Restorāns Daugavpilī ART HUB – Labākā vieta paēst un atpūsties | ArtHub

Web Name: Restorāns Daugavpilī ART HUB – Labākā vieta paēst un atpūsties | ArtHub

WebSite: http://www.arthub.lv

ID:332935

Keywords:

ART,HUB,Lab,Restor

Description:


Tālrunis rezervācijām:
+371 2 54 54 54 0 LV RU EN Par mums Restorāns Ēdienkarte Galerija Pasākumi Viesu grāmata Kontakti Tālrunis rezervācijām: +371 2 54 54 54 0

Restorāns un bārs "ART HUB"

The art of dining

ART HUB restorāns Daugavpilī– pilsētas vizītkarte

ART HUB restorāns īsā laikā ir kļuvis par mūsu pilsētas vizītkarti, jo tas atrodas pašā Daugavpils sirdī un dzīvo savas pilsētas ritmā. Restorāna terase atrodas tieši uz galvenās gājēju ielas, tāpēc, baudot maltīti vai kafiju ar mājas saldējumu, var vērot pilsētas dzīvi. Tāpat kā pilsēta, arī ART HUB pastāvīgi mainās un pārveidojas, un vienmēr paliek uzticīgs kvalitātei – labai un izsmalcinātai garšai.

Mūsu restorāna specializācija ir Eiropas un latviešu virtuves ēdieni, kas tiek pagatavoti no sezonas produktiem ar radošu pieeju tradicionālām receptēm. Pilsētas iedzīvotājiem un visiem nav jādomā, kur paēst Daugavpilī, – mūsu restorāns apmeklētājiem piedāvā interesantas garšas kombinācijas no svaigām un rūpīgi izvēlētām izejvielām, kā arī ar lielisku ēdiena pasniegšanu. ART HUB apvieno mūsdienīgo un tradicionālo virtuvi, un ir slavens ar plašu steiku klāstu.

Dienas laikā jūs sagaida mierīga vide, kas ir ideāli piemērota biznesa sarunām un biznesa pusdienām, kas pieejamas no plkst. 12.00 līdz 15.00. Bet jau vakarpusē izsmalcinātu vakariņu laikā jūs varat baudīt pasakaini mājīgu atmosfēru.

Ekskluzīvie ēdieni un dzērieni

Mūsu restorāns Daugavpilī ir slavens ne tikai ar steikiem, arī ar savu unikālo hosper (josper) cepeškrāsni. Tā ēdienus spēj kūpināt, cept un sautēt. Gardēži noteikti novērtēs neparasto garšu, ko ierastie ēdieni iegūst, kas tos gatavo hosper cepeškrāsnī. Gatavojot hosper krāsnī, gaļai, svaigām zivīm un vietējiem dārzeņiem ir nepieciešams minimāls garšvielu daudzums (galvenokārt tiek izmantots svaigs timiāns, rozmarīns u.c. garšaugi), lai ēdiens atklātu savas labākās garšas īpatnības.

Mūsu restorāna šefpavārs regulāri atjauno ēdienkarti. Viņš vienmēr spēs pārsteigt apmeklētājus. Bet mūsu talantīgais konditors rada neaizmirstamus, estētiski pievilcīgus desertus, ar kuriem var iepriecināt ne tikai savas garšas kārpiņas, bet arī acis.

Arī dzērienu izvēle neatstās jūs vienaldzīgus. Restorānā ir pieejams iespaidīgs vīnu saraksts, kā arī mēs piedāvājam daudzveidīgu vietējā alus sortimentu, t.sk. arī ekskluzīvu izlejamo alu, ko brūvē nelielas latviešu alus darītavas.

Mājīga atmosfēra kvalitatīvs serviss

ART HUB ir pazīstams ar savu prasmīgo interjeru un mājīgo atmosfēru, bet tikai daži zina par mūsu restorāna papildus funkcijām un servisu. Mums ir lifts ērtai cilvēku ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslu pārvietošanai, portatīvais bērnu stūrītis, kā arī pieejamas 3 zāles, kuras var rezervēt svinībām, semināriem, konferencēm un citiem pasākumiem.

Mūsu restorāna interjers ir dekorēts ar iedvesmojošām gleznām, un vienā no mūsu zālēm ir vēsturiski pilsētas attēli. ART HUB ir arī viens no nedaudziem restorāniem pilsētā, kur var izbaudīt dzīvo mūziku. Mūsu restorānā var ne tikai paēst, bet arī patīkami pavadīt laiku un atpūsties Daugavpilī. Sekojiet līdzi mūsu informācijai par mūzikas vakariem!

Mūsu laipnais un uzmanīgais personāls ir vienmēr atsaucīgs un cenšas iepriecināt katru restorāna viesi. Katrs darbinieks apzinās, kā iespaidam par mūsu restorānu bieži vien ir svarīga loma veidojot priekšstatu par mūsu pilsētu kopumā. Tieši šo augstāko kvalitātes kritēriju jau kopš pirmās darba dienas saglabā ART HUB – restorāns, kurš ir pilnīgi pamatoti uzskatāms parpērli Daugavpils ēdināšanas uzņēmumu vidū.

Mēs sociālajos tīklos © Visas tiesības aizsargātas. SIA "ART HUB". 2022. Izstrādāts Unibit.

TAGS:ART HUB Lab Restor

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Intranet collaboratif open sourc

   Pourquoi choisir Silverpeas ?FonctionnalitésLes outils de la collaborationServicesMieux collaborerQuel est vo

Home - Metrisoft Mérleggyártó

  Skip to content+36 62 246 657[email&#160;protected]Hétfő - Péntek: 8:00 - 16:00

JÁRÁSI HIVATALOK elérhetősé

   29szeptember2022 JÁRÁSI HIVATALOK elérhetőségei, nyitva tartás, ügyintézés 2017 FőlapJárási hivatalok megyénkéntJárási

Ruppiner Bauring GmbH - Startsei

   Toggle navigation Ruppiner BauringHochbauTischlereiBÄDER &#038; HEIZUNGElektroMaler

Spartan Orthopedic Institute | S

  Switch to Accessibility Site Back to Main Site | Accessibility

Workplace Mental Health Hub

  This website uses cookies to help tailor your experience based on the pages you visit. You can opt-out anytime using the link at the bottom of the pag

Marble RV - New & Used RVs, Serv

  Skip to main content (709) 637-1044Map & HoursLike Marble RV on Facebook! (opens in new window)Toggle navigationHomeInventoryShowroomAll InventoryNew

Westco Premium Credit. Preferred

   HomeAboutContact 615 – 800 West Pender St., Vancouver BC, V6C 2V6 Tel: 604-

Nettoyez efficacement et économ

   Skip to contentFacebookInstagramLinkedInTwitterYouTube Télécharger le catalogueManuels et ressourcesConfigurateurHog BlogDemander une réparationC

Effizient reinigen und Geld spar

   Skip to contentfacebookinstagramlinkedintwitteryoutube Katalog herunterladenHandbücher & RessourcenJetting-AppHog-BlogReparatur anfordernAnmeldung

ads

Hot Websites