Producent myjni bezdotykowych - stacji mycia samochodów - EHRLE

Web Name: Producent myjni bezdotykowych - stacji mycia samochodów - EHRLE

WebSite: http://www.ehrle.pl

ID:266204

Keywords:

bezdotykowych,myjni,Producent,stacji

Description:


Skip to content

Bezpłatna infolinia
0 800 000 455

Napisz do nas!

info@ehrle.pl

Skonfiguruj myjnięSkonfiguruj myjnię

Myjnia bezdotykowa?
Postaw na EHRLE!

EHRLE

Producent myjni samochodowych

Wyceń swoją myjnię!
<?xml version="1.0"?>

Nowoczesne produkty

Myjnie EHRLE są produktem trwałym, bezpiecznym, wykonanym z dokładną precyzją i dbałością o szczegóły.

Zobacz produkty

Niezawodna obsługa serwisowa

To zdecydowanie jedna z naszych najsilniejszych stron, świadcząca o sile firmy oraz bezkonkurencyjnej przewadze nad innymi

Poznaj technlogie<?xml version="1.0"?>

Rozpocznij z nami biznes

Zgodnie z przyświecającym naszej firmie mottem, działamy tak, aby to Państwo czuli się wygranymi i spełnionymi Inwestorami.

Zacznij współpracę

Istniejemy od 1927 roku

Lider na rynku myjni bezdotykowych

Firma EHRLE to synonim solidności i nowoczesności. Mało jednak kto wie, że ten niemiecki producent rozpoczął swoją działalność już w 1927 roku. Lata doświadczenia i udoskonalania technologii zaowocowały i dzisiaj jesteśmy liderem na rynku myjni samoobsługowych w Europie. Kultywujemy rodzinną tradycję, nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania, aby zawsze dostarczać najnowocześniejsze produkty.

Bezpłatna infolinia: 0 801 000 455

Nasza firma

Zaprojektuj z nami swoją wymarzoną myjnię

Konfigurator myjni

Wyznaczamy trendy i jakość usług

Dlaczego warto nas wybrać?

Myjnie EHRLE są produktem wytwarzanym niemalże w całości w Niemczech. Bawarskie zakłady w Illertissen posiadają trzy oddzielne zakłady produkcyjne, z czego dwa z nich przeznaczone są wyłącznie na wytwarzanie myjni bezdotykowych.

Aż 5 lat gwarancji producenta

Urządzenia Ehrle wyróżniają się nadzwyczajną trwałością i żywotnością, dlatego producent daje możliwość uzyskania nawet 5 gwarancji.

<?xml version="1.0"?>

Napopularniejsza marka myjni w Europie

Posiadamy różne rozwiązania myjni samoobsługowych. Dzięki temu mamy pełną elastyczność w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Gwarancja odkupu urządzenia po 10 latach

Posiadamy unikalny program dla inwestorów: „Ehrle Buy Back Guarantee”, który gwarantuje odkup 10-letniego urządzenia przy zakupie nowego.

Laur konsumenta 2015 – 2021, TOP Marka

W latach 2015 - 2021 myjnie EHRLE uzyskały w niezależnym badaniu konsumenckim zaszczytne wyróżnienie od konsumentów w kategorii Myjni samochodowych.

<?xml version="1.0"?>

Sprawna obsługa serwisowa

Posiadamy największą własną sieć serwisową myjni bezdotykowych w Polsce. Na terenie całego kraju działa nasz wyspecjalizowany i profesjonalny team serwisowy.

<?xml version="1.0"?>

Docenione przez profesjonalnistów

Myjnie EHRLE, aż dwukrotnie wyróżniono prestiżowym certyfikatem VDA przyznawanym przez Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Samochodowego.

Wysokiej jakości

Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych myjek mobilnych zimnowodnych, myjek mobilnych gorącowodnych, myjek stacjonarnych zimnowodnych, myjek stacjonarnych gorącowodnych.

To właśnie te urządzenia dały początek pierwszym bezdotykowym myjniom samoobsługowym. To dzięki nim narodziła się firma EHRLE.

Wszystkie urządzenia
0Lat w Polsce0+Myjni w Europie0+Zadowolonych firm

Korzyści ze współpracy z liderem

Dołącz do autoryzowanych partnerów marki EHRLE

Zgodnie z przyświecającym naszej firmie mottem, działamy tak, aby to Państwo czuli się wygranymi i spełnionymi Inwestorami.

O sile niemieckiego producenta przekonało się już bardzo wielu Inwestorów, w tym m.in. najlepsze autoryzowane sieci salonów samochodowych oraz sieci stacji paliw. 

Dlaczego warto

Niemiecka jakość i niezawodność

Produkty marki EHRLE

Firma EHRLE jako lider na rynku samoobsługowych myjni bezdotykowych lansuje tego typu metodę mycia albowiem w połączeniu z produkowaną techniką urządzeń oraz wysokiej jakości środkami chemicznymi jest ona niezwykle skuteczna i bezpieczna dla wszystkich pojazdów.

Myjnie SmartWash / SmartWash Plus

Myjnie JetWash / JetWash Plus

Myjnie CarWash Plus

Myjnie CarWash Indoor CompactLine

Myjnie Carwash Indoor ModulLine

Myjnie automatyczne portalowe i tunelowe

Myjki wysokociśnieniowe zimno i gorącowodne

Wydajne odkurzacze samoobsługowe

Profesjonalne odkurzacze mobilne

Dedykowane środki chemiczne EHRLE

Konstrukcje myjni samoobsługowych

Akcesoria

Nasze rozwiązania

Innowacje i technologie

Niemiecka precyzja oraz innowacyjna myśl technologiczna została wyróżniona licznymi nagrodami. 

Czytaj więcejico-tme-01

Technologia mycia EHRLE

ico-mp-01

Mycie wstępne miękką pianą

ico-mb-01

Mycie bezdotykowe

ico-rc-01

EHRLE RimCleaner

ico-fisk-01

EHRLE CentralPay 8w1

ico-ps-01

Panele sterowania ze stali nierdzewnej

ico-psg-01

Profesjonalne systemy grzewcze

ico-ecm-01

Condition-Monitoring oraz EHRLE App

ico-anim-01

Animowana instrukcja dla klienta

ico-zw-01

Zmiękczanie wody i odwrócona osmoza

ico-szm-01

Systemy zasysania monet

ico-ec-01

EHRLE Cloud

ico-ls-01

Łączność sieciowa i transmisja danych

ico-ewdg-01

EHRLE WatchDog

Myjnie wybierane przez klientów

Sprawdzona jakość i wieloletnie doświadczenie

W latach 2015-2021 myjnie EHRLE uzyskały w niezależnym badaniu konsumenckim zaszczytne wyróżnienie od konsumentów w kategorii Myjni samochodowych. Zloty Laur Konsumenta bezsprzecznie potwierdza, że myjnie EHRLE są najbardziej znanymi, lubianymi i docenianymi myjniami wśród posiadaczy pojazdów w Polsce.

PoprzednieNastępne

Opinie naszych klientów

Partnerzy o firmie EHRLE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru zarówno W zakresie producenta jak i modelu myjni. System piany aktywnej EHRLE przyciąga na naszą myjnię kierowców nawet z dość odległych części miasta.Mateusz WitwickiPGF ZACHÓD Sp. Z o. o. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż zakup myjni EHRLE był trafioną inwestycją. Jakość i funkcjonalność urządzeń w pełni spełnia moje oczekiwania. Jestem także z zadowolony z obsługi ze strony firmy EHRLE.Grzegorz RozalikP.H. "Rozi"W 2017 roku firma EHRLE wybudowała dla naszej firmy 4-stanowiskową myjnię modułową z systemem piany aktywnej EHRLE. Wysoka jakość urządzeń w pełni spełnia nasze oczekiwania. Klienci doceniają skuteczność mycia oraz komfort korzystania z myjni.Janusz AdamkiewiczFHU Małgorzata AdamkiewiczPreviousNext

Bądź na bieżąco

Aktualności i porady

Stale dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz informacjami z życia naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi informacjami. Więcej informacji dotyczących naszej firmy znajduje się w zakładce aktualności. Porady i przydatne, specjalistyczne informacje w zakładce aktualności.

Myjnie kontenerowe

Wydajne myjnie kontenerowe to modułowe rozwiązania, umożliwiające szybką budowę i uruchomienie stanowiska myjącego. Nowoczesne technologia

Czytaj więcej »

Myjnia samochodowa ręczna czy automatyczna? Porównanie zalet i wad

Regularne mycie auta pozwala na zachowanie dobrego wyglądu pojazdu. W artykule odpowiadamy na pytanie, co

Czytaj więcej »

Fiskalizacja myjni krok po kroku

Już niebawem, bo 1 października 2022, zaczyna obowiązywać nowe prawo w zakresie fiskalizacji myjni bezdotykowych.

Czytaj więcej »

EHRLE – Producent myjni samochodowych

Najwyższa jakość nie bierze się znikąd. Za sukcesem kryje się ciężka praca, zaangażowanie, nieustanny rozwój i inwestycje w technologię produkcji. Dzięki temu EHRLE stało się na przestrzeni lat synonimem innowacyjności i solidności. Podstawową dziedziną naszej działalności jest produkcja myjni bezdotykowych, które wykonujemy na bazie doświadczeń i dokonań zdobywanych przez dziesięciolecia. Podczas pracy łączymy tradycję i sprawdzone rozwiązania z najnowocześniejszymi technologiami, co daje efekt w postaci trwałych, skutecznych i bardzo wydajnych myjni samochodowych, które dzisiaj można spotkać na całym świecie. Prosta obsługa, wytrzymała konstrukcja, wiele funkcji umożliwiających dokładne umycie pojazdu oraz ciągle wprowadzane innowacje powodują, że każda myjnia samochodowa, w tym kontenerowe i modułowe myjnie CarWash, to doskonała, przyszłościowa inwestycja.
Czytaj więcejJako doświadczony producent myjni bezdotykowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestorzy oczekują możliwości wyboru i chcą mieć pewność, że zakupili najlepsze dla siebie urządzenia, które zapewnią najwyższy standard pracy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się różne modele myjni samoobsługowych, w tym myjnie JetWash, a także SmartWash, które są idealne do zastosowania w mniejszych miejscowościach. Aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby każdego klienta, proponujemy 3 rodzaje konstrukcji, które można zobaczyć w dalszej części naszej strony. Ponadto w ofercie EHRLE są automatyczne myjnie bramowe, inaczej zwane portalowymi. W razie potrzeby, z chęcią pomożemy w wybraniu właściwego rozwiązania.

Myjki wysokociśnieniowe i inne produkty

Nasza oferta to nie tylko nowoczesne myjnie samochodowe. Chcemy zapewniać Państwu najwyższy standard czyszczenia pojazdów, a przy tym również innych obiektów, wliczając w to elewacje budynków, różnego typu maszyny budowlane i przemysłowe, ogrodzenia, chodniki, a nawet wykładziny i dywany. Naszą działalność zaczynaliśmy od produkcji myjek ciśnieniowych i dzisiaj mogą Państwo u nas nabyć najwyższej jakości mobilne i stacjonarne myjki zimnowodne oraz gorącowodne. Oferta EHRLE obejmuje też odkurzacze profesjonalne, środki chemiczne i szeroki wybór akcesoriów.Zachęcamy do prześledzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo informacje o firmie EHRLE oraz szczegóły na temat wszystkich produktów w ofercie.

Skonfiguruj myjnięSkonfiguruj myjnię

EHRLE to prężnie rozwijająca się niemiecka firma, która sukcesywnie zdobywa nowe rynki, otwierając wciąż nowe oddziały oraz przedstawicielstwa.

Menu

Dlaczego EHRLE?ProduktyTechnologieEHRLE BuyBackAktualnościSklepKontakt

Serwis i RMA

Serwis i koordynacjaZgłoszenie serwisoweDo pobraniaCo to jest RMA?Instrukcja wypełniania RMAFormularz RMA

Przydatne linki

Koszt myjni bezdotykowejProfesjonalne myjki ciśnienioweMyjnia automatycznaMyjka ciśnieniowa na gorącą wodęMyjnia dla ciężarówek

© 2022 EHRLE. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie - GorillaWeb.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.Ok, rozumiemPolityka prywatności

TAGS:bezdotykowych myjni Producent stacji

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Polesie – producent zabawek z t

   Strona główna

Producent płyt betonowych - Cer

  Idea Projekt CertusProduktyNawierzchnie zewnętrzneOgrodzeniaProdukty infrastrukturalnePrefabrykaty betonoweWyszukiwarkaPoradyRealizacjeRealizacje pub

HIRSCH Porozell - Polski Produce

  Skip to content AktualnościKarieraKontakt

POL-SKONE Drzwi | Producent drzw

   Strona główna O firmie Aktualności Praca Do

Strzelecka Spółdzielnia Produc

   Strzelecka Spółdzielnia Producentów M

Producent drewnianej architektur

  Skip to content Menu ZadzwońNapiszFacebookInstagramPinterestTwitterKoszyk

Producent płyt warstwowych, izo

  FirmaAktualnościDane osoboweKarieraPrzetargiStrefa plikówBlogPłyty warstwowe PIRPŁYTY WARSTWOWE WEŁNAPłyta Izolacyjna IZOPROOF®AkcesoriaProdukt

Producent kontenerów: biurowe,

  Skip to main content Algeco, światowy lider w konstrukcjach modu

Producent armatury przemysłowej

   ×Nawigacja StartO firmieHistoriaZarządArmatura przemysłowaZawory zaporoweZawór zaporowy zGLO
Fig. 201Zawór zaporowy zGLO
Fig. 215Zawór zapor

KOS Elektro System polski produc

   Telefon: +48 61 640 36 71 Strefa klienta

ads

Hot Websites