EFG Engineering - EFG Engineering

Web Name: EFG Engineering - EFG Engineering

WebSite: http://www.efg-engineering.cz

ID:357410

Keywords:

EFG,Engineering

Description:


+420 734 311 335sekretariat@efg-engineering.czFacebookTwitterFacebookTwitter
Vyberte stránku

váš partner v biometanu

Nabízíme možnost rozšířit vaši bioplynovou stanici o upgrading bioplynu na biometan.
Pojďte do toho s námi.

Projekt na klíč

Projekty výroby biometanu ve všech fázích od přípravy a realizace až po spuštění.

Financování výroby

Po vstupní analýze vám poskytneme nabídku financování, kterou společně zvážíme.

Výkup biometanu

Zprostředkujeme mimo jiné i jednání o výkupu biometanu či výkupu záruk původu.

Jsme součástí investiční skupiny EFG, která provozuje první českou bioplynovou stanici dodávající biometan do distribuční soustavy. Máme tak zkušenosti z celého procesu instalace, uvedení do provozu a obchodování biometanu.

Největší potenciál pro výrobu biometanu mají zejména:

BPS, které mají možnost navýšení produkce bioplynu.


BPS s dosluhujícími nebo problematickými kogeneračními jednotkami.

proč biometan?

Biometan je palivo budoucnosti. Jedná se o obnovitelný zemní plyn, který obsahuje alespoň 95 % metanu a je určený pro vtláčení do distribuční plynárenské soustavy.

Upravený bioplyn na biometan umožňuje výrazně širší možnosti využití např. v dopravě jako BioCNG. Biometan je plnohodnotnou náhradou zemního plynu.

Upgrading bioplynu na biometan se provádí technologií membránové separace plynů. Separováním CH4, CO2 a dalších molekul získáváme plyn s obsahem nejméně 99 % metanu. Princip membránové separace je založen na rozdílné průchodnosti molekul plynů membránou.

naše služby

Nabízíme možnost rozšířit vaši bioplynovou stanici / čističku odpadních vod (ČOV) o upgrading bioplynu na biometan v následujících modelech spolupráce:

Pokud na vaší bioplynové stanici již máte instalovaný ugrading bioplynu na biometan, popřípadě budete zařízení uvádět do provozu v horizontu několika měsíců, nabízíme vám také:

SPOLEČNÝ PROJEKT UPGRADINGU

Instalujeme upgrading u vaší bioplynové stanice. Zajistíme projektovou přípravu, stavební povolení, výběr dodavatelů technologie, instalaci a uvedení zařízení do provozu. Postaráme se také o zobchodování biometanu na trhu.

ODKUP BIOPLYNU

U vaší bioplynové stanice / ČOV instalujeme upgrading bioplynu na biometan – Vy budete dodavatelem bioplynu do upgradingu, my v EFG budeme vlastníkem a provozovatelem upgradingu.

ODKUP BIOMETANU

Zajistíme nejvýhodnější výkupní cenu na trhu pro vámi vyprodukovaný biometan. Pokud budete potřebovat, provedeme vás procesem certifikace biometanu.

Bioplynová stanice & upgrading v Rapotíně

Naše stanice EFG Rapotín BPS pracuje v kontinuálním mezofilním režimu (okolo 40 °C) a má povolení na zpracování 30 000 tun bioodpadu za rok, což odpovídá produkci asi 5 000 000 Nm³ bioplynu a 23 000 tun organicko-minerálního hnojiva. BPS Rapotín tak vyrobí energií odpovídající spotřebě 2 000 domácností/rok.

V Rapotíně umíme zpracovat následující druhy odpadů:

Jedlé tuky a olejeGastroodpady (školní a závodní jídelny, restaurace, kuchyňské odpady)Vedlejší živočišné produkty 2. a 3. kategorie (VŽP)Odpady z pekáren, cukráren, mlékáren a podobných provozůProšlé konzervy, tuky, oleje a jejich směsi (též obsah odlučovačů tuků)Biologicky rozložitelný komunální odpad (BRKO)Kaly

zajímá vás možnost spolupráce?

ozvěte se nám!

+420 734 311 335

O společnosti

EFG Engineering s.r.o.
Jihlavská 1558/21
140 00  Praha 4 – Michle

IČ: 06755313

SÍDLO a kancelář

Energy financial group a.s.
Jihlavská 1558/21
140 00  Praha 4 – Michle

dokumenty

EFG Engineering Brožura

EFG Brožura

Zásady ochrany soukromí

Odběr efg novinek

sekretariat@efg-engineering.cz |  +420 734 311 335

Copyright © 2022 | Energy financial group a.s.

ČLEN SKUPINY:

Spravovat Souhlas s cookiesAbychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.

FunkčníVždy aktivníTechnické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
PředvolbyTechnické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
StatistickéTechnické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
MarketingovéTechnické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Spravovat možnostiSpravovat službySpravovat dodavatelePřečtěte si více o těchto účelechUpravit nastavení{title}{title}{title}

TAGS:EFG Engineering

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Helltec Engineering AG

  XingLinkedInHelltecDienstleistungenBlogTestimonialsReferenzen | PartnerTeamJobsKontaktStandorteSupportFormulareDownloadsc-net LoginFR DE DE de FR FR

Advanced CFD Technology Engineer

   CareersApp LoginContact UsNewsletter Signup About

Encorus Group - Professional Eng

   AboutHistory &#038; LeadershipAbout SDVOSBServicesDesign ServicesMECHANICALPROCESS ENGINEERINGELECTRICALAUTOMATIONSTRUCTURALCIVIL/SITEFIRE PROTECTION

New Jersey Science & Engineering

  New Jersey Science & Engineering Festival 2012 a Satellite event of the USA Science & Engineering Festival Home Page

VOLTAE – Engineering

  EmpresaServiciosProyectosHidrógeno VerdeMediaContactoSomos ingenieros y consultores
expertos en energía y agua Ofrecemos soluciones integrales y

Apollo Technical: IT & Engineeri

   LocationsLike us on FacebookFollow us on TwitterConnect with us on LinkedInCheck us out on PinterestOur BlogOur Blog RSS FeedMenu HomeEmploye

Quality Engineering Services | A

   Toggle navigation home about us client markets

Nagarro | Digital Product Engine

  industries services

Systems Engineering Trends

   Zum Inhalt springen Systems Engineering Trends Jede Woche Neuigkeiten aus der Welt des Systems Engineering Systems EngineeringÜber SE-TrendsN

Engineering and educating for a

   Simon Fish Engineering and educating for a free and open web. Currently at FreeAgent Ruby on Ra

ads

Hot Websites