Produkcja i sprzedaż
akcesoriów jeździeckich

Produkcja i sprzedaż
akcesoriów jeździeckich

Poznaj ofertęPoznaj ofertę

Nasze produkty

Profesjonalne czapraki

Skarpety (21)

Rękawiczki (3)

Kurtki (3)

Kantary (7)

Kalosze (5)

Czapraki (129)

Historia

Nasza firma, KaRo - Poland została założona w 2008 w Nowej Karczmie, dostarczamy czapraki najlepszej jakości dla naszych klientów z całej Europy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w krawiectwie. W naszej ofercie znajdą Państwo różnokolorowe czapraki oraz skarpety jeździeckie, które spełnią wymagania każdego klienta.

Większość naszych czapraków wykonana jest z 75% bawełny oraz 25% poliestru. Wszystkie nasze czapraki dodatkowo mają strukturę plastra miodu, mają oddychającą, antybakteryjną podszewkę bambusową. Wypełnienie oddychająca bawełna. Najlepsza amortyzacja 550g, można prać w temperaturze 30°C.

O nas

Wyselekcjonowane materiały i profesjonalna obsługa

Oferujemy czapraki najwyższej jakości, z najlepszych materiałów. Prowadzimy sprzedaż w całej Europie, a nasze czapraki są produkowane w Polsce od 2008 roku. Naszą domeną jest jakość, terminowość oraz szybkość działania. Do wyboru są różne rozmiary oraz kolory. Czapraki dla koni funkcjonują również pod inną nazwą - potnik. Stanowią element ekwipunku jeździeckiego, który wkłada się pod siodło. Głównym zadaniem czapraka dla konia jest ochrona jego grzbietu, a także - szczególnie w trakcie intensywnej jazdy - wchłanianie potu konia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Haft

Haft komputerowy to najbardziej trwała oraz świetnie wyglądająca metoda personalizacji.

Wykonywany przez nas haft będzie pięknym wykończeniem Państwa zamówienia i sprawi że będzie się ono prezentowało jeszcze lepiej.

Koszt 50 zł / za 8 liter. Każda następna litera 4 zł.

Wykonujemy również logotypy na zamówienie.

W celu ustalenia dokładnych szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie