Jaunais projekts Rīgā | Merks Viesturdārzs

Web Name: Jaunais projekts Rīgā | Merks Viesturdārzs

WebSite: http://www.merksviesturdarzs.lv

ID:294836

Keywords:

projekts,Jaunais,Merks,rzs

Description:


Lat

Pyc

Eng

Rezervē labāko!

Jaunais projekts “Merks Viesturdārzs” ir lielākais dzīvojamais kvartāls Klusajā centrā. Uzsākam dzīvokļu rezervāciju 2. kārtas ēkai Rūpniecības ielā 27! Visi dzīvokļi 1. kārtas ēkā, Rūpniecības ielā 25, ir izpārdoti!

Apskati dzīvokļus:

2. kārta – Rūpniecības iela 27 (būvniecības stadijā)Reģistrē interesi 3. kārtā

Par Merks Viesturdārzs

“Merks Viesturdārzs” ir jauns projekts, kurā izcili sabalansēta zaļa vide, centra tuvums, apkārtnes šarms, mūsdienīgums un komforts. Tas viss tādēļ, ka šī projekta izstrādes centrā ir cilvēki, kas šeit dzīvos. To raksturo mūsdienīgs komforts, patīkama un sakopta vide, augsta energoefektivitāte, kā arī tāls skats nākotnē. Lasīt vairāk

Dzīvokļi

“Merks Viesturdārzs” piedāvā plašu dzīvokļu izvēli no 36 m2 studijām līdz plašiem četristabu un 160 m2 divstāvu dzīvokļiem. Šeit kvalitatīvu un tieši sev piemērotu dzīves telpu atradīs visdažādākās ģimenes. Dzīvokļa iegāde “Merks Viesturdārzs” noteikti būs arī vērtīga investīcija nākotnē. Apskati dzīvokļus:
1. kārtas ēkā un 2. kārtas ēkā.

“Merks” kvalitātes garantija

“Merks” ir dzīvojamo projektu attīstītājs, būvnieks un garantijas nodrošinātājs vienā personā. Mēs nodrošinām augstāko kvalitāti katrā un visos plānošanas, būvniecības, pārdošanas un garantijas posmos. Lasīt vairāk

Tuvumā

Jaunajam projektam “Merks Viesturdārzs” līdzās ir viss, kas nepieciešams augstai dzīves kvalitātei Rīgā — Klusā centra elegance, Andrejostas šarms, parki, lielveikali, skolas, bērnudārzi, sporta centri, kā arī ērta satiksme un vieta Jūsu automašīnai. Lasīt vairāk

Tuvumā /
PIETEIKTIES JAUNUMIEM+371 26417974+371 27311078+371 25453011majas@merks.lv

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus un citiem jaunumiem!

Pieraksts veiksmīgs, paldies! ©2018 MERKS. Visas tiesības aizsargātas| Sīkdatņu politika | Privātuma politika |

Cienot Jūsu privātumu, informējam, ka šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ar mērķi sniegt Jums vislabāko pieredzi, atrodoties mājas lapā un lietojot to. Lūdzam iepazīties ar SĪKDATŅU POLITIKU.

1.       SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1.2.  Pirms sākat izmantot SIA Merks, reģistrācijas Nr.40003304295 (turpmāk – Merks) tīmekļa vietni www.merksviesturdarzs.lv (turpmāk – Merks tīmekļa vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt Merks tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.

1.3.  Lai palīdzētu analizēt Merks tīmekļa vietnes  izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības Merks tīmekļa vietnē, un tādējādi ļautu uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku tīmekļa vietni un uzlabotu tās darbību, Merks izmanto tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

1.4.  Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat Merks tīmekļa vietni. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām Merks tīmekļa vietnē.

1.5.  Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai Merks izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis (vai nē) tam, ka Merks tīmekļa vietnē Merks izmanto sīkdatnes.

2.       SĪKDATŅU DATU IZMANTOŠANA UN UZGLABĀŠANA

2.1.   Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem. Google minēto informāciju izmantos, lai Merks vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat Merks tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

2.2.  Merks sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu fiziskas personas identificējamu informāciju par Merks tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

2.3.  Jebkura informācija, kas tiek ievākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti Sīkdatņu politikas 1.punktā.

2.4.  Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

3.

TAGS:projekts Jaunais Merks rzs

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Antirassistischer Kurzspielfilm

   Hotel California Kurzspielfilm mit Norddeutschen aus aller Welt TrailerDas ProjektÜber unsBlogDank an unsere F

Sicherheit am Dach | Südtirol -

   :root{--color_0:255,255,255;--color_27:230,215,190;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--col

Welcome to RZSS Edinburgh Zoo |

  keywords:
description:Looking for an unforgettable day out? Discover RZSS Edinburgh Zoo and enjoy a great day out with your family or friends. Visit t

Home | TOP Merkspecialist Auto D

  keywords:
description:Bent u Volkswagen rijder en op zoek naar een Merkspecialist voor auto onderhoud en reparatie? Dan bent u bij TOP aan het juiste

Jerzs Literacy Weblog (est. 1999

  A copy-paste meme I ve encountered recently compares chickenpox, herpes and HIV with COVID-19, and builds up to a powerful rebuke to those who dismiss

ads

Hot Websites