Komuniteti Mysliman i Shqipërsië – KMSH

Web Name: Komuniteti Mysliman i Shqipërsië – KMSH

WebSite: http://www.kmsh.al

ID:336187

Keywords:

Shqip,Mysliman,Komuniteti,KMSH

Description:


Dhuro në KMSH

Një delegacion shtetëror nga Indonezia vizitojnë KMSH-në

Kryetari Spahiu merr pjesë në konferencën shkencore: “Hëna e Re” – 35 vjet jetë mes sfidave dhe suksesit”

Kreu i KMSH-së, H. Bujar Spahiu në konferencën ndërkombëtare me temë “Ixhtihadi”

Zhvillohet trajnimi: “Përmbajtja e Mesazhit të Ammanit”

Përfaqësues të Kryqit të Kuq Shqiptar vizitojnë KMSh-në

Sot në mbarë vendin është çelur zyrtarisht viti i ri shkollor 2022-2023

Zhvilloi Trajnimi i Parë Shkencor Fetar në bashkëpunim me Ministrinë e Çështjeve Fetare të Arabisë Saudite

Ambasadori i Republikës së Çekisë në Shqipëri viziton KMSh-në

Rektori i ri i Beder, viziton KMSH-ne

Kryu i KMSH-së, H. Bujar Spahiu, takim pune Myftiun e Elbasanit

Bujar Spahiu

Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë

Lexo më shumë

Kohët e Faljes

Lajme

Një delegacion shtetëror nga Indonezia vizitojnë KMSH-në

Kryetari i KMSh, H. Bujar Spahiu, priti në një takim zyrtar një delegacion shtetëror nga Indonezia. Delegacioni kryesohej nga Zëvendës Kryetari i Asamblesë Konsultative të Republikës së Indonezisë, Dr. H. Muhammad Hidayat Nur Wahid, së bashku me, Sh.T.Z. Iwan Bogananta, Ambasadori i Indonezisë dhe, z. Sukamta Mantamiharja, z. Johan Rosihan,…

Read more

Njoftime

Njoftim për tenderim
Shiko më shumë

Aktivitete

Një delegacion shtetëror nga Indonezia vizitojnë KMSH-në Kryetari Spahiu merr pjesë në konferencën shkencore: "Hëna e Re” - 35 vjet jetë mes sfidave dhe suksesit" Zhvillohet trajnimi: "Përmbajtja e Mesazhit të Ammanit” Përfaqësues të Kryqit të Kuq Shqiptar vizitojnë KMSh-në

Botime

"Besnikëria dhe mirënjohja ndaj Profetit (a.s)"- Imami, Elton Karaj.

Islami

Namazi

Agjërimi

Zekati

Haxhi

BESIMIKURANI SHQIP PROFETI MUHAMED (s.a.s) PROFETËT 40 HADITHE KALENDARI I FALJEVEKolegji Universitar BEDËRMedresetë

Kolegji Universitar BEDËR

Medresetë

1 / 4 Medreseja e Tiranës 2 / 4 Medreseja e Shkodrës 3 / 4 Medreseja e Elbasanit 4 / 4 Medreseja e Durrësit❮❯

TAGS:Shqip Mysliman Komuniteti KMSH

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Kryefaqe - Kisha Katolike në Sh

  Primary MenuKryefaqeArqipeshkviShënime BiografikeFamilja Ipeshkvnore dhe Pasardhësia ApostolikeVizita BaritoreLetraLetra BaritoreLetra të ndryshmeF

Të Pathënat e Yjeve Shqiptar -

   60 SEKONDAYjetLibertéModëPrive TVFilm Yjet &#8220;Boma ni tel&#8221; për Ronin dhe Dafinën Author Prive KlanKosovaPosted on 01/10/2022 Y

Retro.al | Retro - Koleksioni Sh

  Skip to main content KoleksioniAutomjeteAutomjete PersonaleRetro styleNë restaurimAutomjete UshtarakeTransport PublikTransport M

AlbaniaSoccer - Futbolli Shqipta

  IdentifikohuRegisterHYRJELajmeShqiperiaKombetarjaShpresat U-21MoshatSuperligaKategoria e PareKupa e ShqiperiseKosovaPerfaqesuesjaSuperligaKupaMaqedoni

Shqiperia

   KREUKUSH JEMIHistoriMisioni-Vizioni-ObjektivaBaza LigjoreStafiVEPRIMTARITrajnime/ Informim dhe ndërgjegjesimShërbimi i ndërmje

KREU - Federata Shqiptare e Bask

  Federata Shqiptare e Basketbollit / Albanian Basketball Federation HomeFederataLIGJI Nr. 79-2017 PËR SPORTINStatutiMiratim i Statutit te FSHB &#8211;

iPhone Albania | Blog shqiptar r

  HomeRreth NeshBashkëpunoProgrameWikiAdvertiseAppAdvertisingKontakto Rubrika Aplikacione n

Gazeta Shqip

  .searchy-btn {border: none;background: none;outline: none;cursor: pointer;}.gsc-search-box {-webkit-box-shadow: 3px 3px 5px 0px rgba(0,0,0,0.2);-moz-b

Pasurite e Paluajtshme ne Shqipe

   SettingsCountryÖsterreichBelgiumБългарияČeská republikaRépublique françaiseDeutschlandΕλλάδαΚύπροςMagyaro

Statkraft Shqipëri

   Jump to content Jump to navigation Jump to search

ads

Hot Websites