Spokojný život v rodinnom prostredí | Rezidencia Nestor

Web Name: Spokojný život v rodinnom prostredí | Rezidencia Nestor

WebSite: http://www.rezidencianestor.sk

ID:322212

Keywords:

rodinnom,ivot,Spokojn,Nestor

Description:


Krízový plán v súvislosti s pandémiou Covid-19 prečítať

O nás Naše princípy a hodnotyNaši ľudia Ako sa kontaktovať Naše služby Kategórie služieb Druhy pobytov Ponuka apartmánov Pobytové balíky Aktuálne ceny Zaujímavosti a zverejňovanie História Služby pre obyvateľov Aktivity pre obyvateľov Fakty o zariadeníVýročné správyVerejné obstarávanie Nestor v médiách Ako sa stať obyvateľomDomáci poriadokAko sa stať obyvateľom RNOdporúčaniaFormuláreGaléria a videoVideoFotografie exteriéruFotografie interiéruPodpora a partneriAko nás môžete podporiť PROSTREDNÍCTVOM SMSPROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU DARUJME.SKPOUKÁZANÍM 2% Z DANEPartneri Kontakt O násNaše princípy a hodnotyNaši ľudiaAko sa kontaktovaťNaše službyKategórie služiebDruhy pobytovPonuka apartmánovPobytové balíkyAktuálne cenyZaujímavosti a zverejňovanieHistóriaSlužby pre obyvateľovAktivity pre obyvateľovFakty o zariadeníVýročné správyVerejné obstarávanieNestor v médiáchAko sa stať obyvateľomDomáci poriadokAko sa stať obyvateľom RNOdporúčaniaFormuláreGaléria a videoVideoFotografie exteriéruFotografie interiéruPodpora a partneriAko nás môžete podporiť PROSTREDNÍCTVOM SMSPROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU DARUJME.SKPOUKÁZANÍM 2% Z DANEPartneriKontakt

Novinka:

Relaxačno-
rehabilitačné pobyty nielen po prekonanom ochorení Covid 19.

Viac info
Aktuálne máme k dispozícií 21 voľných miest

REZIDENCIA NESTOR ZÁZRIVÁ - zariadenie pre seniorov

Bezpečie a starostlivosť

Vytvorili sme jedinečnú kombináciu útulného, bezpečného a starostlivého bývania seniorov. Vysoká kvalita života a vždy dostupná pomoc v komplexe uprostred prírody vytvárajú z Rezidencie Nestor Zázrivá jediný projekt svojho druhu na Slovensku, kde je možné pristúpiť ku svojim obyvateľom individuálne.

Harmónia a kvalita života

V lone harmonickej prírody a tradície slovenského vidieka, vďaka skúsenostiam našich ľudí, architektov a obetavosti personálu vytvárame skutočne bezpečný priestor pre všetkých, ktorí sa chcú sústrediť na naplnený život, odbremenený od komplikácií, ktoré môžu vyriešiť povolaní a skúsení odborníci a v bežných situáciách náš skúsený personál.

Individuálny prístup

Každý náš klient je individualitou. Každá individualita potrebuje špecifický prístup. Zázemie, ktoré vytvárame našim obyvateľom napĺňa špecifické potreby jeho obyvateľov od úvodných úvah o zdrojoch a forme financovania pobytu až po zabezpečenie odpovedajúceho prístupu ku nepretržitej 24hodinovej starostlivosti.

Novinka: relaxačno - rehabilitačné pobyty v krásnej prírode Oravského regiónu nielen po prekonanom ochorení Covid 19.

PRE KOHO SÚ POBYTY URČENÉ?

Špeciálne pre znevýhodnenú ako aj pre rizikovú skupinu obyvateľstva. Máme na mysli predovšetkým ľudí imobilných, čiastočne mobilných s vážnejšími fyzickými a psychickými diagnózami ako aj našich seniorov.

AKÉ SLUŽBY POBYT OBSAHUJE?

Okrem ubytovania hotelového typu, kvalitnej stravy, pekného exteriéru našej záhrady a átria, ponúkame klientom rehabilitáciu, ktorej súčasťou je aj oxygenoterapia, inhalačná terapia a dychové cvičenia. Z relaxačnej terapie ponúkame predovšetkým snoezelen terapiu. Rehabilitáciu v našom zariadení zabezpečujú kvalifikovaní fyzioterapeuti po konzultácii s lekárkou so špecializáciou v odbore fyzioterapia, rehabilitácia a balneológia.

AKÁ JE DĹŽKA A CENA POBYTU?

Dĺžka pobytu závisí od zdravotného stavu klienta. Môže byť v rozmedzí od 2 týždňov až po niekoľkomesačný pobyt.

Cena za pobyt záleží od zdravotného stavu klienta, ako aj od stupňa sebestačnosti klienta. Všetky náležitosti pobytu budú posudzované individuálne.

V prípade záujmu nás kontaktujte cez formulár

Vypočujte sirozhovor riaditeľky Sylvie Cibulovej sredaktorom RádiaRegina(RTVS) MarcelomPálešomokvalite života seniorov vzariadení Nestor Zázrivá.


Máte záujem o viac informácií?

Napíšte nám vaše telefónne číslo
a my vám zavoláme späť

Newsletter

Nezmeškajte žiadnu noviku, prihláste sa na odber

naspäť hore

Copyright 2014 Nestor Zázrivá RezidenciaCreated by Elitesolutions

TAGS:rodinnom ivot Spokojn Nestor

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
RUNHOUSE.cz &#8211; Portál o b

  Skip to content RUNHOUSE.cz

Epic Pivot | Epic Pivot

   Southern Growth Studio and Pedal have joined forces and are on a mission as Epic Pivot.Click Here To Learn More

Pivot Pool Products &raquo; Pivo

  Skip to contentfacebook   |   instagram   |   twitter   |   youtube.fusion-body .fusion-builder-column-0{width:50% !important;margin-top :

Zasaďte sa medzi nás | Strom

  MENUStrom života expand_moreexpand_lessStromovinyEnviropátračkyNaše témyKalendáriumDokumentyO násZapojte saStromáčikBlog envirokomunityEnviSH

Příběhy lidí | Rozhovory o

   ÚvodO projektuO autorechPodpořte násPomáhámeKontakt Příběhy lidíRozhovory o životě, nezkráceně.

Průvodce životem s chronickým

   Přejít k hlavnímu obsahu Seznamte sese společností Baxter v ČR

e-anjelik.sk &#8211; Stránka o

  Skip to contentStránka o živote evanjelikov na SlovenskuPrimary MenuDomovKalendárEvanjelici v okolíOsobné údajePrihlásiťVšetko, čo mi dáva

M.H.S. - agentura pro celoživot

   Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar. Main Menu HomeFeaturesExamplesPagesLang

Adam Trnka | Natáčím vaše ž

   EN MenuDomůPortfolioShowreelCo dělámDotazyKdo jsemKontak

Poli-Farbe | Farba, ktoré Vám

  

ads

Hot Websites