Okulista Inowrocław - Badanie wzroku - Optometrysta, Optyk - Galeria Optyczna Stefański Inowrocław

Web Name: Okulista Inowrocław - Badanie wzroku - Optometrysta, Optyk - Galeria Optyczna Stefański Inowrocław

WebSite: http://www.galeria-optyczna.pl

ID:332740

Keywords:

Badanie,wzroku,aw,Okulista

Description:


Okulista Inowrocław - Optometrysta, Ortoptysta - Badanie wzroku

Galeria Optyczna
Stefański

Dla wszystkich osób pracujących w Galerii Optycznej Stefański najważniejsze jest przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta i pacjenta. Naszym celem jest zapewnienie im wszystkim poczucia pełnego zaufania do naszych działań.

Ciągłe doskonalenia osobiste z najnowszych metod leczenia przy wykorzystywaniu innowacyjnych urządzeń pozwalają odpowiednio zdiagnozować wadę i chorobę oczu, przez co je wyeliminować. Wszystkie badania zawsze są wykonywane i opisywane przez wyznaczonych specjalistów.

Szkolenia z diagnostyki i leczenia wzroku

Oprócz diagnostyki i leczenia pacjentów regularnie prowadzimy zajęcia w Studium Kształcenia Kadr w Toruniu i w Bydgoszczy z zakresu optyki.

Oferujemy szkolenia i warsztaty optyczne:

Terapia widzenia szkolenie (podstawowy),Terapia widzenia szkolenie rozszerzony,Kurs refrakcji (podstawowy),Kurs refrakcji rozszerzony,Podstawy optyki okularowej (podstawowy)Podstawy optyki okularowej rozszerzony

Czego się możesz po nas spodziewać

fachowe i rzetelne konsultacje z dyplomowanym optykiem oraz okulistą,bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów,wykonanie drobnych napraw – GRATIS,okulary w ciągu godziny.

Kursy, certyfikaty

Posiadamy liczne certyfikaty ukończonych szkoleń, które świadczą o ciągłym podnoszeniu naszych kwalifikacji.

Odwiedź nasz Salon, serdecznie zapraszamy.

Oferta

Badania wzroku

OKULISTA

wizyty w każdy poniedziałek

OPTOMETRYSTA

dobór korekcji okularowej, dobór soczewek kontaktowych

ORTOPTYSTA

terapia widzenia dla dzieci

W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe badania diagnostyczne oczu:

badanie ostrości wzroku,komputerowe badanie refrakcji oka,pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego bezdotykowy lub aplanacyjny,badanie w biomikroskopie,badanie dna oka soczewką Volk. Finansowanie

Zakupy na raty

Zależy nam na jak największej dostępności naszych usług. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmą CredoMedica, która jest liderem rynku kredytów ratalnych z przeznaczeniem na procedury medyczne w tym przypadku okulary korekcyjne. To propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie są w stanie pokryć kosztów naszych usług z własnej kieszeni.

Mogą państwo skorzystać z finansowania ratalnego udzielonego przez zaufaną i sprawdzoną instytucję z branży finansowej, będącą przedstawicielem znanych banków. Obecnie z tej opcji korzystają pacjenci i klienci wielu klinik, salonów optycznych i sklepów medycznych w całym kraju.

Już dziś możesz mieć swoje wymarzone okulary!

Jak otrzymać kredyt na zakup okularów?

Aby sfinansować zakup okularów wystarczy Twoje oświadczenie o stałych dochodach. Finansowanie można uzyskać od ręki, nie wychodząc nawet z domu. Wystarczy tylko:

1. ustalić przybliżony termin i kwotę zakupu okularów
2. wypełnić wniosek dostępny na stronie www.credomedica.pl/wniosek lub zadzwonić na infolinię 773 000 778 (pon. – pt. 8.00-20.00, sob. 9:00-14:00)
3. podpisać umowę dostarczoną do Ciebie kurierem na koszt pożyczkodawcy

Wypełnienie wniosku i rozmowa z konsultantem do niczego nie zmusza i nie jest zobowiązująca. Pozwoli jednak określić dla Ciebie warunki finansowania i wysokość raty.

Oferta

Dla firm

Szanowni Pracodawcy

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dziennik Ustaw nr 148 poz. 973, par. 5.1,7,8.2), obliguje pracodawców do zrefundowania okularów korekcyjnych pracownikom posiadającym wadę wzroku, którzy swoją pracę wykonują przed monitorami ekranowymi.

Wychodząc naprzeciw, zobowiązaniom wynikających z realizacji w/w ustawy przez pracodawców, proponujemy Państwu:

profesjonalne badanie wzroku,okulary korekcyjne do pracy przy komputerze w atrakcyjnych cenach,indywidualne warunki zamówienia,możliwość fakturowania,płatność (gotówka, przelew lub karta płatnicza).

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta

Okulary / oprawki

Oferujemy naszym klientom bardzo duży wybór opraw i okularów przeciwsłonecznych oraz szkieł i soczewek kontaktowych, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów. Przygotowaliśmy naszą ofertę, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów, a także tych szukających ekonomicznych rozwiązań.

Okulary korekcyjne to nie tylko oprawy, ale również odpowiednio dobrane i zamontowane soczewki okularowe. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu wiemy, że wyłącznie soczewki o najwyższej jakości są w stanie zapewnić odpowiedni komfort widzenia. Dlatego naszym klientom polecamy wyłącznie soczewki okularowe renomowanych i sprawdzonych przez nas producentów takich jak SZAJNA, JAI KUDO, HOYA, JZO.

Własna pracownia i nowoczesny sprzęt pozwalają na precyzyjną komputerową obróbkę każdego materiału optycznego. Dzięki temu możemy wykonać okulary wraz z ich montażem w skróconym czasie. Przy każdej czynności od doboru opraw i soczewek okularowych, aż po wykonywanie czynności obróbkowych służą wyłącznie nasi doświadczeni specjaliści. Okulary wykonywane są w najwyższych standardach europejskich ISO.

Oferowane marki oprawek

Oferta

Soczewki kontaktowe

Jedną ze specjalności naszego gabinetu jest profesjonalny dobór i aplikacja soczewek kontaktowych.

W zależności od potrzeb wzrokowych pacjenta dobieramy różne rodzaje soczewek kontaktowych:

miękkie soczewki kontaktowe (również do korekcji astygmatyzmu),soczewki multifokalne (progresywne),soczewki kontaktowe dla dzieci,wysoce zindywidualizowane soczewki kontaktowe.

W stałej ofercie sprzedaży posiadamy soczewki najlepszych światowych firm takich jak Johnson&Johnson, Alcon, Cooper Vision, Seiko, a także płyny do pielęgnacji miękkich i sztywnych soczewek kontaktowych, krople nawilżające, przyssawki do soczewek oraz tabletki odbiałczające.

Badanie kontaktologiczne pod dobór soczewek

Badanie kontaktologiczne pod dobór soczewek kontaktowych kosztuje 180zł.

Cena obejmuje dwie wizyty, zestaw soczewkowy dla początkującego użytkownika soczewek kontaktowych oraz próbne soczewki kontaktowe.

Produkty i gabinet

Galeria

Skontaktuj się

Kontakt

Galeria Optyczna Szymon Stefański

ul. Rynek 15
88-100 Inowrocław
NIP 556 248 25 15

tel: +48 791 817 019

e-mail: kontakt@galeria-optyczna.pl

GaleriaOptycznaStefanski OptoSpektrum
Galeria Optyczna Stefański - Inowrocław Optyk Okulista Optometrysta

Galeria Optyczna Szymon Stefański

ul. Rynek 15
88-100 Inowrocław
NIP 556 248 25 15

Galeria Optyczna Stefański Okulista Inowrocław

Kontakt

tel. +48 791 817 019

e-mail: kontakt@galeria-optyczna.pl

TAGS:Badanie wzroku aw Okulista

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Sprzedaż antyków, dzieł sztuk

   (22) 839 24 06 +48 787 050 920 aukcje@ostoya.pl ul. Zajączka 8 01-522 Warszawa.dc-slick{width:220px; height:260px;}.dc-slick,.dc-slick .tab{bac

Stomatolog, Dentysta, Gabinet St

  Skip to content.elementor-295 .elementor-element.elementor-element-bff71a4 > .elementor-container{max-width:1200px;min-height:40px;}.elementor-295 .el

GT London Law Blog

  Skip to content MenuCurrent Page:HomeAboutNewsPracticesContact SearchGT London Law BlogLegal Advisers for a Changing WorldFeaturedClaimants Seeking to

GT Amsterdam Law Blog

  Skip to content menuCurrent Page:HomeAboutServicesContact SearchGT Amsterdam Law BlogNews and legal updates.FeaturedEU to Make Changes to Its Sustaina

American Lawns | Lawn Tips and O

   Skip to contentFacebookTwitterPinterest LawnGrassOutdoor LivingOutdoor PestsProductsContact How Do I Get Rid of Carpenter Bees Naturally?10 Natur

U.S.-Asia Law Institute

   About

Awards Components | Edmonton

  14225 - 115 Avenue Edmonton, AB T5M 3B6 | 780-454-9870 | sales@awardcomponents.com AWARDS OF DISTINCTION 2022 VIEW FLIPBOOK

San Francisco Immigration Lawyer

   San Francisco (415) 900-4405 / Los Angeles (323) 782-3877 MenuAbout UsOur TeamWilson PurvesPractice AreasBusiness ImmigrationFamily Immigrati

Bochenek i Wspólnicy - Pomoc Fr

  

Hawaii Weekly – News

   Skip to main content Skip to secondary menu Skip to primary sidebar Skip to footerHawaii WeeklyNewsHomeAboutBusinessFitnessNewsTipsTravelContactWhat&

ads

Hot Websites