GIGARent: Dlhodobý prenájom vozidiel - alternatíva leasingu

Web Name: GIGARent: Dlhodobý prenájom vozidiel - alternatíva leasingu

WebSite: http://www.paylesscar-gigarent.sk

ID:285928

Keywords:

pren,jom,GIGARent,Dlhodob

Description:


Pozrieť ponuku

Pozrieť ponuku

Pozrieť ponuku

Pozrieť ponuku

Pozrieť ponuku

Pozrieť ponuku

Payless Car GIGARENT

Moderné riešenie dlhodobého prenájmu osobných aj úžitkových vozidiel so všetkými službami zahrnutými v cene. Dĺžky prenájmov sú rôzne a dostupné už od 3 mesiacov, vďaka čomu je služba plne flexibilná a vy si tak viete zvoliť najideálnejšie riešenie. GIGARent je vhodný pre fyzické osoby, živnostníkov aj firmy. Ceny s DPH sú konečné.

GIGARENT vs OPERÁK

GIGARENT
OD PAYLESS CAR RENTAL všetko prebieha online vrátane podpisu zmluvy. auto do 48 hodín nízka viazanosť a vysoká flexibilita autá len bohato vybavené za najnižšiu cenu poistky vrátane havaríjnej poistky v cene servis v cene pneumatiky letné a zimné v cene prezutie pneumatík v cene diaľničná známka v cene PONUKA VOZIDIELKÚPA VOZIDLA všetko prebieha online vrátane podpisu zmluvy auto do 48 hodín nízka viazanosť a vysoká flexibilita autá len bohato vybavené za najnižšiu cenu poistky vrátane havaríjnej poistky v cene servis v cene pneumatiky letné a zimné v cene prezutie pneumatík v cene diaľničná známka v cene OPERATÍVNY LEASING všetko prebieha online vrátane podpisu zmluvy. auto do 48 hodín nízka viazanosť a vysoká flexibilita autá len bohato vybavené za najnižšiu cenu poistky vrátane havaríjnej poistky v cene servis v cene pneumatiky letné a zimné v cene prezutie pneumatík v cene diaľničná známka v cene

Čo okrem vozidla ti GigaRent ponúka?

Giga Služby v cene nájmu


POISTENIE AUTA

Všetky autá poisťujeme zákonnne aj havarijne. Takže aj keby sa niečo stane, ste krytý. Každopádne k autu sa prosím správajte ako k vlastnému.

DIAĽNIČNÁ ZNÁMKA

Aby ste sa nemuseli hnať upchatým mestom, dostanete od nás aj diaľničnú známku platnú na slovenské diaľnice.

PNEUMATIKY

Prezúvanie pneumatík, ich uskladnenie a aj samotné pneumatiky máte už v cene.Stačí sa objednaťa prísť.

REGISTRÁCIA

Auto už dostanete prihlásené a na ŠPZ-tkách. Všetky poplatky súvisiace s registráciou, prihlasením a odhlásenímauta máte v cene.

CESTNÁ DAŇ

OdbremenímeVašu peňaženku ajVášho účtovníka. Cestná daň je v cene tiež.

ASISTENČNÁ SLUŽBA

Dostanete defekt, stratíte koleso, máte poruchu alebo ste mali nehodu a auto je nepojazdné? K dispozícii máte asistenčnú službu poisťovni alebo výrobu automobilu 24/7.

PRAVIDELNÝ SERVIS

Kontrola oleja či iných kvapalín, bŕzd, doštičiek, motora atď. Všetko, čo má súvis s pravidelným servisovaním vozidla, máte v cene.

LIMIT KILOMETROV

V cene máte tak isto zahrnutý aj predplatený limit kilometrov, ktorý ste si zvolili.

AUTÁ DOSTUPNÉ DO 48 HODÍN

Nové vozidlo TOP PONUKA už od 248 EURmesačneRenault Captur 1,3 benzín / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 343 EURmesačnePeugeot 3008 1.5 diesel / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 210 EURmesačneRenault Clio 1,0 benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 305 EURmesačneCitroen C4 1,5 diesel / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 245 EURmesačneHyundai i20 1,0 benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 317 EURmesačneHyundai Kona 1,0 benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 389 EURmesačneKia XCeed 1,6 diesel / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 460 EURmesačneHyundai Tucson 1,6 mild hybrid / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 286 EURmesačnePeugeot Boxer L2H2 2.2 BlueHDi, r.v. 2022Zobraziť ponuku Dostupné ihneď TOP PONUKA už od 248 EURmesačneKia Ceed 1,0 Benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponuku ODPORÚČAME už od 258 EURmesačneKia Ceed SW 1,0 Benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 191 EURmesačneCitroen C3 1,2 Benzín / manual, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 277 EURmesačneVolkswagen Golf Variant 1.0 TSI / Manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 296 EURmesačneVolkswagen Taigo 1,0 Benzín / Automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 210 EURmesačnePeugeot 208 1.2 benzín / manuál, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 248 EURmesačnePeugeot 208 1.2 benzín / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 296 EURmesačnePeugeot 2008 1,5 BlueHDi / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 362 EURmesačnePeugeot 5008 1.5 BlueHDI / Automat, r.v. 2022Zobraziť ponuku Nové vozidlo už od 410 EURmesačneDS4 1,5 BlueHDi / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 305 EURmesačneRenault Master 2,3 L3H2 diesel / manual, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 429 EURmesačneMercedes-Benz Sprinter L3H2 2,2 diesel / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 419 EURmesačneMercedes-Benz Sprinter L2H2 2,2 diesel / automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 372 EURmesačneVolkswagen T-Roc 1.5 TSI / Automat, r.v. 2022Zobraziť ponukuuž od 324 EURmesačneVolkswagen T-Cross 1.0 TSI / Automat, r.v. 2022Zobraziť ponuku Nové vozidlo Hybrid už od 476 EURmesačneKia Sportage 1,6 T-GDi PHEV Benzín-Hybrid / automat, r.v. 2022Zobraziť ponuku

napísali o nás

ZOBRAZIŤČLÁNOKZOBRAZIŤ ČLÁNOK
ZOBRAZIŤČlánokZOBRAZIŤ Článok
ZOBRAZIŤČLÁNOKZOBRAZIŤ ČLÁNOK

Novinky

Zodpovedanie vašich otázok pri porovnaní s lízingom DLHODOBÝ PRENÁJOM AUTA ALEBO OPERATÍVNY LEASING V ROKU 2022?

Ešte váhate, či si zobrať auto na dlhodobý prenájom alebo na operatívny lízing? Pozreli sme sa do tabuliek azadefinovali sme si situácie, vktorých sa jednotlivé služby oplatia viac.

Znedostatku finančných prostriedkov aaktuálnej neistoty vo Vašu budúcnosť možno zvažujete, že si auto radšej požičiate. Na Slovensku to nie je žiadna novinka avdnešnej dobe ponuky prenájmu vozidiel cez e-shop vyzerajú naozaj lákavo.

Autá od 25€ za deň pri krátkodobom prenájme, od 170€ za mesiac pri dlhodobom alebo za 180€ mesačne pri operatívnom lízingu? Ukážeme vám reálne náklady na obidva spôsoby financovania.

Čítajte viac
Klady aj zápory oboch foriem zaobstarania si vozidla JE VÝHODNEJŠIE TRADIČNÉ VLASTNÍCTVO ALEBO DLHODOBÝ PRENÁJOM?

V bežnom no predovšetkým pracovnom živote každého, alebo lepšie povedané väčšiny znás, je auto skôr nevyhnutnosťou ako prestížou. autánám však stále vytvárajú azanechávajú v nás silnú emóciu. emóciu zich kúpy, emóciu zjazdy snovým avoňavým vozidlom, emóciu zhlasnej obľúbenej hudby ktorá znie zkvalitných reproduktorov alebo emóciu zmäkkých sedadiel či stále viacerých vymožeností, ktoré nám autá ponúkajú. Veríme, že vozidlá, ktoré máme v našej aktuálnej ponuky vám spostredkujú len tie najlepšie emócie.

V nasledujúcom článku si porovnáme kúpu a prenájom vozidla a to, prečo prenájom z GIGArentu je aktuálne tá najvýhodnejšia možnosť zaobrstarania vozidla.

Čítajte viac

Som živnostník, čiže nie všade ma schvália na leasing. Tu chceli odo mňa síce zálohu, ale je nižšia ako akontácia, splátka je výhodná a služby kvalitné. Menia mi každého pol roka auto, čo sa mi veľmi páči.

Jozef H.

Na tento produkt sme natrafili totálnou náhodou, ale neľutujem. Mám v tíme viac ako 10 obchoďákov, ktorí musia denne behať po Bratislave a okolí. Chcela som pre nich malé a spoľahlivé autá, čo som tu aj dostala. Nízka splátka, solídny nájazd kilometrov, obchodníci sú veľmi spokojní aj s výbavami áut.

Patrícia K.

BLOG

Potrebujete auto?Máte akekoľvek otázky?Kontakujte nás!

Hlavné menu
Úvod Ako na to O Službe Autopožičovňa Blog Referencie FAQ Kontakt
Zákaznícke služby
Zákaznícke služby Pravidlá pre súbory cookie Podmienky prenájmu vozidla Poplatky Reklamačný poriadok Informácie o spracúvaní osobných údajov Všeobecné obchodné podmienky Informácia o spracúvaní osobných údajov prostredníctvom platforiem sociálnych médii Asistencia Parkovacia politika
Novinky na email.

Novinky a aktuálne ponuky priamo na Váš email. Maximálne dvakrát do mesiaca to najdôležitejšie priamo do emailovej schránky.

©2022 GIGARent

basket success

TAGS:pren jom GIGARent Dlhodob

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
PIETEIKUMS.LV ir efektīvs un in

  Vēlaties pārdot vairāk?Piesakiet savu uzņēmumu biznesa attīstības programmā "Jaunais Līderis"!© 2013. Visas tiesības aizsargātas

Fédération des Entrepreneurs d

   .the7-spinner { width: 60px; height: 72px; position: relative; } .the7-spinner > div { animation: spinner-animat

Todd Carmichael - Innovator, Ent

  

Chocolates Jet | #ColombiaSorpre

   Comprar
Chocolates JET

JumpStart | Helping Entrepreneur

  Skip to contentNewsEventsBlogCareersDonateApply For Funding &#038; AssistanceTech StartupsStartup CapitalServicesTalentStartup EventsGet StartedSmall

Byggservicegiganten – Renoverin

   info@byggservicegiganten.se 020-227 000 HemOm ossTjänsterBadrumsrenoveringKöksrenoveringTotalrenoveringMåleriTillbyggnadM

Patient Information for SUBOXONE

  

Entreprenad och djurstängsel i

  0706 - 91 36 39s.m.adolfsson@gmail.comFacebookRSS FacebookRSS 0706 - 91 36 39Entreprenad och djurstängselTjänsterKontaktVälj en sida 0706 - 91 3

Ytong prenova - popolna prenova

   IdejeBalkonske ograjeVrtni kamin z žaromRegali in policeRegali in stojala za vinske stekleniceNotranji kaminZidana kuhinjaStopniščna ogra

Imprenta online. Expertos en imp

  ×

ads

Hot Websites