TENISOVÝ KLUB LOUNY

Web Name: TENISOVÝ KLUB LOUNY

WebSite: http://www.tenis-louny.cz

ID:260726

Keywords:

TENISOV,KLUB,LOUNY

Description:


TENISOVÝ KLUB LOUNY

AKTUALITY

Vážení členové, podporovatelé a fanoušci Tenisového klubu Louny

Máme pro vás radostnou zprávu, dvorce jsou v omezeném režimu otevřeny od soboty 11.dubna 2020!

Vzhledem k aktuální situaci, kdy vládním nařízením byla otevřena venkovní sportoviště, spouštíme hru v první fázi na třech venkovních kurtech (čtyřka, pětka, šestka) a to za těchto pravidel:

Na dvorci se mohou vždy pohybovat maximálně 2 hráči, při hře mohou být bez zakrytí úst. Při pohybu v areálu musí mít hráči i návštěvníci ústa zakrytá, dodržovat odstup 2 metry a dodržovat nařízení o setkávání max. 2 osob.Hrát na dvorcích můžou pouze hráči, kteří si dvorec zarezervují telefonicky (tel. 604 475 338, rezervace budou přijímány v době od 09:00h do 18:00h) nebo přes online rezervační systém (bude snad spuštěný během první poloviny dubna). Toto opatření se netýká mládeže trénující s trenéryŠatny a sociální zařízení zůstávají uzavřena, hráči si mohou vyzvednout své věci v šatnách, ale nesmí se již vracet a své věci ukládat. Tímto zároveň žádáme všechny, kdo mají ve svých skříňkách uloženy nějaké věci, aby si je do 17.dubna 2020 vyklidily. Dne 18. dubna bude prováděna revize skříněk, kdy část skříněk bude odstraněna.

Chápeme, že některá omezení mohou působit až nesmyslně, nicméně jejich dodržování je v tuto chvíli nezbytné a umožní hraní tenisu alespoň v takto omezené míře, což je zcela jistě naším prvořadým cílem. Proto prosíme všechny hráče Tenisového klubu Louny o jejich dodržovaní a pevně věříme, že co nejdříve dojde k normálnímu chodu klubu.

I přesto, že současný stav nedovolil svolat standartní členské brigády, tak vzhledem k úsilí vedení klubu a trenérů, kteří v rámci možných výjimek z omezení pohybu osob, se podařilo dvorce připravit. Tímto bych jim chtěl za tuto práci velmi poděkovat.

Členské příspěvky: Velmi Váš všechny prosíme o co nejrychlejší úhradu členských příspěvků. Částka pro mládež do 18ti let a studenty je 1.500,- Kč za rok, pro dospělé 3.700,- Kč za rok, 2.500,- Kč pro důchodce a 500,- Kč je částka udržovacích příspěvků. Příspěvky prosím pošlete na číslo účtu 891638349/0800, do poznámky vždy uveďte jméno člena, za jakého jsou příspěvky hrazeny. Asi každému z nás je jasné, že sportovní kluby budou velmi postiženi současnou situací a proto vás moc prosím o úhradu členských příspěvků do 20. dubna 2020. Po tomto datu ti z vás, kteří nebudou mít uhrazené členské příspěvky a budou chtít hrát, tak na ně bude nahlíženo jako na nečleny a musí sí dvorec pronajmout jako nečlen. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně fungování klubu v následujícím období prosím kontaktujte Vojtu Vágnera, tel. 723 232 878 nebo na emailu vagnervoj@gmail.com.

Trénování: Tréninky mládeže probíhají opětovně od 14.dubna 2020. Ohledně trénování se proto prosím obracejte na jednotlivé trenéry - Vladan Malkus 603 594 458, Tomáš Musil 733 737 455, Dvořák Honza 731 225 519, Miroslav Zelenka 604 757 037.

Valná hromada: Termín 6. dubna nebyl pochopitelně dodržen, o náhradním termínu vás budeme informovat jakmile bude možné svolávat větší akce.

Vážení přátelé, dnešní situace sportu všeobecně vůbec nepřeje. Jsem si jist, že silná a stabilní sportoviště tuto situaci přežijí, nicméně nyní o to více je potřeba držet při sobě a snažit se klubu maximálně pomoci. Proto vás ještě jednou opravdu prosíme o co nejrychlejší úhradu členských příspěvků.

Vojtěch Vágner
člen rady Tenisového klubu Louny, z.s.
email: info@tenis-louny.cz
tel. + 420 723 232 878

Turnaj mužů kategorie "B"

13. července až 14. července od 9:00

Podrobnosti na

Turnaj O pohár města Louny

Tereza Holubová podlehla Adélce Bejčkové z TK Brozany. Vítězce gratulujeme!

Podrobnosti na

Turnaj O pohár města Louny

Vítězem chlapecké kategorie turnaje O pohár města Louny se stal Nicolas Moravec. Moc gratulujeme

TAGS:TENISOV KLUB LOUNY

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Ofici&aacute;ln&iacute; str&aacu

  Přeskočit na obsah Menu Zavřeno Tenisový klub Štětí &#8211; tenisový klub s

Tenis Brno | Brněnský lužáne

  Úvodní stránkaTenisová škola BLTCTenisové nábory 2021Fotogalerie tenisová školaCeníkTenisová halaRezervace Významné akcePartneřiKontaktK

Vilartas, Sporto klubas |

   JavaScript funkcija išjungta! Jeigu norite tinkamai peržiūrėti puslapį prašome naršyklėje įjungti JavaScript palaikymą.Apie musPaslaugosNau

Tenisový svět

  

TENIS - PROTENIS.CZ - foto, sáz

  Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se HomeZprávyE-ShopDiskuzeKatalogSázkyGalerieVideoInzerátyKlubyHaly Trenéřivýsledkynaši v akciteniso

Klub Generałów

  Klub Generałów/*! elementor - v3.6.6 - 08-06-2022 */.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elemen

SOK Aneby - Orientering - Idro

  Hoppa till sidans innehåll

KLUBÍK KOŠICE, z.s.

   Úvod O nás Ke stažení Pravidelné akce Plánujem

Rhein-Taunus-Klub &middot; Wande

   Rhein-Taunus-Klub Wandern in Rheingau · Taunus · Wiesbaden

Związek Pracodawców Pomorski K

  

ads

Hot Websites