Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Web Name: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

WebSite: http://www.wseiz.pl

ID:264887

Keywords:

Szko,sza,Wy,Ekologii

Description:


Studia I stopniaStudia II stopniaStudia podyplomoweOferta w języku angielskimKursyKursy językowePodwójny dyplom RekrutacjaRekrutacja PolacyRekrutacja cudzoziemcyRekrutacja onlineWymagane dokumentyWażne terminyInformator rekrutacyjnyPrzeniesienie z innych uczelniOsoby z niepełnosprawnościamiZniżki i promocje Dyżury władzGodziny pracyDziekanatyBibliotekaErasmus +Organizacja roku akademickiegoRozkłady zajęćWirtualna UczelniaWirtualne PlatformyZajęcia onlineE-learningWażne dokumentyDla nowych studentówSprawy studenckie O UczelniWydział ArchitekturyWydział Inżynierii i ZarządzaniaAktualnościWładze uczelniDla pracownikówJakość kształceniaNagrody i wyróżnieniaPartnerzyKadra dydaktycznaDziałalność naukowaWspółpraca międzynarodowaGaleria zdjęćProjekty z funduszy UEBiuletyn Informacji Publicznej (BIP)Warszawska Szkoła Zdrowia Kontakty do biur i UczelniWynajem salOgólny numer konta WSEiZJak dojechaćWirtualna UczelniaSkontaktuj się z namiFAQ Oferta Studia I stopniaStudia II stopniaStudia podyplomoweOferta w języku angielskimKursyKursy językowePodwójny dyplom Kandydat RekrutacjaRekrutacja PolacyRekrutacja cudzoziemcyRekrutacja onlineWymagane dokumentyWażne terminyInformator rekrutacyjnyPrzeniesienie z innych uczelniOsoby z niepełnosprawnościamiZniżki i promocje Student Dyżury władzGodziny pracyDziekanatyBibliotekaErasmus +Organizacja roku akademickiegoRozkłady zajęćWirtualna UczelniaWirtualne PlatformyZajęcia onlineE-learningWażne dokumentyDla nowych studentówSprawy studenckie Uczelnia O UczelniWydział ArchitekturyWydział Inżynierii i ZarządzaniaAktualnościWładze uczelniDla pracownikówJakość kształceniaNagrody i wyróżnieniaPartnerzyKadra dydaktycznaDziałalność naukowaWspółpraca międzynarodowaGaleria zdjęćProjekty z funduszy UEBiuletyn Informacji Publicznej (BIP)Warszawska Szkoła Zdrowia Kontakt Kontakty do biur i UczelniWynajem salOgólny numer konta WSEiZJak dojechaćWirtualna UczelniaSkontaktuj się z namiFAQ Szukaj Popularne wyszukiwania Architektura Architektura Krajobrazu Architektura Wnętrz Budownictwo Mechanika i Budowa Maszyn Ochrona Środowiska Wzornictwo Zarządzanie Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Zdrowie Publiczne Studia Podyplomowe Przegląd specjalności w WSEiZ Aktualności Uczelnia Kontakt Wirtualny spacer Galeria zdjęć Galeria prac wykładowców Wystawy prac studentów

Trwa rekrutacja
2022/2023
Zapisz się już teraz!

Rekrutacja Zapisz się

Zniżki i promocje
dla kandydatów
w roku akad. 2022/2023

Sprawdź

Знижки та акції для кандидатів з України / Zniżki i promocje dla kandydatów z Ukrainy

Sprawdź / Перевірте

Sprawdź narzędzia
do zdalnego nauczania
w WSEiZ

Informacje FAQ

Інформація для біженців з України / Informacja dla uchodźców z Ukrainy

Інформація для біженців з України Sprawdź / Перевірте

Aktualności

Aktualności Zobacz wszystkie

Rozpoczął się nabór wniosków do konkursu Innowator Mazowsza

AVANT konkurs – zaprojektuj kubek

Kierunek Zarządzanie z oceną pozytywną Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Semestralne projekty urbanistyczno-architektoniczne

Staff Week 2022

Odsłonięcie pomnika autorstwa prof. dr. hab. Przemysława Krajewskiego

Zobacz wszystkie

Studia w WSEiZ

Studia w WSEiZ

Architektura i sztuka

Jesteśmy pierwszą niepubliczną uczelnią w Polsce, która otrzymała pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunku Architektura. To znak jakości kształcenia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania.

Sprawdź kierunki Architektura

Uprawnienia do wykonywania zawodu w UE

Studia techniczne

W WSEiZ proponujemy nowoczesne kierunki kształcenia, zorientowane na potrzeby współczesnej gospodarki. Studia techniczne obejmują m.in. Budownictwo I i II stopnia oraz Mechanikę i Budowę Maszyn.

Sprawdź kierunki Studia techniczne

Zdrowie i ekologia

Proponujemy kierunki związane z szeroko rozumianymi wyzwaniami współczesności - od Ochrony Środowiska po Zdrowie Publiczne. Rozpocznij naukę na jednej z najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce.

Sprawdź kierunki Zdrowie i ekologia

Zarządzanie

Jako absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania będziesz doskonale przygotowany do życia zawodowego w nowej rzeczywistości, w tym również w ramach stanowisk kierowniczych czy zarządczych.

Sprawdź kierunki Zarządzanie

Podwójny dyplom

Nasza uczelnia

Uczelnia

Jesteśmy jedną z najlepszych niepublicznych szkół techniczno-artystycznych w naszym kraju. Od 1995 roku kształcimy na studiach stacjonarnych (studia dzienne) i niestacjonarnych (studia zaoczne) licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Dowiedz się więcej

Wyższa Szkoła Ekologii iZarządzania wWarszawie

WSEiZ

Najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna wPolsce

Napisz do nas

ul. Olszewska 12, 00-792 Warszawa

+ 48 22 825 80 34/35 RekrutacjaZapisz sięDziekanatyDla pracownikówKontakty do biur WSEiZWirtualne PlatformyBIP

Strona internetowa Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje podane na stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© Wyższa Szkoła Ekologii iZarządzania wWarszawie2020

Projekt i wykonanie

TAGS:Szko sza Wy Ekologii

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Wyoming Education Association, W

  Follow Us x Follow Us

Nowe Południe - nowe mieszkania

   Menu Plany mieszkań22 417 59 40 HomeInwestycjaMieszkaniaLokalizacjaInwestorAktualnościGaleriaKontakt Inwest

Sklep internetowy z kosmetykami,

  The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce.

Wy&#380;sza Szko&#322;a Humanist

  #cookieInformacja { border: 1px solid #FFFFFF; font-size: 1.1em; margin: 10px; padding: 5px; background-color: #8C8C8C; position: fi

Strona główna | Krakowska Wyż

  

Tandari Szállás - Rólunk

  Rekord: 10.95kg Megtalálhatóak vagyunk HírekHorgásztavunkon fogott zsákmány fotóifac[LOGIN][SRB][HUN][ENG]FőoldalRólunkKöszöntőRólunk í

Fogorvos, fog&aacute;szat Budape

  

Alphaplant - A növénytáplál

  + 36 20 222 9117H-P: 08.00-16.00-igvevoszolgalat@alphaplant.hu
WEBSHOPKezdőoldalHírekTermékeinkNövény kondícionálók Zöldpajzs HumicQuattro B

Brutálfutás 2022 - Életed leg

   Az eseményrőlEseményinfoNevezésHírekRajt-és eredménylistákEredménylisták

OpenStreetMap - A szabad világt

  OpenStreetMapA szabad világtérképOpenStreetMapRólunkHírekLetöltésWikiOpenStreetMap.orgKeresésÚtvonaltervHelyek kereséseA weboldal használat

ads

Hot Websites