Elektroninės parduotuvės kūrimas ir priežiūra - Studija 4D

Web Name: Elektroninės parduotuvės kūrimas ir priežiūra - Studija 4D

WebSite: http://www.studija4d.com

ID:319048

Keywords:

rimas,parduotuv,Elektronin,ir

Description:


+37068937799 [email protected] APIE MUS STRAIPSNIAI DARBAI KAINA KONTAKTAI LT LV PL DK EN
Select Page
Pureesilk.com Bestselect.lt Vilniusmodels.lt Puoskislietuviskai.lt Alkas.lt Vbg.lt Gveja.lt Uniqueflora.co.uk Saunapro.no Edgarasmontvidas.com Gurke.lt Saiva.lt Balticseadunesapartments.com Kosmetika.profesionali.lt

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas naujam ir esamam verslui. Nuo ko pradėti elektroninę parduotuvę. Kaip reklamuoti elektroninę parduotuvę.
Mūsų paslaugomis naudojasi ir atliktus darbus puikiai vertina ne tik lietuviai, bet ir klientai iš viso pasaulio.
Mumis pasitikėjo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių. Tai – geriausias darbų kokybės įvertinimas.

5 raktai, kaip sukurti svetainę, kuri parduoda

Interneto svetaines šiais laikais turi beveik visi verslai, tačiau kiek iš jų yra kokybiškos, sugebančios skatinti pardavimus.

Skaityti plačiau

SEO 2022. Į ką SEO turi sutelkti dėmesį 2022 m., remiantis „Google“ 2021 m. atnaujinimais?

2021 m. buvo itin intensyvūs ir daug naujovių Google paieškos sistemoje atnešę metai. Nuo pagrindinių atnaujinimų iki smulkesnių algoritminių pakeitimų – „Google“ paieška mėnesį po mėnesio keitė sistemas, kurios privertė kai kuriuos rinkodaros specialistus keisti ankščiau suplanuotas strategijas.

Skaityti plačiau

Kodėl net ir mažam verslui verta turėti interneto svetainę?

Būdas pranešti apie save. Kas žino apie jūsų verslą? Kur potencialūs klientai gali ieškoti informacijos, norėdami sužinoti daugiau? Interneto svetainėje jie galėtų surasti visą dominančią informaciją ir tai padės jūsų verslui sukurti gerą įspūdį, didinti prekės ženklo žinomumą.

Skaityti plačiau

Saugesnio apsipirkimo elektroninėse parduotuvėse patarimai

Jei tam tikroje internetinėje parduotuvėje perkate pirmą kartą, verta imtis atsargumo priemonių. Paskaitykite atsiliepimus internete, paklauskite aplinkinių nuomonės ir jeigu nieko blogo nesužinosite, reiškia, kad parduotuvė yra patikima ir joje saugu apsipirkti. Juk informacija apie nepatikimus pardavėjus labai greitai sklinda. Ypač dabar, kai visi aktyviai naudojasi socialiniais tinklais.

Skaityti plačiau

Funkcijos, kurias būtinai turi turėti elektroninė parduotuvė

Elektroninių parduotuvių gausa dabartiniais laikais iš tiesų stebina. Jų yra pačių įvairiausių. Tačiau kad ir kokia būtų elektroninė parduotuvė, kiekvienai yra būtini tam tikri elementai, kad ji būtų mėgstama klientų bei išliktų konkurencinga.

Skaityti plačiau

Paslaugų svetainių kūrimas

Klientai pasirinks jūsų, o ne konkurentų, paslaugas, jei suteiksite jiems priežastį ir toliau grįžti. Tai gali būti puikūs produktai, tačiau taip pat galite paskatinti jų lojalumą naudodami atlygio sistemą savo užsakymo programoje.

Skaityti plačiau

Spalvų psichologija ir el. parduotuvių kūrimas

Spalvų psichologija yra vienas iš įdomiausių ir prieštaringiausių rinkodaros aspektų. Kas yra ta spalvų psichologija?

Skaityti plačiau

Elektroninių parduotuvių naujovės

Pokalbių robotai bendrauja su internetiniais pirkėjais panašiai, kaip tai darytų pardavėjas-konsultantas parduotuvėje. Šiandienos pirkėjas nori rasti ir nusipirkti produktą vos keliais paspaudimais, o jei negali, nusivilia. Šiuo atveju pokalbių robotai padeda išsaugoti pirkėją.

Skaityti plačiau

Automobilių skelbimų portalų kūrimas

Kai automobilių pirkėjai pradeda paiešką, 6 iš 10 nėra apsisprendę, kokio modelio automobilio nori ir pan. Lemiamą sprendimą priimti padeda skelbimai internete.

Skaityti plačiau

Pažinčių svetainių kūrimas

Apibrėžkite savo pažinčių svetainės nišą. Įėję į interneto pažinčių rinką, būkite pasirengę stipriai konkurencijai. Norėdami padidinti savo sėkmės galimybes, pradėkite apibrėždami savo nišą. Nuspręskite, su kokia auditorija dirbsite. Jei pavyks susiaurinti savo nišą iki labai konkrečios tikslinės auditorijos, išsiskirsite iš daugelio konkurentų.

Skaityti plačiau Visi straipsniai

Elektroninės parduotuvės kūrimas - tinklapio kūrimas

Mes pasirūpinsime Jūsų svetainės ar el. parduotuvės sukūrimu ir tolimesne priežiūra. UAB „ATEITIES CENTRAS“ – (STUDIJA 4D) IT rinkoje dirbanti įmonė, kurianti individualius programinius sprendimus, mobiliąsias aplikacijas, elektronines parduotuves, internetines svetaines ir verslo valdymo sistemas. Pagrindinė mūsų veikla – elektroninės parduotuvės kūrimas, tinklapio kūrimas ir programavimo paslaugos atviro bei uždaro kodo pagrindu, programuojame PHP kalba. Su šia kalba sukurti tiek maži tinklapiai tiek didžiausi internetiniai portalai, svetainės, elektroninės parduotuvės. Studija 4D kuria interneto svetaines su bet kuria atviro kodo turinio valdymo sistema, kuri yra parašyta PHP kalbos pagrindu. Taip pat galime pasiūlyti ir mūsų sukurtą turinio valdymo sistemą arba individualios sistemos suprogramavimą Jūsų verslui. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas, programavimo paslaugos, verslo valdymo sistemos ir mobiliosios aplikacijos klientams iš viso pasaulio!

Mūsų klientai, kurių skaičius nuolat auga visame pasaulyje, pasitiki mūsų patirtimi ir žiniomis internetinių projektų kūrimo ir vystymo srityje.

"

Esu dėkingas Studija 4D už profesionalumą – ne tik kuriant gražaus dizaino ir gero funkcionalumo elektroninę parduotuve, bet ir už konsultacijas SEO klausimais, kurios leido mūsų svetainei kilti Google paieškoje ir ženkliai padidino pardavimus. Operatyvumas diegiant atnaujinimus ir konsultacijos iškilus klausimams. Drąsiai rekomenduoju visiems

TAGS:rimas parduotuv Elektronin ir

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Térraba Sunglasses | Calidad mu

  +506 4070 0060hola@terrabalife.comFacebookTwitterFacebookTwitterMi cuenta0 elementosTiendaTodosMujerHombreUnisexAcerca de TérrabaPuntos de VentaExten

Willkommen bei der Stadtgemeinde

  Stadtgemeinde Feldkirchen
in KärntenHauptplatz 5
9560 Feldkirchen
www.feldkirchen.at
ImpressumTelefon: +43 4276 2511 0
Fax: +43 4276 2511 209

Daten

Pat ACC - Premières mires de ca

   Mires de calageMires d'atelierMires optiques sphériquesMires optiques anamorphiquesMires de vérificationMires petit formatMires sur mesureAccessoi

Home - The Firminator

  Skip to contentHOMEPRODUCTSG3ATVRTHeavy Duty Stand-Alone CultipackerFirmiseederCOMPANYREVIEWSFAQCONTACTHomeFirminatorAdmin2022-04-22T13:38:56+00:00.fu

Poliklinika Leptir - Prvi privat

   HrvatskiEnglish Radno vrijeme: Ponedjeljak - Petak, 8:00 - 21:00

Select Hotels Ireland | Hotel Br

  Menu Our Hotels

Virtual MD

  WELCOME TO VIRTUAL MD

Logiciels et software : applicat

   Logiciels professionnelsOutils informatiquesLexique softwareMétiers & formations Sélection de logiciels

Templeton Rye & Templeton Distil

   Buy Now

Mandelieu - La Napoule - Central

   FrançaisEnglish Choisissez votre manifestation

ads

Hot Websites