Adwokat Wrocław - Wojciech Podgórski rozwody, sprawy karne

Web Name: Adwokat Wrocław - Wojciech Podgórski rozwody, sprawy karne

WebSite: http://www.adwokat-podgorski.pl

ID:336937

Keywords:

aw,Wojciech,Adwokat,Wroc

Description:


HomeUsługiBlogO mnieKarieraKontakt

Shopping cart

close
HomeUsługiBlogO mnieKarieraKontakt
Wojciech Podgórski Rozwody Sprawy karne Odszkodowania Adwokat Wojciech Podgórski działający w mieście Wrocław, świadczy profesjonalną
pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. WIĘCEJ Przejrzyste zasady Partnerskie relacje Bezpieczeństwo Rzetelna informacja Dążąc do satysfakcjonującego klienta rozwiązania każdej sprawy, stawiamy na pełne zaangażowanie,
a współpracę opieramy na zasadzie transparentności. WIĘCEJ Obsługa prawna firm Sprawy gospodarcze Sprawy cywilne Windykacja należności Kancelaria Adwokacka Wojciech Podgórski oferuje kompleksową obsługę prawną
osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. WIĘCEJ
Obszary działalności ADWOKAT PODGÓRSKI – OFEROWANE USŁUGI

Rozwody

Sprawy o rozwód lub separację to specjalność naszej kancelarii. Do każdej podchodzimy indywidualnie, wykorzystując wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Obsługa prawna firm

Zajmujemy się m.in. zakładaniem i rejestracją spółek, pomocą przy uzyskiwaniu zezwoleń i koncesji, opracowywaniem projektów umów. Pełnimy funkcje pełnomocników spółek przed sądami w sprawach spornych.

Sprawy cywilne

Prawo cywilne to dział prawa, do którego zalicza się m.in. sprawy spadkowe, odszkodowawcze, o ochronę praw autorskich, dóbr osobistych czy o zapłatę należności.

Odszkodowania

Nasi wrocławscy adwokaci sprawy o odszkodowanie po wypadku czy za naruszenie dóbr osobistych. Pomagamy uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Sprawy gospodarcze

Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa budowlanego i transportowego oraz reprezentacją podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym.

Kredyty frankowe

Nasi adwokaci obsługują sprawy dotyczące umów kredytowych waloryzowanych do waluty obcej (najczęściej do franka szwajcarskiego CHF), zawieranych przez  konsumentów z bankami.

Sprawy rodzinne

Zaliczyć tu można m.in. sprawy dotyczące współwłasności, o unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie, ustanowienie opieki czy podział majątku wspólnego.

Sprawy karne

Oferujemy kompleksową pomoc prawną i adwokacką podczas postępowania przygotowawczego oraz sądowego, a także w sprawach należących do prawa karnego wykonawczego.

Windykacja należności

Prowadzimy także windykację należności, zarówno w postępowaniu przedsądowym (negocjacje, wezwania do zapłaty, ugody), sądowym, jak i egzekucyjnym (komorniczym).

Sprawy administracyjne

W imieniu strony wszczynamy postępowania administracyjne, składamy skargi i odwołania od decyzji organów tj. wójt, wojewoda czy inspektor nadzoru budowlanego, a także pomagamy w uzyskaniu zezwoleń.KONTAKT

ADWOKAT PODGÓRSKI – OPINIE KLIENTÓW

„Adwokat Wojciech Podgórski działający w mieście Wrocław, świadczy usługi doradcze w obszarze kontroli wewnętrznej i bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwach. Cenię profesjonalizm i szybkość działania adw. Podgórskiego, polecam jego usługi w zakresie audytu prawnego w firmach”.

Filip Nowak Prezes Zarządu GRC Advisory Sp. z o.o.

„Powierzyłem adw. Wojciechowi Podgórskiego prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej mojej firmy oraz spraw odszkodowawczych. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy”.

Krzysztof Wąsik Car24ForU

„Adwokat Wojciech Podgórski jest specjalistą z zakresu odszkodowań po wypadkach samochodowych. Skutecznie i sprawnie prowadzi sprawy z ubezpieczycielami, doprowadzając do wypłaty należnego odszkodowania”.

Piotr Kisielewicz Placimyzaszkody.pl

„Polecam korzystanie z usług mec. Wojciecha Podgórskiego, którego cenię za profesjonalne podejście, zaangażowanie w powierzone sprawy i umiejętność znajdowania rozwiązań nawet bardzo złożonych problemów prawnych”.

Michał Kortas Członek Zarządu 4 Partners Logistics sp. z o.o.
Siedzibą kancelarii jest Wrocław JAK TRAFIĆ?

ADWOKAT WROCŁAW - WOJCIECH PODGÓRSKI

Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, od kilku lat pracuję jako adwokat w mieście Wrocław, świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi prawne. Moimi klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i firmy oraz instytucje, a także spółki prawa handlowego. Moją specjalnością jest prawo rodzinne (szczególnie rozwody) i karne (przede wszystkim przestępstwa narkotykowe).

Więcej

ZASADY WSPÓŁPRACY Z KANCELARIĄ ADWOKACKĄ

Jako adwokat świadczący usługi prawne w mieście Wrocław i w całej Polsce, dążę wspólnie z klientem do satysfakcjonującego go rozwiązania zleconej mi sprawy, a współpracę opieram na zasadzie transparentności. Jej przejawem jest pełne, rzetelne informowanie klienta o możliwych posunięciach, ich konsekwencjach oraz występującym ryzyku, a w trakcie prowadzenia sprawy – o jej stanie faktycznym i prawnym na każdym etapie postępowania.

Więcej
Masz pytania? NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Częste pytaniaZasady współpracy

Częste pytania

W czym specjalizuje się kancelaria?

Adwokat Wojciech Podgórski, działając na terenie miasta Wrocław i całej Polski, prowadzi przede wszystkim sprawy karne oraz z zakresu prawa rodzinnego, głównie o rozwód lub separację czy alimenty, a także sprawy odszkodowawcze.

Ponadto świadczymy kompleksową obsługę prawną osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego.

Czy kancelaria prowadzi obsługę firm?

Tak. W zakresie działalności Kancelarii Adwokackiej Wojciech Podgórski znajduje się również kompleksowa obsługa prawna firm i instytucji oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

W tym obszarze oferujemy m.in. bieżące doradztwo prawne, opiniowanie i sporządzanie umów, prowadzenie spraw gospodarczych, cywilnych, o zapłatę i windykację należności, a także reprezentację podmiotów gospodarczych przed sądami.

Zajmujemy się m.in. zakładaniem i rejestracją spółek, przekształcaniem spółek, pomocą przy uzyskiwaniu zezwoleń i koncesji, opracowywaniem projektów umów, likwidacją spółek, zwalczaniem nieuczciwej konkurencji.

Na jakim terenie działa kancelaria?

Siedzibą kancelarii i obszarem, na którym działa adwokat Podgórski, jest Wrocław, ale sprawy prowadzone są również na terenie całego kraju.

Współpracujemy również z innymi kancelariami, m.in. komorniczymi i notarialnymi, z Polski oraz zagranicy.

Jaki jest koszt usługi prawnej?

Wysokość honorarium zależy od stopnia skomplikowania i zawiłości danego problemu prawnego oraz od nakładu pracy koniecznego do rzetelnego wykonania zlecenia. Wynagrodzenie w każdym przypadku ustalamy indywidualnie z klientem.

Może ono przybrać formę: wynagrodzenia za prowadzenie indywidualnej sprawy, ryczałtu miesięcznego, wynagrodzenia godzinowego (wyłącznie za ilość efektywnie przepracowanych godzin), wynagrodzenia ryczałtowo-godzinowego, wynagrodzenia z premią za sukces (success fee).

Czy mogę odbyć staż w kancelarii?

Tak, jest taka możliwość. Przyjmujemy studentów prawa na praktyki i staże, a także nawiązujemy współpracę z aplikantami adwokackimi lub radcowskimi.

O przyjęciu na staż albo praktykę decydować będzie bieżące zapotrzebowanie kancelarii. Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje CV na adres: kancelaria@adwokat-podgorski.pl.

Najlepszym praktykantom i stażystom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia. Więcej w zakładce Kariera.

Zasady współpracy

Jakie formy współpracy oferuje kancelaria?

Kancelaria oferuje stałą współpracę z miesięcznym systemem rozliczeń – to rozwiązanie atrakcyjne zwł. dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Klientom indywidualnym proponujemy współpracę na czas prowadzenia konkretnej sprawy, np. o rozwód lub odszkodowanie.

W razie potrzeby kancelaria oferuje też pomoc doraźną, polegającą m.in. na przygotowaniu umowy, sporządzeniu pisma procesowego (pozwu, wniosku, środka odwoławczego, środka zaskarżenia) czy też opinii prawnej. Pomoc prawna może także każdorazowo przybrać formę ustnej konsultacji.

Czy informacje i dane powierzone kancelarii są bezpieczne?

Tak, całkowicie. W codziennej pracy ważne są dla nas nie tylko obowiązujące przepisy prawa, ale również tajemnica adwokacka oraz zasady etyki wykonywania zawodu adwokata, do przestrzegania których zobowiązuje nas fakt przynależności do Adwokatury Polskiej. Nasi klienci mogą liczyć na absolutną dyskrecję i bezpieczeństwo powierzonych kancelarii danych.

Jak wygląda praca nad sprawą zleconą kancelarii?

Każdą sprawę rozpoczynamy od indywidualnego spotkania z klientem i szczegółowej rozmowy na temat jego oczekiwań, stanu faktycznego i prawnego sprawy, możliwych dróg postępowania i ewentualnych zagrożeń.

Po dogłębnej analizie wspólnie z klientem opracowujemy linię postępowania lub obrony i ustalamy zakres świadczonej pomocy prawnej oraz sposób rozliczenia wynagrodzenia.

Jakie rodzaje spraw prowadzi kancelaria?

Adwokat Wojciech Podgórski, działając w mieście Wrocław i w całej Polsce, prowadzi sprawy rodzinne (o rozwód, alimenty, separację), odszkodowawcze (po wypadku, za naruszenie dóbr osobistych itp.), karne (przestępstwa narkotykowe, przedterminowe zwolnienie itp.), a także zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm.

W obszarze naszego działania znajdują się też: sprawy cywilne, administracyjne i gospodarcze, windykacja należności oraz sprawy karne wykonawcze.

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie w prowadzoną sprawę i indywidualne podejście do każdego klienta. Najważniejsza jest dla nas zgodność z literą prawa i uzyskanie rozwiązania satysfakcjonującego klienta.

Nie działamy według schematów czy sztywnych planów – cenimy elastyczność i umiejętność dostosowania się do konkretnej sytuacji prawnej. Kierunek działania zawsze ustalamy wspólnie z klientem po wnikliwej analizie jego stanu prawnego i oczekiwań.

Wiedza prawnicza w przystępnym wydaniu OSTATNIO NA BLOGU
Czytaj więcej
Prawo karne

Co zrobić, by nie trafić do zakładu karnego, kiedy sąd zarządził już wykonanie kary pozbawienia wolności?

Pisałem już na blogu o sytuacjach, w których sąd może lub musi zarządzić wykonanie kary pozbawienia wolności orzeczonej w zawieszeniu. Wskazałem wówczas zarówno na przesłanki fakultatywnego zarządzenia wykonania kary pozbawienia wolności orzeczonej uprzednio w...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle
Czytaj więcej
Prawo rodzinne, Rozwody

Rozdzielność majątkowa a podział majątku

Moje doświadczenie zawodowe pokazuje, że rozdzielność majątkowa i podział majątku często są ze sobą mylone lub utożsamiane. Tymczasem są to dwie różne instytucje prawa cywilnego. Dzisiaj postaram się przekazać, na czym ta różnica polega.Wraz...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle
Czytaj więcej
Prawo karne

Zarządzenie wykonania kary pozbawienia wolności w zawieszeniu

Kiedy sąd może zarządzić wykonanie kary pozbawienia wolności orzeczonej w zawieszeniu? Ma to miejsce w sytuacji, gdy w okresie próby postępowanie osoby skazanej na karę w zawieszeniu wskazuje na to, że sąd musi lub...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle
Czytaj więcej
Prawo karne

Warunkowe zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności – przesłanki, uwagi ogólne

Pisałem już na blogu ogólnie o warunkowym umorzeniu postępowania karnego, przesłankach i konsekwencjach (cały artykuł znajduje się tutaj), a także o możliwości zastosowania tego środka probacyjnego w postępowaniu dotyczącym przestępstw związanych z jazdą pod...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle
Czytaj więcej
Prawo karne

Europejski Nakaz Aresztowania – czy i jak można się od niego uchylić?

Europejski Nakaz Aresztowania (ENA) to rodzaj uproszczonej ekstradycji, który obowiązuje na terenie Unii Europejskiej. Daje on możliwość aresztowania osoby podejrzanej lub oskarżonej o popełnienie przestępstwa i wydanie jej do kraju, w którym zostanie postawiona przed sądem lub przekazana...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle
Czytaj więcej
Prawo rodzinne, Rozwody

Kiedy nie dostaniesz rozwodu?

Czy sąd może odmówić małżonkom udzielenia rozwodu? W jakich okolicznościach dojdzie do takiego rozstrzygnięcia? Czy zgoda małżonka na rozwód jest konieczna?Dotychczas w publikowanych artykułach skupialiśmy się na wyjaśnieniu, czym jest rozwód w ogólności oraz na...

Czytaj więcej

FacebookTwitterGoogle

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszą wrocławską kancelarią adwokacką!

+48 792 270 039

Więcej

KANCELARIA ADWOKACKA WOJCIECH PODGÓRSKI
pl. św. Macieja 21 lok. 4
50-244 Wrocław
tel: +48 792 270 039
faks: +48 71 344 54 02
e-mail: kancelaria@adwokat-podgorski.pl
NIP: 749 199 12 09

© 2022 Wojciech Podgórski. All rights reserved

Scroll To Top

Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jej poprawnego działania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

AkceptujęWięcej

TAGS:aw Wojciech Adwokat Wroc

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Klimatyzacje: montaż, serwis i

  <iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-554XZZZ"height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Toggle navi

Personal Injury Law Firm - Horns

  Skip to contentFREE CONSULTATION 256-650-5500 FREE CONSULTATION 256-650-5500 TOLL FREE 866-315-4317 Main MenuAboutMenu ToggleFirm FoundersFirm Overv

Natural Law, Natural Rights and

  Natural Law, Natural Rights and American Constitutionalism ARCHIVETIMELINE

Generalny wykonawca budowlany |

  +48 58 680 19 31PLENO nasAktualnościKarieraKontaktMenuO nasAktualnościKarieraKontaktOddziały firmyMenuGeneralny wykonawca budowlanyZ powodzeniem re

Cosmos Plastics and Chemicals

  

Members | Award Components | Edm

  If you are an existing Client and have not yet registered

CLICK HEREFor over 35 years, Award Components has been Western Canada's largest and most es

Rawlplug ČR a SK

   add-circular-outlined-button add-cross-outlined-symbol

Kraków - Pogotowie komputerowe

   Strona Główna [email&#160;protected] tel. +48 720 954 587 profile linkedin HomeStrona GłównaO nas UsługiLista usługSzczegóły na temat

Forgó, Damjanovic & Partners La

   HomePractice areasCorporate and M&#038;ALabour &#038; EmploymentDispute ResolutionBanking &#038; Capital MarketsRestructuring &#038; InsolvencyReal

AEA &#8211; EAL European Associa

  Skip to contentFYTAEA &#8211; EAL European Association of LawyersAssociation Europeenne des Avocats _ European Association of LawyersPrimary MenuHomeA

ads

Hot Websites