Spordiravi – Just another WordPress site

Web Name: Spordiravi – Just another WordPress site

WebSite: http://www.spordiravi.ee

ID:346140

Keywords:

Just,Spordiravi,site,WordPress

Description:


Oleme siin selleks, et Sinu keha oleks valmis püstitama uusi eesmärke.

Broneeri aeg

Meie teenused

FÜSIOTERAAPIA PROTSEDUURID

Keskuses on võimalik teostada väga mitmeid protseduure. NB! Füüsikalise teraapia seadmeid on võimalik rentida koduseks kasutamiseks.

Loe lähemalt
FÜSIOTERAPEUDI VASTUVÕTT

Leiame lahenduse skeletilihassüsteemi võimalikele probleemidele.

Loe lähemalt
PÄRAST OPERATSIOONI

Koostame individuaalse taastumiskava õla, põlve, hüppeliigese, küünarnuki operatsiooni järgselt. Individuaalsed treeningud. Kodused harjutused. Seadme rendi soovitused jne.

Loe lähemalt
SEADMETE RENT

Keskusest on võimalik rentida mitmeid füüsikalise teraapia seadmeid.

Loe lähemalt
MED4 ELITE KÜLMA & KUUMA KONTRASTRAVI

MED4 ELITE on Game Ready inseneride poolt arendatud uus multifunktsionaalne seade vigastustest paranemiseks ning post-operatiivseks taastumiseks. Innovatiivses taastusravi süsteemis on ühendatud neli erinevat ravimeetodit.

Loe lähemalt
ELEKTRISTIMULATSIOON

Elektrostimulatsiooni kasutatakse lihastreeningu efektiivsuse tõstmiseks ja ka treeningust ning ülekoormusest taastumisel.

Loe lähemalt
LÖÖKLAINE RAVI

Kestus 15-20min. Tavaliselt koosneb ravi 3 kuni 5st protseduurist, mida tehakse ühe nädalase vahega.

Loe lähemalt
DIATERMIA

Diatermia on üle maailma laialdaselt levinud meetod, mida kasutatakse väga palju spordimeditsiinis ja ortopeedias.

Loe lähemalt
LASERRAVI

Laserteraapia on suureks abiks taastumisel, eriti ägedate vigastuste (traumade) puhul.

Loe lähemalt

Kui olete sportlane või innukas spordifänn, siis mõistate, kui oluline on enda eest hoolitseda. Eriti, kui olete vigastatud.

Anname parima, et sinu keha aitaks sul püstita uusi eesmärke!

Kui tunnete, et oleme võimelised Sind aitama, siis võta meiega ühendust.

Füsioteraapia protseduuridFüsioterapeudi vastuvõttMassaaž teraapiaSeadmete rentKülma&kuuma kontrastraviTaastusravi pärast operatsiooniTaastumine pärast koormustSporditraumadLaser, magnet, ultraheliSpordivigastused

Miks pöörduda meie poole

Omame mitmeid kaasaegseid vahendeid, millega on võimalik kodus endale sobival ajal vajalikud protseduurid läbida. Kasutame ainult neid seadmeid, mis on tõestanud oma vajalikkust patsiendi ravikuuris ning hoiame füüsikalise teraapia masinaparki alati kõige kaasaegsemal tasemel. Iga meie patsient on individuaalne ja see on meile alati kõige tähtsam argument tervenemise poole.

⇒Konsultatsioon ja nõustamine

⇒Personaalne lähenemine

⇒Usaldusväärne meeskond

⇒Kaasaegsed füüsikalise teraapia seadmed

Mida meie kliendid meist arvavad

Risto has been an amazing resource and outstanding professional in taking care of my athletes. He is very committed, passionate and highly educated in his profession fact that makes athletes and coaches trust him. I have trusted him with all my Estonian Olympic athletes and in Rio he actually worked on my American Olympic athletes. He is truly a man, a professional that goes above and beyond to serve and help others. He is the ‘magic hands’

Petros Kyprianou

Sportlase kõige tähtsam vara on tervis ja mina isiklikult poleks sellisele tasemel jõudnud ilma abita. Risto on pikka aega juba mu lihaste eest hoolt kandnud ja aidanud saada mind paremale tasemele spordis. Koostöö jätkub ja olen väga rahul Risto ja tema tööga.

Janek Õiglane

Risto oma abi ja nõuga on aidanud mind nii massaaži laual kui ka taastavate masinatega, mis on abiks nii vigastuste ravimiseks kui trennidest taastumiseks. Olen käinud Risto juures füsioteraapias juba 6 aastat ning olen saanud palju abi! Soovitan soojalt kõigile!

Magnus Kirt

Minu koostöö Risto Jamnesega on kestud 4 aastat. Risto on kohusetundlik, nõudlik ja asendamatu proff omal alal. Kes aitab sportlasi taastada vigastustest ja ennetada vigastusi, pluss ma saan teda usaldada spotlaste füüsilise ettevalmistusega.

Andrei Luzgin

Olen töötanud Ristoga aastast 2016. Kohtume iga nädal vähemalt korra, kui olen Eestis. Oleme koostöös temaga suutnud vältida suuremaid vigastusi. Risto kasuks räägib tema kogemus, mille on saanud erinevate alade sportlastega töötamisel ja tema enda tippsportlase taust. Lisaks kõigele on ta äärmiselt positiivne inimene.

Jürgen Zopp

Oleme Ristoga teinud koostööd alates aastast 2014 ja alati on ta olnud usaldusväärne, professionaalne ning alati abiks kogu meditsiini varustusega.

Ksenija Balta

Võta ühendust

Männiliiva tn 7, 13414 Tallinn info@spordiravi.ee

TAGS:Just Spordiravi site WordPress

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Perusahaan Web Hosting dan Domai

   Support Pembayaran Promo Blog News Kontak Tools Knowledge Base Login Hosting Unlimited HostingDiskon 25% Cloud HostingDiskon 25% Suite

Agence Visite Virtuelle - Site i

   Accueil Réalisations

TBX | Website Design & Marketing

  TBXLatestContactStrategyCultureWorkTBXLatestContactStrategyCultureWorkA Digital AgencyWestside • Mitten StateHave a Project? Hire UsScrollstrategy,

Normani – Official Website

  

Domain Names, Web Hosting, Manag

  Αυτό το domain έχει κατοχυρωθεί στο Papaki Επίλεξε και εσύ το Papaki για Domain Name

Professional Sales Of Richard Mi

  Skip to content

Increase Conversions & Site Grow

  

MELT-BANANA Official Web-Site

  TopNewsScheduleDiscographyFAQLinksStoresContactsPosts List on PatreonMxBx Recent News!MxBx re:boot Tour USA 2022!MxBx PATREON!2022/09/30 - 11/13MxBx r

LS Site Design - Affordable Webs

   Home Examples

InChI Trust Website - InChI Trus

   Skip to content InChI: open-source chemical structure representation algori

ads

Hot Websites