Poznaj Marketing z Lotu Ptaka! Sprawdź książkę “Zrozumieć Marketing”! | Artur Jabłoński

Web Name: Poznaj Marketing z Lotu Ptaka! Sprawdź książkę “Zrozumieć Marketing”! | Artur Jabłoński

WebSite: http://www.zrozumiecmarketing.pl

ID:278387

Keywords:

Sprawd,ksi,ldquo,Ptaka

Description:


KSIĄŻKA

"ZROZUMIEĆ

MARKETING"

NOWOŚĆ

Zamów teraz

książkę w cenie:

MAREK
PIASEK

ARTUR
JABŁOŃSKI

od 59,00 zł

Zamów

Czego się dowiesz?

Znajdziesz tu zbiór doświadczeń wyniesionych z prowadzenia kampanii na 67 rynkach, w kilku językach, w różnych warunkach ekonomicznych, od niewielkich budżetów

do dużych kampanii i efektów, jakie autorzy uzyskali dla siebie lub klientów generując łączny wynik na moment wydania książki ponad 200 000 000 złotych

i pozyskując setki tysięcy leadów.

312 stron wskazówek
i 18 praktycznych ćwiczeń

Jeżeli szukasz praktycznych wskazówek i masz dość niepotrzebnej teorii, to ta książka jest dla Ciebie. Zrozumieć Marketing to 5 rozdziałów, które uzupełniliśmy ćwiczeniami.

Zamów

W książce znajdziesz faktyczne przykłady oraz rezultaty prowadzonych przez nas kampanii.

29 Case Studies

(analizy i studia przypadków kampanii)

Marketingiem fascynujemy się od wielu lat. Pozycję stworzyliśmy zarówno dla początkujących, jak i osób, które chcą wykorzystać zaawansowane techniki prowadzenia kampanii.

Dla specjalistów marketingu

Podręcznik napisany przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Książka pomoże Ci zrozumieć marketing oraz ocenić, jakie działania wprowadzić w ramach Twojej organizacji.

Dla

przedsiębiorców

Dla kogo?

Dla

małego biznesu, który chce zrozumieć rolę marketingu

Dla przedsiębiorców, którzy chcą skalować wzrost firmy

Dla specjalistów i członków zespołów marketingowych

Dla każdego, kto chciałby zrozumieć czym jest skuteczny marketing

Co w środku?

Książkę podzieliliśmy na kilka rozdziałów, które krok po kroku, zadanie po zadaniu pomogą Ci ułożyć lub usprawnić Twoje działania marketingowe.


W środku znajdziesz:

"Zrozumieć Marketing” to pozycja, która zbiera nasze doświadczenia zdobyte podczas prowadzenia kampanii na 67 rynkach dla nas samych i firm naszych klientów.

01

Jak zrozumieć,
kto jest Twoim klientem?

Kupuję!312 stron wypełnionych praktycznymi wskazówkami, krok po kroku wprowadzamy Cię w zagadnienia marketingowe i pokazujemy co i w jakiej kolejności robić, aby osiągać ponadprzeciętne rezultaty
18 ćwiczeń, które pomogą Ci opracować materiały niezbędne podczas analizy rynku, określenia grupy docelowej i przygotowania skutecznej kampanii
29 case studies, które zaprezentowaliśmy w taki sposób, aby ułatwić przyswajanie wiedzy oraz pokazać możliwe rezultaty, które może Ci dać wdrożenie opisywanych technikokreślisz, komu warto zaproponować Twoje produkty lub usługizrozumiesz, jakie czynniki zewnętrzne wpływają na decyzje klientaokreślisz grupę docelową i profil idealnego klientauzyskasz wiedzę czym są lejki marketingowo - sprzedażowe oraz ścieżki zakupowe i nauczysz się je projektowaćsprawdzisz, z jakich kanałów marketingowych zaprojektować kampanię i na jakiej podstawie decydować, który z nich wybraćpoznasz cztery etapy podejmowania decyzji zakupowych i zaplanujesz działania marketingowe dla każdego z nich

02

Marketing z lotu ptaka

poznasz metodę badania potrzeb klientów, która pomoże Ci zrozumieć czego tak naprawdę oczekują Twoi kliencidowiesz się, jak efektywnie pozyskiwać wiedzę o rynku

03

Kampania Ask

zdobędziesz umiejętność projektowania kampanii marketingowejzrozumiesz korzyści ze stosowania płatnych oraz organicznych działań i nauczysz się kluczowych aspektów konfiguracji dla każdego z najpopularniejszych systemówzaplanujesz kampanię marketingową dla swojej firmy w oparciu o tworzenie treści i kampanie płatne (Google, Facebook Ads, Linkedin, itd.)

04

Jak zrobić taką kampanię

dowiesz się jak mówić o Twojej usłudze lub produkcie, aby klienci chcieli kupowaćzastosujesz matrycę obiekcji, która pomoże Ci lepiej komunikować i skuteczniej sprzedawać osobom, które mają wątpliwości co do Twojej ofertyzrozumiesz, dlaczego klienci nie kupują i co możesz z tym zrobić

05

Jak komunikować produkt

SPIS TREŚCI

O autorach

Marek Piasek

Marek to przedsiębiorca zafascynowany efektami, jakie daje skuteczny marketing. W szkole nie był prymusem. Na 2 roku zrezygnował ze studiów marketingowych, aby uczyć się od praktyków. Do tej pory wydał ponad 500 tysięcy złotych na swoją edukację.

W zaledwie kilka lat w Wolves Summit pozyskał 20 000 klientów z 67 krajów. Zbudował największy festiwal dla twórców internetowych See Bloggers. Marek to przedsiębiorca, konsultant i strateg doradzający przedsiębiorcom w skalowaniu firm za pomocą efektywnych działań marketingowych. Odpowiedzialny za wiele kilkumilionowych kampanii. Jako pierwszy Polak otrzymał prestiżową nagrodę Two Comma Club od Russella Brunsona, za wygenerowania 1 mln dolarów w mniej niż rok za pomocą reklam i lejków marketingowych.


Inwestor i przedsiębiorca tworzący narzędzia, które wspierają na co dzień tysiące przedsiębiorców, sprzedawców i marketerów: Evenea, Wolves Ventures, Web To Learn, Wilki.pl, Webmetro. Razem z Arturem tworzy Instytut Marketingu, którego celem jest szkolenie, dostarczanie oprogramowania oraz projektowanie kampanii dla przedsiębiorców i marketerów.

Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Na sali szkoleniowej spędził już ponad 4 tysiące godzin. To do niego inne agencje wysyłają swoich ludzi, by nauczył ich tworzyć skuteczne kampanie.


Autor dwóch bestsellerowych poradników biznesowych: “Skuteczna reklama na Facebooku” oraz “Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)”, jak również jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com.


Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce: Wyższych Szkół Bankowych, AGH w Krakowie oraz Politechniki Białostockiej. Nagradzany prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w kraju.

CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC (Google & Social Media Ads). Pracował m.in. dla: Ergo Hestia, Oferteo, Wydawnictwa Znak, Otomoto, Otodom, NEUCA, Sphinx, Województwo Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie, czy Instytutu Matki i Dziecka.

Artur Jabłoński

FAQ

Czy to na pewno książka dla mnie?

Jeżeli szukasz praktycznego podręcznika, który pomoże Ci zrozumieć marketing oraz udzieli wskazówek, w jaki sposób nauczyć się prowadzić kampanie marketingowe, to zdecydowanie ta książka jest dla Ciebie.

Jak mogę zamówić?

Wystarczy, że wybierzesz e-booka lub książkę papierową, klikniesz KUP TERAZ, uzupełnisz dane do wysyłki i opłacisz swoje zamówienie. Dostępne formy płatności to szybki przelew za pośrednictwem PayU, przyjmujemy płatności przez Blik oraz kartami płatniczymi. Jeżeli chcesz zamówić za pośrednictwem przelewu lub potrzebujesz faktury proformy skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na bok@wolves.academy

Jeśli zamówiłeś lub zamówiłaś e-booka, powinien od razu trafić na Twoją skrzynkę. Zamówienia na książki drukowane są kompletowane od poniedziałku do piątku do godziny 10:00. Zamówienie złożone przed godziną 10:00 zostanie wysłane tego samego dnia, zamówienia późniejsze wysyłamy następnego dnia roboczego. Korzystamy z usług kurierskich, Poczty Polskiej oraz Paczkomatów Inpost – przesyłka powinna do Ciebie dotrzeć w ciągu ok. 3 dni roboczych. Gdyby książka nie dotarła do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych od momentu nadania, napisz maila na adres: bok@wolves.academy

Ile będę czekać na książkę?

W pierwszej kolejności sprawdź folder spam i wszystkie zakładki w swojej skrzynce mailowej – technologia czasem płata figle. Gdyby mail z książką nie dotarł, napisz na adres: bok@wolves.academy, wyślemy go raz jeszcze.

E-book nie dotarł. Co robić?

Na zawsze. Ale dla pewności polecam od razu pobrać go sobie na dysk, żeby później nie zginął Ci gdzieś na skrzynce albo link do pobrania nie stracił ważności.

Na jak długo dostanę e-booka?

Tak. Podczas składania zamówienia wybierz, na jakie dane ma zostać wystawiona faktura VAT. Fakturę otrzymasz niezwłocznie po opłaceniu zamówienia.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Podpisane książki wysyłamy tylko dla zamówień przedpremierowych. Po zakończeniu promocji związanej z wysyłką przedpremierową nie będziemy mieli możliwości podpisywania książek. Magazyn wysyłko znajduje się kilkaset kilometrów od naszych miejsc zamieszkania.

Czy otrzymam książkę z Waszymi podpisami?

W przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości oraz we wszystkich sprawach związanych z zamówieniami możesz skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem: bok@wolves.academy

Mam inne pytanie, gdzie mogę uzyskać odpowiedź?

Recenzje

Marek

Jankowski

Mała Wielka Firma

Z książkami o marketingu jest pewien problem. W tych zagranicznych można znaleźć różne inspirujące idee, ale nigdy nie wiadomo, w jakim stopniu sprawdzą się one w polskich realiach. Z kolei krajowi autorzy skupiają się czasem tylko na własnych doświadczeniach, które czytelnikowi trudno powtórzyć. Artur Jabłoński i Marek Piasek świetnie połączyli jedno z drugim. Napisali o tym, czego sami nauczyli się od międzynarodowych ekspertów i jak dzięki tej wiedzy rozwinęli działalność swoją i swoich klientów. Kiedy sięgasz po „Zrozumieć Marketing”, lepiej przygotuj sobie coś do notowania, bo ta książka na pewno podsunie Ci nowe pomysły na rozwój Twojej firmy.

Praktyczny poradnik marketingu internetowego dla aktywnych lub przyszłych przedsiębiorców. Autorzy tłumaczą jak zrozumieć klienta, aby przygotować kampanię marketingową w oparciu o skuteczne i sprawdzone w praktyce metody. Można czerpać garściami. Przeczytałem z wielką uwagą.

Tomasz

Miler

Spiritsandstyle.com

Mariusz

Łodyga

CEO

Premium Consulting

Zrozumieć marketing to książka, która nie tylko pozwala zrozumieć marketing ale również pozwala lepiej działać w marketingu. Autorom udało się wydać praktyczny przewodnik dla chcących osiągać w biznesie więcej.

Nieraz czytając poradniki można pomyśleć sobie, że to fajne teorie - ale no właśnie, tylko teorie. To nie jest książka z teoriami, to prawdziwe historie dwóch praktyków i wynikające z nich przydatne podpowiedzi i triki. Cenię sobie też, że skupia się na znajomości klienta, jego potrzeb i po prostu relacji - a nie tylko bezwzględnych tabelkach. Choć analityki i wyciągania wniosków też nie zabraknie! Na każdym etapie zaawansowania w marketingu warto poznać tę książkę - dla nauki i uporządkowania. Polecam!

Tomasz

Palak

Radca prawny,

prelegent, bloger

Damian

Masel

przedsiębiorca, właściciel 3 firm w branży eventowo-marketingowej

To świetny podręcznik o marketingu dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Poza wiedzą merytoryczną oraz kwestiami technicznymi dowiesz się również jak w praktyce zastosować te techniki w swojej firmie przez liczne przykłady i zaprezentowane gotowe schematy. Marek i Artur poza pozyskaniem klienta dużą uwagę przywiązują też budowie z nim relacji i jego retencji, a książka pozwala zarówno spojrzeć na marketing z oddali, ale również wejść w każdy niezbędny detal.

Dołącz i Ty

do grona

zadowolonych

czytelników!

Zamów książkę

Choć większość marketingowych książek omijam szerokim łukiem, jedna niedawno przykuła moją uwagę. Artur Jabłoński i Marek Piasek podesłali mi do recenzji swoją publikację Zrozumieć Marketing. Mimo, że prawie codziennie pracuję nad marketingiem, wyciągnąłem z niej kilka cennych lekcji. I - chociaż miałem recenzenckiego ebooka - i tak zamówiłem drukowaną wersję.


Panowie opisują swoją perspektywę jako "spojrzenie na marketing z lotu ptaka". I to określenie jest trafne. Myślę, że to dobra pozycja dla osób chcących nauczyć się marketingu od praktyków.

Przedsiębiorca,

twórca kursów internetowych

Maciej

Aniserowicz

BONUS!

Zamów książkę,

a otrzymasz dodatkowo bezpłatnie

paczkę

6 nagrań video

prelekcji z ostatniej edycji

Marketing Summit!

Kup teraz

Wydanie II

E-BOOK

„Zrozumieć Marketing”

59

Kup teraz

„Zrozumieć Marketing”

KSIĄŻKA

59

Kup teraz

+ koszt wysyłki

dostępne formaty:

PDF / EPUB / MOBI

+ koszt wysyłki

Patronat medialny:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - WolvesAcademy

Polityka prywatności

TAGS:Sprawd ksi ldquo Ptaka

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Creekside Vet Clinic in Goose Cr

  843-824-8044
431-G St. James Ave, Goose Creek, SC 29445Toggle navigation Main MenuHomeFormsNew Client Forms New Patient FormsCreekside Existing Client

Książki z zakresu przemysłu f

  Książki z zakresu przemysłu filmowegoStrona głównaO nasDystrybucjaKontaktMenuStrona głównaO nasDystrybucjaKontaktKoszykStrona głównaO nasDyst

OrtakSite - B2B Firma Ürün Ekl

  div#menu{float: left;margin:0;padding:0;list-style-type:none;width: 100%;position:relative;display:block;height:40px;font-size:12px;background:transpa

Keine Profite mit Boden und Miet

  Zum Inhalt springenAktuellTermineNewsHintergrundPresseArchiv 2021Archiv 2020NewsletterDie VolksinitiativenVolksinitiative 1Volksinitiative 2Initiator*

Tee koko joukko ihmisiä iloisek

   Kirjaudu sisään Navigaatio Kokeile ilmaiseksi! Koodi+ palvelut Ärrä-koodikampanjatÄrrä-koodit jatkuvassa käytössä Ärrä-koodi Mikä o

Beste Online Goksites Nederland

  BESTE ONLINE
GOKSITES Bet365 Betcity

Nederlandse Goksites | Online Go

   InformatieNederlandse goksitesLegale goksitesSoftware fabrikantenVerschil live en online gokkenHoe kun je winnen in het casino?Gratis gokken Spelin

Looksize – Virtual Fitting Room

   LoginEnEnUaRu+ Home Demo store Pricing Free trial Fit online Our Clients Contacts Virtual Fitting Room for the Ecommerce Fash

QUICKSILVER.NU &#x2756; the unsu

  Domain &raquo;Personal &raquo;Network &raquo;Farewell &raquo;Reload &raquo;All in bullet time, Baby!Welcome, saluations, or whatever other greeting st

Brookside Golf Club - Pasadena,

  Reservations: 626.585.3594|

ads

Hot Websites