Estetinės odontologijos klinika „Jonathan“

Web Name: Estetinės odontologijos klinika „Jonathan“

WebSite: http://www.jonathan-clinic.lt

ID:263518

Keywords:

odontologijos,Estetin,Jonathan,klinika

Description:


Estetinės odontologijos klinika „Jonathan“

Estetinės odontologijos klinikoje „Jonathan“ teikiamos aukščiausios kokybės burnos priežiūros bei gydymo paslaugos. Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulina savo kvalifikaciją, lanko įvairius seminarus, dalyvauja tarptautinėse konferencijose. Dirbdami ne vienerius metus, sukaupėme neįkainojamos patirties, o sveikas konservatizmas, derinamas su naujaisiais mokslo pasiekimais, padėjo atrinkti tik pačias efektyviausias gydymo technologijas. Mums svarbiausia – aukštas profesionalumas ir siekis iš tikrųjų rūpintis Jūsų sveikata. Mes įgyvendiname unikalią profilaktikos programą „Sveika burna“ („Oral Health“), su kuria galite susipažinti apsilankę mūsų klinikoje. Klinikoje taikoma lanksti nuolaidų sistema.

Profilaktinė odontologija

PROFILAKTINĖ odontologijaProfesinali burnos higiena

Burnos higienistė

Į profilaktiką įeina:

profesionali burnos higiena – apnašų, susikaupusių ant dantenų paviršiaus ir po dantenomis, šalinimas rankiniais ir ultragarsiniais instrumentais bei danties paviršiaus poliravimas šepetėliais, guminėmis galvutėmis, juostelėmis, dantų siūlais, specialiomis poliravimo pastomis bei oro srovės ir šveičiamųjų medžiagų sistema „AirFlow“ (emalio giliųjų pigmentacijų, dantų apnašų pašalinimas iš sunkiai pasiekiamų vietų, naudojant specialų aerozolį, kuris veikia naudodamas suspaustą orą);remineralizuojanti terapija – gelio su fluoru aplikacijos ir dantų padengimas fluoro laku;dantų dengimas silantais (dažniausiai dantų vagelės užpildomos vaikams, tačiau šią procedūrą tikslinga atlikti ir suaugusiems);individualios rekomendacijos – rekomendacijos dėl burnos ertmės higienos metodų ir priemonių parinkimo, įvertinant burnos ertmės higieninę būklę, kontroliuojant higienos priemonių efektyvumą, privalomai konsultuojant įvairiais odontologiniais klausimais, sukuriant profilaktinių procedūrų laikymosi motyvaciją;rekomendacijos dėl sveiko gyvenimo būdo.

Profilaktika padeda užkirsti kelią karieso atsiradimui ir periodonto ligoms. Profesionalus dantų valymas leidžia diagnozuoti ankstyvąsias karieso proceso stadijas, sustabdo dantenų kraujavimą, skausmą, pašalina nemalonų burnos kvapą, palengvina anksčiau restauruotų dantų priežiūrą, padeda nustatyti žalingus maitinimosi įpročius. Maloniausias odontologinių procedūrų rezultatas – natūralios emalio spalvos atkūrimas. Odontologinės pagalbos mastas ir procedūrų dažnumas priklauso nuo: karieso intensyvumo lygio, periodonto būklės, amžiaus, žalingų įpročių. Laiku šalindami apnašas ir akmenis, kurių neįmanoma nuvalyti paprastu dantų šepetėliu, išvengsite tokių problemų, kaip: kvapas iš burnos, kariesas, dantenų uždegimas, padidėjęs dantų ir dantenų jautrumas, dantų judėjimas. Profesionalaus dantų valymo tikslas – visų šių ligų ir problemų profilaktika!

Terapinė odontologija

DANTŲ RESTAURACIJA

Natallya ZastsenchykGydytoja odontologė, estetinių restauracijų specialistė

Restauracija – tai danties anatominės formos atkūrimas naudojant fotopolimerus. Tokie patologiniai procesai, kaip kariesas, emalio nusitrynimas, dėl traumų atsiradę įskilimai, fluorozė ardo kietuosius dantų audinius. Šiandien vietoj žodžio „plombavimas“ vartojamas žodis „restauracija“, kuris reiškia visišką danties spalvos ir anatominės formos atkūrimą.

Mūsų klinikoje atliekamos visų rūšių restauracijos, tai yra:

restauracija, kuri atliekama, kai yra suirę iki pusės danties audinių;restauracija, kuri atliekama, kai suirę daugiau kaip pusė danties audinių – tokiu atveju naudojami stiklo pluošto kaiščiai (štiftai) ar stiklo pluošto juostelė, kurie sukuria patvaresnę konstrukciją, todėl pacientui dažniausiai nereikia dėti metalo keramikos karūnėlės ant smarkiai suirusio danties.

Veneringas – tai priekinių dantų formos ir spalvos pakeitimas naudojant fotopolimerus. Pritaikydami praktikoje šiuolaikines kompozitines medžiagas, specialistai gali sėkmingai pašalinti priekinių dantų kietųjų audinių defektus nenaudodami klasikinių ortopedinio gydymo metodų. Veneringas leidžia atkurti ar koreguoti natūralią dantų padėtį, formą, spalvą, taip pat jų dydį, sąkandžio proporcijas. Veneringas rekomenduojamas, kai dantys yra įskilę, kreivos formos, kai ant dantų yra dėmės ar matomos plombos, kai reikia vizualiai padidinti dantis, sumažinti tarpą tarp dantų, taip pat jeigu dantys nedaug pasisukę ar palinkę. Šiuolaikiniai fotopolimerai pasižymi natūralia spalva (daugiau negu 30 baltos spalvos atspalvių), blizgesiu ir gyvo danties skaidrumu.

Adhezinis protezavimas – tai nesančio danties atkūrimas ant stiklo pluošto juostelės, pritvirtintos prie gretimų dantų. Šiuo atveju atraminiai dantys nėra preparuojami ir depulpuojami. Nesantis dantis atkuriamas vos vieno apsilankymo metu.

Endodontija

Endodontija – viena iš sudėtingiausių ir atsakingiausių odontologijos krypčių, nes būtent endodontinio gydymo kokybė nulemia tolesnį danties likimą. Endodontinis gydymas atliekamas, kai danties pulpa dėl įvairių priežasčių infekuojasi ir joje prasideda uždegimas. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas.

Teikiamos paslaugos:

pirmoji pagalba;pirminis danties šaknų kanalų gydymas;kanalų pergydymas;endodontinio gydymo komplikacijų gydymas( šaknies rezorbcijos, perforacijos);sudėtingų, lenktų, kalcifikuotų kanalų gydymas;svetimkūnių iš kanalų pašalinimas( instrumentų, cemento, sidabrinių kaiščių);dantų šaknų, turinčių nesusiformavusias viršūnes, gydymas;traumuotų dantų gydymas;šaknies lūžių diagnostika.

Mūsų klinikoje dirbančios gydytojos endodontologės sėkmingus gydymo rezultatus lemia atsakingas, kruopštus ir nuoseklus darbas naudojant naujausias technologijas ir medžiagas. Danties kanalų gydymas ar pergydymas  atliekamas naudojant mikroskopą, kuris padeda matyti daug kartų padidintą ir gerai apšviestą vaizdą. Tai smarkiai sumažina nesėkmių tikimybę. Dantų šaknų kanalų plombavimas karšta gutaperča atliekamas Calamus dual sistema. Metodika pranašesnė tuo, jog plombinė medžiaga užpildo ne tik pagrindinį kanalą, bet ir šoninius jo atsišakojimus. Tokiu būdu kanalai užplombuojami itin kokybiškai ir saugiai.

   

Tik kokybiškas šaknų kanalų gydymas užtikrina sėkmingą pažeisto danties atstatymą. Mūsų klinikos gydytojai rekomenduoja endodontiškai gydytus dantis stebėti ir atvykti reguliariai profilaktiškai pasitikrinti, atlikti rentgeno nuotraukas bent kartą per metus.

      

Dantų balinimas

Balinimas – tai danties spalvos pakeitimas naudojant kokybiškas profesionalias dantų balinimo sistemas, pagamintas vandenilio peroksido pagrindu. Kontraindikacijos dantų balinimui gali būti bendrosios (alerginė reakcija vandenilio peroksidui; nerekomenduojama balinti dantų nėščioms ir maitinančioms moterims; balinti dantis galima nuo 18 metų amžiaus) ir vietinės (jeigu dantyse yra kariozinių ertmių ir nekokybiškų plombų; jeigu diagnozuojamas dantenų uždegimas; jeigu dantys nudilę ir padidėjęs jų jautrumas).

Balinimas skirstomas į:

balinimą namų sąlygomis – pacientas savarankiškai 2–3 savaites nešioja specialias kapas, kurios pripildomos profesionalios balinimo medžiagos, o toliau pakanka palaikomųjų kursų – 3–4 seansų kas 6 mėnesius;kabinetinį balinimą – atliekamas tiesiogiai stebint gydytojui bei naudojant didelės koncentracijos gelį ir katalizatorių, kuris pagreitina balinimo procesą;endodontinį balinimą – reikalingas tais atvejais, kai dėl endodontinio gydymo pakito danties spalva – tokiu atveju balinimo preparatas įvedamas tiesiai į danties kanalo ertmę.Vaikų odontologija

Vaikų odontologija

dovilė valukonienė

Gydytoja odontologė, vaikų odontologė

Labai svarbu, kad pirmąjį kartą vaikas ateitų pas gydytoją odontologą ne tada, kada jam skauda, o tik apžiūrai, susipažinimui ir pokalbiui su gydytoju. Dažniausiai tėveliai yra pirmieji, suteikiantys vaikui supratimą apie dantų gydymą, todėl būtina tinkamai pateikti vaikui savo patyrimą. Svarbu, kad Jūs kuo daugiau papasakotumėte, jog gydyti dantukus smagu, galima paieškoti knygelių ar filmukų, kuriuose dantų gydymas žaismingai pavaizduotas. Geras būdas pasirengti vizitui pas dantų gydytoją – pažaisti su vaiku „odontologą“ namuose. Vaikams ypač pravartu stebėti vyresnių brolių, seserų, tėvų dantų apžiūras ar tinkamai parinktas nesudėtingas gydymo procedūras. Tai galimybė vaikui susipažinti su odontologijos kabinetu, jo darbuotojais, medžiagomis. Po šio apsilankymo Jūsų vaikas nustos bijoti gydytojo ir specialistas jam taps draugu ir jo dantukų globėju. Profilaktiškai vaikai ir tėveliai pas gydytoją odontologą turi lankytis ne rečiau nei kas pusę metų.

Estetinės odontologijos klinikoje „Jonathan“ teikiamos visos vaikų odontologijos paslaugos:

profilaktinė apžiūra, psichologinis vaiko paruošimas;profesionali burnos higiena ir higienos įgūdžių, taisyklingos mitybos įpročių formavimas;profilaktinis dantų vagelių padengimas silantais, fluoro aplikacijos;pieninių ir nuolatinių dantų gydymas;pantų šaknų kanalų gydymas;ortodontinis ir chirurginis gydymas;pagalba traumų atvejais.

Po gydymo mažieji visuomet gauna dovanėlių, kurios primena apie teigiamą patirtį odontologijos kabinete.

Pieninių dantukų priežiūra

Nuo pat vaiko gimimo, kai pradeda dygti pirmieji pieniniai dantys, turi būti rūpinamasi burnos sveikata. Dažniausiai pasitaikanti liga, kuri nėra genetiškai paveldima, – dantų ėduonis (kariesas). Ją sukelia burnoje esančios bakterijos, jei vaikas nevalo arba blogai nuvalo dantų apnašas. Todėl vaikai nuo pat mažų dienų turi būti pratinami valyti dantis. Pačius pirmuosius dantukus vaikams reikia valyti drėgna marle arba švariu audeklu prieš miegą vakare, o taip pat po pusryčių ryte. Jei vaikas prieš miegą nori atsigerti, galima pasiūlyti vandenuko, nes saldūs gėrimai ir arbatėlės kenkia dantukams. Išdygus pirmiesiems pieniniams krūminiams dantukams (maždaug 1–1,5 metų) reikėtų pradėti valyti dantukus vaikišku minkštu dantų šepetuku. Antraisiais gyvenimo metais jau galima pradėti valyti dantukus vaikiška dantų pasta, kurios reikia dėti labai nedaug (vaiko mažojo pirštuko nago gumulėlį). Jei pieniniai dantukai pažeidžiami ėduonies, juos būtina gydyti. Sveiki pieniniai dantys svarbūs ne tik kramtymui, bet ir žandikaulių augimui, nuolatinių dantų dygimui. Pieninių dantų kariesą būtina gydyti, kadangi negydomi dantys gali sukelti skausmą ir infekciją, kuri gali pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas. Kai ima skaudėti laiku nesugydytą pieninį dantuką, vaikas patiria didelį stresą, atsiranda dantų gydymo baimė. Priešlaikinis pieninių dantų netekimas taip pat gali turėti įtakos neteisingam sukandimui.

Pieninių dantų priežiūra yra svarbi, nes:

pieniniai dantys palaiko ir sudaro burnoje tarpus, kurie reikalingi dygstant nuolatiniams dantims;pieniniai dantys padeda vystytis vaiko žandikauliui ir formuoja veidą;pieniniai dantys turi įtakos augimui ir svoriui;pieniniai dantys turi įtakos vaiko virškinimo organų sistemos veiklai;ėduonies pažeisti dantys yra potencialus infekcijos židinys vaiko organizme;jei dantys negydomi ir jų netenkama per anksti, gali atsirasti nuolatinių dantų sąkandžio problemų;vaikai taip pat kaip ir suaugusieji nori džiaugtis gražia šypsena.

Tik išdygusių nuolatinių krūminių dantų vageles būtina padengti specialia medžiaga – silantais. Ši medžiaga užpildo gilius dantuko įdubimus, vageles ir tokiu būdu neleidžia užsilaikyti maistui ir apnašoms. Silantais dengiami tik sveiki dantys, jei vagelėse yra kariesas, būtinas gydymas.

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija

Mūsų klinikoje teikiamas visas spektras odontologinių-chirurginių paslaugų:

Dantų šalinimas, protinių ir neišdygusių (retinuotų – pilnai susiformavusių, bet dėl įvairių priežasčių, neišdygusių) dantų šalinimas.Procedūrų metu pacientui atliekamas kokybiškas nuskausminimas.Procedūra visada maksimaliai tausojanti ir mažiausiai traumuojanti.Šalinimui naudojama ultragarsinė chirurginė sistema ir kiti šiuolaikiniai įrengimai, nenaudojant rovimo žnyplių.Naudojama inovatyvi PRF technologija greitam ir komfortiškam gijimui.Vienu metu atliekamas šalinimas ir implantavimas. Vienos procedūros metužr. skyrių Implantavimas.Neišdygusių dantų atidengimas tolimesniam ortodontiniam gydymui, kai reikalingi breketai.Klinikinio danties vainiko prailginimas kokybiškam protezavimui.Šaknų cistų šalinimas.Gerybinių darinių burnos ertmėje šalinimas. Šalinami naudojant vietinę anesteziją, siunčiami histologiniam ištyrimui, žaizdelė užsiuvama savaime tirpstančiais siūlais.Dantenų kontūro korekcija (gingivoplastika, gingivektomija) estetiniais tikslais arba paruošimas protezavimui.Operacijos dantenų ligų ar periodontito atvejais (kiuretažas, lopo operacijos, naudojant osteoplastines medžiagas).Lūpų ir liežuvio pasaitėlio plastika, burnos prieangio gilinimas, kitos minkštųjų burnos audinių operacijos.Egzosomų, osteomų ir kitų gerybinių žandikaulio darinių šalinimas.Seilių liaukų cistų šalinimas. Naudojant vietinę nejautrą, išpjaunama pakitusios seilių liaukos cista arba atlaisvinamas kanalas laisvam seilių pratekėjimui.Chirurginiu būdu padidinamas žandikaulio alveolių aukštis esant atrofijai (sinuso pakėlimas), kai toje vietoje reikalingas implantas.Uždaras sinuso pakėlimas, tuo pat metu įstatant implantą.Atviras sinuso pakėlimas su implanto įstatymu arba, jei kaulo atrofija itin didelė, atliekama atskira pakėlimo procedūra prieš implanto įstatymą.Žandikaulio alveolinės dalies praplatinimo operacija implanto įstatymui (kryptinga kaulo regeneracija, alveolinės ataugos skėlimas). Kaulo priauginimas, naudojant kaulo pakaitalus, įvairiose žandikaulio vietose, kai kaulo pločio nepakanka arba būtina užpildyti nedidelius kaulo defektus. Šios procedūros atliekamos implantų dėjimo metu arba prieš tai.

Burnos implantacija

Burnos implantacija

Dantų implantacijos operacijatai operacija, kurios metu į žandikaulį įsodinamas (įsriegiamas) danties implantas. Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas. Tai iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano arba titano ir cirkonio lydinio pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies. Danties implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu. Dantų implantai gali būti naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti.

Mūsų klinikoje naudojama labiausiai moksliškai pagrįsta ir patikima šveicarų sukurta Straumann implantų sistema. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje.

Pagrindiniai Straumann privalumai:

visiems Straumann dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija – prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba Jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių;Straumann dantų implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje – mokslinais tyrimais patvirtina, kad implantų prigijimo kartelė pakelta net iki 98 – 100 %;kad ir kokia Jūsų žandikaulio būklė bebūtų, platus Straumann implantų ir protezavimo detalių asortimentas visada leis gydytojui parinkti tokį sprendimą, kuris geriausiai tiktų konkrečiai Jums;bet kurie implantai, protezavimo detalės ar kiti Straumann gaminiai prekybai pateikiami tik atlikus svarius, mažiausiai penkeris metus trunkančius klinikinius tyrimus;šveicariška kokybė – visi be išimties Straumann implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.

Implantavimas – tai:

Trūkstamo danties atstatymas;Gydymo išmanymas ir rezultatų ilgalaikiškumas;Puikus funkcionalumo ir estetikos atkūrimo rezultatas;Maksimalus kitų nuosavų dantų sveikatos išsaugojimas.

Naujausi mokslo pasiekimai, profesionalumas ir siekis rūpintis Jūsų sveikata, suteikia galimybę dantų implantavimą maksimaliai patikimu ir prieinamu problemos sprendimu.

Implantavimo etapai:

1. Diagnostika ir navigacinės chirurgijos planavimas:

Išsamus diagnostinių duomenų surinkimas kiekvienai klinikinei situacijai (anamnezė, apžiūra, fotografavimas)Kompiuterinė tomografija – pilnas žandikaulio sistemos vaizdas 3D formatuŽandikaulio modelių skenavimas – analoginių duomenų pavertimas skaitmeniniaisVirtualios operacijos planavimas programos 3Shape pagalbaNavigacinio šablono sukūrimas leidžia skaitmeninių technologijų tikslumu suprojektuoti implantų padėtį, nustatyti procedūrų poreikį ir apimtį – kokio kiekio kaulo ir minkštųjų audinių priauginimo prireiks, ir kt. Užtikrinti maksimalų gydymo saugumą.

2. Implantavimas (chirurginis etapas):

Individualus pasiruošimas kiekvienai klinikinei situacijaiKuo mažesnės invazijos metodika, sumažinanti pooperacinį diskomfortąDirbame pagal 3Shape technologiją, naudodami navigacinį šabloną implantų įstatymui; tai leidžia atlikti operaciją/gydymą iš anksto (tiesiog kompiuteryje, naudojant virtualų modelį), taip pat maksimaliai sumažinti komplikacijų rizikas, sutrumpinti operacijos trukmę, iš anksto pagaminti laikinas konstrukcijas (dar prieš operaciją), ir neretai sutrumpinti bendrą gydymo trukmę.

Privalumai:

Galima iš anksto prognozuoti gydymo eigąVirtualus operacijos planavimasImplantų įstatymas į idealias pozicijasKomplikacijų rizikos minimizavimasGalimybė sutrumpinti operacijos laikąGalimybė įstatyti dantis jau per pirmą procedūrąBendros gydymo trukmės sutrumpinimas.

3. Dantenų formavimas ir plastika (chirurginis etapas):

Natūralaus dantenų kontūro išsaugojimasPrarastos minkštųjų audinių apimties atstatymasSukuriamos geresnės sąlygos implantų priežiūrai ir higienai.

2 ir 3 etapai dažniausiai apjungiami į vieną.

4. Protezavimas (ortopedinis etapas):

Bemetalių konstrukcijų naudojimas, kai atrama – implantaiTik originalios medžiagosNaujausios kartos medžiagos ir technologijosAiškus tolimesnio gydymo procesas ir rezultatų ilgaamžiškumas.

5. Palaikymas ir garantija:

Individualus kontrolinių apžiūrų plano sudarymasReguliarus higieninio valymo atlikimasDokumentais patvirtintas visų medžiagų, panaudotų gydymo procese, originalumas.

VIENOS PROCEDŪROS IMPLANTAVIMAS

Tai reiškia, kad vienos procedūros metu bus pašalintas dantis ir į tą pačią vietą įstatytas implantas.Šios koncepcijos esmė – kuo mažesnė chirurginė invazija siekiant sumažintinesėkmių riziką ir sutrumpinti gydymo laiką, tuo pačiu užtikrinant maksimalųestetinį rezultatą. Šios koncepcijos dėka vieno apsilankymo metu pašalinamas dantis, atliekamas implantavimas, dantenų formavimo elemento įstatymas ir dantenų plastika, taip pat pagaminamas laikinas (gydomasis) vainikėlis. Tai reiškia, kad mūsų klinikos pacientai jau operacijos dieną gali pilnavertiškai šypsotis ir kramtyti maistą.Tai tikrai dantys per vieną dieną!

Privalumai:

Mažiau vizitų pas gydytojąGalimybė išvengti kaulinio audinio priauginimoGalimybė įstatyti dantis jau pirmo apsilankymo metu.

IMPLANTAVIMAS PER DVI PROCEDŪRAS (KLASIKINIS)

Implantacijos procedūrą galima pritaikyti, jei prarastas vienas dantis, taip pat, kai prarasti keli dantys. Šalimais esantys dantys niekaip nepažeidžiami, lyginant su senąja metodika, kai būdavo gaminami ir dedami tilteliai. Dantų implantai leidžia išsaugoti likusius dantis ir pratęsti jų tarnavimo laiką.

Privalumai:

Savų dantų išsaugojimasGydymo prognozių aiškumasRezultato prognozavimasKomplikacijų rizikos sumažėjimas.

Dantų implantai – tai šiuolaikiškiausias dantų atstatymo metodas. Deja, tai ne visada pavyksta padaryti iškart. Praradus dantį, vyksta viršutinio ir apatinio žandikaulių pakitimai, t.y. žandikaulio ataugos aukščio ir pločio sumažėjimas. Kai atrofija smarkiai progresavusi, implantui tiesiog nebelieka vietos. Tada atliekamos kaulo priauginimo procedūros.

Periodontologija

Periodontologija

Periodonto ligomis serga daugelis vaikų ir suaugusių žmonių. Šių ligų priežastis – sutrikęs bakterinės infekcijos ir imuninės sistemos balansas. Liga pasireiškia dantenų ir dantį supančių audinių uždegimu, kurio negydant, kyla pavojus netekti danties. Pacientus kamuoja uždegimas, kraujavimas ir ypač dantenų recesija, dėl kurios ilgėja dantų kakleliai.

Periodontologinis gydymas atliekamas mūsų klinikoje:

suteikiama kompleksiška periodontologo, ortopedo, chirurgo konsultacija;sudaromas individualusis gydymo planas;atliekama profesionali burnos higiena, individualiai parenkamos gydomosios ir profilaktinės higienos priemonės;atliekamas paslankių dantų įtvėrimas;teikiamas chirurginis gydymas (atliekamos atvirojo ir uždarojo kiuretažo operacijos, lopo operacija, klinikinis vainiko aukščio prailginimas);siekiant išvengti ligos pasikartojimo, būtinas palaikomasis gydymas.

Pats svarbiausias periodontito gydymo tikslas yra pašalinti (išvalyti) pažeistą audinį, dantų akmenis ir sulyginti šaknų paviršių iki pat apačios. Nors mineralizavęsi komponentai (akmenys) nesukelia periodontinės infekcijos, jie sukuria idealią aplinką periodontito patogenams daugintis. Mūsų klinikoje šiam tikslui pasiekti plačiai naudojame sistemą Vector. Švelnus gydymas su vektoriumi yra vienintelis būdas išskirti šaknies paviršių nuo užkrėstų audinių be chirurginės intervencijos ir tuos audinius išvalyti. Tai efektyviausia bei mažiausiai traumuojanti sistema šiai procedūrai.

Vector principas:

linijinis ultragarso energijos generuojamas judesys;instrumentas juda ašimi, lygiagrečiai šaknies paviršiui, todėl gydymas jų netraumuoja ir nesukelia skausmo;darbas be vibracijų;atsargus bakterijų, apnašų, biofilmo pašalinimas;lygūs, švarūs paviršiai.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas

Praradus vos vieną dantį, gali sutrikti kramtymo procesai, kalba, kilti estetinių problemų. Praradus vieną ar kelis dantis, šalia esantys dantys ir kito žandikaulio dantys persislenka, užpildydami susidariusį tarpą. Toks persislinkimas gali daryti neigiamą poveikį žandikaulio smilkinio sąnariui, blogina kramtymo efektyvumą, jis gali netgi paveikti veido proporcijas. Dantų paslankumas smarkiai apkrauna sąnarius, todėl žmogus jaučia skausmą ar kitus neigiamus reiškinius. Tai nutinka ne iškart, o pamažu, todėl žmogus proceso dažnai nė nepastebi. Dažnai į odontologą žmonės kreipiasi tik tada, kai liga būna smarkiai pažengusi. Tuomet žmogui padėti yra žymiai sunkiau, nes dantys būna gerokai persistūmę, todėl reikia brangiai kainuojančių ir daug darbo reikalaujančių gydymo ir diagnostikos. Todėl geriau apsilankymo pas odontologą neatidėlioti ir į kliniką kreiptis kuo anksčiau, vos pajutus pirmuosius ligos simptomus. Būtina nedelsiant kreiptis į profesionalų odontologą, kuris įvertins problemos mastą, jai spręsti reikalingas išlaidas ir laiką. Garantuojame individualų požiūrį į kiekvieną klinikos klientą.

Neišimami dantų protezai:

bemetalės keramikos dantų vainikėliai ir keramikos laminatės;metalo keramikos vainikėliai ir tiltiniai protezai (gaminami cirkonio oksido pagrindu, tvirtinami ant savų dantų ar implantų; tai pat gaminame cirkonio oksido bei kobalto ir chromo lydinio įklotus).

Išimami dantų protezai:

biugeliniai protezai (gaminami iš itin patvarios lanksčios plastmasės);plokšteliniai protezai.

Kiekvienam pacientui siūlome protezavimą už prieinamą kainą. Garantuojame aukštą gydymo ir protezavimo kokybę. Puikių rezultatų galime pasiekti dėl kvalifikuoto personalo, kokybiškų medžiagų ir šiuolaikiškos įrangos.

Ortodontija

Ortodontija

Ortodontinis gydymas yra būtinas, kai dėl netaisyklingo sąkandžio traumuojami kietieji dantų audiniai, vystosi apydančio uždegimas ar sutrikdomas normalus smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario funkcionavimas. Tačiau neretai ortodontinis gydymas pradedamas dėl estetinių sumetimų (kreivai išdygusių, deformuotų dantų). Šiai dienai nemažai daliai suaugusiųjų pacientų reikia ortodonto pagalbos prieš dantų protezavimą bei implantavimą. Praradus bent vieną dantį ilgainiui išsivysto dantų lankų deformacijos: dantys pasisuka, pasvyra į tuščią vietą. Kad būtų galima kokybiškai protezuoti ar pakeisti trūkstamus dantis implantais, pirmiausia ortodontiniais aparatais tenka išlyginti netaisyklingai stovinčius dantis. Suaugusiųjų ortodontinis gydymas yra sudėtingesnis ir trunka ilgiau nei vaikams. Visi persitvarkymo procesai vyksta lėčiau, naudojamos mažesnės jėgos, dažnai reikalingas ikiortodontinis paruošimas gydant dėl paciento amžiaus atsiradusią burnos ertmės patologiją (dantų ėduonį, apydančio audinių uždegimus ir kt.). Dažniausiai taikomos breketų sistemos ir, nors gydymo trukmė priklauso nuo anomalijos sudėtingumo, bet paprastai breketus tenka nešioti 2,5–3 metus. Be to, suaugusiems dažniau pasireiškia ir ortodontinio gydymo komplikacijos – dantų šaknų rezorbcijos (patirpimai), alveolinio kaulo patirpimai, dantenų recesijos ir net dantų paslankumas.

Suaugusiems dažniausiai atliekami:

susigrūdusių ar kreivų dantų tiesinimas;dantų padėties koregavimas prieš protezavimą;tarpų tarp dantų uždarymas.

Ortodontinio gydymo etapai:

paciento ištyrimas ir diagnostinės medžiagos paruošimas bei įvertinimas (diagnostiniai modeliai, rentgeno nuotraukos – panoraminė ir šoninė galvos nuotrauka);detalus gydymo plano pristatymas;ortodontinio aparato uždėjimas;reguliarūs kontroliniai vizitai kas 4–8 savaites, priklausomai nuo taikomo gydymo;aparato nuėmimas;retencijos palaikymas.

Ortodontinio gydymo būdas parenkamas pagal specifinę dantų, sąkandžio, žandikaulių būseną, taip pat pagal amžių, paciento individualias savybes ir pageidavimus. Gydymas gali būti atliekamas naudojant įvairius išimamus ortodontinius aparatus (ortodontinės plokštelės, funkciniai aparatai, ekstraoraliniai aparatai ir kt.), fiksuotus ortodontinius aparatus (pvz. Herbsto, Greito plėtimo aparatas, DistalJet aparatas ir kt.), breketus ar jų kombinaciją. Šiai dienai galime pasiūlyti įvairiausių rūšių breketus: metalinius, keramikinius, beligatūrinius, liežuvinius. Ortodontijos sritis sparčiai vystosi, gydymas trunka trumpiau, breketai praktiškai nepastebimi ir pasiekiama stulbinančių rezultatų.

Metaliniai breketai – tai aukštos kokybės metalo lydinio aparatai, tvirtinami prie dantų paviršiaus ir sujungiami metaline vielute. Naujos kartos metaliniai breketai yra miniatiūriniai, glotnūs ir žemu profiliu, todėl patogūs pacientui. Jie labai patvarūs ir nelūžta.

Beligatūriniai breketai – tai metaliniai breketai, kurie nuo kitų breketų rūšių skiriasi specialiu užraktu, dėl kurio breketus jungianti vielutė nėra prispaudžiama, sistemoje sumažėja trintis ir dantys juda greičiau, naudojama mažesnė jėga.

Estetiniai (keramikiniai) breketai – tai iš keramikos pagaminti breketai, atliekantys tas pačias funkcijas kaip ir metaliniai. Juos galima tvirtinti ant visų dantų arba tik ant priekinių, siekiant geresnio estetinio vaizdo.

Estetiniai (safyriniai) breketai – skaidrūs dantų breketai, kurie atspindi natūralią dantų spalvą, todėl yra praktiškai nepastebimi.

Plokštelės – tai nuimami ortodontiniai aparatai, taikomi žandikaulių plėtimui, vietos formavimui nuolatiniams dantims, pavienių dantų padėties korekcijai. Plokštelės sudarytos iš plastmasinio pagrindo, prilaikančių elementų (apkabėlių) ir aktyvių elementų (sraigtų, spyruoklių, lankų).

Funkciniai aparatai – tai nuimami ortodontiniai aparatai netaisyklingo sąkandžio korekcijai. Jie priverčia pacientą apatinį žandikaulį pastumti į priekį ir taip modifikuoja apatinio žandikaulio augimą. Nešiojant šį aparatą, koreguojamas sąkandis ir išgaubtas profilis. Paprastai aparatai taikomi intensyvaus augimo laikotarpiu (augimo spurtas prasideda 9–13 metais, mergaitėms anksčiau nei berniukams). Pasibaigus intensyviam augimui nuimami funkciniai aparatai neveiksmingi.

Pasibaigus aktyviam ortodontiniam gydymui, labai svarbus yra retencinis (palaikomasis) periodas. Jo metu dantys įsitvirtina naujose padėtyse, kol prisitaiko aplinkiniai minkštieji audiniai, kalcifikuojasi aplink dantis susidaręs naujas kaulinis audinys. Retenciniai aparatai gali būti fiksuoti arba išimami.

Profilaktiniai aparatai naudojami per anksti netekus pieninių dantų, kad išlaikyti vietą vėliau dygstantiems nuolatiniams dantims. Jų būna įvairių rūšių: ortodontinė vietą išlaikanti kilpelė, gomurinis ir liežuvinis lankai, plokštelės. Taip pat yra aparatų, koreguojančių nepageidaujamus paciento įpročius, tokius kaip neteisingas kvėpavimas, rijimas, piršto čiulpimas, kurie įtakoja netaisyklingo sąkandžio formavimąsi. Profilaktinių aparatų naudojimas gali padėti išvengti sudėtingo ortodontinio gydymo ateityje.

Vaikų ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas ne tik sukuria gražią šypseną, bet ir koreguoja netaisyklingą dantų ir žandikaulių padėtį. Lygūs dantys lengviau valomi, dėl to sumažėja ėduonies, dantenų uždegimo galimybė, išvengiama periodontologinių problemų. Taisyklingas sukandimas pagerina garsų tarimą, kramtymo kokybę, sumažina dantų nusidėvėjimą. Pirmasis apsilankymas pas ortodontą rekomenduojamas 7 metų vaikams. Tuo metu jau būna išdygę pirmieji nuolatiniai krūminiai dantys ir priekiniai kandžiai, taigi šio apsilankymo metu įvertinamas ortodontinio gydymo poreikis, nustatoma kryžminis sąkandis ar dantų susigrūdimas dėl vietos stokos. Kai ortodontinis gydymas pradedamas anksti, ortodontas gali koreguoti žandikaulių ir nuolatinių dantų augimą. Ankstyvo ortodontinio gydymo metu galima reguliuoti dantų lankų plotį, padarant vietos dygstantiems dantims, ateityje išvengiant dantų šalinimo ar dantų įstrigimo, bei pašalinti žalingus įpročius, kalbos ir rijimo sutirikimus. Ankstyvas ortodontinių problemų diagnozavimas ir gydymas padeda išvengti sudėtingesnių problemų atsiradimo ateityje.

Požymiai, rodantys ortodontinio gydymo būtinumą:

per anksti prarasti pieniniai dantys;nėra vieno ar kelių dantų užuomazgų;yra papildomų dantų;dantų susigrūdimas;kreivi ar ne vietoje išdygę dantys;kvėpavimas per burną;asimetriškas veidas;žiojantis apatinis žandikaulis nukrypsta į šoną;vaikas sunkiai kramto;sukandus dantis, tarp viršutinio ir apatinio žandikaulių matomas tarpas;dantys pastoviai sukanda žandą arba kanda į gomurį;atsikišę į priekį dantys.Rentgenologiniai tyrimai

Rentgenologiniai tyrimai

Klinikoje Jonathan atliekamos dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos, kompiuterinės tomogramos.

Dentalinė rentgenograma – paprastas, lengvai prieinamas ir informatyvus dantų ir aplink dantį esančių kietųjų audinių diagnostikos metodas. Atliekama taikant terapinį gydymą, kai reikia įvertinti 1-3 dantų būklę.

Panoraminė rentgenograma( ortopantomograma). Skaitmeninė panoraminė nuotrauka parodo bendrą,  plokščią viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą bei aplink esančius sinusus. Nuotrauka atliekama tam, kad būtų galima įvertinti visų dantų ir alveolinio kaulo būklę prieš kompleksinį odontologinį gydymą, prieš dantų implantaciją ar kitas chirurgines intervencijas, prieš dantų protezavimą bei ortodontinį gydymą.

Kompiuterinė tomografija. Tai pats tiksliausias diagnostinis tyrimas odontologijoje, kuris sukuria didelės raiškos veido kietųjų audinių trimatį vaizdą. Analizuojant vaizdus trijose plokštumose yra apskaičiuojamas atstumas tarp anatominių struktūrų bei tiksliai suplanuojamos implantacijos, kaulo priauginimo, sinuso dugno pakėlimo bei kitos sudėtingos chirurginės intervencijos. Kompiuterinės tomografijos diagnostinė vertė yra labai didelė. Joks kitas diagnostinis testas nesuteikia tiek daug išsamios informacijos apie pacientų dantų, veido žandikaulių srities audinių būklę.

Dirbame su skaitmenine panoramine rentgeno spindulių sistema  CRANEX 3D. Sistema pasižymi saugumu, tikslumu, aukšta nuotraukų kokybe, kurių dėka gydytojai  gali tiksliai nustatyti diagnozę ir parinkti patį geriausią gydymo būdą.

Pacientų pageidavimu, atliktas nuotraukas atspausdiname, įrašome į skaitmenines laikmenas ar persiunčiame elektroniniu paštu.

Andrei Tsupikau
Gydytojas odontologas.
Protezavimas, implantacija, burnos chirurgija.
Natallya Zastsenchyk
Gydytoja odontologė, estetinių restauracijų specialistė Siarhei Barannikau
Gydytojas odontologas Evelina Ginevičiūtė
Burnos Chirurgas Dovilė Valukonienė
Gydytoja odontologė, vaikų odontologė

Andrei Tsupikau
Gydytojas odontologas.
Protezavimas, implantacija, burnos chirurgija.

Natallya Zastsenchyk
Gydytoja odontologė, estetinių restauracijų specialistė

2014 m.–dabar – aukščiausios kvalifikacijos estetinių restauracijų specialistė, estetinės odontologijos klinikos „Jonathan“ (Vilniuje) vadovė.
1998 m.–dabar – aukščiausios kvalifikacijos estetinių restauracijų specialistė, estetinės odontologijos klinikos „Jonathan“ (Minske) vadovė.
1997–1998 m. – stažuotė Medicinos universitete Helsinkyje.
1994–1998 m. – Minsko medicinos universiteto dėstytoja.
1984–1985 m. – atlikta internatūra Kauno klinikinėje ligoninėje, suteikta bendrosios praktikos gydytojo odontologo kvalifikacija.
1984 m. – baigė Minsko valstybinį medicinos universitetą.

Daugiau nei 30 metų estetinės odontologijos srityje dirbanti gydytoja kasmet lankosi gausybėje mokslinių renginių užsienio šalyse, domisi odontologijos mokslo naujovėmis.

Pomėgiai: rožių auginimas, profesionalus plaukimas.

Siarhei Barannikau
Gydytojas odontologas

Darbo patirtis – 22metai.

Darbo patirtis dirbant su mikroskopu – 7 metai.

Specializacija: Dantų restauravimas ir endodontinis dantų gydymas naudojant mikroskopą.

Įgytas išsilavinimas ir mokymo įstaigos:

Pagrindinis išsilavinimas ir meistro kursai S. Radlinskio mokymo centre ,,Apolonija“, Poltava, Ukraina, 2004-2006m.

Didier Dietschi meistro kursai „Advanced techniques in adhesive & aeshetic dentistry“ mokymo centre ,,The Geneva Smile Center“, Ženeva, Šveicarija, 2012m.

Estetinio  dantų restauravimo meistro kursai ,,Universita Degli Studi Di Pisa”, Piza, Italija, 2013m.

Mokymasis mokymo centre Dentsply De Trey , Konstancas, Vokietija, 2015, 2017m.

Mokymasis  Europos forumuose – Interlakenas 2011m., Vilars 2013m. Šveicarija.

_________

Varžybų nugalėtojas dantų meninės restauracijos nacionaliniame finale ,,Prisma Championship“, Baltarusija, 2012 m.

Suteikta M. Martignoni premija už geriausią klinikinį atvejį Kongrese ,,Aeshetic Dental Full HD“ Maranelo, Italija, 2014m.

Mokomųjų programų lektorius Baltarusijoje, Ukrainoje, Azerbaidžane.

Straipsnių autorius žurnale ,,Estetinė stomatologija”, ,,Dentart’’.

Redkolegijos narys žurnale ,,Estetinė stomatologija”.

Sertifikuotas kompanijos ,,Dentsply Sirona” treneris.

Europos kosmetinės stomatologijos bendrijos (ESCD) narys.

Evelina Ginevičiūtė
Burnos Chirurgas

 Gydytoja odontologė, burnos chirurgė – burnos chirurgijos operacijos, implantacijos, dantų rovimo paslaugos.

Atlieka šias intervencijas:

pieninių ir nuolatinių dantų ir jų šaknų šalinimas;retinuotų dantų, dantų užuomazgų operacinis šalinimas;danties šaknies hemisekcija,amputacija,danties šaknies viršūnės rezekcijos;liežuvio, lūpos pasaitėlio, burnos prieangio plastika,odontogeninių žandikaulių cistų šalinimas;kaulinių išaugų (egzostozių) šalinimas,gleivinės kraujagyslinių darinių šalinimas,gėrybinių kaulo ir minkštųjų audinių navikų ekstirpacija,seilių liaukų latakų akmenų pašalinimas,įvairių dantų ir žandikaulių uždegiminių ligų chirurginis gydymas (pūlinių atvėrimas, incizija, alveolito, perikoronarito gydymas ir t.t.);danties atstatymas po išmušimo;svetimkūnių iš sinusų šalinimas;burnos paruošimas prieš protezavimą;dantenų korekcija;danties vainiko išilginimo operacijos;dantų implantacija, kaulo augmentacija;uždaro arba atviro sinuso dugno pakėlimas.

Išsilavinimas ir patirtis

2016 m. įgyta bendros praktikos gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
2019 m. įgyta gydytojo burnos chirurgo profesinė kvalifikacija Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų, Lietuvos veido ir žandikaulių bei burnos chirurgų draugijos, Baltijos šalių Veido-žandikaulių ir plastikos chirurgų asociacijos, Europos Veido – žandikaulių ir plastikos chirurgijos asociacijos, EAO asociacijos narė.

Apie 40 tarptautinių ir Lietuvoje vykusių konferencijų ir tobulinimo renginių dalyvė.

Dovilė Valukonienė
Gydytoja odontologė, vaikų odontologė

Licencijos Nr. OPL-04986

Licencijos Nr. OPL-04340

2013 m. – baigta LSMU Odontologijos studijų programa, įgyta gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija.
Nuo 2013 m. LR odontologų rūmų narė.

2013–2016 m. – vaikų odontologijos rezidentūra LSMU Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinikoje, įgyta gydytojo vaikų odontologo profesinė kvalifikacija.

Specializuojasi vaikų ir paauglių dantų gydyme, taiko minimaliai invazyvius gydymo metodus. Domisi profilaktinių procedūrų taikymu gydant mažiausius pacientus. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienio šalyse rengiamuose kursuose, seminaruose, konferencijose.

Kursai ir stažuotės:

2014 m.

Praktiniai kursai ,,Estetinis priekinių dantų restauravimas stiklo pluošto kaiščiais ir kompozitais. Tiesioginis dantų lanko vieno danties defekto atstatymas stiklo pluošto- kompozitiniu tiltiniu protezu‘‘  Lekt.dr. V.Vilkinis.„12th Congress of the European Academy of Pediatric Dentistry“ Sopotas (Lenkija)

2015 m.

„Viskas apie saugų vietinį nuskausminimą odontologo praktikoje“. Lektorius med. Dr. A. Černikis, Kaunas.„Ageing and oral Health related Quality of Life“ Stambulas (Turkija).

2016 m.

„13th Congress of EAPD“ Belgradas (Serbija)“Laisvas priekinių dantų dizainas“ Lekt. Dr. S. Radlinskyj, Vilnius.„Diastemos ir lateralinių kandžių formos korekcija kompozitais panaudojant silikoninį gidą. Dantų izoliacija ruberdamu“. Lekt.  med.dr. Valdas Vilkinis;

2017 m.

„10th International Sofia Dental Meeting“ (Bulgarija)

Nuolatiniams klinikos pacientams taikomos papildomos nuolaidos

Sveikatos draudimas

Klinikoje taikoma lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema. Esame pasirašę odontologinių paslaugų teikimo sutartis su draudimo bendrove  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Jei esate apdrausti sveikatos draudimu, gydymo paslaugas mūsų klinikoje draudimo sumos ribose apmokės draudimo bendrovė.

Apie  klientams taikomas nuolaidas ir akcijas išsamiau galite sužinoti portale www.medicina.lt

Kainoraštis

Darbo laikas:
I-V9.00-22.00
VI-VIIdirbame pagal susitarimą

Tel.: +370 5 250 7370
Mob. tel.: +370 6 527 7719

Adresas: Perkūnkiemio g. 19A, LT-12120 Vilnius, Lietuva
El. paštas: jonathan.klinika@gmail.com

GoogleMaps žemėlapis © Estetinės odontologijos klinika „Jonathan“ sukūrė: Serij | pagrindas: AccessPress Parallax Pro

TAGS:odontologijos Estetin Jonathan klinika

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Veterinární klinika Jitřní |

   :root{--color_0:255,255,255;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--color_5:255,203,5;--color_

Jonathan Reiber

  

Pradžia - SG klinika / medicina

   Klaipėdos filialas+370 (615) 45644Palangos filialas+370 (683) 61113Plungės filialas+370 (615) 34806Mažeikių filialas+370

Odontologijos klinika - LAUDENTA

  NaujienosApie musKontaktaiĮdomuAtlikti darbaiPartneriaiDovanų kuponai

Modern Home Decor, Luxury Gifts

  keywords:
description:Jonathan Adler | Modern home decor, accessories and gifts feature chic, iconic designs. Decorate your home with luxurious potter

Jonathan On The Internets INT.

  keywords:
description:
Skip to content INT. MY NOGGIN WHENEVER

Home - Jonathan fields

  keywords:
description:
HomeAbout JonathanBooksResources ToolsSpeakin

Home - Jonathan Winters

  keywords:
description:
HomeGalleryAboutBiographyShopContactJonathan WintersHomeGalleryAboutBiographyShopContactWhat do we do?Lorem Ipsum is simply dum

NY Non-Compete, Trade Secret & S

  keywords:
description:The Long Island, NY Law Office of Jonathan Cooper provides Free books and information to properly evaluate noncompete, trade se

Jonathan Kay, MessengerGeek

  keywords:
description:
Skip to navigation Skip to main content Skip to primary sidebar Skip to secondary sidebar Skip to footer

ads

Hot Websites