ATC Šlechtův palouk - léto v Pastvinách

Web Name: ATC Šlechtův palouk - léto v Pastvinách

WebSite: http://www.atcslechtuvpalouk.cz

ID:281088

Keywords:

palouk,lecht,ATC,ch

Description:


O kempuVybavení a službyCeníkFotogalerieOkolíPoptávkaKontakt
18.06.2022
Doporučujeme majitelům, kteří plně nezvládají své psí miláčky a nejsou ochotni mít své psy na vodítku, v bezpečné vzdálenosti od ostatních hostů, aby zvážili návštěvu našeho autocampu.

03.06.2022
POCTIVÝ KOLÁČ v Pastvinách!!! Firma prodává své výrobky - koláče / a nejen je/ v Autocampu na Šlechtově palouku v červenci a srpnu každý den od 8:00 hod. do cca 11 hod. Těší se na zákazníky!

25.04.2022
Areál Autocampu Šlechtův palouk v Pastvinách je V PROVOZU. Platební karty NEPŘIJÍMÁME z důvodu nestálého pokrytí signálem internetu. Platba pouze HOTOVOSTÍ!

12.01.2022
I v roce 2022 budeme fungovat, připravujeme se na nadcházející sezónu a těšíme se na Vás! Přijímáme rezervační objednávky NA CHATY na sezónu 2022. Místa na stany a karavany nerezervujeme. Kontakty: atc@pastviny.cz nebo telefon 724 147 317 Pokud nám sdělíte svůj požadavek, rádi Vám odpovíme. Přejeme hezký den!

30.06.2017
MÍSTA pro STANY a KARAVANY NEREZERVUJEME!!! V našem autocampu nemáme vytyčené parcely ani jinak označená místa.

08.08.2015
Informaci o kvalitě vody v přírodním koupání ve vodní nádrži Pastviny zísláte na www.khspce.cz

24.08.2014
Agentura Czech Tourism pozvala novináře k návštěvě Podorlicka a Pastvinské přehrady. V našem kempu byli novináři velice spokojeni. Plusové body jsme získali za domácí švestkové buchty. *Mňam-mňam*Zde vložte vaši e-mailovou adresu
pro přihlášení (odhlášení) odběru novinek

Zámek Potštejn
Muzeum řemesel Letohrad
Hora Matky Boží Králíky
Vojenské muzeum Králíky
Vodácká řeka Orlice


Právě online: 4
Návštěvy dnes: 166
Návštěvy za týden: 1424
Návštěvy za měsíc: 6811
Návštěvy celkem: 319935
Vítejte Vážení návštěvníci,vítáme Vás na našich webových stránkách a dovolujeme si Vás pozvat na dovolenou do podhůří Orlických hor na Pastvinskoupřehradu. Do místa, kde si můžete užít vodní radovánky, rybolov akrajina Vás okouzlísvoji krásou. V blízkémokolí na Vás dýchne historie v podobě hradů, zámků, muzea lidových řemesel a vojenských dělostřeleckých tvrzí. Pastviny jsou co do počtu obyvatel malá vesnička, která se po vybudování vodního díla Pastviny a postupen času stala známou rekreační oblastí.Obec Pastviny provozuje ATC Šlechtův palouk , kterýpřispíváke klidné a odpočinkové atmosféře oblasti. V nabídce jeubytování ve vybavených chatkách po rekonstrukci, stanování i stání karavanů. V letních měsících Vás rádi obslouží i v Hospůdce. Velkou výhodou našeho autocampu je umístěnív bezprostřední blízkosti vodní plochy. Letní atmosféru Vám díky tomu zpříjemní půjčovna vodních šlapadel a lodí, kterou provozuje spřátelená firma.

Přejeme Vám šťastnou ruku při volbě Vaší dovolené a těšíme se na setkání v Pastvinách!

TAGS:palouk lecht ATC ch

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Salmonfest 2022: August 5th, 6th

  HomeThe CauseLineup2022 Lineup2021 Lineup2019 Lineup2018 Lineup2017 Lineup2016 Lineup2015 LineupDetailsGetting ThereOn-Site“Festiquette”Camping/Shut

www.golfnoas.ch / Golf de Noas /

   #comp-jgdecx3g:not([data-screen-in-hide="done"]){opacity:0}#comp-jgnek8g6:not([data-screen-in-hide="done"]){opacity:0}:root{--color_0:

Archetype Coffee | Small Batch R

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Pedego Chattanooga - Local Elect

  FIND A STORE .st0{fill:#00b9bd;} .st1{fill:#FFFFFF;} .st0{fill:#00b9bd;} .st1{fill:#FFFFFF;}

Berner Oberland - Wirtschaft und

  

rodinatichych.cz

  rodina Tichých podporujeme: Člověk v tísni, Lípa Musica, Smetanova Litomyšl, Česká filharmonie, Collegium 1704, Dej

Rubix - Tvorba vyladěných webo

  Toggle navigationRubixÚvodSlužbyReferenceO násKontaktTvoříme funkční a pěkné webové stránkyZabýváme se návrhem a realizací webových st

Cardinal Gibbons High School, Ca

  Skip To Main ContentLogo ContainerCardinal Gibbons High SchoolEducatorsFamiliesStudentsAlumniAbout UsHead of SchoolBoard of DirectorsCampusCommunicati

Lebenskraft &#8211; Die Plattfor

   Aktuelles Geschenk Lebenskraft

Home - Carrier Chronicles

  

ads

Hot Websites