej vajzën', fjalët drithëruese të nënës: Është gënjyer,...4 Janar, 15:22Pamje të rënda nga aksidenti me 1 viktimë e 6 të plagosur në Elbasan, ‘Volkswageni’...4 Janar, 10:38 Batuta e telefonuesit në emision: Pandemia ikën më 25 prill, ma ka thënë Nard Ndoka4 Janar, 09:57Me këmbë në 42 shtete, indiani mbërrin në Shqipëri për misionin e Nënë Terezës në Indi3 Janar, 14:15“Sali Berisha ka bërë pazar me Fatos Nanon, ja çfarë do të ndodhë së shpejti...”3 Janar, 09:42Kryeministri Rama publikon projektin transformues të Sheshit të Flamurit në Vlorë3 Janar, 08:51Ironia e shkodranit: Spiuni në komunizëm kushtonte më pak se gjeli i detit dhe një këshillë2 Janar, 10:24'Shqipëria buzëqesh'/ Kryeministri Rama: Shqipëria ka siguruar zyrarisht 500 mijë dozat e...1 Janar, 12:14Kërcim në emër të jetës, urimi i veçantë i punonjësve të Bashkisë së Tiranës në kujtim të...31 Dhjetor 2020, 18:46“Viti më stresues”, qytetari ka merakun e 25 prillit: Humbësi t’i japë dorën fituesit, jemi...31 Dhjetor 2020, 09:48Zotëria zbulon “gabimin” e Ramës: Duhet të bënte ministër Lulin, Metën dhe Berishën, ja pse30 Dhjetor 2020, 10:26Rama zbulon kujt ka nevojë t'i kërkojë falje në këtë fundvit29 Dhjetor 2020, 13:01Rama: Kur vjen puna për të lypur për shqiptarët, përtej modestisë jam njësh29 Dhjetor 2020, 12:04Aksidenti në Fier, shoferi ambulancës rrëfen momentet e fundit të çiftit të bashkëshortëve29 Dhjetor 2020, 10:01Festat e trishta të telefonuesit: Jam vetëm, 6 fëmijët e mi në emigrim, u shkatërrua familja28 Dhjetor 2020, 10:48'Karma' bën të sajën edhe për Altin Goxhajn! Infektohet me COVID avokati që qeshte me policët28 Dhjetor 2020, 10:37Qeni futet në fushë dhe ndalon ndeshjen e futbollit! I merr atleten një lojtari27 Dhjetor 2020, 14:54(Debati në emision) Qytetari: Pleqtë luajnë tavëll! E moshuara: Ç’të bëjmë, të shtrihemi të...27 Dhjetor 2020, 09:08“Bëjnë si burra të mirë vetëm ditën e votimeve” apeli i durrsakut: Bashkë kundër politikanëve26 Dhjetor 2020, 09:55Telefonuesi kundër orës policore: Po vdesin njerëzit nga frika, po përçahet familja25 Dhjetor 2020, 09:59Emigranti nga Londra: Në Shqipëri më shikonin si terrorist se mbaja maskë, dhe një apel24 Dhjetor 2020, 10:14Shkelma e grushte, sherr masiv mes të rinjsh në Fier! Policia shoqëron disa persona23 Dhjetor 2020, 21:07Zotëria e thonë hapur: Policia në Shkodër evitoi një 2 prill të dytë, mund të kishte viktima23 Dhjetor 2020, 09:56Yuri Kim super e kujdesshme me masat anti-COVID, dezinfekton dy herë foltoren, tavolinën...22 Dhjetor 2020, 11:26Qytetari ngre alarmin: Kafe e raki dhe në lokale bëhet nami, në autobusa nga 200 veta22 Dhjetor 2020, 10:147-vjeçari vrau të atin, analiza e vlonjatit: Polic i paaftë, pistoleta nuk hiqet kurrë nga...21 Dhjetor 2020, 10:12Historia e trishtë e protestuesit invalid, ia zbulon komshiu: I kanë hequr...20 Dhjetor 2020, 09:43Pamje spektakolare nga ndërtimi i bypass-it të Vlorës19 Dhjetor 2020, 11:17Telefonuesi e thotë hapur: Me marrinat e politikës shqiptare bëhet roman me 1 mijë faqe 19 Dhjetor 2020, 10:32Fitoi betejën me COVID/ Propozimi i të shëruarit: Emrat e mjekëve të vihen nëpër rrugë,...18 Dhjetor 2020, 20:51“Puthje e përqafime kudo”, lutja e zonjës: Festoni në familje, s’dihet fundi i kësaj “lufte” 18 Dhjetor 2020, 09:51Vrasja në Berat, fqinji nuk mban dot lotët, banori: Dëgjova se ka shkrehur një karikator17 Dhjetor 2020, 13:23“Meta të marrë këshilltar ushtarak Stresin”, shkodrani: Ai donte ta ndante me shpatë qeverinë17 Dhjetor 2020, 09:54Batutat/ Leh qeni i shtëpisë, Rama në Farkë: E paskeni një analist, ju jep komentet e ditës16 Dhjetor 2020, 12:56Lista opozitare nën shantazhin e të përdorurve prej BashësEdhe Fatmir Mediu me siguri do t marr nj vend t sigurt n list . I parafundit e mori Agron Duka. Si e shpjegoi edhe vet , k rkoi dy t sigurt , por mori vet m nj , pra gjysm n e objektivit. K shtu do t ndodh edhe me Mediun, edhe pse ai sot ka paraqitur 36 kandidat t p r Tiran n, dhe ka l n t kuptoj se sht gati t pij kafe me Edi Ram n. Nj soj fliste dhe Duka nj dit para firm s. Ndoka, Shehi e Dule nd rkoh jan rehatuar n zonat gri t list s, me shpres se mund t dalin...13 Janar, 21:02 |Përditësuar: 21:03AnalizaMbërrijnë në Greqi 8 mijë dozat e para të vaksinës anti-COVID nga kompania Moderna 13 Janar, 15:48 Rritet numri i infektime, ulet i viktimave nga COVID-19 në Kosovë/ 299 raste të reja dhe 1 person ka humbur jetën në 24 orët e fundit 13 Janar, 15:27 ‘Kosova nën ujë’/ Albin Kurti: Situata alarmante! Shiu nxjerr në pah keqqeverisjen e 20 viteve13 Janar, 15:06 Ramush Haradinaj i heq vijat e kuqe, lë të hapur bashkëpunimin me Albin Kurtin pas zgjedhjeve13 Janar, 13:52 1Vaksinimi anti-covid, qytetarët: Do ta bëjmë, jemi në moshë e rrezikojmë nga virusi11 Janar, 20:51 “2 mijë euro ose të nxora fotot intime dhe të vrava po tregove”, e kërcënonte dhe gjobiste të dashurën, historia e trishtë një vajze të tradhtuar9 Janar, 16:52 3E martuan 15-vjece me fqinjin/ Dhunohet e mitura me litar nga burri, prindërit e pranuan në familje kur vajza tentoi vetvrasjen (VIDEO)8 Janar, 16:55 1Tërmeti i la në çadër, apeli i familjes me 5 fëmijë nga Fushë-Miloti: Duam vetëm një shtëpi (VIDEO)6 Janar, 16:17 Studimi për COVID-19/ Pasojat ndjehen edhe pas një viti13 Janar, 14:01 Çfarë na sjell mos pranimi i vaksinës13 Janar, 12:31 Antibiotikët/ Çfarë kurojnë dhe cilat janë gabimet që duhet të shmangim në përdorimin e tyre? 13 Janar, 11:07 Vendet më të ardhura të ulëta dhe mesme mund të marrin vaksinat antiCOVID-19 në fund të Janarit 8 Janar, 10:27 Korona dhe sulmet ndaj të moshuarve6 Janar, 12:50 Qumështi i bletës/ Shëruesi magjik i shumë sëmundjeve, ja cilat janë vlerat e tij kuruese...( VIDEO)6 Janar, 10:34 Vaksina anti-COVID/ Çfarë rreziqesh dhe efektesh anësore dihen5 Janar, 12:12 Ku dallojnë vaksinat e AstraZeneca dhe Pfizer 4 Janar, 09:17 ‘Të keqen nëna me gojë të vogël’, mjekja Senera Hoxha rrëfen këshillat e vyera të gjyshes dhe marrëdhënien e veçantë me të...8 Janar, 12:05 Norvegjia renditet si vendi me cilësinë më të mirë të jetesës, por a është ky tregues i lumturisë? Sociologu Tushi: ‘ Lumturia është ndjenjë nuk është ide’ 5 Janar, 12:00 1Tanya Roberts: Ish Bond girl është ende gjallë pavarësisht se partneri dhe agjenti i saj deklarojnë të kundërtën5 Janar, 10:17 Pajisjet Huawei kalojnë testin ndërkombëtar të sigurisë4 Janar, 18:17 Mënyrat befasuese se si asimetria e trurit ndikon në jetën tonë të përditshme4 Janar, 15:53 Trendet e teknologjisë që nuk duhet t’i humbisni më 20214 Janar, 10:16 Do ktheheni në punë nesër? Këshillat si ta merrni veten pas festave3 Janar, 14:45 2​6 gjëra nga të cilat mund të shtojmë peshë dhe ato nuk janë ushqime2 Janar, 22:40 13 Janar, 11:52“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 13 janar 2021, vaksina i jep fund pandemisë5 Shtator 2020, 10:32I humbur prej dy ditësh, 14-vjeçari gjendet i mbytur në liqenin e Farkës, shoku nuk tregoi ngjarjen (VIDEO EKSKLUZIVE)10 Janar, 09:3430 qershori në ‘Kushtetuese’/ Daci: Të gjykohet para zgjedhjeve, mesazh publikut mbi paanshmërinë!13 Janar, 18:15Kërkoj t’i thërras baba, u zhduk kur linda unë’’/ I riu që u rrit nga gjyshërit, mesazh për të atin13 Janar, 08:33Rakacolli: Në dy ditë janë vaksinuar mbi 130 mjekë dhe infermierë të spitaleve COVID!VideoFotogaleri13 Janar, 21:49Kartolinë nga Korça! Qyteti zbardhet nga dëbora13 Janar, 21:07Agron Duka arrin marrëveshjen me Bashën, në zgjedhje me listë të përbashkët! Flet për Report Tv: Jo poshtë vendit të 3-të në Durrës13 Janar, 20:58Ndryshojnë rregullat/ Ndalohen sharjet në polici, ja punonjësit që nuk do shërbejnë më natën dhe nuk do veshin uniformën, kujdes me Facebook-un13 Janar, 20:51Banka e Shqipërisë shtyn edhe me tre muaj ristrukturimin e kredive! Pandemia pezullon shpërndarjen e fitimit të bankave13 Janar, 20:47Konfrontimi i ish-kreut të Këshillit të Qarkut Kukës me policinë, në pranga 6 afërm të Abedin Oruçit, 5 në hetim13 Janar, 20:33Vaksina anti-COVID, Kuvendi miraton më 28 janar marrëveshjen me Pfizer13 Janar, 20:26Lukaku bë heroin, Inter kalon në gjysmëfinale! Do përballet me Milanin13 Janar, 20:253 shkaqet pse shqiptarët nuk sigurojnë pronën! Eksperti Meka: Sigurimi ul kostot e shtetit për dëmet nga fatkeqësitë natyroreTë Gjitha Videot13 Janar, 09:21Rrëshqitje dherash në aksin Rrëshen-Bukmirë! Shkëmbi që bllokoi rrugën Krujë-Qafshtamë po shkatërrohet me eskavator11 Janar, 19:05Përplasje mes bandave në Athinë, vriten shqiptarët babë e birë, plagosen 2 të tjerë11 Janar, 16:18Fillon zyrtarisht vaksinimi anti COVID! Çomo, Rama, Pipero dhe Kalo, 4 të parët që bëjnë vaksinën!11 Janar, 10:42Si një kartolinë/ Lugina e Valbonës, ‘e veshur nga dëbora’ ofron pamje fantastike!10 Janar, 15:23Fotogaleri/Evakuohen 36 familje në Lezhë dhe Durrës, 31 banesa nën ujë në 4 qytete! Ja akset e bllokuara10 Janar, 14:09Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Përrenjas, një maune devijon nga rruga (FOTO)10 Janar, 08:52Raporti sekret i Sigurimit për Hysni Kapon: Studentët tanë në Francë shoqërohen me femra të huaja© 2011 - 2021 Shqiptarja.com - Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i kesaj faqeje

TAGS:Media com Shqiptarja Shqipëria shqiptaret shqiptarja shqiptarja.com shqiptaria s

<<< Thank you for your visit >>>

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.

Websites to related :
Top Movie News | Movies With But

  Time for another great trailer for Judas and the Black Messiah, the film that tells the story of how the FBI targeted Black Panther leader Fred Hampt

BaAlumni.com is for sale | HugeD

  Make 24 monthly payments of $87.29 | Pay 0% interest | Start using the domain today. See details.Questions? We can help: 1-303-893-0552Call us to lear

Gold Silver Mines For Sale

  Lndwdi12aWV3LW91dHB1dFtkYXRhLXRvb2xzZXQtdmlld3Mtdmlldy1lZGl0b3I9Ijk2NWJhMDg2OTgzZWFiNmYwZjYwNzkwM2E2ZWRmOWYzIl0gPiAudGItZ3JpZC1jb2x1bW46bnRoLW9mLXR5cG

Woodwork Forums

  FREE STUFF PRIZE DRAWSFREE STUFF PRIZE DRAWS will be conducted on a regular basis. With prizes being donated by woodworking businesses. To be eligible

Zoobotánico Jerez - Zoobotánic

  Zoobotánico Jerez: Zoobotánico Jerez - Página oficialSaltar al contenido principalINFORMACIÓN GENERALINFORMACIÓN GENERAL, HORARIOS Y TARIFASACCES

Ms. Fitness Contests - Holds USA

  Welcome to MsFitness.com, home of Ms. Fitness USA, Ms. Fitness World, Ms. Fitness Magazine, National Fitness Trade Journal, and National Fitness Trade

SMSTS, SSSTS, Safety Passport Tr

  Welcome to Training Solutions Direct, a Division of MECsafe, one of the leading Construction Training and Health and Safety Providers in the UK. The T

Living in a Van-The Complete Res

  Van Living Basics The Freedom of the RoadHave you ever fantasized about travelling for extended periods of time and visiting amazing new places? Have

RDI Business Development | Quali

  You need strategic advantages to win customers in today’s market of high uncertainties and intense competition. Find out how RDI goes far beyond tele

Torpedo Bay Navy Museum | Nation

  Remembering the Battle of Kolombangara.Seventy-seven years ago on the morning of July 12, a large Japanese force was spotted heading towards the islan

ads

Hot Websites