Helpdesk software - O Helpdesku

Web Name: Helpdesk software - O Helpdesku

WebSite: http://www.helpdesk-software.cz

ID:321522

Keywords:

Helpdesk,software,Helpdesku

Description:


O HelpdeskuHelpdeskVýhody HelpdeskuMožnosti využitíPříklady využitíPříklady využití z praxeNáhledy aplikaceObsah licenceTechnické parametryO společnostiPoskytujemeV rámci licenceVýhodné programyPronájem HelpdeskuDemoverzeFAQKontaktyKe stažení ÚvodMožnosti a funkceDemoverze

Co je Helpdesk ?

V dnešní době přemíry informačních kanálů řeší systém Helpdesk elegantním způsobem situace, kdy v důsledku velkého množství požadavků nastávají ve Vaší firmě kolize. Jak je to možné? Veškeré komunikační kanály se zákazníkem jednoduše slučuje v jediný.

Žádné telefonáty, sms, faxy, emaily či dopisy. Žádné náklady za telekomunikační služby a kancelářské potřeby. Pouze spokojený zákazník, pouze jednoduchý a přehledný online systém Helpdesk. Vše je jednoduché. Zadavatel (zákazník) svůj požadavek sdělí a popíše prostřednictvím jednoduchého rozhraní.

E-mail následující po každém požadavku zajistí, že řešení bude okamžité. Požadavky můžete navíc řešit odkudkoliv, kde je internetový prohlížeč online. Zadavatel také nemusí nic ověřovat, nýbrž je o stavu svého požadavku průběžně informován. Vy pro to nemusíte udělat nic. Systém Helpdesk pracuje za Vás.

Možnosti a funkce

Možnost zadat požadavek odkudkoli kde je k dispozici internetové připojení (PC, mobilní telefon, notebook, internetová kavárna).Možnost přehledného sledování historie požadavků.Automatická informace o změnách požadavků jak pro zadavatele, tak pro řešitele, s odkazem na konkrétní požadavek v systému - nemusíte nic složitě hledat abyste zjistili aktuální stav požadavku.Možnost vkládání příloh pro ujasnění požadavků a tím jejich rychlejší vyřízení.Možnost volby kategorií, do které požadavek spadá pro zadání požadavku přímo týmu řešitelů, který se touto oblastí zabývá.Možnost zobrazení kompletního chodu požadavku včetně všech zainteresovaných osob.Možnost skrytých komentářů pro tým řešitelů, který není zadavateli zobrazen.Filtrování požadavků dle Vámi zadaných přesných kritérií.Možnost přiřazení priority k požadavkům.Možnost vyhledání konkrétního případu dle jeho čísla.Mnoho dalšího můžete vidět v demoverzi.

Demoverze

Máte zájem o demoverzi? Podrobnosti o možnostech demoverze najdete v příslušné sekci.

Novinky21.01.2020

V novém roce jsme již nasadili novou verzi aplikace Helpdesk. Tato verze obsahuje výkonové a bezpečnostní optimalizace, díky nimž je práce s aplikaci produktivnější a pohodlnější. Kdo opravdu náš produkt aktivně využívá, neměl by sjejí instalaci otálet.

více...10.09.2019

Přes prázdniny jsme pro Vás připravili novou verzi aplikace Helpdesk, která mimo jiné využívá nového .NET frameworku a mezi další hlavní novinky této verze patří zabezpečena komunikace webové aplikace se serverem díky SSL certifikátu a HTTPS protokolu. Vaše data budou více vbezpeči než doposud.

více...01.05.2019

Nová verze našeho systému je připravena k distribuci. Nezapomeňte si zaplatit Maintenance, aby jste si jí mohli zdarma nainstalovat.

více...14.04.2019

Velmi rádi Vám oznamujeme, že další verze našeho systému je nyní také optimalizována pro mobilní zařízení.

více...08.08.2018

Pokud vedete svůj systém zakázek, nyní máte možnost evidovat u každého případu také svoje číslo zakázky.

více...02.11.2017

Je pro Vás náročné investovat desítky tisíc do koupě sofistikovaného řešení? S výhodnými možnostmi pronájmu licence Helpdesk nemusíte.

více...25.01.2016

Váš názor nás zajímá.

Je něco při používání našeho SW Helpdesk, co Vám chybí ?

Na Vaše reakce se těšíme na info@ha-velfamily.cz

více...27.10.2015

Stále se trápíte snedostatkem kapacit?

více...07.09.2015

Zrychlili jsme Helpdesk !

více... © 2022 ha-vel family s.r.o.
Ochrana osobních údajů

TAGS:Helpdesk software Helpdesku

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Cloud Vereinssoftware & Organisa

  DatenschutzDiese Website verwendet Cookies und Dienste um Inhalte zu personalisieren und Zugriffe auf der Webseite zu analysieren.Wähle ALLE AKZEPTIE

FactoríaBIZ: Desarrollo de Soft

  

Code Works - Software feels good

  AcasăKatapulta.roServicii SoftwareContactwww.katapulta.roSoftware Ecommerce şi Shopping Cart.
Vorbeşte cu noi dacă vrei să vinzi online.Dezvoltar

Devatri Software House Rzeszów

   STRONY WWW / SKLEPY INTERNETOWE / APLIKACJE DEDYKOWANE / POZYCJONOWANIE Oferta

Forms Fulfillment Software Check

   info@formsfulfillment.com Find the right checks for
your soft

ITSM Software | ITIL-aligned Ser

   Skip to primary navigation Skip to main content Skip to footer Skip to custom navigationHaloITSMFeaturesSolutionsBy SectorPublic SectorReduce overhea

Recruitment Software and Service

   HomeAbout UsSoftware Close:Recruit – St

Software ERP de gestión para py

  Skip to main content Close Search Menu ERP E-commerce Gestor documental Módulos Prestashop Empresa Blog Soporte

Software | BMS | Curenti slabi

  

Serra Software

  Skip to content+40 213 671 780Mon - Fri: 9:00 - 18:00Facebook-fTwitterYoutubeLinkedinInstagramGoogleHomeOur TeamSap B1OverviewBrochuresFeaturesBenefit

ads

Hot Websites