Przeprowadzki Wrocław - usługi transportowe - przeprowadzki biur, zagraniczne - firma przeprowadzkow

Web Name: Przeprowadzki Wrocław - usługi transportowe - przeprowadzki biur, zagraniczne - firma przeprowadzkow

WebSite: http://www.transportmebli.com

ID:358323

Keywords:

us,ugi,transportowe,Przeprowadzki

Description:


Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Przeprowadzki we Wrocławiu, Polsce i UE

Wykonujemy usługi przeprowadzki na terenie Wrocławia, Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Planujesz przeprowadzkę? Świetnie trafiłeś!

Przeprowadzki Wrocław - firma przeprowadzkowa

>

TransSpeed to firma przeprowadzkowa z Wrocławia, która na rynku działa już od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzek prywatnych i korporacyjnych. Naszym głównym terenem działania jest Wrocław i Dolny Śląsk, ale obsługujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne (na terenie całej UE, Norwegii i Szwajcarii).

Profesjonalne firmy przeprowadzkowe stawiają na połączenie sprawdzonej floty oraz ekipy zaufanych pracowników. Usługi transportowe świadczymy specjalistycznymi pojazdami Fiat Ducato (ładowność do 2 000 kg, kubatura 21 m3), Iveco Daily (ładowność do 1 600 kg, kubatura 21 m3) oraz Mercedes Atego (ładowność do 4 000 kg, kubatura 41 m3). Zróżnicowana i niezawodna flota oraz ekipa kilkudziesięciu doświadczonych pracowników pozwalają nam rzetelnie zorganizować praktycznie każdą przeprowadzkę.

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa posiadamy ważne ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, obowiązujące na terenie Polski i całej UE. To zapewnia pełne bezpieczeństwo transportowanego mienia i gwarantuje Klientowi, że przeprowadzka z TransSpeed będzie szybka, niekłopotliwa i bezpieczna.

Przeprowadzki biur Wrocław

Jedną ze specjalności TransSpeed są przeprowadzki biur. Wrocław lub okolice to miejsce, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy? Pomożemy Ci kompleksowo zorganizować przeprowadzkę do nowego obiektu na Dolnym Śląsku lub w innym regionie Polski.

Profesjonalna przeprowadzka biura pozwoli Ci bezstresowo spakować i przewieźć całe stanowiska pracy – wraz z dokumentami, akcesoriami, sprzętem biurowym i komputerowym. Nasi pracownicy znają się pakowaniem segregatorów i dokumentów, wyposażenia firmowego archiwum, branżowego księgozbioru. Dbamy o odpowiednie oznakowanie kartonów, aby przewiezione paczki były gotowe do szybkiego rozpakowania.

Posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu na czas transportu sprzętu IT. Demontujemy i montujemy meble (w tym stoły konferencyjne, duże regały czy lady recepcyjne), nosimy kserokopiarki, szafy pancerne i ciężkie sejfy. Podczas przeprowadzki biura szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo cennego sprzętu komputerowego w czasie transportu. Gwarantujemy, że przeprowadzka biura we Wrocławiu z TransSpeed przebiegnie bez najmniejszych problemów, a Twoja firma szybko będzie mogła wrócić do normalnej pracy w nowej siedzibie.

Przeprowadzki magazynów Wrocław – oferta

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki magazynów we Wrocławiu. Z nami zadanie będzie o wiele prostsze, ponieważ opracowaliśmy wewnętrzne procedury, które chronią przed organizacyjnym chaosem.

Przeprowadzki firm produkcyjnych czy handlowych najczęściej wiążą się z koniecznością przewiezienia dużej ilości towarów oraz samego wyposażenia magazynu. W kompleksowy sposób zaplanujemy i zorganizujemy całe przedsięwzięcie. Pomożemy Ci w zaplanowaniu harmonogramu przeprowadzki, spakowaniu i zabezpieczeniu towaru oraz wyposażenia magazynu.

Następnie nasi pracownicy zajmą się przenoszeniem pakunków do specjalistycznych pojazdów, umożliwiających bezpieczny transport nawet dużych ładunków. Podstawimy samochody odpowiednio dopasowane do przewożonego towaru.

Posiadamy doświadczenie w demontażu i montażu wyposażenia (m.in. regałów magazynowych). Po przetransportowaniu towaru zdemontujemy regały, maszyny i urządzenia znajdujące się w magazynie Twojej firmy, zapewnimy ich transport do nowego obiektu i ponowny montaż. Wszystkie czynności potwierdzimy protokołami. Dzięki temu przeprowadzka firmy będzie sprawna i zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

Przeprowadzki międzynarodowe-zagraniczne

Organizujemy przeprowadzki zagraniczne z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Posiadamy bogate doświadczenie w transporcie do UE (przede wszystkim Niemcy, Holandia, Belgia, Austria) oraz Norwegii i Szwajcarii. Wszystkie przeprowadzki międzynarodowe obsługujemy w kompleksowy sposób.

Nasze samochody pomieszczą nawet bardzo duże ładunki, dlatego sprawnie obsłużymy każdą przeprowadzkę – zarówno prywatną, jak i korporacyjną (np. biura). Kierowcy doskonale znają trasy zagraniczne, auta wyposażone są w nadajniki GPS, a firma posiada ubezpieczenie działalności ważne w całej UE.

Przeprowadzki mieszkań Wrocław

Czeka Cię przeprowadzka do Wrocławia? A może właśnie kupiłeś dom lub mieszkanie w innym regionie Polski i zastanawiasz się, jak sprawnie zorganizować przewóz całego swojego dobytku? Z TransSpeed zmiana miejsca zamieszkania stanie się o wiele mniej stresująca. Przeprowadzki mieszkań we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku to jedna ze specjalności naszej firmy.

Zapewnimy Ci nie tylko bezpieczny transport i przewóz mienia z punktu A do punktu B, ale i w kompleksowy sposób pomożemy zorganizować całe przedsięwzięcie. Możemy dostarczyć akcesoria potrzebne do pakowania i zabezpieczania przedmiotów zgromadzonych w Twoim mieszkaniu. W ofercie posiadamy różnej wielkości kartony, folię bąbelkową i folię stretch, taśmy pakowe, gąbki, koce i tekturę falistą. Nasi pracownicy zajmą się demontażem mebli i zabezpieczeniem elementów na czas transportu, pakowaniem ubrań, książek, naczyń, sprzętu RTV i AGD. Solidnie zabezpieczymy delikatne szkło, porcelanę, kryształy, lustra, obrazy oraz inne kruche lub cenne przedmioty. Do ich przewozu możemy dostarczyć również drewniane klatki wykonane na indywidualne zamówienie.

Nasza ekipa zajmie się znoszeniem i wnoszeniem paczek oraz montażem mebli po przeprowadzce. Posiadamy doświadczenie w transporcie fortepianów, pianin oraz innych ciężkich przedmiotów. Gwarantujemy, że każda przeprowadzka mieszkania przebiegnie sprawnie i bez zbędnych problemów.

Usługi przeprowadzkowe Wrocław – dlaczego TransSpeed?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przeprowadzek prywatnych i korporacyjnych (biura, archiwa, sklepy, magazyny, urzędy, szkoły).

Organizacja przeprowadzki we Wrocławiu z TransSpeed to gwarancja:

- kompleksowej obsługi – zapewniamy pakowanie mienia, załadunek i rozładunek, montaż oraz demontaż mebli, bezpieczny transport,

- pracy w oparciu o profesjonalny harmonogram – z nami unikniesz niepotrzebnego chaosu,

- bezpieczeństwa – posiadamy ubezpieczenie działalności ważne na terenie Polski i całej UE,

- fachowej obsługi – nasz zespół to doświadczona ekipa, która pomoże Ci bezstresowo zorganizować nawet najtrudniejszą przeprowadzkę,

- pełnej dokumentacji dla Klienta – wystawiamy listy przewozowe i faktury VAT,

- profesjonalnego zabezpieczenia kruchych, cennych lub niestandardowych przedmiotów na czas transportu.

Firma przeprowadzkowa TransSpeed świadczy swoje usługi na terenie miasta Wrocław w dzielnicach i osiedlach: Leśnica, Nowy dwór, Gaj, Przedmieście Oławskie, Lipa Piotrowska, Sępolno, Stabłowice, Karłowice, Strachowice, Muchobór Wielki, Ołtaszyn, Sołtysowice, Nadodrze, Maślice, Ołbin, Szczepin, Grabiszyn, Kuźniki, Marszowice, Ratyń, Muchobór Mały, Opatowice, Kleczków, Jerzmanowo, Pawłowice, Tarnogaj, Zgorzelisko, Partynice, Księże Małe, Rędzin, Borek, Polanowice, Złotniki, Popowice, Oporów, Zakrzów, Klecina, Kozanów, Gądów Mały, Ostrów Tumski, Krzyki, Rakowiec, Południe, Wojnów, Zalesie, Psie Pole, Różanka, Bartoszowice, Żar, Poświętne, Kłokoczyce, Stare Miasto, Śródmieście,

Zapraszamy do kontaktu z naszych przedstawicielem – dokonamy bezpłatnej wyceny Twojej przeprowadzki i odpowiemy na wszelkie pytania!

we Wrocławiu

Realizujemy przeprowadzki firm, biur oraz mieszkań we Wrocławiu. Oferujemy profesjonalną obsługę i bezpłatną wycenę.

w Polsce

Przeprowadzki na terenie całej Polski. Bezpłatna wycena oraz ubezpieczenie każdej wykonywanej usługi.

w Unii Europejskiej

Przeprowadzki międzynarodowe realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii. Wykonujemy kompleksowe usługi.

materiały do pakowania

Szeroka gama materiałów do pakowania. Folie, koce, taśmy, pojemniki plastikowe. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

magazynowanie mebli

Powierzchnie magazynowe są przystosowane do magazynowania mebli oraz sprzętu IT, AGD i RTV na terenie Wrocławia.

Przeprowadzki Wrocław - FAQ

Jakie mają Państwo doświadczenie w przeprowadzkach?

Nasza firma posiada 15 lat doświadczenia w pracy z meblami oraz 11 lat doświadczenia przy realizacji usług przeprowadzkowych.

Czy usługi przeprowadzkowe świadczycie tylko we Wrocławiu?

Siedziba firmy jest we Wrocławiu, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski, UE jak i Szwajcarii oraz Norwegii.

Ceny przeprowadzki - jakie czynniki mają na nie wpływ?

Najważniejsza jest informacja, co Państwo chcą przewieść, w jakim terminie oraz adresu załadunku i rozładunku. Z którego i na które piętro trzeba rzeczy znieść i wnieść oraz czy w budynku jest winda. Możliwość podjazdu pod budynek ma też duże znaczenie.

Czy można zamówić kompleksową usługę?

Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się dopasować do potrzeb. Możemy zdemontować meble i zabezpieczyć je do transportu. Pakowanie w kartony: ubrań, szkła, porcelany czy innych delikatnych oraz wartościowych przedmiotów.

Ubezpieczenie przeprowadzek - co obejmuje?

W przeciwieństwie do wielu firm na rynku posiadamy ubezpieczenie prowadzonej działalności przeprowadzkowej do kwoty 200 000 zł w TU WARTA S.A. Ubezpieczeniu podlegają przewożone rzeczy jak i budynku, ciągi komunikacyjne czy windy. Ubezpieczyciel także pokrywa szkody w razie kradzieży oraz dewastacji. Dzieła sztuki są ubezpieczone tylko do kwoty 5000 zł, powyżej tej kwoty wymagane jest ubezpieczenie indywidualne.

Jakie dokumenty trzeba mieć przy przeprowadzce?

Przeprowadzki na terenie Polski wykonujemy na podstawie umowy pisemnej, korespondencji mailowej czy umowy ustnej. Usługi na terenie UE są realizowane tylko na podstawie umowy pisemnej, do której załączona jest lista przewożonych rzeczy oraz podpisany list transportowy CMR. W związku z odprawą celną na granicach Szwajcarii i Norwegii, dokumentu muszą być dostosowane do przewożonych rzeczy i zgodne z aktualnymi przepisami.

Z jakim wyprzedzeniem zamówić przeprowadzkę?

Termin realizacji jest uzależniony od okresu roku, wielkości usługi oraz czy będzie to przeprowadzka krajowa czy międzynarodowa. Jedną usługę możemy zorganizować w 1-2 dni a inne trzeba zamówić przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem (w Austrii i Niemczech trzeba zgłosić rezerwację miejsc postojowych w miastach nawet z 3 tygodniowym wyprzedzeniem).

Przeprowadzki - kontener, plandeka a może blaszak - co wybrać?

Auto z zabudową kontenerową i z kilkoma listwami mocującymi jest najlepsze do transportu dużych mebli (lodówki, szafy, witryny oraz lustra). Do mniejszych mebli oraz kartonów i paczek idealne jest auto z zabudową blaszaną (popularny blaszak). Najmniej bezpieczne i szczelne są auta z zabudową skrzyniową (plandeki).

Czy pracujemy w soboty, niedziele oraz święta?

Sobota to normalny dzień pracy w naszej firmie. W święta i niedziele wykonujemy tylko duże przeprowadzki firm lub przeprowadzki międzynarodowe gdzie nie ma innej możliwości realizacji usługi.

Czy możecie zrealizować duże przeprowadzki?

Jesteśmy w stanie realizować bardzo duże przeprowadzki domów, biur, firm, archiwów czy magazynów. Wszystko zależy od czasu, który jest nam niezbędny do przygotowanie się na taką realizację. Nasze referencje udowadniają, że przeprowadzka 200-300 stanowisk pracy to nie problem.

Czy transportujecie pianina, sejfy?

Każda usługa gdzie jest bardzo duży gabaryt lub waga powyżej 120 kg, jest wyceniana indywidualnie i najczęściej po dokonanych oględzinach.

Czy oględziny i wycena przeprowadzki są bezpłatne?

Wycena jest zawsze bezpłatna jak i dojazd na oględziny we Wrocławiu i okolicach.

Dowiedz się więcej...

Przeprowadzka do Wrocławia

Trudno znaleźć kogoś, kto przepada za żmudnym pakowaniem, sprzątaniem, noszeniem, wożeniem i składaniem przedmiotów. Nikt nie lubi przeprowadzek. Często są kosztownym i męczącym procesem angażującym wiele osób, a przeprowadzone nieodpowiednio mogą skutkować zniszczeniem mienia lub kontuzjami. Zdarza się również, że ze względów zdrowotnych lub braku pojazdu o stosownej kubaturze, przeprowadzka bez pomocy profesjonalnej firmy transportowej jest


O firmie

Firma transportowa TransSpeed od 2006 roku świadczy usługi związane z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble we Wrocławiu, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów.


    

TransSpeed to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując ofertę dopasowaną do jego potrzeb i możliwości. Usługi przeprowadzki świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla całych firm. Oferujemy całą gamę usług przeprowadzkowych – przekonaj się sam odwiedzając podstronę oferta.


Referencje"Panowie z firm TransSpeed podeszli do wykonania usługi bardzo rzetelnie. Meble zostały odebrane i dostarczone w ustalonym terminie oraz w nieuszkodzonym stanie. Współpracę oceniamy zdecydowanie pozytywnie i bez wątpienia polecilibyśmy firmę każdemu kto oczekuje szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej przeprowadzki." - ACN "Do wyboru TransSpeed spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez TransSpeed wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej." - Business Partners eXcellence "Pracownicy wykazali się doświadczeniem, profesjonalizmem oraz umiejętnością pracy w zespole. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy usługi firmy przeprowadzkowej TransSpeed jako rzetelnego i godnego zaufania partnera." - DataArt "Firma TransSpeed zawsze wywiązuje się na czas z powierzonych zleceń, od lat obsługują nas Ci sam pracownicy co buduje zaufanie współpracy. Przeprowadzki z firmą TransSpeed przebiegają profesjonalnie, sprawnie i płynnie. Ostatnia duża realizacja potwierdziła, że kolejne przeprowadzki również odbędą się przy współpracy z firmą TransSpeed." - Logintrans "Przeprowadzka obejmowała przetransportowanie zarówno drobnych rzeczy jak i dużych gabarytowo oraz nietypowych i nieustawnych sprzętów terapeutycznych. Cały zespół spisał się perfekcyjnie. Firma TransSpeed rzetelnie wywiązała się z zawartej umowy, realizując zadanie na najwyższym poziomie." - MKmedica

Zaufali nam

OFERTAPRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWEPRZEPROWADZKI MIESZKAŃPRZEPROWADZKI FIRM I BIURUSŁUGI TRANSPORTOWEMATERIAŁY DO PAKOWANIAMAGAZYNOWANIE MEBLIPOLSKAWROCŁAWCENNIKKRAJOWYMIĘDZYNARODOWYDLA FIRM, BIUR I URZĘDÓWZAUFALI NAMREFERENCJEUBEZPIECZENIEFLOTAFAQKONTAKTJęzyk:PolskiEnglishDeutsch

O nas

Od 2006 roku świadczymy usługi związanych z transportem oraz przeprowadzkami. Początki naszej działalności wiążą się z powstaniem salonu Agata Meble, w ramach którego działaliśmy. W 2008 roku podjęliśmy współpracę z największą polską firmą zajmującą się przeprowadzkami i transportem, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów.TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

TransSpeed Przeprowadzki Wrocław

Nowowiejska 3/8, 50-314 Wrocław NIP: 8981794178 REGON: 021076716+48 696 110 933 biuro@transportmebli.com.pl Copyright © 2019 TransSpeed - Przeprowadzki Wrocław Scroll

TAGS:us ugi transportowe Przeprowadzki

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
DorotaKuś

   W trosce o Twoje sprawy

Schafzucht aus Leidenschaft &#82

  &#160;

Kilber Marktplatzl &#8211; Land

   HomeProduzentenGeschenkideenÜber unsKontaktMenuHomeProduzentenGeschenkideenÜber unsKontaktLand • Genuss

Buschenschank Heichinger

   Buschenschank Heichinger Zum InhaltHomeÜber unsHeurigerWeingutSpeisekarteÖffnungszeitenJobsKontakt

Jausenstation Grillenberg &#821

  Jausenstation Grillenberg Hollaus

Die Region Usedom als Insider er

   mit über 300 Tipps die Region Usedom als Insider erleben Seebäder & OrteAhlbeckAltwarpAnklamBansinFreestHalbinsel GnitzHering

Buba Sushi &#8212; Аутент

   0 Блюд в корзине ENG

Willkommen :: Ausbildungswerksta

  Ausbildungswerkstatt Braunschweig e.V.StartWirLeitbildTeamKarriereZertifizierungenWeiterbildungAusbildereignungsprüfungBildungsberatungIHK-Umschulung

Biologisch & umweltbewusst einka

   StartAktuellesSortimentOnline-ShopMüslisSüßlupinenGeschenkpaketeGutscheineÜber unsKont

BARBER ANGELS AUSTRIA

  Zum Inhalt springenÜBER UNSGALERIESPENDENKONTOBLOGTHEMENANGELSBUNDESLÄNDERPRESSENEUES AUS ÖSTERREICH Mit dem Laden des

ads

Hot Websites