Osiedle Wiosenny Zakątek w Starym Kisielinie Zielona Góra

Web Name: Osiedle Wiosenny Zakątek w Starym Kisielinie Zielona Góra

WebSite: http://www.wiosenny-zakatek.pl

ID:279331

Keywords:

Zak,tek,Osiedle,Wiosenny

Description:


NISKOENERGETYCZNE PARTEROWE DOMY
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Twój nowy dom czeka na Ciebie
na osiedlu Wiosenny Zakątek - unikatowej inwestycji
położonej w Zielonej Górze - Starym Kisielinie. Partnerzy strategiczni i lokalni

Wiosenny zakątek

Inwestycja, która się opłaca

Lokalizacja

Osiedle wiosenny zakątek to nowa inwestycja w Zielonej Górze/Starym Kisielinie

Położona niespełna 6 km od centrum miasta
Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom podmiejski spokój i przestrzeń, a zarazem - z uwagi na bliską odległość do drogi ekspresowej S3, stanowi doskonały węzeł komunikacyjny i ułatwia szybki dojazd do nieruchomości z dowolnie wybranego kierunku. Położenie osiedla stwarza doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku zarówno dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich wymagających osób bez ograniczeń wiekowych

Punkty szczególne i plusy lokalizacji

Dogodne położenieOaza spokoju zdala od zgiełku miastaPoczucie prywatności i wygodaKaskadowe ułożenie domówPrzyrodaPARTEROWYCH DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJRodzaje domów: Standard Silver, Niskoenergetyczny Gold, "0" Energetyczne Platinumwarianty układu pomieszczeń – w zależności od potrzeb- 3 lub 4-pokojowe SZER. N51° 55' 40.76"
DŁUGOŚĆ E15° 35' 5.7573"
51° 55' 40.76"N15° 35' 5.7573E (WYSZUKIWARKA GOOGLE MAPS)

Zobacz mapę

działka o numerze geodezyjnym 327 + 328 w zielonej górze Obręb 0054 Opracowując koncepcję Osiedla Wiosenny Zakątek
jako wartość nadrzędną obraliśmy wysoką energooszczędność
projektowanych przez Nas domów.

Technologia

ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNO-INSTALACYJNE I KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZASTOSOWANEJ TECHNOLOGII:

energooszczędność - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię do celów ogrzewania i wentylacji (EUco) na poziomie do 40 kWh/m2rok (zgodnie z wytycznymi NFOŚiGW)samowystarczalność - koszty utrzymania bliskie „0 energetycznemu”ekologia - pobór energii odbywa się przy użyciu odnawialnych źródeł energii w sposób przyjazny środowiskukomfort - wentylacja mechaniczna zapewniająca równomierne rozprowadzenie czystego powietrza po wszystkich pomieszczeniachSPEŁNIENIE NORM UNIJNYCH - WYMÓG NISKOENERGETYCZNOŚCI SPEŁNIONY NA DŁUGO PRZED NAŁOŻONYM PRZEZ UNIĘ OBOWIĄZKIEM WYNIKAJĄCYM Z DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY EUROPY W SPRAWIE CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW (OD 2021r. NA TERENIE UE MAJĄ BYĆ WZNOSZONE WYŁĄCZNIE BUDYNKI O BARDZO NISKIM ZAPOTRZEBOWANIU NA ENERGIĘ I ZASILANE CHOĆBY CZĘŚCIOWO Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII) gwarancja jakości - przebadanie domów kamerą termowizyjną i przeprowadzenie badań szczelności budynku

NOWOCZESNE SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA


Instalacyjne:

ZASTOSOWANIE MECHANICZNEJ WENTYLACJI Z ODZYSKIEM CIEPŁA- REKUPERACJIWYSOKOZMECHANIZOWANA I ZAUTOMATYZOWANA KOTŁOWNIA OPARTA NA POMPIE CIEPŁAogrzewanie podłogowe zapewniające ten sam komfort ciepła, co tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe przy temperaturze pomieszczeń niższej o 2 stopnie Celsjuszainstalacje wody użytkowej rozprowadzone w płytach podłogowych w otulinie z materiału izolacyjnego dla ograniczenia strat ciepła w obiegu wody

Konstrukcyjne:

materiały użyte do konstrukcji ścian oraz nowoczesnej konstrukcji dachu zapewniają komfort użytkowania o każdej porze roku- zapobiegają nadmiernemu ogrzaniu latem i szybkiej utracie ciepła zimą

Oferowane przez Nas domy zostały zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących norm i wymagań technicznych pod kątem energooszczędności, a przyjęte rozwiązania pozwoliły na uzyskanie relatywnie małego zapotrzebowania energetycznego

RODZAJE OFEROWANYCH DOMÓW

Standard Silver

Domek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wyposażony w grawitacyjny system wentylacji.

Źródło ciepła gwarantują markowe, nowoczesne, kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania.

Niskoenergetyczny Gold

Niskoenergetyczny domek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją

Źródło ciepła gwarantują markowe, nowoczesne, kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania.

"0" Energetyczne platinum

Niskoenergetyczny budynek wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, zasilany odnawialnymi źródłami energii w postaci paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła.
POSTAW NA MNIE!

Zastosowane rozwiązania technologiczne i instalacyjne umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia energii w stosunku do budynków budowanych tradycyjnie, a odnawialne źródła energii, są w stanie pokryć niemal całkowicie zapotrzebowanie domu na energię niezbędną DO OGRZEWANIA I PODGRZANIA WODY. Końcowy efekt jest w stanie przerosnąć Państwa najśmielsze oczekiwania, bowiem wybierając dom w opcji „0” Energetyczne Platinum, możecie Państwo stać się właścicielami budynku samowystarczalnegopod względem energetycznym !

Eksploatacja

Osiedle Wiosenny Zakątek zostało zaprojektowane w oparciu o szereg nowoczesnych rozwiązań umożliwiających minimalizację kosztów utrzymania oferowanych przez Nas domów. Dzięki zastosowanej technologii i materiałom dostosowanym do wytycznych NFOŚiGW dla budynków niskoenergetycznych w standardzie NF 40 otrzymają Państwo możliwość zamieszkania w domu swoich marzeń, którego utrzymanie będzie tańsze niż się spodziewacie.


Domy energooszczędne budowane zgodnie z NF40 charakteryzują się zapotrzebowaniem na energię do ogrzewania poniżej 40 kWh/m2/rok, co dokładnie oznacza, że 40kWh wystarcza na utrzymanie 1 m2 przez cały rok. Dla porównania, przeciętny DOM – czyli budowany zgodnie z tradycyjną technologią – zużywa rocznie ponad 80 kWh/m2.

szacowane koszty utrzymania domu *

Standard SilverNiskoenergetyczny gold"0" Energetyczne Platinum350,00 ZŁ100,00 ZŁ0,00 ZŁ KOSZTA EKSPLOATACYJNE PRZYJĘTE W POWYŻSZEJ TABELCE ODNOSZĄ SIĘ ZATEM DO STANDARDÓW PODAJĄCYCH OBIEKTYWNE PARAMETRY ZAPOTRZEBOWANIA NA ENERGIĘ DO CELÓW OGRZEWANIA, CWU i WENTYLACJI (EUCO), WG. KRYTERIÓW NFOŚIGW, ZGODNYCH Z WYTYCZNYMI UE.”

Wnioski wynikające z porównania kosztów ogrzewania

połączenie pompy ciepła i odnawialnych źródeł energii w postaci fotowoltaiki generuje najniższe koszty eksploatacyjne Koszty eksploatacyjne wyraźnie spadają wraz z zastosowaniem niższego standardu energetycznego - przy czym, koszty eksploatacyjne budynku w standardzie „0” Energetyczne Platinum dzięki połączeniu technologii wykonania domu, rekuperacji, pompy ciepła oraz odnawialnych źródeł energii (fotowoltaiki) są równe 0.

Domy jednorodzinne osiedla "Wiosenny Zakątek" dają możliwość osiągnięcia minimalnych kosztów eksploatacji. Jednak końcowy wynik zależy wyłącznie od Państwa indywidualnych preferencji np. dotyczących temperatury w pomieszczeniach, czasów grzania i sposobu korzystania z domu.

sprawdź jak realnie może kształtować się Twój pobór energii

Praktyczny układ pomieszczeń

Przy rozmieszczaniu pomieszczeń, jako nadrzędny cel obraliśmy zapewnienie jak najbardziej funkcjonalnego układu- rozkład ten został dopasowany do funkcji poszczególnych pomieszczeń, ich przeznaczenia i pory dnia. Wszystko po to, aby zapewnić odpowiednie nasłonecznienie, stworzyć miłą i przyjazną atmosferę, a także zapewnić komfort i wygodę dla całej rodziny.

Uniwersalny projekt wnętrz ułatwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami mieszkańców, a możliwość indywidualnego rozplanowania i dokonywania zmian w układzie pomieszczeń, zapewnia komfort nawet w przypadku najbardziej wymagających klientów.

Charakterystyka domu

Zabudowa bliźniacza

Wizualizacja budynku

Osiedle Wiosenny zakątek to zespół 46 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej charakteryzującej się nowoczesną parterową bryłą z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność wykonania i termikę budynków.

Pomyśleliśmy o każdym szczególe, nic u Nas nie zadziało się bez powodu.

Rozmieszczenie domów na działce zostało zaprojektowane z troską o komfort przyszłych mieszkańców, a kaskadowe usytuowanie względem sąsiadów zaprojektowane tak, by zapewnić Państwu jak największe poczucie prywatności i niezależności na każdym etapie życia. Nasze domy parterowe zapewnią Państwu poczucie komfortu i wygody, a ich układ funkcjonalny i przestrzenny rozkład spełni doskonale swoją rolę zarówno dla rodzin 2+1, jak i 2+2.

Nie zapomnieliśmy także o odpowiednim naświetleniu wszystkie Nasze domki zostały zorientowane w kierunku północ-południe, co zapewni odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń względem wszystkich kierunków świata.

Parametry techniczne

Powierzchnia użytkowa każdego z domów116 m2Powierzchnia działki~500,00 m2Cena domu od410 000 zł*Stan deweloperskiTakAdaptacja poddaszaTak

Dane informacyjne

ogródek

ekologia

ekonomika (oszczędność)/niskie koszta eksploatacyjne

wiaty garażowe

miejsca parkingowe

mieszkanie dla młodych

w opcji Niskoenergetyczny gold kocioł gazowy, rekuperacja

w opcji „0” Energetyczne Platinum rekuperacja, pompa ciepła i fotowoltaika

wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię do celów ogrzewania i wentylacji (EUco) na poziomie do 40 kWh/m2rok (w opcji Niskoenergetyczny Gold,„0” Energetyczne Platinum)

sprzedane

4/BP

sprzedane

5/BP

sprzedane

9/BP

sprzedane

3/BL

sprzedane

6/BL

sprzedane

10/BL

sprzedane

2/BP

sprzedane

7/BP

sprzedane

11/BP

sprzedane

1/BL

sprzedane

8/BL

sprzedane

12/BL

sprzedane

1

sprzedane

2

sprzedane

5

sprzedane

6

sprzedane

3

sprzedane

4

sprzedane

7

sprzedane

8

sprzedane

1

sprzedane

2

sprzedane

3

sprzedane

4

sprzedane

1G

sprzedane

2G

sprzedane

1

sprzedane

2

sprzedane

3

sprzedane

4

Domy na sprzedaż

Wybierz interesujący cię dom

* - DODATKOWO PŁATNY WSPÓŁUDZIAŁ W DRODZE 8 000 zł
4
Powierzchnia całkowita
116,21 M2
Powierzchnia działki
526 M2
Wariant
Cena domu
529 000 zł*
Status
Sprzedane
3
Powierzchnia całkowita
116,21 M2
Powierzchnia działki
508 M2
Wariant
Cena domu
529 000 zł*
Status
Sprzedane
2
Powierzchnia całkowita
116,21 M2
Powierzchnia działki
508 M2
Wariant
Cena domu
555 000 zł*
Status
Sprzedane
1
Powierzchnia całkowita
116,21 M2
Powierzchnia działki
545 M2
Wariant
Cena domu
555 000 zł*
Status
Sprzedane
2G
Powierzchnia całkowita
141,09 M2
Powierzchnia działki
792 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane
1G
Powierzchnia całkowita
141,09 M2
Powierzchnia działki
693 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane
4
Powierzchnia całkowita
98,34 M2
Powierzchnia działki
526 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane
3
Powierzchnia całkowita
98,34 M2
Powierzchnia działki
502 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane
2
Powierzchnia całkowita
98,34 M2
Powierzchnia działki
506 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane
1
Powierzchnia całkowita
98,34 M2
Powierzchnia działki
545 M2
Wariant
Cena domu
zł*
Status
Sprzedane

Kontakt z działem sprzedaży

masz pytania związane z lokalami lub finansami? skontaktuj się z nami!

Sprzedawca
MARLENA ROŻNOWSKA

600-550-055
biuro@4katy.zgora.pl
Sprzedawca
Alicja Halczak-Rożnowska

602 677 789
alicja@4katy.zgora.pl

RM proinvest marek rożnowski

kontakt@wiosenny-zakatek.pl

Napisz wiadomość

odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zdjęcia z placu budowy

Partnerzy

strategiczni i lokalni

Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawnym i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne. Publikowane są jedynie w celach informacyjnych. © copyright by rm proinvest. all rights reserved. | Powered by etcom

TAGS:Zak tek Osiedle Wiosenny

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Adwokat Wrocław - Kancelaria Ra

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak we WrocławiuStartO kancelariiAlimentyRozwódDzieciPodział majątkuSpadkiInneWarto wiedziećRefere

Rikstäckande tryckeri | Trycksa

  Produkter &#038; TjänsterRitningsbeställningCase arkitektkopia-logotype E-handelOffertKontakt Produkter 3D-PrintMed 3D-printade prototyper kan

Zakłady Usługowe "WSCHÓD"

   napisz do nas zadzwoń do nas Kim jesteśmy? Co oferujemy? Dlaczego my?

Szpiczak mnogi - Prof. dr hab. n

  

Základní škola Kravaře-Kouty

  Základní škola Kravaře-Kouty - Základní škola | Základní škola Kravaře-Kouty

About - ZaKładka Bistro de Crac

  ZaKładka Bistro de CracovieKrakowskie bistro Rafała i Renaty Targosz&#57648;Skip to content

Biblioteka Publiczna i Centrum A

   PLEN.st0{clip-path:url(#SVGID_2_);fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#FFFFFF;}.st1{clip-path:url(#SVGID_2_);fill-rule:evenodd;clip-rule:evenod

e-kartoteka

  

Több Mint egy épületgépésze

  TermékekForgalmazott termékekLetölthető dokumentumokAktuális akciókSzolgáltatásokLakásfelújítási támogatás 2021Otthonfelújítási Tám

Interlite - LED & Trådlös bely

   0522 440 880sales@interlite.seRegistrera kontoLogga inMenyStartsidanNyheterOm Interli

ads

Hot Websites