+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

pn – pt  7- 17, sob  7 – 14

Zamów OnlineZadzwoń
Menu

Wywóz gruzu Warszawa Big Bag na gruz z ekspresową dostawą !
Zamów teraz !

Zamów worek do godziny 14:00 a dostarczymy go jeszcze dziś, wprost pod Twoje drzwi !

Zamów Online

Oferta ważna od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy.

City Gruz - Wywóz gruzu Warszawa i okolice

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w Warszawie jest bardzo ważną potrzebą każdego mieszkańca tego miasta, który przymierza się do remontu swojego mieszkania, domu lub biura. W trakcie każdego remontu powstają całkiem spore ilości gruzu i odpadów budowlanych, których sprawne usunięcie jest warunkiem sukcesu każdego remontu i placu bodowy. Zalegający gruz i odpady remontowe potrafią wręcz uniemożliwić prowadzenie prac remontowych oraz popsuć stosunki sąsiedzkie.  CityGruz to firma oferująca wywóz gruzu i odpadów remontowych na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny, dla naszych klientów, jest sprawny odbiór gruzu i odpadów budowlanych powstałych w trakcie remontów lub wykańczania mieszkań. 

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży. Wieloletnie doświadczenie to swoista gwarancja na sprawną obsługę i wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Nasze doświadczenia pokazują, że rozwiązaniem, które najlepiej się sprawdza przy remontach każdej wielkości są worki big bag. Big Bag świetnie się sprawdza zwłaszcza w dużych miastach, gdzie jest mało miejsca, a odpady muszą szybko zostać usunięte, aby uniknąć niemiłych sytuacji z sąsiadami. Stworzony przez CityGruz system odbioru gruzu i odpadów budowlanych łączy w sobie najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, co gwarantuje obsługę klientów na najwyższym poziomie i w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. 

Dlaczego warto zamówić big bag na gruz od CityGruz ?

Firm, które oferują wywóz gruzu w Warszawie jest wiele. Ale lider jest jeden i to nie bez powodu- CityGruz.

Wywóz Gruzu Warszawa Żoliborz

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic lewobrzeżnej Warszawy. Miejsce,

czytaj Dalej »

Wywóz gruzu Warszawa Ochota

Ochota to dzielnica dla ludzi ceniących zieleń i spokój. Szczególnie

czytaj Dalej »

Wywóz Gruzu Warszawa Praga Północ

Wywóz gruzu Warszawa – Praga Północ Zapraszamy na kolejny artkuł

czytaj Dalej »

Nasz Obszar Działania

Warszawa BemowoWarszawa BiałołękaWarszawa BielanyWarszawa MokotówWarszawa OchotaWarszawa Praga -PółnocWarszawa Praga-PołudnieWarszawa RembertówWarszawa ŚródmieścieWarszawa TargówekWarszawa UrsusWarszawa UrsynówWarszawa WawerWarszawa WesołaWarszawa WilanówWarszawa WłochyWarszawa WolaWarszawa Żoliborz

Wywóz gruzu Warszawa - Jak zamówić big bag na gruz ?

Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub przesłać formularz kontaktowy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, dotyczące naszych usług, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Odbieramy odpady budowlane i gruz z całej Warszawy oraz z ich okolic.

Jak dobrać big bag na gruz do swoich potrzeb ?

Gruz City oferuje wywóz gruzu w workach big bag w trzech rozmiarach: 1 m3, 1,5 m3 oraz 1,8 m3.  Najlepszym rozwiązaniem jest worek big bag 1,8 m3, pomieści on dużą ilość gruzu i śmieci budowlanych. Jeżeli prowadzisz duży remont to zamów od razu kilka worków big bag. Worki big bag o objętości 1 m3 oraz 1,5 m3 są dobrym wyborem przy naprawdę niewielkich pracach remontowych lub na ich zakończenie, kiedy odpadów budowlanych jest już niewiele.

Na jak długo można wynająć worek big bag na gruz w Warszawie ?

Jeżeli planujesz wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag to nie musisz się przejmować żadnymi terminami. Worki big bag są wynajmowane na czas nieokreślony. Zapełniony worek big bag zostanie odebrany po tym, jak zostanie zgłoszony przez klienta jako gotowy do odbioru.

Jakie odpady można wrzucać do worków big bag na gruz?

Kontenery to najlepszy sposób na zagospodarowanie gruzu i odpadów budowlanych powstałych w trakcie remontu. Wśród rzeczy, które mogą znaleźć się w środku, są m.in. beton, płytki podłogowe, skrawki prętów stalowych, skrawki cegieł, fragmenty suchej zabudowy, ceramika łazienkowa, wiaderka po farbach, folia malarska, płyty karton – gips itp. Słowem do worka big bag można wrzucać wszelkie odpady budowlane. Wyjątek stanowi papa i wełna mineralna. Materiały te są dodatkowo płatne
i należy nas o nich wcześniej poinformować.

Czy wystawiamy FV za wywóz gruzu w workach big bag ?

Jeżeli planujesz wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag to nie musisz się przejmować żadnymi terminami. Worki big bag są wynajmowane na czas nieokreślony. Zapełniony worek big bag zostanie odebrany po tym, jak zostanie zgłoszony przez klienta jako gotowy do odbioru.