10 důvodů, proč parkovat u letiště Praha Ruzyně

Jednoduchá a rychlárezervace parkování u letištěBez platby předem nebo předražených storno poplatkůParking u letiště jen 5 minut od Letiště Václava Havla po D7Přepravazdarma až k terminálům pražského letiště a zpátky107 bezpečných a prostorných parkovacích míst u letištěpro vásŽádné čekánía fronty ani zbytečné formality, jezdíme nonstop dle objednávek-24 hodin denněDětské autosedačky samozřejmostíNízké cenyparkování, až3x levnějšínež taxi nebo parkování na letišti Praha RuzyněRodinná firma s 12 lety zkušeností kde domluvené slovo platí :-)NOVĚmožnostubytovánívedle parkoviště

Výhodou našeho parkoviště je také dvojí příjezdová cesta k letišti. A tak máte vždy jistotu, že Vás k odletu přivezeme včas.

Chcete objednat parkování u letiště Václava Havla Praha? Pokračujte narezervacinebo pokud odlétáte dříve než za 24 hodin, tak prosím volejte na737854 582 (rezervace přijímáme od 9-19 hod.). Těšíme se na vás :-)

UPOZORNĚNÍ

Od 15. 5. 2022 jezdíme zdůvodu urychlení odvozu na/z letiště pouze na Terminál 1 (Na Terminál 2 se dostanete jednoduše za cca 3 minuty chůze, můžete využít i spojovací halu mezi terminály). Děkujeme za pochopení.

Zaparkujte blízko Letiště Praha - Parkování R7

Odlétáte zPrahy a nevíte, co sautomobilem? Dopřejte si pohodlí a nechte to na nás. Odvezeme vás zdarma napražské letiště a váš vůz schováme vbezpečína našem parkovišti u R7.

Parkování přímo na Letišti Václava Havla v Praze?

Chcete parkovat na předraženém parkovišti na Ruzyni, kde vásjedno parkovací místo vyjdeaž 3x dráž? Necháte svůj vůz volněstátpřed terminály, kde se mu může stát cokoliv? Nevadí vámtahat se s těžkými zavazadly k odletovým halám a hledat terminál odletu? Jde toi jinak – levněji, bezpečněji a pohodlněji.

Parkování 5 minut od letiště Praha

Odstartujte svou příjemnou cestu už před odletem.Rezervujtesi místona parkovišti u letištěvzdáleném necelých pět minut od letiště Ruzyně,za pár korunzaparkujte a dál už nic neřešte.

Pomůžeme vám s naložením kufrů, nastoupíte do jednoho znašichspolehlivých vozů a během chvilky už budete stát před ruzyňskou odletovouhalou – vklidu a bez starostí o svůj vůz, který bude vbezpečí na našem hlídaném parkovišti.

Parkování u letiště: profesionální Parkování R7 s přátelským přístupem

Jsmerodinná firmaa podletoho se i chováme – cestu vám chceme maximálně zpříjemnit a vyjít plně vstříc. Naše parkování u letiště Praha využívají pravidelněstovky lidía vždy jsme rádi,když se knámvracejí.

Máme již 12 let zkušeností!

Parkujte u letiště Praha bez obav

Ochranu vašeho vozu na prostorném parkovacím místězajišťuje osvětlený, oplocený a uzamčený prostor přímo u našeho obytného domu.Celé parkování nepřetržitě 24 hodin denně monitorujeme rozsáhlýmkamerovým systémem – o svůj vůz se tedy nemusíte bát ani při dlouhodobémparkování.

Podívejte se nafotogalerii našeho parkoviště.

Spočítat cenu parkování

Kontakty

Parkování R7 Makotřasy

Makotřasy 37
273 54 pošta Lidice

Rezervace online Dotazy: +420 737 854 582
(volejte prosím od 9-19 hod.)

Řidič: +420 737 309 429 E-mail: GPS:50.145041 N, 14.22542E
zobrazit naMapy.cz| Google Mapy Podívejte se, co je u nás nového nafacebooku:)Reference našeho parkoviště

Vašíčkovi

Dobrý den.

S parkováním jsme byli maximálně spokojeni.

S majiteli je výborná domluva a vše proběhlo naprosto hladce.

Až příště opět někam poletíme, určitě se na vás zase obrátíme.

Vašíčkovi

Rechkovi

Dobrý den.

S vašimi službami jsme byli naprosto spokojeni.Jak při příjezdu,tak i odjezdu/po 24.hod./Prostě to nemělo chybu,jak říká dnešní mládež.Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem.Pokud poletíme na dovolenou příští rok,budu opět parkovat u vás.

S pozdravem

Rechkovi

Jan Sklepník

Dobrý den,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat a vyjádřit naprostou spokojenost.

Využil jsem Vašich služeb již několikrát ,,i dlouhodobě dva měsíce" vždy jsem byl naprosto spokojen jak s přístupem, ochotou, tak i cenou za Vaše služby.Rád doporučím parkování u Vás známým i všem, kteří hledají vzorné služby.

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků

s pozdravem

Jan Sklepník

Manželé Dvořákovi

Dobrý den, paní Glozová,

v r. 2015 jsme poprvé využili Vašich služeb k naší plné spokojenosti. Proto jsme i při naší další cestě před Vánocemi 2021 bez obav zaparkovali naše auto na Vašem parkovišti R7.

Oceňujeme Vaše vstřícné jednání a perfektní služby, kterým není co vytknout.

Rádi Vás doporučíme našim kamarádům.

Přejeme Vám pevné zdraví a aby se Vám v budoucnu vše dařilo.

Čadková

Dobrý den,

parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

Mějte se hezky

Čadková

Milan Helešic

Parkování na profesionální úrovni, velmi ochotný majitel, po příjezdu z dovolené v mrazu jsme využili startovací zařízení. Příště opět naviděnou.

Pozdrav ze Zlína a poděkování.

Milan Helešic

M. Mikulkova

Vazeni,

s vami poskytovanymi sluzbami jsme byli velmi spokojeni. Vse fungovalo tak, jak bylo dojednano a inzerovano na vasem webu. Nemame nejmensi pripominky a vasich sluzeb budeme vyuzivat i v budoucnu, jelikoz cestujeme casto. Dekujeme mnohokrat za poskytovani konkurence k letistnimu parkovani. Jsme velmi radi, ze jsme vas nasli. M. Mikulkova

Peteříkovi

Dobrý den,

objevili jsme Vás náhodou před 7 lety a parkujeme u Vás pravidelně vždy minimálně jednou ročně při letní dovolené a vždy jsme byli maximálně spokojeni a už jsme naučili jezdit k Vám i naše známé.

Takže děkujeme spíše my, protože spolehlivost a ochota začíná v této republice pomalu mizet.

Peteříkovi

Jiří Suchý

Paní Glozová,

vše proběhlo k naši maximální spokojenosti. Jak co se týče parkování a s tím spojeného odvozu na letiště a po návratu odvoz z letiště k autu. Vše bez zbytečného čekání. Vezl nás sympatický řidič zralého věku :-), který nás s humorem jemu vlastním bavil celou cestu z letiště k našemu autu.

Ubytování se nám velmi líbilo. Letěli jsme do Francie a protože pokoje a doplňky domku byly laděny „ala provance“ , naladilo nás to příjemně na dovolenou.

Ještě jednou děkujeme a příště určitě využijeme Vašich služeb.

Jiří Nezval

Dobrý den paní Glozová,

s Vašimi službami jsme byl spokojen na 100%, díky za Váš vstřícný přístup z hlediska nečekaného testování před odletem z čehož pramenila nejistota odletu.

Nemám Vám cokoliv vytknout, jen chválu za Vaše služby.

Určitě Vás vždy využiju, kdykoliv to budu potřebovat.

Ještě jednou díky a držte se.

S přátelským pozdravem

Jiří Nezval

Lucie Prousková

Dobrý den,

všechno proběhlo perfektně, rychlá komunikace, čas čekání téměř žádný, to vědomí, že se o parkování nemusím strachovat a transport na a z letiště je spolehlivě zařízen, bylo při tom cestování obrovské ulehčení.

Mockrát děkuji a ráda Vašich služeb opět využiju!

Lucie Prousková

Jaroslav Šimon

Vážení,

dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

Jaroslav Šimon

Ing. Vladimír Brůna

Dobrý den,

děkuji za vaše bezchybné služby. Vše bylo jak má, v pátek jsem čekal pár minut :-).

S pozdravem

Vladimír Brůna

Český egyptologický ústav v Praze

Olga Bočanová

S parkováním na R7 jsem byla maximálně spokojena. Výborná domluva, moc milílidé. Určitě využijeme znovu.

M.Regner

Dobrý den.

Služba proběhla k naší úplné spokojenosti, jak při příjezdu a zaparkování, tak i při odjezdu. Téměř vůbec jsme nečekali a to ani při zaparkování, ani při vyzvednutí. Na naše volání se vždy někdo ozval, prostě to, co jsme si objednali, fungovalo.

Děkujeme a příště vás znovu využijeme.

M.Regner

Jana Růžičková

Děkujeme za Vaše úžasné služby, byli jsme moc spokojeni, není co zlepšovat. Odvoz na letiště i z letiště proběhl během pár minut, taktéž i "papírování" při příjezdu a zaparkování auta.

Budeme Vás všude v okolí doporučovat a určitě Vašich služeb využijeme znovu.

Jana Růžičková

Lenka Holková

Dobrý den paní Glozová,

chtěla bych poděkovat za vaše služby byla jsem velice spokojená. Už jsem vaše služby využila několikrát a vždy k úplné spokojenosti.

Je na vás absolutní spolehnutí a jste velice ochotní a milí. Určitě vašich služeb budu využívat dál a také vás dál doporučuji.

Přeji Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků.

Děkuji a s pozdravem

Lenka Holková

Máchovi

Dobrý den paní Glozová,

Vaše služby jsou absolutně bez chyby a Váš manžel je velice sympatický chlap.

Jakmile někam s manželkou opět poletíme, nebudeme váhat ani chvíli a využijeme opět Vašeho parkoviště.

Přeji Vám hezký den.

S pozdravem z Brna.

Máchovi

R. Červený

Dobrý den,

byli jsme s Vašimi službami maximálně spokojeni, vše proběhlo bez problémů, Váš personál byl velice ochotný a přátelský a i nadále budeme využívat Vašich služeb v případě dalších zahraničních cest. Určitě Vás doporučíme i pro přátelé, kteří se budou chystat na dovolenou do ciziny.

Děkujeme, ať se Vám daří !

S pozdravem

R. Červený

Klatovy

Valárikovi

Dobrý den, chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za úžasné služby. Zpočátku trošku obavy, ale první dojem před přesunem na letiště a odletem na dovolenou super. Po příletu z dovolené se nám nepodařilo nastartovat, slabá baterie. Během 10 minut přijel velice ochotný zaměstnanec a na potřetí jsme nastartovali přes startovací zařízení. I samotná komunikace mezi Vašimi zaměstnanci je na profesionální úrovni. S takovou ochotou jsme se již dlouho nesetkali a budeme doporučovat i svým známým. Ještě jednou děkujeme a přejeme stále spoustu spokojených zákazníků.

Igor H.

Zdravím,

ok, přiznám se, že jsem měl zpočátku trochu obavy hlavně z přesunů na letiště a zpět. Ale to se ukázalo jako zcela bezpředmětné.

Domnívám se, že jsem na kvalitu poskytovaných služeb docela náročný, ale fungování Vaší firmy mne velmi mile překvapilo - vše bylo dle představ a naprosto v pořádku, včetně příjemného chování řidičů - vyřidte jim mé poděkování prosím.

Prostě cena/výkon naprosto super, určitě bych tuto službu všem doporučil, ale neudělám to, abych u Vás ještě příště našel místo :-)

Hodně štěstí do dalšího podnikání!

S pozdravem,

Igor H.

Lucie Kratochvílova

Dobry den,

byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni, a proto urcite Vase sluzby využijeme i priste.

Mejte se krasne

s pozdrave Lucie Kratochvílova

Petr Malíček

Dobrý den paní Glozová,

Díky za váš e-mail. I my děkujeme za bezpečný dovoz a odvoz z letiště a za hlídání auta.

Není moc co hodnotit - jste prostě perfektní. Nikdy jsme takovou službu nevyužili, ale už víme, že je to jednoznačně nejlepší způsob, jak dorazit na / z letiště, alespoň pro lidi, kteří na daném letišti nikdy nebyli.

S Vámi i manželem jsme si příjemně povykládali, zvláště při příletu, kdy už jsme byli cca 26 hodin na cestě, to pomohlo nám i manželovi, abychom společně vydrželi a někde neusnuli. Manžel nám navíc poradil, jak se vyhnout koloně u letiště a nasměroval nás na silnici z Karlových Varů.

Ještě jednou díky a někdy zase na shledanou.

Petr Malíček

Alžběta Nováková

Vážení,

ještě jednou děkuji za velmi kvalitní služby na vašem parkovišti. Parkoviště jsem využila již několikrát při cestách do zahraničí. Služby a přeprava na letiště a z letiště je vždy na velmi dobré úrovni a příjemné komunikaci. V neděli 30. 10. 2016 jsem se vracela z dovolené a na letišti v Egyptě jsem obdržela SMS od pana Ing. S. Gloze, že mám poruchu na kole auta. Ve 23,00 hodin se pro mě dostavil autem na letiště, zavezl na parkoviště, kde už měl odmontované porouchané kolo a ochotně mně namontoval rezervní kolo. Vše proběhlo v klidu a s ochotou, ještě jednou děkuji za to, že jsem se v noci mohla po příletu dopravit domů.

Přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů.

Alžběta Nováková

Ing. Vladimír Mikan

I při našem opakovaném použití parkování R 7 bylo vše v naprostém pořádku.
Zvláštní poděkování za zakrytí otevřeného okna, které jsem zapomněl zavřít
při zaparkování.
Ať se vám daří, takhle mají vypadat služby i podnikání.

Ing. Vladimír Mikan

Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

Dobrý den, děkujeme při parkování u Vás bylo vše v pořádku, s Vaší službou jsme byli spokojeni.Pokud pojedeme příští rok na dovolenou určitě Vaše služby využijeme.

Zdravíme a přejeme hezký den

Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

J. M.+ Š. Kyjov

Dobrý den R7mičko,
děkujeme vám za skvělou službu a vaši péči. Včil už budem jezdit jen k vám.

Kamila Pušová

Dobrý den,

byli jsme velmi spokojeni, obsluha byla vstřícná, vše proběhlo k naší spokojenosti.

Hlavně jsme ocenili služby při návratu, letadlo mělo zpoždění 2 hodiny, takže jsme přiletěli kolem 2.hodiny v noci, Váš zaměstnanec už na nás čekal a byl velmi ochotný, to potěší, když je člověk utahaný z cesty.

Moc děkujeme, určitě budeme doporučovat.

Kamila Pušová


P.Kirsch

Dobrý den,

Vaše parkoviště jsme již využili několikrát, vždy, kdy jedeme na zahraniční dovolenou. Se službami i cenou jsme spokojeni.

P.Kirsch

Dana Rédlová – Mariánské Lázně

Vaše služby „Parkování R7 Makotřasy“ jsou velice kvalitní, již jsme jich využili 3x a vždy bylo vše perfektní. Není co vytknout :-). I v budoucnu budeme určitě parkovat pouze u Vás a také Vás doporučovat, děkujeme Vám. Dana Rédlová – Mariánské Lázně

Rechka

Dobrý den.S vašimi službami jsem byl naprosto spokojen.Jak při příjezdu, tak i odjezdu /po 24.hod./Prostě to nemělo chybu, jak říkají dnešní mladí.

Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem. Pokud příští rok poletíme na dovolenou, budu parkovat zase u vás/Parkování R7/-Makotřasy.

S Pozdravem Rechka

Michala Patloková

Dobrý den paní Glozová,

vaše parkoviště mi bylo doporučeno známým, který u Vás pravidelně při cestách parkuje. Sama mohu hodnotit Vaše služby, prostředí parkoviště a spolehlivost na jedničku. Byli jsme velmi spokojeni a určitě využijeme i příště jedině Vaše služby.

Velmi děkuji taktéž za celkové příjemné chování a lidský přístup z Vaší strany.

Děkuji a přeji hodně úspěchu v dalším podnikání.

Těším se na další shledání :).

Michala Patloková

Ing. Dana Rousová

Dobrý den,

byli jsme se službou Parkování R7 velmi spokojeni, byli jsme celou dovolenou klidní, že naše auto je pod dohledem na „krásném“ parkovišti. Příjezd i odjezd byl v naprostém pořádku, služby profesionální a jak paní Glozová, tak pan Gloza jsou velice příjemní.

Příště je určitě použiji znovu a již jsem tuto firmu doporučila dalšímu zájemci.

S pozdravem,

Ing. Dana Rousová

M. Ch. - BMW

Dobrý večer Glozovi, díky vám (myslím tím oba dva manžele) a vašim osvědčeným startovacím kabelům jsem se dostala v pořádku domů i s mojí 2-letou dcerkou. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost, spolehlivost a ochotu. Ať se vám do budoucna daří a přeji vám mnoho spokojených klientů a hlavně sil do dalších let. Při představě vašeho 24hod provozu je budete jistě potřebovat.

S pozdravem
M. Ch. - BMW

Zd. Jiroušková

Spolupráce s Vámi je radost a to se dnes tak často nevidí. Moc Vám přeji, ať se daří a spoustu spokojených klientů jako jsem já.

Vaše práce má určitě smysl.

Děkuji, Zd. Jiroušková

Josef Rozprým

Paní Glozová,

s Vašimi službami jsem byl spokojen. Musím Vás pochválit za Vaši reakci na to, že jsme zavolali pro odvoz ještě před tím, než jsme měli v ruce poslední zavazadlo a Vy jste musela čekat, vyjet z letiště a znovu přijet na nové zavolání. Ještě jednou se Vám za to omlouvám a děkuji za Vaše profesionální služby a reakce. Příště Vaše služby opět využijeme.

S pozdravem

Josef Rozprým

Zd. Jiroušková

Dobrý den paní Glozová,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za prokázané služby. Parkování perfektní, služby pana řidiče rovněž.

Dovolenou jsem si užila i proto, že jsem neměla starost, co bude s autíčkem až se vrátím.

Přeji Vám hodně štěstí v podnikání a v příštím roce na shledanou.

Zd. Jiroušková

Mgr. Lenka Nádvorníková, Ph.D., Liberec

Dobrý den,
dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby, pomoc s předáním "nedoručitelné zásilky:-)" a velkou profesionalitu. Vaše služby jsou zcelaurčitě nadprůměrné (včetně pojištění vozu) a dělat by jste je vlastně ani nemuseli.

Jsme velmi spokojeni a všem budeme toto Parkování R7 v případě cestování z letiště V. Havla doporučovat.

Ještě jednou velké díky.

L. Kudláčová a Š. Cais

Parkování a veškeré další služby zde byly vždy naprosto bez problémů. Glozovi i jejich zaměstnanci nám vždy vycházejí vstříc, jednají férově a jsou spolehliví a ochotní. S "Parkováním R7" máme výborné zkušenosti, můžeme tedy vřele doporučit a budeme jej využívat i nadále.

L. Kudláčová a Š. Cais

Korandová Petra a Tereza

Dobrý den,

chtěly bychom moc poděkovat za "pohlídání" auta po dobu našeho pobytu v cizině. Po dobu, kdy jsme nebyli u auta, jsme nemuseli mít strach, co se s ním děje. Na 100% doporučujeme toto parkování. Komunikace rychlá, spolehlivá, změna příjezdu na parkoviště nebyl problém. Všichni velmi komunikativní, ohleduplní a nikde se nenaskytl ani nejmenší problém. Při dalším odletu do teplých krajin bez přemýšlení využijeme určitě služeb ParkováníR7.

Korandová Petra a Tereza

Roman Vaňousek

Dobrý den,

vše bylo naprosto v pořádku a bez chyb. Proto jsme Vaší službu využili opakovaně a to v roce 2014 a 2016. Vše platilo přesně jak bylo dohodnuto. A auto při předaní v naprostém pořádku. Oceňuji " rodinou " atmosféru při osobním i tel. kontaktu. Děkuji

Roman Vaňousek

V. Pavlová

Dobrý den,

s Vašimi službami jsem byla velmi spokojena. Komunikace perfektní, dohoda o poskytnutí Vašich služeb platila na 100%.

Zároveň jste mi vyšli vstříc při změně termínu vyzvednutí vozidla z Vašeho parkoviště, za což ještě jednou velmi děkuji.

Určitě se na Vás při další cestě do zahraničí a potřebě zaparkovat auto znovu obrátím.

Děkuji Vám za Vaše perfektní služby a ochotu ve všech směrech.

V. Pavlová.

Dagmar Kafková

Dobrý den,

s parkováním u Vás jsme byli velmi spokojeni. Využili jsme Vaše služby již po několikáté a vždy bylo vše v naprostém pořádku,

Parkování u Vás doporučujeme i našim známým.

S pozdravem

Dagmar Kafková

Mareček Pavel Brno

Dobrý den,

děkuji za Váš servis s parkováním. Info na Vaše parkoviště jsem viděl na serveru "hedvábnástezka", kde Vás chválili. Neváhal jsem a využil Vaše služby také. V žádném případě jsem neprohloupil, ba naopak. Byli jsme s přítelkyní nadmíru spokojeni s cenou, odvozem na letiště i pozdním ranním odvozem zpět k autu po příletu v jednu hodinu ráno. Takový servis se jen tak nevidí.

Ještě jednou děkuji za Vaše služby, jistě je brzy opět využiji a samozřejmě Vás budu doporučovat.

Přeji hezký zbytek dne
Mareček Pavel
Brno

Haderkovi

Dobrý den,

chtěli bychom Vám touto formou ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci a kladné vyřízení našeho problému.

Při cestě na dovolenou se nám porouchalo auto, díky Vám a Vašemu schopnému jednání jsme měli klidnou dovolenou.

Vaše firma nezařídila jen klidné a pohodové parkování blízko letiště, zařídila také rychlou opravu našeho auta.

Po dovolené jsme mohli jen nasednout a v klidu odjet zase domů. Ještě jednou děkujeme.

Haderkovi

T.H.

Dobrý večer,

se službami Vaší firmy jsem byl velmi spokojen, vše proběhlo přesně dle domluvy. Odvoz na letiště v 02:30 i vyzvednutí při příletu bylo naprosto vyhovující. Rádi Vašich služeb využijeme i v budoucnu.

S pozdravem

T.H.

M.K.

Dobrý den,

vše se dá velmi krátce shrnout. S vašimi službami jsem byl velice spokojen. Velice rád využiji vaše služby i v budoucnosti.

S přáním hezkého dne

M. K.

Gálovi

Moc děkujeme za Vaše služby. Příjezd, zaparkování, odvoz na letiště včetně dětské autosedačky, svoz z letiště a předání auta - vše proběhlo perfektně.

Slečna co nás vezla moc příjemná a celkový poměr cena/kvalita výborný, takže budu již využívat Vaše služby a doporučovat známým.

Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem

Gálovi

Mališovi

Dobrý den,
V květnu jsme poprvé využili služeb parkováníR7 a musíme vám moc poděkovat za skvělou službu a vaši péči. Vozidlo bylo zde zaparkováno právě v obdobídešťů a záplav. Po návratu bylo auto v pořádku, protože parkoviště je na kopci. Vyzvednutí na letišti bylo velmi rychlé. Služby parkováníR7 mohu vřele doporučit všem.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

S pozdravem
Mališovi

Milan a Radka Bűrgerovi, okr.Český Krumlov

Děkujeme za výborné služby a ochotu.ParkovániR7.cz budeme vřele doporučovat.

Milan aRadka Bűrgerovi,okr.Český Krumlov


Líbilo se vám u nás na parkovišti? Přidejte vaši referenci přes email Děkujeme :-)

Přečtěte si nové články

Andalusie, kousek tropů na Pyrenejském poloostrově

Pokud si chcete užít v sychravém podzimním období trochu moře i jižního sluníčka a nechcete zrovna c...

Tuvalu, pár metrů nad hladinou oceánu (zatím)

Na Tuvalu jsem vás už jednou pozval, a to v rámci článku o Fidži, a po letech se k tomuto ostrovnímu...

Algarve, nekonečné pláže i divoká romantika na samém konci Evropy

S prvními studenými dny podzimu leckoho napadne myšlenka prodloužit si léto ještě o pár dní a vyrazi...

Všechny články
ParkovaniR7.cz

DOTAZY 737 854 582Rezervujte on-line

MENUParkování u letiště Václava Havla Praha. Levné, bezpečné a jen 5 minut od letiště.
Parkování u letiště Praha-Parkování R7
Sledujte násNovinky e-mailem

© 2008 - 2022 Všechna práva vyhrazena ParkováníR7.cz