Nová Akropolis - Úvod

Web Name: Nová Akropolis - Úvod

WebSite: http://www.akropolis.sk

ID:341694

Keywords:

Nov,Akropolis,vod

Description:


Skip to navigation Skip to content
Menu Úvod Kto sme O nás Princípy Zakladateľ Medzinárodní riaditelia Riaditeľka N.A. na Slovensku Medzinárodné rezolúcie Zásady ochrany osobných údajov Časté otázky 2% z Vašej dane na podporu filozofie, kultúry a dobrovoľníctva Naši partneri Čo robíme Filozofia Prečo filozofia Škola filozofie Program kurzu Filozofia pre život Kultúra Prečo kultúra Kreativne kurzy Kreatívny kurz PAVERPOLU Kreatívny kurz PATCHWORK BEZ IHLY Kreatívny kurz NAMAĽUJ SI SVOJ DARČEK Dobrovoľníctvo Prečo dobrovoľníctvo Sociálne aktivity Ekologické aktivity Program podujatí Online Bratislava Košice Banská Bystrica Termíny kurzu Filozofia pre život Archív podujatí Archív podujatí Online Archív podujatí v Bratislave Archív podujatí v Košiciach Archív podujatí v Banskej Bystrici Aktuality Na Slovensku Vo svete Na čítanie Delia Steinberg Guzmán - Filozofia pre život Články a úvahy Inšpiratívne osobnosti Symboly e-Bulletin Videoarchív Kontaktujte nás Previous Next

FILOZOFIA

Filozofia je pre nás vrodeným sklonom ľudských bytostí. Naša úloha spočíva v tom, aby sa tento vrodený sklon mohol pretaviť do činov, ktoré nám umožnia rozvinúť všetok náš potenciál a zlepšiť náš svet.

Čítať viac...

KULTÚRA

Kultúra rozširuje naše chápanie života a sveta a približuje nás k ostatným ľuďom s duchom rešpektu, solidarity a pochopenia.

Čítať viac...

DOBROVOĽNÍCTVO

Dobrovoľníctvo je prirodzeným prejavom ducha jednoty so životom a ľudstvom a v praxi sa prejavuje hodnotami ako obetavosť, oddanosť a hľadanie spoločného dobra.

Čítať viac...

FILOZOFIA

Filozofia je pre nás vrodeným sklonom ľudských bytostí. Naša úloha spočíva v tom, aby sa tento vrodený sklon mohol pretaviť do činov, ktoré nám umožnia rozvinúť všetok náš potenciál a zlepšiť náš svet.

Čítať viac...

KULTÚRA

Kultúra rozširuje naše chápanie života a sveta a približuje nás k ostatným ľuďom s duchom rešpektu, solidarity a pochopenia.

Čítať viac...

DOBROVOĽNÍCTVO

Dobrovoľníctvo je prirodzeným prejavom ducha jednoty so životom a ľudstvom a v praxi sa prejavuje hodnotami ako obetavosť, oddanosť a hľadanie spoločného dobra.

Čítať viac... Vitajte na stránkach Medzinárodnej organizácie Nová Akropolis na Slovensku.

Nová Akropolis, o.z. je pobočkou medzinárodnej organizácie, ktorá má tri hlavné oblasti činnosti: filozofia, kultúra a dobrovoľníctvo.
Združujeme dobrovoľníkov, ktorí pripravujú vzdelávacie, kultúrne, sociálne a ekologické aktivity v podobe prednášok, kurzov, divadelných predstavení, workshopov, tvorivých dielní, programov pre detské domovy či ekologických podujatí.
Spoločne sa venujeme porovnávaciemu štúdiu filozofií, klasických kultúr či symbolizmu, inšpirujeme sa myšlienkami veľkých osobností filozofie, psychológie, vedy, kultúry a humanizmu a pracujeme na tom, aby sme tieto idey a hodnoty pretavili do konkrétnych činov prospešných nášmu okoliu.

 

OFICIÁLNE OZNÁMENIE MEDZINÁRODNEJ ORGANIZÁCIE NOVÁ AKROPOLIS (OINA).

Zoči-voči utrpeniu, ktoré prežívajú obyvatelia Ukrajiny, chce Medzinárodná organizácia Nová Akropolis vyjadriť svoju podporu a solidaritu v mene tisícov jej členov vo viac ako päťdesiatich krajinách na piatich kontinentoch. OINA odsudzuje všetky ozbrojené akcie a zastáva mierové riešenie konfliktov.

Čítať viac

 

 

 

Najbližšie Online podujatia

SYMBOLY V ŽIVOTE ČLOVEKA

Utorok 15.11.2022 o 18.00 h


Symboly človeka sprevádzajú oddávna, sú súčasťou jeho každodenného života, hoci si toho nie vždy je vedomý. Napriek tomu je nimi neustále priťahovaný, niekedy až fascinovaný. Pri príležitosti Svetového dňa filozofie nazrieme do sveta symbolov, poodkryjeme ich význam a prepojenie s človekom.

Význam symbolov v dejinách ľudstva.Symbol ako prostriedok prenášania múdrosti.Symbolické texty a mýty – čo sa z nich dá vyčítať.Symboly ako výzva a inšpirácia v živote človeka.Čítať viac

Najbližšie podujatia prezenčnou formou

SEMINÁR PÁN PRSTEŇOV V KAŽDOM Z NÁS

Nedeľa 9. októbra 2022 od 14:00 do 18:00 h, Bratislava - Seminár sa z dôvodu ochorenia lektorky presúva na sobotu 12. novembra 2022 -  Prihlásenie na nový termín v Inviton.


Víkendový seminár venovaný Tolkienovej ságe „Pán prsteňov", jej podobnostiam s klasickou mytológiou a jej hodnote pre ľudské sebapoznávanie a vnútorný rast.


Seminár sa bude venovať týmto témam:

Kto bol J. R. R. Tolkien?Symbolické paralely medzi „Pánom prsteňov" a hrdinskými mýtmi.Filozofické myšlienky a zákonitosti života v diele.Symbolika jednotlivých postáv z pohľadu klasickej filozofie aj modernej psychológie.Čítať viac TVORENIE S VČELÍM VOSKOM – PRÍRODNÉ TVORIVÉ DIELNE
Sobota 5. novembra 2022, v čase od 15:00 do 18:00, Košice


V rámci Prírodných TVORIVÝCH DIELNÍ Vás pozývame na sobotňajšie popoludnie so vzácnym prírodným materiálom – VČELÍM VOSKOM. Budeme tvoriť medové sviečky a voskové obaly, ako stvorené pre blížiaci sa vianočný čas.

dozviete sa zaujímavosti o zázračnom produkte včielvytočíte a vyzdobíte si medové sviečky z medzistienokvyrobíte si voskové obrúsky pre ekologické uskladnenie potravínČítať viac WORKSHOP: EMPATIA, SPOLUPRÁCA, SYNERGIA
Streda 19. októbra 2022 o 18:00, Banská Bystrica


Pozývame vás na interaktívny workshop venovaný empatii a našej schopnosti vytvárať pri spolupráci s naším okolím tzv. synergický efekt.

Čítať viac

 

 

KURZ FILOZOFIA PRE ŽIVOT
(už aj online)

Chceli by ste lepšie spoznať samých seba a prehĺbiť porozumenie svojmu životu a svetu, ktorý vás obklopuje? Máte otázky a hľadáte odpovede?

Je veľa ciest, ako ich nájsť. Jednou z nich vždy bola cesta filozofie.
Keď sa dnes povie slovo filozofia, často si predstavíme teoretickú disciplínu odtrhnutú od praktického života. Tento kurz vám ponúka filozofiu takú, aká je vo svojej podstate – praktickú, zrozumiteľnú a aplikovateľnú.
Zoznámite sa s najvýznamnejšími myšlienkami rozvinutých civilizácii celého sveta, ktorých hodnota je aktuálna dodnes. Budeme sa o nich rozprávať, navzájom ich porovnávať a odhaľovať medzi nimi súvislosti. Získate praktické rady a tipy pre rozvoj osobnosti a pre odkrývanie svojho potenciálu.
Spoločne nahliadneme do sveta zaujímavých otázok ohľadom etiky a hodnôt, do problematiky spolužitia medzi ľuďmi aj do logiky a zákonitostí histórie. Kurz podnecuje vlastné hľadanie súvislostí a odpovedí na otázky po zmysle, princípoch a zákonoch života. 
Kurz prebieha raz do týždňa, vždy v rovnaký deň a hodinu ako úvodná prezentácia kurzu. 

Témy kurzu >>

 

 

 

Najbližšie termíny Online kurzov:

zatiaľ nevypísaný

 

Najbližšie termíny prezenčnou formou:

Bratislava:
18. október 2022 o 18:00
Košice:
zatiaľ nevypísaný
B. Bystrica: 
26. október 2022 o 18:00

 zobraziť všetky podujatia

Tešíme sa na Vašu účasť, priatelia, a na to, že spoločným úsilím prispejeme k tomu, aby sa našej Zemi ľahšie dýchalo.

Hore

Ročenka aktivít
Medzinárodnej organizácie NA

Sub Navigation


Aktuality na Slovensku

<<<>>>19.9.2022.Dobrovoľnícke tvorivé dielne, Banská Bystrica Už aj v Banskej Bystrici sa stáva tradíciou, že súčasťou Týždňa dobrovoľníctva je tiež aktivita usporiadaná Novou Akropolis.Čítať viac 10.9.2022 Splav Malého Dunaja Na konci leta sme členovia a priatelia Novej Akropolis strávili dobrodružný deň splavujúc Malý Dunaj na kanoe.Čítať viac 31.7.2022 Výlet do Štósu Cez víkend sme sa vybrali na výlet do okolia Košíc – do mesta Štós, kde sa nachádzajú vysoko na kopci kúpele v objatí nádhernej prírody.Čítať viac 9.7.2022 Výlet do Markušoviec Členovia a priatelia Novej Akropolis sa zúčastnili výletu na Kaštieľ v Markušovciach, v rámci ktorého si okrem expozície kaštieľa vypočuli klavírny koncert v nádhernej hudobnej sále s výzdobou stropu s tematikou gréckej mytológie a expozíciou klávesových hudobných nástrojov.Čítať viac 02.-06.06.2022 Turistický pobyt v Slovenskom raji Členovia a priatelia Novej Akropolis sa spoločne vybrali na trojdňový turistický pobyt do krásneho prostredia Slovenského raja, ktorý je výnimočný nie len krásou fauny a flóry, ale tiež zaujímavými turistickými cestičkami.Čítať viac 26.5.2022 Kde je vôľa, tam je cesta – workshop Workshp Novej Akropolis v Košiciach bol venovaný téme vôľa a bol spojený s mnohými cvičeniami na podujatí aj na domov.Čítať viac 25.5.2022 WORKSHOP: EMPATIA, SPOLUPRÁCA, SYNERGIA Človek potrebuje spolupracovať s inými ľuďmi a preto sme si v Novej Akropolis vyskúšali schopnosti empatie a spolupráce na workshope Empatia - Spolupráca - Synergia.Čítať viac 14.5.2022 Dobrovoľnícke tvorivé dielne, Banská Bystrica

Nová Akropolis v Banskej Bystrici zorganizovala dobrovoľnícke tvorivé dielne. Ako je už osvedčeným zvykom, aj tentokrát v rámci nich dobrovoľníci ručne ušili niekoľko roztomilých flísových a flaušových hračiek.

Čítať viac 29.4.2022 Cvičenie pre zdravie a radosť Členovia Novej Akropolis sa opäť stretli pri pravidelnej aktivite „Cvičenie pre zdravie a radosť", ktoré je cvičením nie len pre telo, ale aj pre psychiku.Čítať viac 23.4.2022 EKO-POOBEDIE S DEŤMI Z CDR VALALIKY, Košice Pri príležitosti Svetového dňa Zeme a v rámci celosvetového projektu Novej Akropolis „Pre Zem" zorganizovali dobrovoľníci z Novej Akropolis Slovensko v Košiciach ekologické poobedie pre deti z Centra pre deti a rodiny Valaliky.Čítať viac 23.4.2022 ekologická aktivita "Za čistejšiu Bratislavu" Keďže sme školou praktickej filozofie, Týždeň pre Zem sme ukončili aktivitou v teréne.
V spolupráci s MČ Petržalka sme vyčistili trávnaté plochy okolo oploteného výbehu pre psov na Vyšehradskej ulici.Čítať viac 22.04.2022 AKO SPRAVIŤ SVOJ DEŇ EKOLOGICKEJŠÍM - online workshop V piatok 22.4. bol Deň Zeme a Nová Akropolis pripravila online workshop s názvom "Ako spraviť svoj deň ekologickejším".
Lektori nás postupne previedli celým dňom a ku každej činnosti ponúkli mnoho tipov na ekologickejší život.Čítať viac 20.4.2022 Eko-tvorivé dielne, Banská Bystrica Nová Akropolis v Banskej Bystrici uskutočnila 20.4. tvorivé dielne, tentokrát prívlastkom „eko", pretože aktivita bola súčasťou viacerých podujatí v rámci „Týždňa pre Zem" venovaného svetovému Dňu Zeme.Čítať viac 20.4. 2022 EKO-TVORIVE DIELNE V BRATISLAVE V stredu 20.4.2022 Nová Akropolis v Bratislave zorganizovala EKO-tvorivé dielne pri príležitosti Dňa Zeme.Čítať viac 20.4.42022 EKO-TVORIVÉ DIELNE v Košiciach Pri príležitosti Svetového dňa Zeme a v rámci celosvetového projektu Novej Akropolis „Pre Zem" zorganizovala Nová Akropolis Slovensko v Košiciach ekologické tvorivé dielne. Čítať viac 19.4.2022 DUŠA ZEME - online prednáška Prednášku Duša Zeme ponúkla verejnosti 19.4. organizácia Nová Akropolis Slovensko pri príležitosti Dňa Zeme.
Ľudia odpradávna uctievali Zem a vnímali, ako sú s ňou prepojení. Vedecko-technický rozvoj dosiahnutý za posledných 200 rokov nám síce pomáha lepšie skúmať našu planétu, na druhej strane mení náš vzťah k nej na ovládajúci a majetnícky.Čítať viac 5.4.2022 Z POKLADNICE ZÁPADU Z bohatstva západnej filozofie čerpala organizácia Nová Akropolis v utorok 5.4.2022 počas prednášky s názvom Z pokladnice Západu.
Poslucháči si pripomenuli, čím obohatil poznanie ľudstva Platón, múdrosť Sokratovu, filozofiu stoikov, myšlienky Pytagora i Aristotela.Čítať viac 29.3.2022 Z POKLADNICE VÝCHODU V utorok 29.3.2022 sme spolu vďaka online prednáške nazreli do pokladnice Východu.
Zoznámili sme sa s myšlienkami Budhu, Konfucia, tibetského textu Hlas ticha, aj indickej Bhagavadgíty.Čítať viac 29.3.2022 Ocenenie „Srdce na dlani 2021“ Dobrovoľníčkou roka 2021 Košického samosprávneho kraja SR v kategórii "Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc organizácii" sa stala Mária Mihálová, dlhoročná členka a vedúca pobočky Košice Novej Akropolis Slovensko.Čítať viac 26.3.2022 Výlet za medvedím cesnakom Sezónu medvedieho cesnaku využili členovia Novej Akropolis na ďalší výlet do prírody, v ktorej si okrem pohybu v príjemnom lesnom ovzduší dopriali aj ochutnávku jarnej dobroty.Čítať viac 2021 Výroba koberčekov do útulkov, Bratislava Počas minulého roka sa nám podarilo v Novej Akropolis, o.z. Bratislava niekoľkokrát zorganizovať dobrovoľnícke tvorivé dielne, na ktorých sme ručne vyrábali koberčeky pre psíkov a mačky do útulkov.Čítať viac 26.2.2022 Turistika do Malých Karpát, Bratislava Človek je súčasťou prírody. V Novej Akropolis si to uvedomujeme a preto k našim aktivitám patria aj výlety do prírody. Čítať viac 11.2.2022 Cvičenie pre radosť a zdravie, Bratislava Cvičenie pre radosť duše a zdravé telo robíme v Novej Akropolis pravidelne. Vo februári sme sa na spoločnom cvičení venovali joge.Čítať viac 7.2.2022 Dobrovoľnícke tvorivé dielne, Banská Bystrica Ani v tomto roku nechceme nechať bokom dobrovoľnícke tvorivé dielne, v rámci ktorých je možnosť nielen prejaviť svoju kreativitu, ale predovšetkým vytvoriť vlastnými rukami niečo pekné a užitočné pre druhých.Čítať viac 31.1.2022 ZOZNÁMTE SA S BUDHOM V pondelok 31. januára 2022 sa konala online prednáška na tému Zoznámte sa s Budhom.
Už svojim životom bol Budha príkladom, že žiaden extrém nie je dobrý, vo všetkom by sme mali hľadať zlatú strednú cestu.Čítať viac 29.1.2022 Slávnosť 17. výročia založenia košickej filiálky Novej Akropolis Slovensko V mesiaci január si už tradične v košickej filiálke Novej Akropolis Slovensko pripomíname výročie jej založenia – v tomto roku to bolo už 17-te, keďže vznikla v roku 2005. S radosťou sme si pripomenuli nielen toto výročie, ale aj zmysluplnosť nášho spoločného diela, mnohých dobrovoľníckych aktivít uskutočnených pre širokú verejnosť.Čítať viac 24.1.2022 ZOZNÁMTE SA S PLATÓNOM Minulý pondelok 24. januára ponúkla Nová Akropolis verejnosti prednášku Zoznámte sa s Platónom. Platón vytvoril rozsiahle dielo, na ktoré dodnes nadväzujú filozofi z celého sveta.Čítať viac 17.1.2022 ZOZNÁMTE SA S KONFUCIOM Veľký čínsky filozof Konfucius bol témou prvej prednášky, ktorú v tomto roku pripravila pre verejnosť medzinárodná organizácia Nová Akropolis.Čítať viac 8.1.2022 Novoročný výlet do prírody v Košiciach Prvú sobotu v novom roku sme sa vybrali do zimnej prírody, hoc nie zasneženej, ale mrazivej, to áno, čo nás však neodradilo od zámeru hneď v úvode roka si spraviť prípitok k novému roku v objatí prírody. Čítať viac 1.1.2022 Novoročný výlet do prírody v Bratislave V Novej Akropolis sme sa hneď v prvý deň v roku vybrali na prechádzku do prírody. Prvým výsledkom nášho úsilia bol vrchol - Malá Baňa. Čítať viac 18.11.2021 ČO SKRÝVA KLASICKÁ HUDBA – 5. prednáška z online cyklu Čo sa skrýva v umení Svetový deň filozofie pripadol tento rok na 18.11. a práve v tento deň ponúkla Nová Akropolis verejnosti skvelú prednášku s názvom Čo skrýva klasická hudba.
Zoznámili sme sa so životmi a dielami troch hudobných velikánov - W. A. Mozarta, L. V. Beethovena a R. Wagnera.Čítať viac 16.11.2021 ČO SKRÝVA MALIARSKE UMENIE – 4. prednáška z online cyklu Čo sa skrýva v umení Predposlednou témou z našej prednáškovej série pri príležitosti Svetového dňa filozofie bola téma "Čo skrýva maliarske umenie".
Umelci sa odjakživa snažili nielen vnímať krásu a vkladať ju do svojich diel, ale aj aby ich celý život bol majstrovským dielom.Čítať viac 10.11.2021 ČO SKRÝVA LITERÁRNA TVORBA – 3. prednáška z online cyklu V rámci novembrového cyklu "Čo sa skrýva v umení" pri príležitosti Svetového dňa filozofie sme sa v stredu 10.11.2021 pozreli na to, "Čo skrýva literárna tvorba".
Johann Wolfgang von Goethe radí, že „Každý by mal denne počúvať trochu hudby, prečítať nejakú báseň, pozrieť si pekný obraz a pokiaľ možno povedať niekoľko rozumných slov."Čítať viac 8.11.2021 ČO SKRÝVA KLASICKÉ MYSTERICKÉ DIVADLO - 2. prednáška z online cyklu Klasické mysterické divadlo bolo predmetom verejnej prednášky, ktorú ponúkla Nová Akropolis Slovensko verejnosti v pondelok 8.11.2021.Čítať viac 5.11.2021 Čo sa skrýva v umení - 1. prednáška z online cyklu Svetový deň filozofie si tento rok pripomína Nová Akropolis na Slovensku cyklom prednášok "Čo sa skrýva v umení". Pojem umenie môžeme vnímať ako odhaľovanie krásy, jednej zo štyroch najvyšších ideí podľa Platóna.Čítať viac 9.10.2021 Víkendový pobyt s turistikou a jazdením na koňoch, Košice Prvý spoločný víkendový pobyt košickej filiálky v nádhernom prostredí Stratenskej doliny na Ranči pod Ostrou skalou priniesol ďalšie zaujímavé chvíle všetkým zúčastneným:Čítať viac 8.,15, 22.10. Psychológia mýtov a rozprávok Mýty a rozprávky nás sprevádzajú celý život a v Novej Akropolis sme sa počas októbrového trojdielneho cyklu prednášok s názvom ️Psychológia mýtov a rozprávok pozreli bližšie na to, čo ponúkajú pre každodenný život súčasného človeka.Čítať viac 22.9.2021 Dobrovoľnícke tvorivé dielne, Bratislava Tak ako už po mnohé roky, aj tento rok sme v našom občianskom združení pripravili dobrovoľnícku aktivitu v rámci Týždňa dobrovoľníctva.Čítať viac 16.9.2021 Dobrovoľnícke tvorivé dielne, Banská Bystrica Vo štvrtok 16. 9. 2021, v rámci Dní dobrovoľníctva, uskutočnila Nová Akropolis Slovensko v Banskej Bystrici dobrovoľnícke tvorivé dielne.Čítať viac 16.9.2021 Kde je vôľa, tam je cesta Podľa filozofa Epiktéta je najdôležitejším elementom v človeku vôľa, a preto bola septembrová online prednáška Novej Akropolis zameraná práve na túto tému.Čítať viac 11.9.2021 Plávať proti prúdu – splav Malého Dunaja, Bratislava Leto ohlásilo svoj koniec a po dlhých, horúcich a lenivých dňoch nastala osviežujúca jeseň, ktorá nás privítala príjemným teplým slniečkom. Úspešne sme tak mohli zorganizovať spoločnú akciu s filozofickým názvom: „Plávať proti prúdu".Čítať viac 24.8.2021 Workshop s ornamentom, Košice Koncom leta sme sa oboznámili so Slovenskou ornamentikou Štefana L. Kostelničáka.Čítať viac 19.8.2021 Zoznámte sa s Albertom Schweitzerom V auguste Nová Akropolis – Slovensko zorganizovala ďalšiu online prednášku, tentokrát venovanú veľkej osobnosti menom Albert Schweitzer.Čítať viac 17.8.2021 Večer umeleckej tlačovej techniky – linorytu, Bratislava Jeden z letných večerov pre členov Novej Akropolis bol venovaný zaujímavej technike tlače, pri ktorej nie sú potrebné žiadne digitálne technológie.Čítať viac 12.8.2021 Pozorovanie perzeíd s deťmi z Centra pre deti a rodiny, Košice Pozorovanie hviezdnej oblohy počas príletu meteorického roja Perzeíd je ďalšia obľúbená aktivita letného programu, tento raz aj s deťmi z Centra pre deti a rodinu v Košiciach.Čítať viac 6.8.2021 Cyklovýlet: Z Bratislavy do Pezinka na kávičku, Bratislava V lete sme pre našich členov pripravili malý cyklovýlet. Za cieľ sme si dali blízke mestečko Pezinok, ktoré je známe svojou výbornou atmosférou, dlhoročnou vinárskou tradíciou a vynikajúcou kávičkou.Čítať viac 4.8.2021 Workshop Prvej pomoci, Bratislava Jednou z najužitočnejších zručností každého človeka je schopnosť niekomu pomôcť pri vážnom zdravotnom stave či priamo pri ohrození života.Čítať viac 3.8.2021 Večer s inšpiratívnym filmom, Košice Koncom júla sme v rámci prázdninových členských aktivít v Košiciach zorganizovali Filmový večer, kde sme sa navzájom inšpirovali obľúbenými filmovými kúskami..Čítať viac 28.7.2021 CESTOVATEĽSKÝ VEČER PO JAPONSKU, Košice V rámci letných podujatí sme si v čase Olympijských hier priblížili krajinu vychádzajúceho slnka, Japonsko, formou cestovateľského večera.Čítať viac 27.7.2021 Večer s inšpiratívnou knihou, Košice Knihy, knižky, knižôčky boli témou letného večera, ktorý sa konal v átriu pobočky Košice.Čítať viac

Darčeky a Dekorácie

navštívte náš E-shop
www.sashe.sk Hore Úvod Kto sme Čo robíme Program podujatí Aktuality Na čítanie Videoarchív Kontaktujte nás Nová Akropolis vo svete: International | Argentina | Australia | Austria | Belgium | Bolivia | Bulgaria | North Brazil | South Brazil | Canada | Chile | Colombia | Costa Rica | Croatia | Czech Republic | Dominican Republic | Ecuador | El Salvador | France | Germany | Greece | Guatemala | Honduras | Hungary | India | Ireland | Israel | Italy | Japan | Mexico | Panama | Paraguay | Peru | Poland | Portugal | Rumania | Russia | Serbia | Slovenia | South Africa | South India | Spain | Switzerland | Ukraine | United Kingdom | Uruguay | USA © Copyright 2000-2022 - Nová Akropolis, o.z.
Kopírovanie, reprodukcia, archivovanie a iné použitie dokumentov alebo ich častí uverejnených na tejto stránke pre akékoľvek účely je možné len po písomnom súhlase majiteľa stránok, Nová Akropolis, o.z.

TAGS:Nov Akropolis vod

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Komunalije d.o.o. Čazma - Novos

  O namaO namaIzvještajiZakoniPravilniciPravo na pristup informacijamaDjelatnostiJavna nabavaPlan nabaveNatječajiPravilnik o nabavi roba, radova i usl

Vilanova All About You

  The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. O JavaScript parec

QComp Technologies - Innovative

  Skip to contentAboutIndustriesFood &#038; BeverageConsumer GoodsLife SciencesGlass/SolarSolutionsRack PackHigh Speed AssemblyCase ErectingPickBundlePa

BESTOhio &mdash; Kricker Innovat

  

ARMÁDNÍ NOVINY | Konzervativn

   Konzervativní armádní m

INEGI &ndash; Instituto de Ci&ec

   Fale connosco

Entdecken Sie die Digital Innova

   StartseiteÜber unsDienstleistungenHybride und native App EntwicklungProgressi

STA Bruntálsko - Aktuální zpr

  FacebookTwitterInstagramYoutubeRSSSTUDIO STAPREZENTUJTE SEKONTAKTYNOVINKYREGIONBruntálskoKrnovskoRýmařovskoVrbenskoOsoblažskoOpavskoKRIMIPožár t

Úvod - Poradna Nutrifit

  

EU daně &#8211; daňová přizn

   SlužbyPostup a potřebné podkladyFormulářeKontakt MenuMenu Poradím vám a zpracuji potřebné doku

ads

Hot Websites