Společnost KEY a.s.

Web Name: Společnost KEY a.s.

WebSite: http://www.key.cz

ID:328481

Keywords:

Spole,nost,KEY

Description:


O společnosti KEY a.s.

HOMEKONTAKTYRSSMAPA STRÁNEK

key a.s.>o společnosti

Rok 1991 je rokem vzniku společnosti KEY a.s. Jejími zakladateli a i současnými vlastníky jsou fyzické osoby, občané ČR. Vzhledem k tomu, že samotní akcionáři jsou zároveň výkonnými pracovníky společnosti, je zaručena jak vysoká operativnost rozhodování a zároveň zainteresovanost pracovníků na konečné spokojenosti zákazníka.

Od vypracování variantní nabídky na základě poptávky zákazníka přes vypracování projektu až po předání instalovaných technologií a zařízení včetně zaškolení personálu a zajišťování servisu. KEY a.s. Vám pomůže nalézt a realizovat nejlepší řešení ochrany majetku a osob a také v komunikačních a informačních technologiích. V uvedených oblastech zajistíme projekt, prodej, montáž, záruční i pozáruční servis a poradenskou činnost. Naše služby nejsou samozřejmě limitovány hranicemi jednotlivých oborů.

KEY znamená KLÍČ a toto plně charakterizuje naši filozofii.

Slaboproudé i silnoproudé rozvody, informační, telekomunikační a zabezpečovací technologie, vstupní a docházkové systémy, koncová zařízení včetně spotřební elektroniky atd. od jednoho dodavatele - to je KEY = bez starostí a na klíč.

Zajistíme na celém území ČR zajistí vše potřebné, aby Vaše firma mohla využít moderní informační, elektronické a elektrické systémy jak pro svůj rozvoj, přístup k informacím, tak pro svoji ochranu a bezpečí.

Naše péče o zákazníka nekončí odesláním poslední faktury, ale pokračuje po celou dobu užívání zakoupeného nebo nainstalovaného zařízení i po uplynutí záručních lhůt.

O prioritním zaměření na spokojenost zákazníka svědčí i to, že společnost směřuje investice především do informačních technologií vedoucích k řešení vztahů se zákazníkem (CRM). Tato skutečnost se odráží ve všech firemních procesech a stala se strategickým prvkem působnosti firmy.

Za více než 20 let svého působení realizovala společnost přes 9000 zakázek v objemu cca 1.2 miliardy Kč.

Je potěšitelné a zároveň i zavazující že stále roste počet zákazníků, kteří se k naší firmě opět vracejí, ať již je to poptávka velkých technologií nebo jen žádost o radu či konzultaci odborného problému.

Volná místa

Přijmeme projektového manažera/manažerku, ale i pracovníky pro všeobecné elektromontážní práce.

více informací>© 1991 - 2020 KEY A.S.

TAGS:Spole nost KEY

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Benvinguts a la web del nostre A

  Cita prèviaVídeo ActaTurisme On menjarOn dormirOn anarHabitatge d'Ús TurísticAjuntament Òrgans de govern i funcionsOcupacióTreballLa corporació

OTOFIX Diagnostic Tools | Home

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

kbudoucnosti.cz

  /*! elementor - v3.7.4 - 31-08-2022 */.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image

Welcome to our Hotel Watles in

   Cookie rules We use cookies to ensure you the best user experience on our website. M

Greg Wilkey, Indie Author of You

   :root{--color_0:255,255,255;--color_27:171,171,171;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:255,238,0;--color_4:126,175,188;--c

Westwood Nostalgia

   Command & Conquer Communications Center

Der Eishockey-Blog für Hockeyhe

   Der Eishockey-Blog von Held zu Held. ✍

NHL Hockey Signed Collectibles a

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Desert Radiology | Premier Diagn

  Desert Radiology | Premier Diagnostic Imaging Centers MenuHomeSchedulingMake an AppointmentOnline Appointment RequestLocationsOur LocationsServ

tablehockey.me

  

ads

Hot Websites