PMS Alüminyum

Web Name: PMS Alüminyum

WebSite: http://www.pmsaluminyum.com

ID:283216

Keywords:

PMS,Al,minyum

Description:


Sıvıdan Katıya
Alüminyum Üretimi

Ham Maddeden Son Ürüne
Aynı Çatı Altında Üretim

Geleceğin
Otomobillerinde
Alüminyum Yeri

Güneş Enerjisine
Enerji Katıyoruz

Ağır Yükler,
Bizimle Hafifler

ÜRETİM

PMS Alüminyum, dünya teknolojilerini ve standartlarını izleyerek öncelikli olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ürün kalitesini, performans beklentilerini ve çalışanların kalite bilincini yükseltecek sürekli iyileştirme ve yenileme politikasını benimsemiştir.

Soğuk Hadde

Levha Rulo

Ekstrüzyon

Boyahane

Dökümhane

SEKTÖRLER

Otomotivden beyaz eşyaya, inşaattan güneş enerjisine, savunma sanayi ve havacılıktan raylı sistemlere kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyor, sorularınıza uzman ekibimizle cevap veriyoruz.

Otomotiv Reklam İnşaat Makine Mobilya Solar Enerji Sistemleri Endüstriyel Uygulamalar Ses Yalıtım Sistemleri Beyaz Eşya Savunma Sanayi Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik

Otomotiv

Taşıt araçları ne kadar hafif olursa hareket etmeleri için o kadar az enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Alüminyum kullanılan bir otomobilin diğerlerine kıyasla ömrü boyunca 1500 litre daha az yakıt harcadığı anlaşılmıştır. Bu durumun gerek sürücülerin akaryakıt masraflarına sağlayacağı ekonomi gerek çevre sağlığı açısından atmosfere yayılan atık egzoz gazının düşürülmesi yönünden çok büyük faydası bulunmaktadır.

Daha Fazla

Reklam

Hayatın her alanında alüminyum var. Bizler farketmesek de yaşamımız içinde her alanda her ürünün içerisinde alüminyum kullanılıyor. Alüminyum kullanılan sektörlerden biri de reklam ve pazarlama sektörüdür.

Daha Fazla

İnşaat

İnşaat sektörü, giderek daha çevreci, kullanışlı ve estetik malzemelere yöneliyor. Bu nedenle alüminyum da doğa dostu duruşuyla tercih edilenlerin en başında. Ayrıca tercih edilmesinin diğer sebepleri de hafiflik, dayanıklılık, yalıtım ve toplam maliyet.

Daha Fazla

Makine

Alüminyumun kendisi, bileşikleri ve alaşımlarının kullanım alanları sayılamayacak kadar fazla. Pencerelerden mutfaklara, uçaklardan otomobil egzozlarına, korkuluklardan süs eşyalarına kadar geniş bir kullanım yelpazesi var. Esneklik, yumuşaklık ve dayanıklılık bir arada olunca haliyle birçok ürün için vazgeçilmez oluyor.

Daha Fazla

Mobilya

Giderek gelişen ve farklılaşan mobilya sektörü, insanların beklenti ve ihtiyaçlarının değişmesiyle farklı alaşımlara ihtiyaç duyuyor. Yapısı gereği birçok ayrıntının çözümlenmesi gereken mobilya sektöründe hem işlevsellik hem de tasarım tarafında alüminyum önemli bir rol oynuyor.

Daha Fazla

Solar Enerji Sistemleri

Solar enerji sistemleri, en basit tanımıyla güneş enerjisinin yakalanması ve elektriğe dönüştürülmesiyle çalışmaktadır. Güneş, nükleer bir reaktördür ve 150 milyon kilometre mesafeden Dünya'ya 8,5 dakikada ulaşan küçük enerji paketleri yaymaktadır. Her 1 saat içerisinde dünyamızın 1 senelik enerji ihtiyacının tamamını karşılamaya yetecek fotonlar yeryüzüne ulaşmaktadır.

Daha Fazla

Endüstriyel Uygulamalar

İnşaat, otomotiv, havacılık, enerji, gıda ve diğer sanayi sektörlerini alüminyumsuz düşünmek imkansızdır. Buna ek olarak, ilerlemenin bir simgesi haline gelen alüminyum, son teknoloji cihazlar ve araçlarda da tercih edilmektedir.

Daha Fazla

Ses Yalıtım Sistemleri

Güçlü gürültü yalnızca büyük bir yük değil aynı zamanda sağlık için de bir tehlikedir. Bu nedenle inşaat sektöründe, endüstride ve birçok alanda gürültü korumasına çok dikkat edilmektedir. Alüminyum yapısı gereği ses yalıtımı sağlar ve gürültü kaynaklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yangın ve nem korumasını aynı anda güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

Daha Fazla

Beyaz Eşya

Alüminyumun beyaz eşya sanayinde kullanılması ile başlayan yüksek verimlilik, sektörün büyümesi ve alüminyumun diğer alaşımlardan daha çok tercih edilmesiyle birlikte hız kesmeden devam etmektedir.

Daha Fazla

Savunma Sanayi

Yerli üretimi geliştirmek için izlenecek stratejiler konusunda sürekli çalışmalarda bulunuyor, global başarılar için yerli ortaklıkların gerekliliğini vurguluyoruz. Ülkemizi daimi paydaşlarımızdan biri olarak görüyor; savunma ve havacılık sanayinde tecrübemizle yakın gelecekte de savunma sanayisinde Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Daha Fazla

Raylı Sistemler

30 yılı aşkın tecrübemiz, sahip olduğumuz profil ve levha ürün gruplarımızla raylı sistemler sektörüne endüstriyel çözümler sunuyoruz. Üretimden mühendisliğe, tasarımdan projelere kadar sunduğumuz özel çözümlerimizle en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Daha Fazla

Elektrik-Elektronik

Enerji ve elektronik sektöründe yaygın olarak tercih edilen alüminyum, belirli standartlara göre diğer bileşimlerle birlikte kullanılmaktadır.Alüminyum‘un Kullanıldığı Elektriksel Elemanlar şunladır;SoğutucularKablolarBus-barHava-i HatlarMotorlarIsıtma ElemanlarıAlüminyum Sargılar

Daha Fazla

OTOMOTİV

Taşıt araçları ne kadar hafif olursa hareket etmeleri için o kadar az enerjiye ihtiyaçduymaktadır. Alüminyum kullanılan bir otomobilin diğerlerine kıyasla ömrü boyunca 1500litre daha az yakıt harcadığı anlaşılmıştır. Bu durumun gerek sürücülerin akaryakıtmasraflarına sağlayacağı ekonomi gerek çevre sağlığı açısından atmosfere yayılan atıkegzoz gazının düşürülmesi yönünden çok büyük faydası bulunmaktadır.

Daha Fazla

AYNI ÇATI ALTINDA ÜRETİM

Ham madde tedariğinden dökümhaneye, kalite kontrollerinden ürün sevkiyatına kadar aynı çatı altında yapılan gelişmiş ve son teknoloji üretim hatlarımızla Türkiye ve dünyada birçok sektöre hizmet veriyoruz.

Daha Fazla

GELECEĞİN ALÜMİNYUM ÇÖZÜMLERİNDE PMS UZMANLIĞI

Ülkelerin teknolojik gelişmişlik seviyeleri alüminyum kullanım oranlarından anlaşılmaktadır. Geleceği şekillendiren teknolojilerde elektrikli araçlardan, uzay ve havacılıktaki son teknolojilere kadar pek çok endüstri ürünü alüminyumla geliştirilecek. Bu bağlamda gelecek PMS ile şekillenecek.

Daha Fazla

ÇÜNKÜ BİLİYORUZ Kİ GELECEK, ALÜMİNYUMDAN GELECEK

Alüminyum, en yüksek oranda geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir metallerden biridir. Dünyada kullanılan alüminyumun %50’si geri kazanılmaktadır. Hurda alüminyum, geri dönüşüm yoluyla yeni malzemelerin üretiminde kullanılabilir. Üstelik alüminyumun geri dönüşümü, üretimde büyük miktarda enerji tasarrufu sağlar. Bu özelliği sayesinde cevher alüminyumun işlenmesi için harcanan enerjiyi ve doğaya verilen zararları minimize etmeyi hedefler. Ayrıca metalin topraktan çıkarılması ve işlenip elde edilmesinden kaynaklanan çevre kirliliğinin önüne geçer.

Daha Fazla

0224 261 02 87 pms@pmsaluminyum.com DOSAB Zakkum Sokak No 10 © PMS Alüminyum 2021İletişim Aydınlatma MetniKVKK Başvuru Formu
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.Tamam

TAGS:PMS Al minyum

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
FC St.Gallen 1879 | Übersicht

  WebseiteEspen InsideSaisonTeamsClubFanskybunparkBusiness AnmeldenWebseiteFanshopFCSG.TVTicketsMein FCSGAbmeldenAnmeldenAlle Videos von FCSG.TVZugriff

Alumni Lounge

  EventsFoodGetränkeÜber unsKontaktDie Lounge – Wellness fürs Gemüt. Relax and enjoy!Die Lounge – Wellness fürs Gemüt. Relax and enjoy!Fühl dic

irion regal | Drei Regale - Eine

  -->produktinspirationihr&ensp;regalfachhandelmanufakturkontaktproduktinspirationihr&ensp;regalfachhandelmanufakturkontakt Drei Regale
Eine Verbin

bSmart: the digital environment

   LOG IN OR REGISTER Download the App Catalogue Activate a book Top features For parents

Montea | Montea is a developing

  Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Un Plus Bio, premier réseau nat

  Un Plus BioJe suis un citoyenJe suis une collectivitéMenuJe suis un citoyenJe suis une collectivitéQui sommes-nous ?L’associationNos partenairesCon

Home - Open City Documentary Fes

   7 – 13 September 2022
in London

Reflets d'un monde rural

   Ouvrir/fermer la navigation AccueilHeures d'ouvertureContactLes sallesLes Plantes à parfumLa vigne et l'olivierLe moulin à huileLa caveLa mai

Ediciones Anómalas

  Skip to content Free shipping in Spain and for orders over 70€ in Europe.

Maloney Properties, Inc. | Compr

  Property ManagementRealtyList with UsBuyRentAffordable HousingDevelopmentAbout usLeadershipCareersWork at MaloneyAgent ExperienceContactSelect Page

ads

Hot Websites