Magmarelax foukaná izolace stropu a zateplení střech | MAGMARELAX.cz

Web Name: Magmarelax foukaná izolace stropu a zateplení střech | MAGMARELAX.cz

WebSite: http://www.magmarelax.cz

ID:262842

Keywords:

izolace,stropu,Magmarelax,foukan

Description:


Magmarelax
Vazníková střecha, haly

Pokud má váš dům nebo výrobní hala střechu tvořenou vazníky, je možné, že vám uniká spousta tepla. Vazníkové stropy se izolovaly pomocí desek, ale mezi nimi jsou často mezery.

Více informací zde Dutý dřevěný trámový strop

Pokud jste ještě nezateplili strop svého domu, udělejte to. Dřevěné stropy jsou často duté a tyto dutiny můžete snadno využít pro dodatečnou izolaci.

Více informací zde Pultová, šikmá, plochá střecha

Ploché pultové střechy se už na jaře a hlavně v létě hodně přehřívají. Prostor pod střechou se rozpálí a v noci se pod ní nedá spát. V zimě je v horních patrech naopak zima, protože teplo uniká z domu pryč.

Více informací zde Nová izolační podlaha půdy

Pokud platíte hodně peněz za vytápění je možné, že vám teplo ve velké míře utíká stropem. Pokud tomu tak je, máme pro vás řešení.

Více informací zde Tepelná izolace MAGMARELAX

Jde to rychle a za dobré náklady. Nemusíte izolovat celý dům, zkuste zateplit pouze části půdy.

Více informací zde

FOUKANÁ IZOLACE

Foukaná izolace je vhodná k zateplování nových i starších domů, s potřebou izolovat strop nebo střechu. Při její aplikaci není potřeba vyklízet ani bourat zateplované prostory. Izolační materiál se pomocí aplikačního stroje, umístěného před domem na nákladním automobilu, hadicemi dopraví domísta zateplení. Foukaná izolace přilne přesně ke stavební konstrukci, díky čemuž nevznikají tepelné mosty a dostane se i na těžko dostupná místa.


Zateplení stropu

Zateplením stropu jednoduše vyřešíte úniky tepla z domu. Teplo z vašeho domu neuniká pouze okny a fasádou, ale ve velké míře právě stropem. Tepelnou izolací stropu teplo přestane unikat ven, zůstane v místnosti a tím se zvýší celková tepelná pohoda vašeho bydlení.

Zateplení střechy

Zateplením střechy zabráníte vstupu horka v létě do místností pod střechou avzimě udržíte teplo vmístnosti. Do prostoru mezi střechou a stropem se aplikuje foukaná izolace a tím se vytvoří vrstva, která vytvoří tepelnou pohodu po celý rok.

Zateplení půdy a podlahy

Tepelná izolace půdy respektive podlahy na půdě je důležitou součástí při úspoře energií na vytápění domu. Pro zateplení půdy používáme foukanou izolaci MAGMARELAX®. Díky této izolaci lze zateplit půdu rychle, bez nepořádku a bourání.

Co je foukaná minerální izolace?

Foukaná izolace MAGMARELAX® zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd, ploché duté pultové střechy, ale také duté stěny panelových domů.

MAGMARELAX® je nejprodávanější foukaná izolace!

Značka MAGMARELAX® zahrnuje MAGMARELAX®ECO, MAGMARELAX®ROCK a stropní systém MAGMARELAX®.

Věděli jste, že:

tepelně izolovaný strop ušetří až 30% nákladů za vytápění a přitom je až 10x levnější než izolace fasády nebo pouhá výměna oken?izolace půdy foukanou izolací MAGMARELAX® zlepšuje klima v domě, je z principu protipožární, zvyšuje teplotu, šetří za topení a to vše s návratností od 4 let?díky moderní technologii a špičkovým materiálům dosahujeme vysoké rychlosti realizace, dlouhé životnosti a až 10 let záruku?

Volejte ZDARMA!

800 100 533

Poraďte se s námi, jak ušetřit až 30% zaenergie zateplením domu za 3 hodiny! Zaprovozu, bez vyklízení půdy, beznepořádku!

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Tyršova 405
588 13 Polná
jak se k nám dostanete? Volejte zdarma:
+420 800 100 533

tel: +420 567 225 445
fax: +420 567 225 495

Společnost má zavedený systém řízení kvality v souladu s EN ISO 9001

Doporučujeme

GalerieSlovník pojmůVideaMapa webuPartneřiKontakty Opravy domů

Zateplení stropů a střech

Volná plocha půdy - nevyužitáDutý dřevěný trámový stropDutá střecha panelových domůPultová, šikmá, plochá střechaVazníková střecha, halyNová izolační podlaha půdyOchrana dřevěného krovu IMUNITRELAX®Nezávazná poptávka
OfflineNechte zprávu odborníkovi, ozve se vám zpět!

TAGS:izolace stropu Magmarelax foukan

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Tepelná izolace, zvuková izola

  Skip to contentInsulation for a better tomorrowURSAO společnostiAktualityReferenceKariéraSemináře a školeníURSA v asociacích a sdruženíchURSA

Brickyard Gastropub

  We are operating on a walk in basis both indoor & outdoor for the moment. No table bookings just yet.

Montys Gastropub Menu Home Mon

  We would like everyone’s experience at Monty’s to be enjoyable and safe. The staff are following routine sanitary precautions to ensure safety.Pleas

Brickyard Gastropub

  Ground Floor, North Block, Rockfield Central Dundrum, Dublin 16 - (01) 298 7410 Brickyard Gastropub As per government guidelines, we have implemented

Top 50 Gastropubs

  The Unruly Pig The Unruly Pig in Woodbridge, brought home the Front-of-House Team of the Year award Read more The Mariners Public House The Mariners

ads

Hot Websites