GREZIAK.COM Jakub Greziak - Front-end Developer Portfolio

Web Name: GREZIAK.COM Jakub Greziak - Front-end Developer Portfolio

WebSite: http://www.greziak.com

ID:358319

Keywords:

Jakub,Greziak,GREZIAK,COM

Description:


Jakub Greziak Freelance Front-end developer

Projektuję i wdrażam serwisy internetowe, pomagam w określaniu celów oraz potrzeb klientów. Specjalizuję się w technologiach webowych w obszarze front-endu: HTML, CSS oraz JavaScript.

Zobacz projekty

O mnie

Jestem związany z branżą IT od roku 2009, posiadam wykształcenie techniczne. W tym czasie współpracowałem na wielu szczeblach z firmami między innymi z branż telekomunikacyjnej oraz marketingu internetowego. Działalność gospodarczą i liczne współprace jako freelancer rozpocząłem w roku 2017 - z częścią zrealizowanych projektów możesz zapoznać się w sekcji Portoflio.

Projekty, które wychodzą spod moich rąk charakteryzują się dużą atrakcyjnością wizualną przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości technicznej - tworzę je z myślą o urządzeniach mobilnych, które zyskują coraz większy udział w rynku internetowym. Uważam, że staranna analiza produktów, celów biznesowych oraz potrzeb jest fundamentem każdego skutecznego projektu, dlatego na początku współpracy ustalam z Klientem najważniejsze cele, które projekt ma zrealizować.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej, czytelnej strony internetowej oraz realizacji w terminie to dobrze trafiłeś. Napisz maila - omówimy szczegóły.

Zrealizowane projekty

+25

Satysfakcja Klientów

100%

Doświadczenie w IT

lat

Oferta

Web Design

Projektowanie stron i serwisów internetowych to podstawowa usługa od której rozpoczynana jest większość współprac z klientami. Nieustannie podążam za trendami i dbam by każdy projekt był przyjazny dla użytkownika końcowego. Na tym etapie powstają makiety interfejsu, a następnie graficzny projekt.

CMS Web Development

Zdecydowaną większość realizowanych projektów opieram o systemy zarządzania treścią tj. CMS Epxression Engine czy Wordpress. Właściwe wykorzystanie silników CMS gwarantuje pełną i szybką kontrolę nad zawartością strony w sposób intuicyjny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego typu projektami.

Administracja IT

Współpraca w zakresie administracji IT pozwala na utrzymanie ciągłości działania usług oraz podnosi stabilność i bezpieczeństwo. Przykładowy zakres współpracy - konfiguracja środowisk produkcyjnych i testowych, zarządzanie przestrzenią serwerową oraz domenami, zarządzanie bazami danych, kopie danych aplikacji oraz backupy danych.

PSD2HTML

Agencje marketingowe oraz Klienci, którzy posiadają własne zespoły graficzne tworzące projekty stron internetowych mogą liczyć na współpracę w zakresie przeniesienia graficznego projektu do HTML, CSS i JavaScript. Pracuję na najpopularniejszych formatach tj. Sketch, Photoshop, Adobe XD, Illustrator czy Figma.

Responsive Web Design

Właściwe wyświetlanie stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest bardzo ważne z biznesowego punktu widzenia. Klienci coraz częściej wykorzystują swoje telefony oraz tablety w codziennym użytkowaniu internetu co potwierdzają raporty StatCounter.com - już ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych.

Portfolio - przykładowe realizacje

Zobacz projekt Wkrótce Zobacz projekt Zobacz projekt Zobacz projekt Zobacz projekt

Projektuję i wdrażam serwisy internetowe, pomagam w określaniu celów oraz potrzeb klientów. Specjalizuję się w technologiach webowych w obszarze front-endu: HTML, CSS oraz JavaScript.

Jakub Greziak - GREZIAK.COM, NIP 305494417, Tbilisi, Vake district, Gruzja hello@greziak.com Strona głównaPolityka prywatnościLinkedInKontakt © GREZIAK.COM Jakub Greziak - Front-end Developer

TAGS:Jakub Greziak GREZIAK COM

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Www bbw autobahn com ladyboy dat

  https://pumpkin-heads.de/kostenlose-anal-was-pussy-streaming-video-sex-zwangslage-solospiel-große-mama-beim-besenhausen-bondage-ist-webcamgoogle chat

fraudsmarts.com - Creating secur

   Latest Fraud News & Alerts Victim Assistance & Online Tools Small Business Resources CyberSecurity for Remote Workers

SMAG Comunicazione & Marketing &

  HomeChi SiamoServiziPortfolioContattiCOMMUNICATE EFFECTIVELY? MORE AND YOU HAVE ANY QUESTION? +39 3283070886 CONSULT OUR SERVICESStudio Grafico
Il

域名uconomics.com待售 | DAN.COM

  超棒 4.6 满分5星预估增值税概览 )增值税增值税(VAT)是欧盟(EU)向所有商品和服务所征收的消费税。谁需要支付增值税? 欧盟的所有消费者在购买商品和服务时都会被徵收

The Cronos Group | A Global Cann

  About
Cronos RARESThe Team BrandsResponsibility
CBD and Cannabis
101 FAQsResources

Ento, immoverend in marketing &

   Navbar

vidiCar - Com&eacute;rcio Manute

  COR SITE TEXTURA FUNDO

coming soon - Total News

  Free Subscription/*! elementor - v3.7.8 - 02-10-2022 */.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-co

schmidtplumbingllc.com is for sa

  Questions?+1-303-893-0552HomeFAQsAbout usContact usMy accountMy favoritesShopping cartschmidtplumbingllc.comBuy now:$1,795&#9656; Buy nowProcessingor&

Prime Realty | Residential & Com

  Skip to contentHomeBlogAboutMeet the Prime Realty TeamManagement &#038; AdministrationOur Prime PurposePrime TrustedHomes for SaleCommercialPRPMJoin U

ads

Hot Websites