Apturi Covid

Web Name: Apturi Covid

WebSite: http://www.apturicovid.lv

ID:318774

Keywords:

Apturi,Covid

Description:


Veselības ministrija un SPKC

Apturi vīrusu ar telefonu!

Apturi vīrusu ar telefonu!

Kādēļ lietotne Apturi Covid ?

Uzzini visātrāk

Lietotne ir ātrākais veids, kā uzzināt, ka tev bijusi saskare ar Covid-19 saslimušo. Nepaliec neziņā un pieņem pārdomātus lēmumus.

Pasargā līdzcilvēkus

Tikai ar lietotnes palīdzību par infekcijas risku iespējams brīdināt ne tikai tuvākos un pazīstamos, bet daudz plašāku cilvēku loku.

Atjauno sabiedrisko dzīvi

Lai mazinātu ierobežojumus, slimības uzliesmojumus jāspēj apcirst jau saknē. Mēs katrs varam palīdzēt to darīt, ja izmantosim šo lietotni.

Uga Dumpis

Ārsts infektologs, Latvijas Universitātes profesors
“Mobilās lietotnes varētu atvieglot kontaktu meklēšanu un paātrināt testēšanas laiku. Tas palīdzētu labāk ierobežot infekciju un samazināt ierobežojumus.”

Elīna Dimiņa

SPKC infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta infekciju slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vadītāja
“Šobrīd aicinu ievērot viegli izpildāmus ieteikumus – distancēties un ievērot higiēnas noteikumus. Nākamais solis – izmantot lietotni, jo tas būs vēl viens vienkāršs veids, kā sabiedrībai līdzdarboties, lai mēs visi varētu atgriezties ikdienas dzīvē.”

Andris Bērziņš

Techhub Rīga līdzdibinātājs
“Ja pat tikai 20 % iedzīvotāju lejuplādēs lietotni, tas jau būs liels atbalsts infekcijas ierobežošanā.”
PreviousNext

Lejupielādē Apturi Covid tūlīt!

Palīdzi pārraut vīrusa ķēdi!

Tev noteikti ir jautājumi. Mums ir atbildes.
Kāpēc izmantot šo lietotni?

Lietotne ir risinājums, lai palīdzētu Latvijā ierobežot vīrusa izplatību, un ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušo. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus, kā arī pievērst uzmanību slimības simptomiem un ātrāk vērsties pēc palīdzības, ja nepieciešams.

Cik lietotāju vajag, lai lietotne būtu efektīva?

Saskaņā ar epidemiologu un zinātnieku aplēsēm, pat ja tikai 20 % Latvijas iedzīvotāju izmantos lietotni, tas jau būs nozīmīgs atbalsts riska identificēšanai un turpmākai infekcijas ierobežošanai sabiedrībā. Tomēr, jo vairāk iedzīvotāju to izmantos, jo lielāks efekts.

Kā darbojas lietotne?

Tā ir balstīta uz Eiropas, tai skaitā arī Latvijas, zinātnieku izstrādātu metodoloģiju, kā arī uz jauno Google un Apple izstrādāto Bluetooth signālu apmaiņas algoritmu, un tās izmantošana ir brīvprātīga. Lietotne anonīmi ar Bluetooth tehnoloģiju piefiksē tuvumā (~2 metri un ilgāk par 15 minūtēm) esošos viedtālruņus, kuros arī darbojas šī lietotne. Fiksētā informācija glabājas lietotāja viedtālrunī un pēc 14 dienām automātiski dzēšas.

Neatkarīgi no tā vai lietotni izmanto vai neizmanto, SPKC sazinās ar iedzīvotājiem, kam ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19. Šo informāciju SPKC saņem nevis no lietotnes, bet no ārstniecības iestādēm. Ja saslimušais izmanto lietotni, SPKC nosūtīs kodu, ko varēs ievadīt lietotnē, lai aktivizētu anonīma paziņojuma nosūtīšanu fiksētajiem kontaktiem, kam bijis inficēšanās risks. Paziņojuma saņēmējam netiek atklāta paziņojuma izsūtītāja identitāte. Tāpat saslimušajam nav pieejama informācija, kas ir paziņojuma saņēmēji.

Izpēti visus jautājumus un visas atbildes BUJ sadaļā.

Biežāk uzdotie jautājumi Veselības ministrijaSlimību profilakses un kontroles centrsVisi iniciatīvas dalībnieki

Kontakti

Kontakti medijiem

prese@spkc.gov.lv

Uzziņas par Covid-19 un lietotnes darbību

67387661

E-pasts

sazina@covidapp.lv

Cita noderīga informācija šeit.


TAGS:Apturi Covid

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
COVID Bereaved Families for Just

  FamiliesVolunteerPressDonateContact"Tensofthousandsofpeoplediedwhodidn'tneedtodie”.Help us make sure the Statutory Inquiry into the Government’s han

Todo lo que debes saber sobre la

   Kit contra el COVID-19 - Auna te brinda las herramientas ideales para hacerle seguimiento

White Product - поставщи

   Международный поставщик
средств диагностикии защиты
от инфекционных забол

Black Women & COVID-19

   0 Skip to Conten

Covidpoint

  Důležité upozornění k Preventivnímu PCR testování:V souvislosti se zru&scaron;en&iacute;m pandemick&eacute; pohotovosti již nen&iacute; možn

2da versión: “Herramientas par

  

covidtesty.store

   Vrátit se
zpět do obchodu

Aimpori &#8211; COVID-19 Tempera

  Skip to contentCOVID-19 Temperature Screening SolutionsMain Menu Copyright © 2022 Aimpori | CreditsPowered by Aimpori

We demand a Just Recovery from t

  ');doc.close();}(parent.window));img.wp-smiley,img.emoji {display: inline !important;border: none !important;box-shadow: none !important;height: 1em !

COVID-19 Genomics UK Consortium

  Menu ToggleHomePriority AreasData Linkage &#038; AnalysisResearchTrainingNews and EventsAboutAbout UsArchiveContributorsContactHomePriority AreasData

ads

Hot Websites