Blanka Poláčková • Jiří Poláček • Dalibor Pačes

Prodejní cena: 650 Kč + poštovné a balné

Tato kuchařská kniha obsahuje osvědčené a vyzkoušené recepty na přípravu předkrmů, polévek a hlavních chodů ze zvěřiny, doplněné velkoformátovými barevnými fotografiemi těchto pokrmů. V úvodní kapitole se čtenář dozví o základní kuchyňské úpravě zvěřiny, v další dostane od sommeliéra doporučení na vína vhodná ke zvěřině. Klíčová kapitola Hlavní chody je členěna podle druhů zvěře, z nichž zvěřina pochází (srnčí, divočák, jelen, daněk, muflon, zajíc, bažant, kachna divoká a ostatní druhy zvěře), a k většině pokrmů je přidán recept na přílohu a doporučený druh vína. Na závěr nechybí ani krátká kapitola Dezerty, takže s pomocí této kuchařky lze v případě potřeby bez problémů sestavit několik variant slavnostního zvěřinového menu o čtyřech chodech.

celkem 216 osvědčených a vyzkoušených receptů z domácích surovinvíce než 160 barevných velkoformátových fotografiízákladní kuchyňská úprava zvěřinyslavnostní zvěřinové menu o čtyřech chodechpředkrmy (11), polévky (7), hlavních chody (138)vhodné přílohy (50), dezerty (10)doporučené druhy vín ke každému receptuknižní vazba, 256 stran, formát 230 x 285 mmvolba barvy obálky (hnědá nebo zelená)

V roce 2016 vydalo nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce, s. r. o. , Kostelec nad Černými lesy jako svou 391. publikaci. Vyšlo v edici Světa myslivosti.