Mládež

Školní golf

Senioři

Kontakty

AktualityČlenstvíČasopis KaskáďanPomáhámeTurnaje na KaskáděKontakty Aktuality 26. 09. 2022Chlapci do 18 let získali 3. místo na Mistrovství ČR družstev

Další medailový výsledek přivezli naši reprezentanti do 18 let, když o víkendu 23. - 25. září obsadili na hřišti v Bitozevsi 3. místo v Mistrovství ČR družstev chlapců. Ve čtvrtfinále hoši vyřadili GC Black Bridge 4:1 na zápasy, v semifinále však podlehli těsně Beskydskému GK 2:3. V boji o bronz pak přehráli GC Kunětická Hora 4:1.
Družstvo odehrálo turnaj ve složení Adam Benčík, Bence Bertényi, Tomáš Fašina, Tobias Munk a Michal Talanda. Kapitánem úspěšného týmu byl Milan Mojžíš.
GRATULUJEME a děkujeme za další velký úspěch klubu!

12. 09. 2022Mistry klubu ve hře na rány se stali Sofie Hlinomazová a Stanislav Nestrašil ml.

Víkend 10.-11.9. byl ve znamení klubového mistrovství ve hře na rány. V hlavních kategoriích si vítězné trofeje odnesli Sofie Hlinomazová (149/+5) a Stanislav Nestrašil ml. (141/-3). V mid amatérských kategoriích patří prvenství Petře Chudé a opět Standovi Nestrašilovi ml. V kategorii mládeže do 14 let zvítězil Alex Zavřel.
Titul mezi seniory získal Pavel Klement, u seniorek to byla Stanislava Stejskalová. Kategorii Master seniorů ovládl Radek Jurča a Master seniorky Renata Volná.
Radek Jurča navíc ozdobil mistrovství a především svůj výkon Hole-In-One na jamce č. 5 Dřevěné!
Všem vítězům gratulujeme!
Mistrovství sponzorsky a mediálně podpořil TV kanál Golf Channel.
Výsledky Mistrovství klubu ve hře na rány...
Výsledky Seniorského mistrovství klubu ve hře na rány...

10. 09. 2022Letošní klubové jamkovky už mají své vítěze

Vítězem letošní klubové jamkovky se stal David Jízdný, který ve finále porazil Julii Oplatkovou 7&6. V seniorské jamkovce byl boj vyrovnaný do posledního puttu - tady byl šťastnější Libor Daněk, který zvítězil nad Michalem Chaloupkou (1 up).
V soutěži dvojic si trofej pro vítěze odnese dvojice David + Antonín Jízdní, která ve finále přehrála Michala Brychtu s Petrem Hoffmannem.

Turnaje na Kaskádě komerční turnaj
27. září 2022 (Úterý)... blokace 18 jamek 8:00 - 17:00 hod. komerční turnaj
28. září 2022 (Středa)... blokace 18 jamek 8:00 -14:30 hod. Grandfinále Czech PGA Tour 2022 - turnaj partnerů + cvičné kolo PRO
29. září 2022 (Čtvrtek)... blokace 18 jamek 8:00 - 17:00 hod. Kde nás najdete ?