Szukasz nowego mieszkania i jednocześnie sprzedajesz stare ?

Web Name: Szukasz nowego mieszkania i jednocześnie sprzedajesz stare ?

WebSite: http://www.zamienstarenanowe.pl

ID:340675

Keywords:

mieszkania,nowego,Szukasz,jednocze

Description:


Szukasz nowego mieszkania

i jednocześnie sprzedajesz stare?

Sprzedaż starej i zakup nowej nieruchomości to świetna decyzja finansowa. Możesz sfinansować zakup nowego mieszkania ze środków pochodzących dzięki sprzedaży obecnej nieruchomości. Dodatkowo to dobry czas na to, aby urządzić się po swojemu

Jak to działa? Zgłoś

Napisz, czego szukasz

i co chcesz sprzedać

Jak to działa?

01.

Zgłaszasz nam nieruchomość

Zgłaszasz nam nieruchomość na sprzedaż i jednocześnie informujesz co poszukujesz w zamian. Przygotowujemy proces transakcji wiązanej kupna-sprzedaży organizując formalności i marketing.

Organizujemy marketing i promocję obecnej oferty tak, aby znaleźć jak najszybciej potencjalnych klientów. Dalej zaprosić do złożenia oferty.

Rozpoczynamy sprzedaż

02.

03.

Szukamy nowej nieruchomości

Jednocześnie szukamy dla Ciebie nowej nieruchomości i jeśli to konieczne, sprawdzamy zdolność kredytową.

Znajdujemy klientów na Twoją nieruchomość i negocjujemy warunki nowej, wybranej przez Ciebie.

Znajdujemy nieruchomość i prowadzimy negocjacje

04.

05.

Finalizujemy 2 transakcje

Podpisujesz umowę przedwstępną sprzedaży i kupna nieruchomości. Otrzymujesz pieniądze ze sprzedaży starej nieruchomości i kupujesz nową. Urządzasz się tak, jak Ci wygodnie!

Dlaczego warto?

Freedom Nieruchomości to sieć biur nieruchomości, licząca ponad 65 oddziałów w całej Polsce i ponad 500 agentów w strukturze. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, w modelu na wyłączność i przygotowywaniu ofert przy wykorzystaniu home stagingu i profesjonalnej fotografii.


Biura pod marką Freedom Nieruchomości działają m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie. Rozpoczęła działalność w 2010 roku. W 2013 uruchomiła ofertę franczyzową i w ciągu zaledwie 3 lat stała się jednym z największych sieciowych biur nieruchomości w Polsce.

Co zyskujesz w usłudze 2w1?

Sprzedaż łączona to najlepszy sposób na niższe koszty usługi pośrednictwa i tańszą transakcję. Zyskujesz realne oszczędności rzędu nawet kilku tysięcy złotych.

Niższy koszt

Dzięki temu, że zlecasz nam kupno i sprzedaż nieruchomości, gwarantujesz sobie bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie obu transakcji oraz prawidłową wycenę nieruchomości.

Pewną transakcję

W naszej bazie, oprócz wielu nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego, znajdują się też unikalne oferty, niedostępne nigdzie indziej!

Dostęp do szerokiej bazy

Dlaczego warto działać z Freedom?

Posiadamy 65 oddziałów w Polsce, w których pracuje łącznie 500 agentów nieruchomości

Standardowe mieszkania sprzedajemy średnio o 49 dni, a domy o 74 szybciej niż rynek

Sprzedajemy 9 na 10 nieruchomości, dzięki pracy w modelu na wyłączność

Twoja oferta trafi najpierw jako nowość do bazy klientów Freedom oraz baz współpracujących biur nieruchomości

Intensywnie promujemy nasze oferty, dzięki czemu generują one o 90% więcej zapytań niż ogłoszenia standardowe

Będziemy z Tobą do ostatniego podpisu!

Opinie o Freedom

Miałem ogromną przyjemność sprzedawać mieszkanie z pomocą Pani Joanny z Freedom.Można powiedzieć że jest drogo ale ani przez chwilę nie żałuję zlecenia sprzedaży Pani Joannie.Zaangażowanie na najwyższym poziomie.Cały proces przeprowadzony bardzo sensownie, kompetentnie a przede wszystkim skutecznie.Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji oraz podejścia do klienta. Pani Joanna wspierała nas przez cały proces sprzedaży i ponad to. Zawsze chętnie doradzila, pomogła czy wsparła doświadczeniem.Za taki serwis aż miło się płaci.Na pewno znów zwrócę się do Pani Joanny z każdą kolejną sprzedażą nieruchomości.Serdecznie pozdrawiam.

Dzięki Pani Joannie Stojanowskiej najpierw znaleźliśmy nasz nowy dom. Byliśmy tak zadowoleni z tego, jak przebiegł zakup, że gdy zamierzaliśmy sprzedać, od razu zgłosiliśmy się do Pani Joanny. I także wszystko przebiegło sprawnie. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim, przejrzyście, uczciwie i w miłej atmosferze.

bezpiecznie i bezproblemowo wynająć nieruchomość. Jako że nie mieszkamy już w Olsztynie pan Krzysztof zajął się kompleksowo nieruchomością ,pokazując ją potencjalnym klientom co ułatwiło nam znacząco cały proces. Pan Krzysztof jest zdecydowanie jednym z najlepszych agentów nieruchomości z jakimi mieliśmy przyjemność się poznać! Pełen profesjonalizm, kultura, zaangażowanie, duża wiedza fachowa i nienaganna prezencja to przepis na sprzedane/ wynajęte/ kupione mieszkanie!!

Polecam Panią Annę Szczerba z biura Freedom jako profesjonalną i skuteczną agentkę nieruchomości. Doskonały kontakt z obiema stronami transakcji. Prowizje w biurze Freedom są wysokie, ale uważam, że uzasadnione całościową obsługą sprzedaży mieszkania.

Serdecznie polecam Freedom. Szybka, bezpieczna i profesjonalna sprzedaż. Od podpisania umowy do samego końca agentka nieruchomości informowała mnie o przebiegu całego procesu. Znają się na potrzebach klienta oraz wiedzą jak najlepiej zaprezentować Twoją nieruchomość do sprzedaży. Daję 5! Pozdrawiam

Profesjonalna i bardzo miła współpraca. Dzięki umiejętności wsłuchania się w klienta pan Julian Dzierżanowski szybko znalazł odpowiednią dla nas ofertę. Pan Julian odznacza się dużym doświadczeniem, kompetencją oraz zaangażowaniem, dzięki czemu mogliśmy sprawnie przejść przez wszystkie procedury. Zdecydowanie polecam

Naszą skuteczność determinuje doskonała znajomość rynku, pozwalająca odnaleźć się w relacjach między popytem i podażą.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy prawnej, gwarantujemy zabezpieczenie interesu klienta i sprawne przeprowadzenie transakcji.


Dajemy pewność wyboru skutecznego pośrednika

Designed with <3 by Freedom nieruchomości

TAGS:mieszkania nowego Szukasz jednocze

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Moovin Interiors - Projektujemy

  

Mieszkania od Dewelopera Łódź

   Zamieszkaj u siebie! Kup większe! Wykorzystaj ten czas! Strona głównaDla deweloperów

Nowe mieszkania deweloperskie Wa

  

Developer - mieszkania i apartam

   Mi

Mieszkania Wesołek

   HomeProjektyAktualnościKontakt

Stowarzyszenie Ekspertów i Mene

   Strona głównaO nasO StowarzyszeniuDo pobraniaNumer konta bankowegoAktualnościKonsultacje i stanowiskaDebaty i konferencjeZdaniem ekspert

FDNT &#8211; Fundacja Dzieło No

  Toggle navigationZadzwoń: +48 22 530 48 28 Napisz: dzielo@episkopat.pl

MTM Consulting Developer | Firma

   Strona

Soltra S.A. &#8211; deweloper, m

   Umów się na telefon

Wynajem mieszkania - domy

  Strona głównaKontakt do nasWynajem BiuraSprzedam Wynajem mieszkania - domy Subskrybuj to

ads

Hot Websites