Te Stela Resort – Kreu

Web Name: Te Stela Resort – Kreu

WebSite: http://www.testela.al

ID:336189

Keywords:

Stela,Te,Kreu,Resort

Description:


Autostrada Tiranë - Durrës, km 7Tiranë

Hoteli

Lehtësisht e aksesueshme larg zhurmave të qytetit, hoteli ynë ju ofron 100 dhoma me pamje nga pishina ose kopshtet e gjelbëruara përreth. Përveç dhomave plot dritë natyrale dhe pamjeve tërheqëse, hoteli ynë ofron shumë më tepër.
SHIKO PAKETATShikoni

Beergarden

Beergarden i ndodhur pranë hotelit, është pa dyshim vendi i përsosur për të kaluar kohë me njerëzit tuaj të dashur.
Imagjinata e shefave tanë të kuzhinës nuk do t’ju zhgënjejë asnjëherë me pjata të larmishme dhe të shijshme.
SHIKO PAKETATShikoni

Qendra Sportive

Një qendër sportive e standardeve më të larta që ju shërben me një varietet shërbimesh si Pishina, kurse noti për fëmijë & të rritur Palestër, Fizioterapi etj.
SHIKO PAKETATShikoni

SPA

Dedikuar bukurisë, shëndetit dhe relaksit.
Te Stela Spa do të gjeni gjithçka: Sauna, Banjë me hidromasazh, Banjo Turke, Terapi Kneip, Dush emocional, Terapi me kripë Himalaje, Etj.
Çlironi trupin dhe mendjen Te Stela Spa.
SHIKO PAKETATShikoni

Evente

Dëshironi të mblidheni bashkë me të ftuarit tuaj special për një takim të veçantë familjar ose institucional, biznesi, pune? Te Stela Resort ka disa ambjente speciale për eventin tuaj!
SHIKO PAKETATShikoni

Dhomat & Suitat

Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.
Detajet

DHOME TEKE
SUPERIOR

55 Dhoma Teke / Dyshe
2 Krevatë tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2
DETAJET
NGA

5760 leke/nata

Detajet

DHOME DOPJO
DYSHE SUPERIORE

33 Dhoma Dopjo
1 Krevat dopjo
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2
DETAJET
NGA

7660 leke/nata

Detajet

JUNIOR
SUITE

9 Junior Suita
1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 30 m2
DETAJET
NGA

9600 leke/nata

Detajet

CLASSIC
SUITE

3 Suita
1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 40 m2
DETAJET
NGA

10860 leke/nata

Këtu do të gjeni

Resorti më i plotë në Tiranë përfshin Te Stela Hotel me 4 yje, Restorantin Unik Beer Garden, Qendrën Sportive, Palestrën, SPA-në më ekskluzive, Pool Bar, këndin e fëmijëve etj.
BEERGARDEN

Restoranti ynë unik

është pa dyshim vendi i përsosur për të kaluar kohë me njerëzit tuaj të dashur.
BEERGARDEN

Restoranti ynë unik

QENDRA SPORTIVE

Me varietet shërbimesh

Pishina, kurse noti për fëmijë & të rritur Palestër, Fizioterapi etj.
QENDRA SPORTIVE

Me varietet shërbimesh

EVENTE & KONFERENCA

Impresiononi të ftuarit tuaj

Një ditëlindje, një festë ose një takim me miqtë do të ishin perfekte në ambientet tonë të Te Stela Evente
EVENTE & KONFERENCA

Impresiononi të ftuarit tuaj

SPA

Një oaz luksoz me 5 yje

Përfshin: Terapinë Himalajane, Terapinë Kneipp, Sauna, Xhakuzi, Banjo Turke, Dushe Emocionale, etj.
SPA

Një oaz luksoz me 5 yje

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një pushim të shkurtër në fundjavë ose për një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një sërë paketash mikëpritëse për ju!

shijon në çdo stinë

Te Stela Pool Bar

Një bar dhe restorant në ambjente të hapura, i dedikuar për të qënë në shërbimin dhe kënaqësinë e klientit. Ju mirëpresim!
SHIKO MË SHUMË
Na kontaktoni

Në çdo kohë

Jemi gjithmonë ketu për ju nëse keni ndonjë pyetje për ne.
Adresa: Autostrada Tiranë – Durrës, km 7, Tirana 1000.
Email: [email protected]

Kontaktoni

Na ndiqni

Jemi kudo në mediat sociale Te Stela resort! Na ndiqni!

Kontakt

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7, Tirana 1000.
Cel: +355 67 203 3309

e-mail: [email protected]

KreuHoteliBeergardenQendra SportiveEventeSPAPoolbarOfertaKontaktRreth Nesh

© Copyright 2020, Te Stela Resort. | All Right Reserved.

TAGS:Stela Te Kreu Resort

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Komuniteti Mysliman i Shqipërsi

  KreuKMSHKëshilli i PërgjithshëmKryesiaKryetariNënkryetarëtKancelariDREJTORITËDrejtoria e Marrëdhënieve me Publikun dhe MedianDrejtoria e Kultu

Të Pathënat e Yjeve Shqiptar -

   60 SEKONDAYjetLibertéModëPrive TVFilm Yjet &#8220;Boma ni tel&#8221; për Ronin dhe Dafinën Author Prive KlanKosovaPosted on 01/10/2022 Y

HOLY HARD SELTZER - Das erste Ha

  Gratis-Versand in Deutschland

Traditional white and red Swiss

  

Négoce en matériaux - Quéguin

  Nos agences et showroomsNos cataloguesContactParticulierProfessionnelNos agences et showroomsNos cataloguesNouveau catalogue OUTSIDE !Le catalogue OUT

Pantomime Theater Germany

   StartStückeTeamBiographieGeschichteTermineBilderVIDEOLinksKontaktGuestbook

Se connecter | Barassur Extranet

  Espace dédié aux Bâtonniers Pour l’ensemble des contrats souscrits par votre barreau, le site vous permet d'accéder à l'ensem

Labsystems Diagnostics Oy | Newb

  Loading... Loading...
Toggle navigati

Mintyfresh Software Architects

  HOMEONS AANBODREFERENTIESCONTACTSOFTWARE OP MAAT VOOR VRIJE BEROEPEN, ZELFSTANDIGEN, KMO’S & GROTE BEDRIJVEN Uw professionele partner voor:Web-based

Gli Accessi Venosi Centrali a Lu

   HomeChi siamoFormazioneBibliotecaDocum

ads

Hot Websites