Zawsze świeże
warzywa i owoce


Z największą starannością dbamy aby dostarczane przez nas owoce i warzywa, pochodziły ze sprawdzonych źródeł, posiadających odpowiednie certyfikaty, tak abyś Ty i Twoja rodzina mogli cieszyć się produktami najwyższej jakości.

Pieczywo


W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór pieczywa - od bułek, ciabatt przez chleby, bagietki aż do słonych i słodkich przekąsek. Co więcej, większość jest wypiekana na miejscu. Odwiedź jeden z naszych sklepów i odbierz świeże, ciepłe pieczywo.

Sery i przetwory mleczne


Gdy już jesteś w naszym sklepie, nie przejdziesz obojętnie obok stanowiska ze świeżymi serami. Poza klasycznymi, lokalnymi wyrobami mlecznymi w swojej ofercie posiadamy dziesiątki serów specjalnych. Może to pora byś już dziś urozmaicił swoje menu?

Mięso i wędliny wyłącznie od polskich dostawców


Szczególną uwagę przywiązujemy do tego aby sprzedawane przez nas produkty i wyroby mięsne, były najwyższej jakości, prosto od zaufanych producentów.

Produkty garmażeryjne


W naszym sklepach oferujemy przepyszne, ręcznie wykonane wyroby garmażeryjne. Przekąski mięsne, kluski, naleśniki, sałatki - to tylko część z oferowanych przez nas przysmaków. Sprawdź naszą ofertę wyrobów garmażeryjnych odwiedzając jeden z naszych sklepów!

Aktualne promocje

Sprawdź wszystkie promocje

W każdą środę zapraszamy po gorące wędliny!


Program lojalnościowy

Zapraszamy do udziału w programie lojalnościowym Społem znaczy Razem


Sprawdź swoje punkty

INFORMACJE

O firmie
Kariera
Zarząd i Rada Nazorcza
Polityka prywatności
Regulaminy

KONTAKT

Sekretariat:
sekretariat@mokpol.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO