Výkup nemovitosti, prodeje nemovitosti a odhad ceny - NEMOVIO.CZ

Web Name: Výkup nemovitosti, prodeje nemovitosti a odhad ceny - NEMOVIO.CZ

WebSite: http://www.nemovio.cz

ID:262736

Keywords:

prodeje,nemovitosti,kup,odhad

Description:


Nemovio.cz pro férovější trh realit+420 777 719 926Máte dotaz? Kontaktujte nás

Výkupy nemovitostí, prodeje nemovitosti a odhad ceny nemovitosti zdarma.

Na trhu je dnes nepřeberný počet realitních kanceláří a společností, které se specializují na výkupy nemovitostí. Realitní kancelář je obvykle ve výhodnější vyjednávací pozici oproti Vám jako prodávajícímu. Proto vznikl startup Nemovio.cz, který funguje jako rádce a pomocník při prodeji Vaší nemovitosti a po celou dobu Vám aktivně pomáhá při vyjednávání a v komunikaci s Vámi a realitní kanceláří nebo firmou, která Vaši nemovitost vykoupí rychle a za hotové peníze.

Vzhledem k velkému počtu realitních kanceláří není snadné vybrat pro výkup nebo prodej nemovitosti společnost, se kterou budete v průběhu prodeje spokojeni. U nás spolupracujeme pouze s vybranými realitními kancelářemi a makléři a po celou dobu prodeje Vaší nemovitosti jsme Vám plně k dispozici a připraveni poradit a pomoci.

Novinkou na realitním trhu je u nás takzvaný monitoring spokojenosti prodávajícího, kdy Vás v průběhu prodeje i po prodeji nemovitosti budeme kontaktovat s prosbou o hodnocení spolupracujícího makléře. Jakékoliv Vaše podněty a připomínky budeme dále aktivně komunikovat se spolupracující realitní kanceláří.

Výkup nemovitostí

Při rychlém výkupu nemovitosti Vám vyplatíme až 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Rychlý výkup Vám umožní získat prakticky okamžitě finanční prostředky a je vhodný v případě, že nechcete nebo nemůžete čekat několik týdnů až měsíců na vhodného zájemce o Vaši nemovitost.

Více...

Odhad ceny zdarma

Zažádejte si u nás odhad ceny nemovitosti zdarma, kdy Vám bezplatně odborně posoudíme hodnotu Vašeho bytu, rodinného domu či pozemku. Odborný odhad Vám pomůže lépe stanovit prodejní cenu nemovitosti tak, aby nebyla zbytečně podhodnocena a obdrželi jste za ni adekvátní peníze.

Více...

Prodej nemovitostí

Při prodeji Vaší nemovitosti zajišťujeme kompletní právní servis a inzerci Vaší nemovitosti na největších českých realitních portálech. Před zadáním nemovitosti do prodeje můžete využít odhadu ceny nemovitosti zdarma a až pak se rozhodnout, zda a za jakých podmínek budete chtít nemovitost prodat.

Více...

Prodávejte nemovitost s naší pomocí a získáte tyto výhody

Prověřená realitní kancelář

Po celou dobu realizace výkupu Vaší nemovitosti sVámi bude komunikovat námi doporučená realitní kancelář, sekterou dlouhodobě spolupracujeme a můžeme ji našim klientům díky dobrým zkušenostem doporučit.

Pomoc při vyjednávání srealitní kanceláří

Jako dozorový arbitr mezi Vámi a realitní kanceláří Vám můžeme pomoci svyjednáváním a získat tak pro Vás výhodnější podmínky. Při prodeji nemovitosti vtom díky nám nejste sami, naším cílem je vždy férový vztah mezi Vámi jako prodávajícím a mezi realitní kanceláří.

Monitoring zákaznické spokojenosti

Vprůběhu prodeje Vaší nemovitosti Vás budeme kontaktovat a poprosíme Vás ozpětnou vazbu. Pokud budete cokoliv potřebovat vyjednat mezi Vámi a námi doporučenou realitní kanceláří, můžete se na nás také po celou dobu průběhu výkupu nebo prodeje Vaší nemovitosti obrátit.

Kontaktujte nás

Copyright © 2022 Výkup nemovitostí, prodej nemovitostí a odhad ceny nemoviotosti zdarma | Nemovio.cz - WEBINIARIO s.r.o. | Tel: +420 777 719 926

TAGS:prodeje nemovitosti kup odhad

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Servisní 61 &#8211; Správu va

  ÚvodNaše službyO násKontaktMenuÚvodNaše službyO násKontaktSprávuvašich nemovitostí přenechte námKontaktFACILITY MANAGEMENT FACILITY MA

Doktor House &#8211; I nemovitos

   Doktor House I nemovitosti mo

Skupna občinska uprava občin v

   Cirkulane Destrnik Duplek Dornava Gorišnica Hajdina Juršinci Kidričevo Majšper

Finančná skupina | Arca Capita

   Arca Capital

Luxusní nemovitosti Praha - Y&T

  ProdejPronájemAirbnbOdhad zdarma Vyhledat nemovitostO násY&T Luxury PropertyDesignové projektyKariéraMediaPomáhámeSlužbyChci prodat nemovitostF

Otkup akumulatora EcoMet Recikla

   Otkup akumulatora EcoMet Reciklaža d.o.o. Vesti Galerija 015/864-128 015/864-128 Pošaljite upit

Skupaj smo EU | Evropski parla

  skip to contentNovice Poslanci EPO ParlamentuPlenarno zasedanjeOdboriDelegacjie Vam na voljoEPTV

Jadran Reality, s.r.o. - Jadran

  Přihlásit | RegistrovatÚvodNabídka nemovitostíO násOnline poradnaFinancováníO destinaciKontakt.st0{fill:#A3C93B;}.st1{fill-rule:evenodd;clip-r

Arcibiskupské gymnázium | Spir

   Přeskočit k hlavnímu menu Arcibiskupské gymnázium

Dárkové poukazy dobrých podni

  

ads

Hot Websites