Dominika Špačková

Web Name: Dominika Špačková

WebSite: http://www.dominika.cz

ID:306794

Keywords:

Dominika,pa,kov

Description:


Dominika Špačková


Podnikejte v rytmu slow-byznysu. Ziskově, udržitelně a bez nervů v kýblu

Někteří podnikatelé věří na štěstí. Já věřím vdobře nastavené procesy, strategicky plánovaný růst a dlouhodobou udržitelnost ziskového podnikání.
Možná to nevypadá tak sexy, ale funguje to. Potvrdí vám to firmy, se kterými jsem pracovala. Nedělám showbyznys. Dělám slow byznys. Pragmatický, efektivní a výdělečný.

Jak funguje systém mojí práce

Během vlastního podnikání a více než 10 let koučování a mentoringu živnostníků a podnikatelů jsem vyvinula propracovaný systém kroků, který je aplikovatelný napříč obory, ať pracujete jako účetní, zahradní architekt nebo opravujete auta.

Jste živnostník? Pomůžuvám zvýšit zisky, osekat a delegovat činnosti tak, aby se vám uvolnily ruce a zbýval prostor pro další růst. Anebo společně překlopíme živnost ve funkční firmu sdvojnásobným obratem. Aza rok zdvojnásobíte zase, třeba už ibez mé pomoci.

Máte firmu? Vzačátcích můžete spoléhat na svou intuici, ale v určité fázi musí přijít strategie. Pomohu vám firmu nastavit tak, abyste si mohli dopřát dovolenou a všechno hladce fungovalo ibez vás. Vyřešíme kapacitní potíže, nastartujeme růst a dostaneme vásna slušný zisk. Vaše firma bude spolehlivě řízený stroj na peníze sefektivními procesy. Avy se budete moct věnovat jen hledání nových příležitostí.

1. Vstupní byznysová konzultace (2 hodiny)

Tady začínám skaždým novým klientem. Vrámci vstupní analýzy:

Odhalíme brzdy, které vám vtuhle chvíli brání vrozletu. Najdeme potenciál pro další růst a zisk. Rozvrhneme plán dalších kroků.

Je možné, že dojdeme kpoznatku, že vsoučasné podobě projekt nedává smysl a je potřeba ho postavit znovu a jinak. Nebudu váspodporovat vpodnikání, které nemá šanci na úspěch. Ale není to lepší vědět ještě než mu obětujete spoustu času a peněz?

Na vstupní konzultaci může navazovat pravidelný mentoring nebo intenzivní sprint.

Objednat konzultaci

2. Mentoring pro podnikatele (1x 14 dní)

Když už víme, na čem pracovat, pustíme se do toho. Během pravidelných setkání budeme postupně odstraňovat jednotlivé brzdy vašeho podnikání a posouvat vásknastaveným cílům. Může to být zdvojnásobení obratu (nebo dokonce zisku), uvolnění rukou, nové produktové portfolio nebo třeba kampaň na získání zákazníků. To, co zrovna potřebujete vy a váš byznys.

Po dobu mentoringu vedeme konzultační deník, ve kterém jasně vidíte, kam se vaše podnikání během naší spolupráce posunulo. Zjišťujete, co funguje, a pro příště už máte jednotlivé kroky černé na bílém a vmžiku připravené kpoužití. Zkaždé schůzky si odnesete zpětnou vazbu a konkrétní úkoly na další týdny.

Výhodou mentoringu oproti jednorázovým školením je, že kromě získaného know-how soustavně pracujete ina jeho implementaci. Po dosažení cíle vásnenechám usnout na vavřínech. Naopak. Nastavíme nový a začínáme pracovat. Akdyž se objeví nečekaná překážka? Můžeme se do ní pustit hned na dalším setkání.

Poradenství 6 hodin (á 5200) 31200Kč Poradenství 12 hodin (á 5000) 60000 Kč Poradenství 20 hodin (á 4800) 96000Kč

3. Intenzivní sprint (Celodenní/ týdenní/ měsíční)

Intenzivní varianta spolupráce je ideální pro podnikatele, kteří se chtějí posouvat ke svým cílům ve větších skocích nebo pro ty, kteří vbyznysu potřebují rychlý zásah.

Místo setkání jednou za 14 dní si dáme celodenní, celotýdenní nebo dokonce celoměsíční sprint, během kterého se vám budu věnovat naplno.

Vyhodnotíme aktuální brzdy vašeho podnikání a naplánujeme strategii pro jejich odstranění. Naliju do vás veškeré potřebné know-how formou kurzu nebo workshopu svámi a/nebo vaším týmem. Jednotlivé kroky vám pomůžu implementovat. Vpřípadě potřeby můžeme po vyřešení kritických problémů přejít na pozvolnější mentoring.

Výslednou podobu intenzivního sprintu vždy přizpůsobuji potřebám vašeho byznysu a pokud to bude třeba, mohu do něj zapojit idalší členy svého týmu. Vy tak naplno využijete mé znalosti a zkušenosti sminimální časovou investicí. Můžete se spolehnout, že na konci sprintu budete opořádný kus blíž kvytyčenému cíli.

od 25000 Kč na den od 75000 Kč za týden Od 180000 Kč za měsíc

4. Strategické možnosti spolupráce

Tahle varianta přichází do hry až ve chvíli, kdy se známe a víme, co od sebe čekat. Pokud to pro obě strany dává smysl, ráda vstoupím do vaší firmy osobně a pomůžuvám ji posunout ještě dál na bázi podílu ze zisku podle dosažených výsledků.

Způsobů, jak se můžuve vašem podnikání zapojit, je nepočítaně. Můžuvám pomoct najít investora nebo kupce pro váš byznys, vstoupit jako strategický investor, nebo dokonce firmu odkoupit a řídit. Tak, aby to pro mě ipro vásmělo co největší přidanou hodnotu.

Cesta vždycky začíná prvním krokem. Ten za vásnikdo neudělá. Ty další už ale můžeme dělat spolu.

Objednat vstupní konzultaci

Omně

Sama jsem začínala podnikat od nuly a na všechno si musela přijít. Ne vždy to bylo jednoduché a cestou jsem udělala pořádnou řádku chyb. Idíky těmto chybám ale postupně vznikl můj unikátní systém pomalého byznysu. Slow byznysu.

Od roku 2011 ho předávám ostatním podnikatelům a učím je budovat vysoce ziskové podnikání, ikdyž pracují jen na zkrácený úvazek. Nejznámějším projektem byly Maminkatelky, které nyní řídí moje kolegyně. Vrámci Maminkatelek jsem své zkušenosti předala:

více než 1200 klientkám vkurzech, během více než 1400 hodin one-on-one konzultací, během více než 300 hodin skupinového koučování ročně během posledních 5let.

Ověřila jsem si, že systém slow byznysu se dá aplikovat na jakékoli podnikání a že rozhodně není jen pro matky. Baví mě pomáhat podnikatelům kněkolikamilionovému obratu tak, aby jim vzisku zůstávaly 1 až 3 miliony a přitom měli čas na pohodový život. Já mám svůj volný čas ráda. Achci, aby si ho mohli užít iostatní.

Nepracuji tolik se začínajícími podnikateli (pro ty jsem dala kdispozici zdarma svůj kurz pro rozjezd podnikání). Pomáhám těm, kteří už něco zkusili a chtějí jít dál. Jednoduše, když se dostanete do bodu, kdy je toho na vásmoc a potřebujete to uchopit a smysluplně řídit.

Tady přichází moje chvíle. Váš byznys uspořádáme, najdeme a odstraníme brzdy vpodnikání a bílá místa. Nakonec vše nastavíme tak, aby se vám dařilo pravidelně růst. Až dojdeme do fáze, kde už mě ktomu nebudete potřebovat, budu mít radost zdobře odvedené práce.

2009 - 2022 © Dominika Špačková

TAGS:Dominika pa kov

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Ecole des Parents de la Loire

  Skip to contentEcole des Parents de la LoirePrimary Navigation MenuMenuAccueilPrésentationRéseaux et partenairesRevue EPEPOUR LES FAMILLESPermanence

La Corde Raide | CSAPA

  CSAPA La Corde Raide Qui sommes-nous ?MissionsActivitésConsultations d’addictologieConsultations Jeunes ConsommateursConsultation

Champagne A. Robert

   Champagne A. Robert Notre philosophie Nos champagnes Boutique en ligne Visites & Contact

Champagne Diebolt-Vallois

  CHAMPAGNE DIEBOLT-VALLOIS - CRAMANT Le Domaine La Vigne Vinification Les Cuv&eacute;es Distributeurs Phototh&egrave;que Contact Champagne

maison des adolescents | Lieu d'

   Lieu d'écoute, accueil, prévention, accompagnement pour les 11-21 ans. (Confidentiel, anonyme et gratuit)

ch-fecamp | Centre hospitalier i

  dsd Contact L'hôpital recrute Nos médecins L’Hôpit

Apartments JAMP | Ubytování Ka

   APARTMENTS JAMP apartments@jamp.

Accueil - CoDES 04, Comité Dép

  CoDES 04 - Comit&eacute; D&eacute;partemental d'&eacute;ducation pour la sant&eacute; des Alpes-de-Haute-Provence Notre associationRapports

Actualités Régionales / Politi

   Actualités 24/7

Page d&#8217;accueil &#8211; Acc

  Page d'accueilAller au contenuFermerLe Centre Hospitalier de MayotteLe Centre Hospitalier de MayotteFermer Le Centre Hospitalier de MayotteLe Centre H

ads

Hot Websites