AUTOBEDY - Váš Honda partner v Ostravě

Web Name: AUTOBEDY - Váš Honda partner v Ostravě

WebSite: http://www.hondaostrava.cz

ID:303329

Keywords:

Honda,AUTOBEDY,Ostrav,partner

Description:


Honda E Jazz Jazz Crosstar Civic HR-V CR-V Civic Type R NSX Akce Skladové vozy Prodej vozů Proč vůz značky Honda Proč vůz Honda od nás Nové vozy Honda Skladové vozy Ojeté vozy Financování Servis Půjčovna Kontakty

 


NOVÁ HONDA CIVIC

Zcela nový model Civic e:HEV, který bude uveden na trh na podzim 2022, je sportovní plně hybridní hatchback spodporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic ovzrušující elektrifikovaný výkon.

chci vědět více

 

 


HONDA JAZZ CROSSTAR

Malý Velký vůz

Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV adynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér akompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu.

CENA OD 619900 vč. DPH

Chci vědět více

 

HONDA HR-V e:HEV

Nový styl hybridu

Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému adůmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit zjízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal avšestrannost.

CENA OD 729900 vč. DPH

Chci vědět více

 

 


HONDA JAZZ

Malý Velký vůz

Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV adynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér akompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu.

CENA OD 519900 vč. DPH

Chci vědět více

 

HONDA CR-V HYBRID

Elektrický milník pro model CR-V

Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie voblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové,inteligentní avysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý apodmanivý zážitek zjízdy při každé cestě.

CENA OD 784900 vč. DPH

Chci vědět více

 

HONDA E

100% emocí, 0% emisí

Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

CENA OD 939900 vč. DPH

Chci vědět více

VYBERTE SI NOVÝ VŮZ

Chcete novou HONDU pro podnikání, volný čas nebo cestování s rodinou? Vybrat si můžete z celkem 6 modelů, které si můžete nakonfigurovat podle svých představ a přání. Zároveň můžete využít celou řadu doplňků a akčních zvýhodnění.

Proč vůz Honda Nabídka modelů

Akční nabídky

NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ

Svou novou Hondu si můžete nakonfigurovat a objednat podle svých představ a vozidlo se vyrobí přímo pro Vás. Druhou možností je pak výběr z již vyrobených automobilů či přímo ze skladových vozidel v našem autosalonu.

Aktuálně v naši nabídce najdete například

Civic sedan 1.5 VTEC Turbo Elegance
539 900 Kč
celková sleva 105000 Kč

Nabídka skladových vozů

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Komplexní servisní služby patří mezi klíčové aktivity naší společnosti. Zakládáme si na profesionálním přístupu a používání kvalitních náhradních dílů a produktů.

Pro stálé zákazníky nabízíme celou řadu akcí a zvýhodnění. Do našeho autorizovaného servisu se tak nemusíte bát přijet i se svým starším vozem Honda.

+420 596 237 737 | servis@hondaostrava.cz

 

Doplňkové služby pro Vás

Automobily značky Honda jsou známy svými vyspělými technologiemi, kvalitním zpracování a bezproblémovým provozem. Mimo kvality spojené se samotnými vozy nabízíme také celou řadu doplňkových služeb a možností, jak efektivně provozovat vůz Honda.

Honda Finance Honda Assistance Honda Premium Quality

Věrnostní bonuszákazníkA AUTOBEDY Ruční mytí a čištění

 

 

Aktuality a novinky nejen z našeho showroomu

Staňte se fanoušky naší Facebookové stránky, kde najdete aktuální informace ze světa značky Honda, informace o našich aktuálních nabídkách, skladových vozech, zajímavostech a také tipech, jak maximálně využívat a užívat si se svým automobilem Honda.

Mimo sledování naši facebook stránky se můžete přihlásit také k odběru novinek e-mailem. Na základě přihlášení k odběru Vám občas zašleme e-mail s informacemi o aktuálních prodejních nebo servisních akcích či jiných novinkách a upozorněních ve vazbě na AUTOBEDY s.r.o.

FacebookSauto.cz

Honda Ostrava
AUTOBEDY s.r.o.

Serafínova 692
719 00 Ostrava - Kunčice

Jak se k nám dostanete...

+420 596 238 300
prodej vozů

+420 596 237 737
servis

+420 596 237 782
náhradní díly

AUTOBEDY s.r.o. © 2022 používáme systém nestigo

TAGS:Honda AUTOBEDY Ostrav partner

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Child Care Partnership | Western

   Reconnect with us by calling 715-831-1700 or email ccp@wdeoc.org

AWS Partner-NYS Cloud VC-PE CEO:

  KNOWGeneralKNOW Beyond Past DataHow To Build A StartupKnowledge ManagementBusiness ModelsBusiness InnovationVirtual OrganizationsDigital Transformatio

Stiftung gründen mit Stiftungsm

  Zum Inhalt springenStiftungsMentorSteuerkanzlei Dipl.-Kfm. MANFRED SPEIDEL mit Rechtsanwalt Prof. Dr. Hartmut H. Kunstmann 
Tel. +49 (89)20968899 i

Insurance Broker & Employee Be

  

Vaš partner za industrijsko avt

  #nuxt-loading { background: white; visibility: hidden; opacity: 0; position: absolute; left: 0; right: 0; top: 0; bottom: 0; display: flex;

Home | Buffalo Bayou Partnership

  &times; For the latest information on trail and area closures, click here.VisitCisternEvents &#038; ToursSupportDonatePlans &#038; ProgramsAbout UsP

Expertos y Partners en Shopify y

   ES / EN CONTÁCTANOSHomeSobre nosotrosServiciosPortfolioContactoTELÉFONO:

Integrated Compliance Solutions

  Cannabis BankingWhitepapersInvestorsAboutContactMenuCannabis BankingWhitepapersInvestorsAboutContactCannabis Banking SolutionsCannabis Banking: 10 Exp

Entain Partners

   Become an Entain partner Join the world's leading gaming brands

Vortex Energy - Twój zaufany pa

   Wind energyWind energy - projectsOur servicesPlanning and developmentConstructionTechnical management (O&#038;M)Solar energySolar energy - p

ads

Hot Websites