Kocaeli Hacamat - Sülük Tedavisi

Web Name: Kocaeli Hacamat - Sülük Tedavisi

WebSite: http://www.kocaelihacamat.com

ID:268906

Keywords:

Kocaeli,Hacamat,Tedavisi

Description:


HakkımızdaHacamatSülük TedavisiGaleriFoto GaleriVideo GaleriSertifikalarİletişimOnline Randevu
HacamatBay ve Bayan uzman eşliğinde hijyene ve manevi kurallara riayet edilerek,Sünnete uygun hacamat tedavisi yapılır.
Sülük TedavisiGünümüzde hemen her hastalık için uygulanabilen sülük tedavisini,kişiye özel(daha önce kimsede kullanılmamış)Hirudu Verbana cinsi tıbbi sülükler ile yapıyoruz..
Tek kullanımlık Hijyenik ve Güvenilir Malzeme Tedavide kullandığımız kişi ile temas eden tüm ürünler kişiye özel tek kullanımlık (kullan-at) malzemedir.Ekipmanlarımız sterildir.
Danışan Hattı0544 399 41 41 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TedavilerimizTedavilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. HacamatHacamat,vücudumuzdaki bağ dokularında biriken toksinler,ağır metaller vb.atıkları intradermal kesiler vasıtasıyla ile vakumlayarak dışarı alma,temizleme işlemidir. Sülük TedavisiYaratılışı itibari ile vücuttan kan alan en Profesyonel canlı olan Sülük;Salgıladığı enzimler ile yıpranmış ve kasılmış olan kasları ve vücuttaki sinirleri uyarır,yeniden çalışmasını sağlar. Kupa MasajıVakumlama yöntemi ile deri üzerine yaptığımız kupa masajı,kasları gevşetip,sinirleri uyarır.Vücuttaki ağrı,basınç ve gerilim azalır.Kişi Hacamata hazır hale gelir.

MC Kupa Terapisi

Kliniğimizde Bay ve Bayan uzman personel hizmet vermektedir.Tıbbi ve manevi kurallara özenle dikkat edilerek tedavi yapılır.
Kliniğimize gelen danışanlarımıza tedavi öncesi seans hakkında detaylı tıbbi ve manevi bilgi aktarılır.
Sorulara net ve tatmin edici cevaplar verilir.Uygulamalarımızın tamamı İslam Tıbbına göre yapılmaktadır.Randevu ve Bilgi için 7/24 arayabilir ya da randevu formu doldurabilirsiniz..
Kliniğimiz ve özel hatlarımız siz kıymetli danışanlarımızın hizmetindedir.

Unutmayalım ki hacamatın en kıymetlisi hastalanmadan önce, sağlığın ve afiyetin devamı için yapılan hacamattır.

Devamı »Foto GaleriTedavirlerimize ait görsellerini buradan detaylıca inceleyin.Video GaleriTedavirlerimize ait videoları buradan detaylıca inceleyin.Bize Ulaşınİrtibat bilgilerine ve iletişim formuna ulaşmak için tıklayın.Yol Tarifi AlKliniğimize telefon veya bilgisayarınızdan yol tarifi almak için tıklayın.

Faydalı Bilgiler

Sizleri bilgilendirmek için yaptığımız faydalı paylaşımları buradan takip edebilirsiniz.Tümünü Gör 27.11.2021Sülüğün Tıbbi Etkilerinin BaşlıcalarıSülük içeridiği enzimlerden bazıları;Antibakteriyel(Bakteri öldürücü,önleyici),Analjezik(Ağrı kesici),Antiromatizmal,Antihipertansif(Tansiyon dengeleyici,düşürücü)Antidepresan,Myorelaksan(Kas gevşetici) 25.11.2021Hacamatın Tıbbi Faydaları NelerdirHacamatın lenfatik sistem üzerindeki etkisi de çok büyüktür.Lenfatik sistem vücuttaki en önemli işlemlerden birini yapar. Ancak hep ihmal edilmiş ve hastalık mekanizmalarında hep unutulmuştur. 24.11.2021Hacamat Hangi Bölgelere UygulanırHacamat; büyük bir şifa hazinesi olup ve vücutta hemen hemen her bölgeye uygulanabilsede;el içi,ayak altı,kasıklar,koltuk altı,üreme organları,ense ve ense çukuru(omurilik sapı) vb. bazı bölgelere kesinlikle uygulanmaz.blog sayfamızBizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.HacamatSülük TedavisiKupa MasajıFoto GaleriVideo GaleriİletişimRandevu AlınYol Tarifi Alweb tasarım : webzane

TAGS:Kocaeli Hacamat Tedavisi

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Vajinismus, Vajinismus Tedavisi,

  VAJİNİSMUS Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist ve HERA Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği Kurucu Başkanı Op. Dr. Süleyman

ads

Hot Websites