Cetaphil - dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała | Cetaphil

Web Name: Cetaphil - dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała | Cetaphil

WebSite: http://www.cetaphil.pl

ID:359637

Keywords:

do,dermokosmetyki,Cetaphil,piel

Description:


WRÓĆ DO MENUPRZEJDŹ DO MENU

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, BY PIELĘGNOWAĆ TWOJĄ WRAŻLIWĄ SKÓRĘ

Sprawdź

Cetaphil

Wszystko, czego potrzebujesz, by pielęgnować Twoją wrażliwą skórę.

Wszystkie nasze produkty zapewniają najlepszą opiekę dla Twojej wrażliwej skóry.

Marka #1 rekomendowana przez dermatologów

Cetaphil to marka łagodnych dermokosmetyków rekomendowana przez dermatologów od ponad 70 lat. Korzystają z niej miliony osób ze skórą wrażliwą na całym świecie, aby właściwie ją pielęgnować i wzmacniać.


Sprawdź, który produkt do pielęgnacji skóry jest odpowiedni dla Ciebie.

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby dowiedzieć się więcej o swojej skórze oraz jakie produkty polecamy Ci jako część rutyny pielęgnacyjnej Twojej wrażliwej skóry.

Więcej

REKOMENDOWANE PRZEZ DERMATOLOGÓW, KOCHANE PRZEZ SKÓRĘ

70% ludzi na całym świecie twierdzi, że w pewnym stopniu ma wrażliwą skórę. We współpracy z dermatologami zidentyfikowaliśmy 5 oznak wrażliwej skóry, a nasze produkty zostały przebadane klinicznie i stworzone tak, aby je zwalczać, poprawiając odporność Twojej wrażliwej skóry.

1

Suchość

SUCHOŚĆ

Sucha skóra jest często spotykanym symptomem wrażliwej skóry. Osłabienie bariery ochronnej skóry prowadzi w konsekwencji do utraty szczelności na jej powierzchni, co utrudnia wiązanie wody wewnątrz skóry i utrzymanie jej nawilżenia.

ROZWIĄZANIE


Produkty Cetaphil są stworzone na bazie delikatnych, łagodzących składników polecanych przez dermatologów do pielęgnacji wrażliwej skóry.

2

Podrażnienie

PODRAŻNIENIE

Jeśli masz wrażliwą skórę, bardziej prawdopodobne jest, że zareaguje na czynniki zewnętrzne takie jak zimno czy produkty do pielęgnacji skóry zawierające drażniące składniki. W konsekwencji spowodują zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie lub kłucie.

ROZWIĄZANIE

Produkty Cetaphil są stworzone na bazie delikatnych, łagodzących składników polecanych przez dermatologów do pielęgnacji wrażliwej skóry.

3

Szorstkość

SZORSTKOŚĆ

Regularne złuszczanie naskórka jest naturalnym procesem dla zachowania gładkiej i zdrowej skóry. Jednak proces ten może zostać zaburzony, przez co pojawiają się na niej płatki szorstkiej, suchej, nierównej i łuszczącej się skóry.

ROZWIĄZANIE

Delikatne złuszczanie przy użyciu łagodnego środka oczyszczającego lub kremu nawilżającego może wygładzić szorstką skórę, nie powodując podrażnień ani wysuszenia skóry, wzmacniając naturalną barierę ochronną skóry i umożliwiając odnowę jej zewnętrznej warstwy.

4

Ściągnięcie skóry

ŚCIĄGNIĘCIE SKÓRY

Odwodniona skóra traci swoją elastyczność, przez co daje uczucie ściągnięcia. To niekomfortowe uczucie jest bardzo powszechne u posiadaczy skóry wrażliwej - prawie 98% osób z wrażliwą skórą zgłasza ten objaw.

ROZWIĄZANIE

Stosuj nawilżający preparat oczyszczający lub krem nawilżający przeznaczony do pielęgnacji ściągniętej skóry, aby zwalczyć suchość i poprawić jej elastyczność.

Wybieraj produkty przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry, które delikatnie nawilżają i odbudowują jej barierę ochronną.

5

Osłabienie bariery ochronnej skóry

OSŁABIENIE BARIERY OCHRONNEJ SKÓRY

Zadaniem bariery ochronnej skóry jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia wewnątrz skóry i zapobieganie przedostawaniu się czynników drażniących. Osłabiona lub uszkodzona staje się mniej skuteczna, przez co staje się podatna na wiele problemów związanych z wrażliwą skórą.

ROZWIĄZANIE

Wszystkie produkty Cetaphil pomagają utrzymać, wzmocnić i odbudować barierę ochronną skóry, a ich formuły zawierają niezbędne dla skóry witaminy oraz składniki nawilżające i odżywcze.

NAWILŻAJĄCY KREM DO CIAŁA

Bogaty w składniki, nietłusty krem został specjalnie opracowany dla suchej i wrażliwej skóry. Dzięki zawartości nawilżającej wazeliny i witaminy E chroni, regeneruje orazzapewnia intensywne i trwałe nawilżenie wrażliwej skóry.

ZOBACZ PRODUKT
WSZYSTKIE PRODUKTY
SZYBKI ZAKUP Cetaphil EM Emulsja micelarna do mycia
SZYBKI ZAKUP Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała
SZYBKI ZAKUP Cetaphil PS Lipoaktywny Krem nawilżający
SZYBKI ZAKUP Cetaphil DA Ultra Krem intensywnie nawilżający
SZYBKI ZAKUP Cetaphil Lekka pianka do mycia
KUP TERAZ

Produkty

Oczyszczanie Nawilżanie

WIĘCEJ

Kontakt Najczęściej Zadawane Pytania Dlaczego Cetaphil

PRYWATNOŚĆ

Regulamin Polityka Prywatności Polityka Cookies Polityka Prywatności Facebooka 2022 Galderma laboratories, L.P. Poland. All rights reserved. All trademarks are the property of their respective owners. This site is intended for Polish audiences only.

TAGS:do dermokosmetyki Cetaphil piel

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Kosmetyki naturalne do pielęgna

  .acfil0{fill:#27afb7;fill-rule:nonzero}.aqfil0{fill:#27afb7;fill-rule:nonzero}.aufil0{fill:#27afb7;fill-rule:nonzero}.bafil0{fill:#27afb7;fill-rule:no

WSiP podręczniki przygotowanie

  

SunUte Community Center &#8211;

  Skip to contentFacebookContact UsMember LoginMenuNewsGeorge W. AckermanSunUte October HoursNo Excuses November Group Exercise IncentiveSunUte Elders W

StairSport.com is for sale | Hug

  Questions?+1-303-893-0552HomeFAQsAbout usContact usMy accountMy favoritesShopping cartStairSport.comBuy now:$4,895&#9656; Buy nowProcessingor&#9656; S

StairClimbCanada.com is for sale

  Questions?+1-303-893-0552HomeFAQsAbout usContact usMy accountMy favoritesShopping cartStairClimbCanada.comBuy now:$3,395&#9656; Buy nowProcessingor&#9

Welcome to SellOff.us, selling t

   Toggle navigation Selloff.us

Descobertas Boutique Hotel - O s

   D

Hatay Yöresel Doğal Ürünler

  Ana SayfaHakkımızdaÜrünler Salça ÇeşitleriZeytinZeytinyağıKahvaltılık SoslarNar EkşisiReçel & TatlıPekmez & TahinPeynir ÇeşitleriTurş

VLADIMIR LONDON - Fine Artist

   VLADIMIR LONDONABOUTGALLERYART COURSES BOOKS & VIDEOS CONTACT InstagramVLADIMIR

POMU Games : Spiele gratisspiele

  

ads

Hot Websites