HOME pl - Aurora Company

Web Name: HOME pl - Aurora Company

WebSite: http://www.auroracompany.pl

ID:341191

Keywords:

pl,HOME,Company,Aurora

Description:


Zadzwoń do nas

+48 18 300 00 82

Czynne

09:00-16:00

Napisz do nas

biuro@auroracompany.pl

Skontaktuj się HOMEMISJA I WARTOŚCINASZ ZESPÓŁDOMKIAKCESORIAGALERIABAZA WIEDZYKONTAKT HOMEMISJA I WARTOŚCINASZ ZESPÓŁDOMKIAKCESORIAGALERIABAZA WIEDZYKONTAKT

MENU

HOMEMISJA I WARTOŚCINASZ ZESPÓŁDOMKIAKCESORIAGALERIABAZA WIEDZYKONTAKT
Wolność dla ludzi,
oddech dla ZiemiPoczuj się jak w domu,
w każdym miejscu na ZiemiNiezależność
Najwyższa jakość
Nowoczesny design

Dlaczego powstała Aurora Company?

Żyjemy w świecie, w którym wiele osób jest zniewolonych kredytami i pożyczkami. Zobowiązania zaciągnięte na zakup tradycyjnych, kosztownych w budowie i eksploatacji domów oraz mieszkań, ciążą całymi latami. Ludzie przykuci do jednej lokalizacji marnotrawią ogromne ilości czasu i energii na sprzątanie oraz konserwację swoich drogich w utrzymaniu miejsc zamieszkania. Dodatkowo środowisko naturalne jest potężnie obciążone tradycyjnym procesem budowy i eksploatacji. A przecież tak wcale nie musi być! Dzięki filozofii minimalistycznego i ekologicznego stylu życia, ludzie mogą „pójść na swoje” i żyć bez zbędnych obciążeń już na bardzo wczesnym etapie usamodzielniania. Koncepcja życia eko to również doskonały sposób na wyjście z finansowych tarapatów, odzyskanie suwerenności i przeżycie wspaniałych przygód podczas swobodnych podróży po świecie.

W jaki sposób działamy?

Przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonywanej pracy. Niezwykle ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie produktów i wprowadzanie kolejnych funkcjonalnych rozwiązań. Działamy z dobrą energią i w głębokiej wierze, że nasza misja przyczynia się do zmiany świata na lepsze.

W naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz mobilne domki na kołach, które możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce i na świecie. Domki są przemyślane i zaprojektowane tak, aby zastąpić wygodne mieszkanie. Dokładamy wszelkich starań, żebyś mógł otaczać się pięknem i mieszkać dokładnie tak jak lubisz, w wybranym przez siebie miejscu.

SUNSHINE

Model Sunshine to funkcjonalny, uniwersalny tinyhouse, przeznaczony do całorocznego mieszkania dla 1-4 osób. Jego klasyczny i ponadczasowy desing powoduje że cieszy się nieustającym zainteresowaniem kupujących.

Zobacz więcej

LUNA OFFICE

Model Luna Office to domek pełniący rolę przewoźnego biura, punktu handlowego lub małej sali usługowej. Prosta bryła i duże przeszklenie nadaje mu nowoczesny wygląd.

Zobacz więcej

VERONA

Model Verona jest domem o niepowtarzalnym, romantycznym klimacie. Charakteryzuje się funkcjonalnym wnętrzem przy jednoczesnym wygospodarowaniu przestrzeni na urokliwy ganek. Idealny dla dwóch osób.

Zobacz więcej

LUNA

Domek Luna jest kompaktowy, jednopoziomowy, zaopatrzony we wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Zauroczy was nie tylko dopracowaną w szczegółach przestrzenią, ale też łatwością w utrzymaniu i ilością naturalnego światła wewnątrz, które zapewnia duże okno widokowe.

Zobacz więcej

PORTO

Model Porto to najbardziej przestronny tinyhouse z dwoma antresolami i wygodnym wnętrzem, mogącym zapewnić mieszkanie nawet dla 6-ciu osób. Idealny dla rodzin z dziećmi.

Zobacz więcej

Niemcy:

+49 1738718696;
tiny.auroracompany@gmail.com
www.ac-tiny-house.de

Skandynawia:

+46 1825 88 99;
info@vagabondhaven.com

Belgia:

+32 474 93 74 80;
welcome@tinyco.be

Holandia:

+31 6-41770096;
info@tinyhouse-store.nl

Rumunia:

+40 746 089 447;
auroracompany.romania@gmail.com

Francja:

+33 631138522;
auroracompanyfr@gmail.com

Polska:

+48 501 710 297;
info@mini-domy.pl

O FIRMIE

Firma Aurora to firma, która powstała z pasji do podróży, miłości do natury i potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Jak złożyć zamówienie


Polityka prywatności

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2022

TAGS:pl HOME Company Aurora

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Home | De Groene Waterman

   Een huis voor boeken, cultuur en ontmoeting. Literair, progressief en coöperatief.

St. Sebastianus - Schützenbrude

   Navigation aufklappen/zuklappen HomeKönigsvogelschuss 2022Schützen- und Heimatfest 2022Grußwort Schirmherr Patrick HaasSponsorenseiteAktuell

Home | Mijn Onbevlekt Hart zal t

  Bestel gratisNieuwsbriefContactZoeken HomeOver onsOnze successenArtikelenDoe meeTeken onze petitiesBestel gratis publicatiesOntvang de nieuwsbriefDone

METLIŠKA ČRNINA &#8211; Spletn

  METLIŠKA ČRNINA &#8211; Spletnik Skip to contentVinaMetliška črninaDr. Julij Nemanič: V razmislek pridelovalcem Metliške črnineDr. Julij Neman

Home » Finanzküche

   FinanzblogPodcastHonorarberatungÜber unsKarriereKontaktLoginKostenloses EBook Es geht darum, bewusst Entscheidungen zu treffenDeine persönliche F

Exploration Of High-grade Silver

  

Denarius Metals - Home

  

Home - Metrisquare

  vContact opnemenGratis Emotion Recognition Task (ERT)Gratis Scorehulpje aanvragenHomeOnze productenDIGITAAL AFNEMENDigiDiag TestsysteemBeschikbare tes

Autodoplňky, autopříslušenst

  Vítejte v e-shopu!Přihlásit se MenuÚvodBlogVšeobecné podmínky,GDPRO násVše o nákupu, Dopra

Home | SEED - Next Generation Li

   AccueilL&rsquo;AssociationLa DémarcheLes Quart

ads

Hot Websites